Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 2
  • Προβολές: 50

    Κριτικές Χρηστών

    Underworldsexmachine7 AvatarUnderworldsexmachine7Μηνύματα: 1902 Κριτικές: 107

    Ιστορίες: 0

    Άμα την δεις θα νιώσεις ότι Αξιολόγηση: 3.80 — 26/07/2021 - 06:48
    Άμα την δεις θα νιώσεις ότι Αξιολόγηση: 3.80 — 26/07/2021 - 06:48
    Άμα την δεις θα νιώσεις ότι δεν εί΄ναι κάτι το αξιόλογο αλλά παντως έχει τρομερό χιούμορ διάθεση και απίστευτο χαμόγελο. Χαιρόμουν πάρα πολύ όταν έγλυφα το μουνί της και είχε υγρανθεί πολύ. Κάνει υπέροχες αγκαλιές και είναι φανταστική. Ειναι η επιτομη του GFE δινει πολυ ανετα βαθυα φιλια Της αρεσει να ειναι ζουζινιτσα, χορευει τραγουδαει φ=γελαει και σε κανει να νοιωθεις ομορφα Τωρα αυτο αν το κανει να κλεψει λιγο χρονο ποσος με ενδιαφερει αλλα στο ραντεβου μας περασαμε κι ενα δεκαλεπτο εξτρα παρεα και δεν ειπε τιποτα ΜΠΡΑΒΟ και παλι ΜΠΡΑΒΟ
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    kalogamias AvatarkalogamiasΜηνύματα: 143 Κριτικές: 30

    Ιστορίες: 0

    Εκ πρώτης όψεως είναι μέτρια ομορφιάς Αξιολόγηση: 7.80 — 25/07/2021 - 22:24
    Εκ πρώτης όψεως είναι μέτρια ομορφιάς Αξιολόγηση: 7.80 — 25/07/2021 - 22:24
    Εκ πρώτης όψεως είναι μέτρια ομορφιάς αλλά όταν χαμογελάει το κορίτσι αυτό λάμπει πραγματικά. Μου έφτιαξε την διάθεση και έχει και καλό χιούμορ. Δέχεται κομπλιμέντα και τα ανταποδίδει έξυπνα και σε στιγμές που δεν το περιμένεις. Όταν πλησίασε τον πούτσο μου στο στομα της για να τον απολαύσει με κοίταξε στα μάτια και μου είπε στα Αγγλικά your dick is so big. Το είπε αληθινά και μου έφτιαξε την μέρα με τον τρόπο της. Η πίπα της προσεκτική για να μην ακουμπήσει δόντια και με καλό βάθος. Της έπιασα το κεφάλι και τον έχωσα μέσα της μέχρι το λαρύγγι αλλά δεν το ξαναέκανα γιατί είδα ότι δεν το αντέχει. Έγλειψα το μουνί της πριν την γαμήσω και ένιωσε όμορφα το μωρό κει έκλεισε τα μάτια της να το απολαύσει. Ήταν τέλεια η στιγμή και περίμενα μέχρι να δω ότι έχυνε, είμαι καλός στο γλειφομούνι και πάντα χύνουν οι γυναίκες μαζί μου. Δεν έβαλε τίποτα στο μουνί της πριν την γαμήσω και ήταν υγρό όσο πρέπει Παιχτήκανε δύο επαναληπτικές με πολύ ζωηράδα από μεριάς της και με πολύ δούλεμα από δίκη μου μεριά. Πριν φύγει ήρθε στην αγκαλιά μου και για μερικά λεπτά μου έκανε κάτι γλωσσόφιλα απίστευτα. Με λίγα λόγια ένιωσα σαν βασιλιάς μαζί της.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks