Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

mad_max Avatarmad_maxΜηνύματα: 2761 Κριτικές: 45

Ιστορίες: 0

Καλά ήταν Αξιολόγηση: 6.67 — 06/03/2024 - 00:04
Καλά ήταν Αξιολόγηση: 6.67 — 06/03/2024 - 00:04

Το ραντεβού κανονίστηκε 3-4 ώρες πριν, πολύ εύκολα. Μου είχε κάνει εντύπωση πως η Lilith ήταν πάνω από 10 μέρες στην Αθήνα και δεν είχε κανείς αναφέρει κάτι. Αποφάσισα να πάω για test.

Το δωμάτιο ήταν στο δώμα επάνω. Χτυπάω και μου ανοίγει ένα κορίτσι petit, με κόκκινα εσώρουχα και μαύρη γόβα. Ιδια με τις φωτο, αν εξαιρέσεις τη λάμψη τη μικρή χαλάρωση της κοιλιάς και λίγο το βάψιμο. Στήθος καλό και μικρό (έτσι το προτιμώ). Στο πρόσωπο είπαμε βγάζουμε τη λάμψη. Έχει αρκετά τατουάζ και απαλό δέρμα. Ηλικιακά θα είναι περίπου στα 30

Ο χώρος δεν ήταν και πολύ εντάξει και υπήρχε έντονη μυρωδιά τσιγάρου. Η συνεννόηση με μεταφραστή. Ούτε Αγγλικά, ούτε Ιταλικά.

Κάνω ένα φρεσκάρισμα και με περιμένει στο κρεββάτι, βάζοντας μουσική στο κινητό. Πέφτουν κάποια φιλιά πεταχτά στην αρχή και μετά με γλώσσα αλλά ήταν έντονη η τσιγαρίλα, οπότε δεν ξαναπλησίασα.

Ενώ πάει να ξεκινήσει στοματικό, τη βλέπω και παίρνει μια halls και τη βάζει στο στόμα. Δεν πρόλαβα να τη σταματήσω, κι έγινε το εργαλείο too hot. Μιλάμε απίστευτο!!! Τη σταμάτησα να ηρεμήσω λίγο και ασχολήθηκα εγώ με την εξερεύνηση του κορμιού της με τη γλώσσα. Έβγαζε κάποιους αναστεναγμούς και είχε τα μάτια κλειστά. Ασχολήθηκε λίγο παραπάνω με τις ρόγες που μετά από λίγο είχαν σκληρύνει αρκετά. Κατέβηκα πιο χαμηλά και άρχισα ένα σπατουλάρισμα για κάνα 20 λεπτο. Εδώ αναστέναζε και έτρεμε σε κάτι στιγμές. Ένα δάχτυλο μπροστά και ένα πίσω δέχτηκε.  Στη συνέχεια, αφού είχε βγάλει τη καραμέλα, μου πήρε ένα αρκετά καλό στοματικό (υγρό και αρκετά βαθύ) Είχαμε ανόρθωση λοιπόν. Παίρνω το δικό μου προφυλακτικό και το φοράω. Μια στάση κάναμε, στα 4 που στήνεται ωραία. Έβαλε τζελ (είναι στενή) και έδειχνε να πονάει στην αρχή. Ωραία αίσθηση είχε. Αύξησα το ρυθμό αρκετά, δεν διαμαρτυρήθηκε και ακολουθούσε με αναστεναγμούς και λίγες φωνούλες. Το τέλος ήρθε στη καπότα και ήταν έντονο.

Συνοψίζοντας, καλά πέρασα, αλλά δεν θα είναι κάτι που θα το θυμάμαι. Θα μπορούσε να έπαιρνε πρωτοβουλίες και να μη κάπνιζε τόσο.

Να ευχαριστήσω το γραφείο αλλά και το club για το δώρο και ….

  Υγεία να έχουμε κα προχωράμε

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Ηλικία πελάτη 50+
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Φυσικό
Τατουάζ Αρκετά
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δείτε τα σχόλια (1)
hijodedios Avatar hijodedios 14-03-2024 10:26:57

Γυρολογος η κοπελια, 3 γραφεια σε ενα τουρ εχει αλλαξει

ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money