Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Laura-2  (Studio V.I.P)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 2
  • Προβολές: 39

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

PrinceCarma AvatarPrinceCarmaΜηνύματα: 73 Κριτικές: 17

Ιστορίες: 0

Μετριας ομορφιάς η Λάουρα αλλά κάτι Αξιολόγηση: 7.80 — 22/08/2021 - 00:10
Μετριας ομορφιάς η Λάουρα αλλά κάτι Αξιολόγηση: 7.80 — 22/08/2021 - 00:10
Μετριας ομορφιάς η Λάουρα αλλά κάτι στην έκφραση της στο σαλόνι με έκανε να πιστεψω οτι θα περάσω καλά και έκανα το βήμα. Ηρθε πολύ γρήγορα στο δωμάτιο και αρχίσαμε να γλειφόμαστε στο σώμα. Μου έκανε ένα δυνατό τσιμπούκι χωρίς καπότα με καλό βάθος και περιποίηση στα αρχίδια. Της έπιασα το κεφάλι και την τον έβαλα μέσα μέχρι το λαρύγγι. Μου άρεσε που δεν αντέδρασε, ένιωσα ο αφέντης της αλλά δεν την πίεσα πολύ γιατί ειδα ότι πνιγόταν λίγο. Αφου έβαλα το τζελ στήθηκε στα τεσσερα και έβαλα τον πούτσο μέσα της. Είναι καλό το μουνί της και ο κώλος της ωραίος σε αυτην την στάση. Δέχτηκε και μερικά χαστούκια στον κώλο και το γαμήσι πήγε πολύ καλά. Ηταν ευχαριστώ κορίτσι και έδειξε ότι της αρέσει η δουλειά της. Ηταν ωραία μαζί της
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
sapiokoilias AvatarsapiokoiliasΜηνύματα: 88 Κριτικές: 21

Ιστορίες: 0

Εχτές το βράδυ κοίταζα να βρω Αξιολόγηση: 7.80 — 11/08/2021 - 21:37
Εχτές το βράδυ κοίταζα να βρω Αξιολόγηση: 7.80 — 11/08/2021 - 21:37
Εχτές το βράδυ κοίταζα να βρω κοπέλα από το ίντερνετ αλλά τελικά αποφάσισα να βγω να ψάξω στα μαγαζιά. Κατέληξα στο vip μετά απο αρκετά μαγαζιά. Η τσατσα είναι ευγενική και μου είπε το όνομα της κοπέλας. Δεν την γνώριζα οπότε περίμενα να έρθει στο σαλόνι να δω περι τίνος πρόκειται. Όταν βγήκε με πλησίασε πολύ περισσότερο από το συνηθισμένο και είχα την ευκαιρία να την δω καλά και από κοντά. Εμφανισιακά από πρόσωπο είναι καλή και από σώμα επίσης αρκετά καλή αλλά αυτό που με έκανε να την πάρω ήταν η επιθυμία που είδα στο πρόσωπο της, ένιωσα σίγουρος ότι θα περάσω καλά. Στο δωμάτιο ήρθε μετά απο πέντε λεπτά... Με εγλυψε παντού στο σώμα μέχρι και στα παπάρια. Γενικά δίνει την αίσθηση ότι είναι νυμφομανής με τον τρόπο που σε γλύφει παντού και παίρνει τον πούτσο στο στόμα της. Με καύλωσε υπερβολικά και την έβαλα στα τέσσερα να την ξεσκίσω. Την πήρα δυνατά χωρίς να την λυπηθώ κοιτάζοντας που και που την κωλάρα της. Αναστέναζε και με το χέρι της έπαιζε με την κλειτορίδα της. Δεν εχω καμία αμφιβολία ότι το έζησε το γαμήσι που κάναμε. Όταν τελείωσε μου έριξε ακόμα μερικά γλειψίματα στα βυζιά πριν φύγει και μου είπε ότι με θέλει ξανά εκεί. Είναι ξεχωριστή περίπτωση πραγματικά.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks