Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 1
  • Προβολές: 23

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

markisiosLOG AvatarmarkisiosLOGΜηνύματα: 267 Κριτικές: 57

Ιστορίες: 0

Μετά από καλο ψαξιμο κατέληξα στην Αξιολόγηση: 7.80 — 07/08/2021 - 14:13
Μετά από καλο ψαξιμο κατέληξα στην Αξιολόγηση: 7.80 — 07/08/2021 - 14:13
Μετά από καλο ψαξιμο κατέληξα στην Monica. Ηταν απογευματινη βάρδια και αρκετός κόσμος περίμενε στο σαλόνι να δει την κοπέλα. Η Monica είναι ενα νεαρό κορίτσι με κανονικό τυπο σώματος, καλό προσωπο με βυζί μεσαίο και καλή αίσθηση ενώ ο κωλος της θα έλεγα ότι είναι το καλύτερο σημείο πάνω της. Απο την άλλη το μαγαζί ήταν καθαρό και ο χώρος μύριζε αρωματικό. Η τσατσα ευγενική και χαμογελαστή μας είπε το πρόγραμμα με ωραίο τρόπο. Η κοπέλα μπήκε στο δωμάτιο με ηρεμία και άρχισε να βγάζει τα εσώρουχα. Είπαμε κάνα δύο κουβέντες και άρχισε να χαδεύει το σώμα μου. Έκανα το ίδιο και εγω σε εκείνη και μετά απο γλειψίματα κατέληξε στον πούτσο μου για το στοματικο. Μου έκανε καλή πίπα με ελαχιστο χέρι και βαθιά αλλά και πέρασμα σύντομο απο αρχίδια. Είναι καθαρή και έβαλα και το γλειφωμούνι στο πρόγραμμα. Έχει ωραιο μουνι και απολαμβάνει το γλείψιμο με τα μάτια κλειστά. Καναμε σεξ στα τέσσερα και σε ιεραποστολικό. Στο ιεραποστολικο ήταν περισσοτερο gfe αλλα στα τέσσερα ήταν πολύ πιο τσοντε η κατάσταση. Βογκάει ωραία χωρις υπερβολές και ευχαριστιεται τον πουτσο πραγματικά. Όταν ήρθε η ωρα να χύσω έβγαλα την καπότα ΄και τα έριξα στην πλάτη της. Είναι ενα τίμιο πουτανάκι που αξίζει την επίσκεψη.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money