Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Mery-3  (Your Angels)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    erikos AvatarerikosΜηνύματα: 391 Κριτικές: 59

    Ιστορίες: 0

    Μουνιτσα όμορφοι Αξιολόγηση: 8.50 — 21/03/2024 - 14:06
    Μουνιτσα όμορφοι Αξιολόγηση: 8.50 — 21/03/2024 - 14:06

    Κάτι μου έκανε κλικ από τις φωτό της.Η κοπέλα είναι petit με κτιστό κορμί, χωρίς ίχνος λίπους παντού.Στήθη ωραία που τρελαινόσουν να τα ζουλάς.Χαμογελαστή εξ αρχής...και με γλωσσόφιλα στο φουλ.Πολύ σέξυ εσώρουχα με αλυσίδα στη μέση.Μπανάκι με θέα τα ερωτικά βρακάκια της που είχε απλώσει μετά πλύσιμο.Πίπα αρχικά καλή βαθειά και με σριφογύρισμα της γλώσσας...ίσως επειδή δε δέχθηκα σκούφωμα μετα από ώρα μου ζήτησε επίμονα να σκουφωθώ...ίσως επειδή φοβόταν το πιτσίλισμα στο πρόσωπό της πράγμα που με είχε εξιτάρει από φωτό της και το είχα πεί....παρόλα αυτά κόντεψε να μου το ...κόψει.Καβαλήκεμα πάνω μου που τα έδωσε όλα...στριφογυριστά, τράβηγμα των βυζιών της και πολύ κάβλα.Γυρισμα από κάτω.πόδια πάνω ,πόδια κάτω ,πλαγιαστά και μπάμ...αλλά παρόλα αυτά χτυπιόταν.Ηρεμη κουβεντούλα μέχρι την έναρξη 2ου γύρου.Πολύ φιλική η μικρά.Σκούφωμα και καρφώνεται πάνω μου. Η θέα των βυζιών της που παλλόντουσαν, το ζούληγμά τους μας έκανε να ...αναστενάξουν τα έπιπλα.Η καρέκλα παραλίγο να σπάσει.Anal όμως ...ούτε κουβέντα παρά την εμμονή μου....παρ΄όλα αυτά πέρασα τάλειαΠολύ καλή. Τελικά το αισθητήριο δούλεψε..

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 170
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτόν τον μήνα
    Ηλικία πελάτη 40-49
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (1)
    TOMCRUISE Avatar TOMCRUISE 26-03-2024 01:02:12

    αυτη μου φερνει λιγο στην γκαβλα την ολιβια γουαιλντ!

    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    bigmountain89 Avatarbigmountain89Μηνύματα: 937 Κριτικές: 99

    Ιστορίες: 0

    Sexy lingerie and high heels Αξιολόγηση: 8.17 — 15/03/2024 - 01:43
    Sexy lingerie and high heels Αξιολόγηση: 8.17 — 15/03/2024 - 01:43

    As hell. Υπάρχουν κοπέλες που ξέρουν να ντύνονται, ξοδεύουν τα λεφτά εκεί που πρέπει και στα σωστά εσώρουχα, επενδύοντας στην εικόνα τους. Ξέρουν ότι η πρώτη εντύπωση πάντα παίζει μεγάλο ρόλο, ξέρουν ότι με σωστό ντύσιμο και σωστό μακιγιάρισμα, θα πλασάρουν την περσόνα που πρέπει. Η Merry είναι μια κοπέλα που ξέρει πώς να πουλήσει την εικόνα της και αν την κυκλοφορήσεις, σίγουρα δεν περνάει απαρατήρητη στο δρόμο.Διαβάζοντας την προηγούμενη κριτική, ο στόχος κλειδώθηκε. Η αλήθεια είναι πώς είχα κάποιους ενδοιασμούς, για πολλούς λόγος, αλλά οι διαβεβαιώσεις πώς η κοπέλα είναι πολύ καλή περίπτωση και άκρως αισθησιακή, ήταν αρκετές για να κανονιστεί η συνάντηση. Το γραφείο ευγενικό και άριστο.Όταν κάνεις μια ειδική παραγγελία και αυτή τηρείται, ξέρεις ότι έχεις να κάνεις με μια κοπέλα σοβαρή στη δουλειά της. Σέξυ εμφάνιση με τακούνια και ακόμα πιο σέξυ εσώρουχα, το κορίτσι φαίνεται ντροπαλό αλλά δεν είναι, από την αρχή με χαμόγελο, τσαχπινιά, και θετική διάθεση. Εσώρουχα στο χρώμα του διάβολου, όπως ακριβώς στην κεντρική της φωτογραφία.Η κοπέλα είναι αρκετά όμορφη, έχει μια μικρή απόκλιση σε σχέση με τις φωτογραφίες. Πρόσωπο ελαφρώς πειραγμένο σε χείλη, ίσως και αλλού, και ελαφρώς πιο άγριο, τα χείλη της δεν είναι καθόλου αντιαισθητικά. Έξυπνα μακιγιαρισμένη, το βλέμμα της κάπως σκοτεινό αλλά πονηρό, άκρως προκλητικό. Είναι πράγματι πολύ σέξυ με τα κατακόκκινα εσώρουχα και τα τακούνια, πούλησε την εικόνα της όπως έπρεπε. Έχει όμορο σώμα, αδύνατο, ίσως καλύτερο σε σχέση με τις φωτογραφίες. Στηθάκια σιλικόνης αλλά πολύ καλή δουλειά, κωλαράκι όπως πρέπει να είναι, απόλυτα ταιριαστό πάνω της, μουνάκι περιποιημένο και μοσχομυριστό. Piercing στον αφαλό της.Είναι λίγο μεγαλύτερη από όσο αναγράφεται.Φιλάει με πάθος και με διάρκεια, τα φιλιά της είναι υγρά και βαθιά, αν το θέλει θα ψάξει λαρύγγι. Η αίσθηση των χειλιών κάπως σκληρή αλλά δεν χαλάει.Αφήνεται στο γλείψιμο, δείχνει να της αρέσει και θα λικνιστεί σε ερωτικούς ρυθμούς, ψάχνει να γραπωθεί, είναι αρκετά ευαίσθητη, δέχεται δαχτυλάκια τρυφερά, με όρια. Αντίστοιχα, στο στοματικό είναι αρκετά καλή με δύναμη, θα επιχειρήσει καταδρομικές όσο αντέχει, θα ρίξει ματιές, θα περάσει και από τις μπάλες με αισθησιακό τρόπο. Στο σεξ χαρακτηρίζεται ως άκρως αισθησιακή με συμμετοχή μεταξύ ερωτισμού και ροκ. Πάθος αρκετά έντονο και αντέχει σε πιο ανεβασμένες στροφές, συμμετέχει ενεργά με ερωτικές κινήσεις. Δείχνει ότι θέλει να το ζήσει, έστω και στα ψέματα, αλλά το κάνει πολύ καλά. Για κάποιον περίεργο λόγο προτιμά την επαφή πρόσωπο με πρόσωπο, ίσως για να δείξει ότι το απολαμβάνει, ρίχνει κλεφτές πονηρές ματιέςΣτο ενδιάμεσο θα κάνει μπάνιο και θα πλύνει δόντια, αρκετά εντυπωσιακό, θα ριχτεί πάλι στη μάχη. Έχει μια έκδηλη προτίμηση στις αγκαλιές και τα παθιασμένα φιλιά, έχει και μια ευαίσθητη περιοχή που αν την βρεις θα ξετρελαθεί. Το κορίτσι είναι άκρως αισθησιακό, ελαφρώς ντροπαλή αλλά αρκετά ευγενική, είναι ξεκάθαρη η επαγγελματική πλευρά που παρουσιάζει. Συνειδητοποιημένη, ξέρει τι να προσφέρει και πόσο. Έχει το παρουσιαστικό για μια σοβαρή επαγγελματία, αν θέλει να συνεχίσει τη δουλειά, μπορεί να πάει πολύ ψηλά. Προς το παρόν, ίσως επειδή βρίσκεται στα πρώτα της βήματα, έχει πιο συγκρατημένη απόδοση, αλλά το μέλλον της ανήκει.Σώμα και πρόσωπο στο 8 γιατί δεν είναι απόλυτα φυσικό κι εγώ εκτιμώ την φυσική ομορφιά.Β.Μ.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 170
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Bisha AvatarBishaΜηνύματα: 1339 Κριτικές: 49

    Ιστορίες: 0

    Πραγματικός άγγελος Αξιολόγηση: 10.00 — 07/03/2024 - 00:59
    Πραγματικός άγγελος Αξιολόγηση: 10.00 — 07/03/2024 - 00:59

    Με το γραφείο όλα καλά και ήμουν στην ώρα μου στην πόρτα του δωματίου της

    μόλις μου άνοιξε την πόρτα έπαθα σοκ

    με υποδέχτηκε ακριβώς όπως είναι στις φωτογραφίες με τα κόκκινα σέξι εσώρουχα

    από ουκρανία το κορίτσι 

    Πανέμορφο γλυκό πρόσωπο με ωραία μπλε μάτια φτιαγμένα χείλη φτιαγμένο βυζί που έχει γίνει εξαιρετική δουλειά

    σώμα νεανικό στεγνό μοντελε Καθαρή από μπογιές 

    αμα μίλαγε και αγγλικά θα αγγισε την τελειότητα εγώ συνεννοήθηκα στην μητρική της γλώσσα επειδή τα μιλάω

    μόλις επέστρεψα από το μπάνιο όρμηξαν να την φάω φιλιά απλόχερα ερωτικά πανέμορφα λες και ήμουνα με την κοπέλα μου

    την  ξαπλώνω στο κρεβάτι της βγάζω το κόκκινο στρινγκ και ορμάω στο μουνάκι της με τη γλώσσα μου 

    αρχισα να ανατριχιάσει  και να βγάζει τις πρώτες κραυγούλες 

    μετά την σηκώνω έπεσε στα γόνατα και τον πήρε στο στόμα πιπα φοβερή που την απόλαυσα πολύ

    μετά την έστησα στα τέσσερα και στην κυριολεξία της έδωσα το μουνί στο χέρι

    Καρφώματα δυνατά και χωρίς σταματιμό την κάρφωνα δυνατά επί 30 λεπτά ασταμάτητα

    η γκόμενα είχε παραδοθεί σε μένα ολοκληρωτικά με επιανε από το λαιμό και με φίλαγε στο στόμα με γλώσσα όλο πάθος ωσπου χύσαμε μαζί ταυτόχρονα 

    μετά με αγκάλιασε και άρχισε να με φιλάει από το λαιμό την σηκώνω στα χέρια την πάω στην τουαλέτα και κάναμε ντουζ  μαζί ή κοπέλα δε με άφησε σε ησυχία με φίλαγε ασταμάτητα το στόμα 

    έπεσα ξανά στο γόνατα και το πήρε στο στόμα το νερό να τρέχει από πάνω μας και η γκομενα να τον πέρνει στο στόμα 

    μετά τρεις στάσεις ιεραποστολικό στα τέσσερα από πάνω και τα χεράκια της τα  περιποιημένα γέμισαν με το σπέρμα

    μία από τις καλύτερες συναντήσεις που έχω κάνει με εσκορτ ever 

    Και εννοείται θέλω να  γευτώ και να απολαύσω ξανά αυτό το πανέμορφο πλάσμα

     

     

     

     

     

     

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 170
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Ηλικία πελάτη 40-49
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Καλό σιλικονάτο
    Τατουάζ Καθόλου
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money