Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

giorgos790 Avatargiorgos790Μηνύματα: 159 Κριτικές: 36

Ιστορίες: 0

Ηθελα να κανω σεξ με μια Αξιολόγηση: 6.80 — 06/02/2022 - 11:55
Ηθελα να κανω σεξ με μια Αξιολόγηση: 6.80 — 06/02/2022 - 11:55
Ηθελα να κανω σεξ με μια ασιατισα και τα 50 ευρω ηταν ιδανικα για την δοκιμη μου. Η Γιν Γιν ειναι καλη εμφανισιακα και δινει καλη εντυπωση και στην παρουσιαση που κανει στην εισοδο. Μπηκα στο δωματιο και την περιμενα γυμνος. Ηρθε και μιλησε ευγενικα και δεν εχασε καθολου χρονο ξεκινωντας με μια πιπα η οποια ηταν αρκετα καλη, με καλο βαθος και καλη αισθηση στο γλυψιμο. Εχει σφιχτο σωμα και ειναι ξυρισμενη παντου. Σεξ αρχισμε με πισωκολλητο και το στησιμο της καλο. Απο αισθηση το μουνι της ειναι ενταξει και ο κωλος της πολυ ωραιος απο πισω. Προσποιειται ωραια τα βογγητα και κουναει και λιγο την λεκανη στο ρυθμο της καυλας. Εχυσα πριν τελειωσει ο χρονος και σαν εμπειρια μπορω να πω οτι ηταν κατι καλο αλλα οχι κατι το ιδιαιτερο που θα μου μεινει στην μνημη. Καλη συνεχεια!
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
PrinceCarma AvatarPrinceCarmaΜηνύματα: 73 Κριτικές: 17

Ιστορίες: 0

Περασα απο τον γνωστο δρομο και Αξιολόγηση: 6.20 — 26/10/2021 - 12:51
Περασα απο τον γνωστο δρομο και Αξιολόγηση: 6.20 — 26/10/2021 - 12:51
Περασα απο τον γνωστο δρομο και ειδα την κακομοιρια τριγυρο μου αλλα η σκεψη να μπω στην ωαση με εκανε να το ξεχασω. Η κοπελα ειναι εμφανισιμη και το γεγονος οτι ειναι ασιατισα με τραβηξε. Μπηκα δωματιο και ετοιμαστηκα και μετα απο λιγο ηρθε. Στα προκαταρκτικα τα πηγαμε καλα με την πιπα να ειναι επιπεδου και τα αρχιδια να δεχονται την καταλληλη περιποιηση απο την γλωσσα της. Στο γαμησι δεν εμεινα και τοσο ικανοποιημενος λογο του οτι δεν μου στηθηκε καλλα και οσο και αν προσπαθησα να της δειξω τι θελω δεν με ικανοποιησε. Ο χρονος ηταν λιγος και τελικα εφυγα αχυστος. Αυτην δεν θα την ξαναπαρω.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks