Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Monika-3  (Your Angels)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    Bisha AvatarBishaΜηνύματα: 1339 Κριτικές: 49

    Ιστορίες: 0

    Την ξεμουνιασα Αξιολόγηση: 8.00 — 13/12/2023 - 21:21
    Την ξεμουνιασα Αξιολόγηση: 8.00 — 13/12/2023 - 21:21

    Εύκολη συνεννόηση με το γραφείο και το κορίτσι στην ώρα του στην πόρτα μου

    αφαιρώντας την λάμψη οτι βλέπετε στις φωτογραφίες θα πάρετε

    ηρθε όμορφα ντυμένη με ωραίο κολλητό μαύρο φόρεμα και ωραίο μαύρο καλσόν σκέτη καυλα

    είχα ετοιμάσει το μπάνιο και μόλις ήρθε πέρασε να φρεσκαριστεί

    μόλις επέστρεψε αρχίσαμε με βαθιά γλωσσόφιλα ερωτικά παθιασμένα χωρίς αύριο

    μετά την ξάπλωσα στο κρεβάτι και την περιποιήθηκα με τη γλώσσα μου στο μουνάκι της

    είχα πολλές καύλες σηκώθηκε και μου έκανε μια πολύ καλή πίπα που μου ήταν αδύνατον να κρατηθώ και την εχυσα στα όμορφα περιποιημένα χεράκια της

    δεν την άφησε σε ησυχία πάλι γλωσσόφιλα πάλι εξαιρετική πίπα από μέρους της
    την έστησα στα τέσσερα και την γάμησα όσο δυνατά μπορούσα

    ωσπου τα υγρά της γέμισαν τα σεντόνια

    στήσιμο ιεραποστολικό με δυνατό κάρφωμα ξανά στα τέσσερα από πάνω ξανά πίπα ξανά στα τέσσερα η μικρή με είχε τρελάνει με τα κόλπα της και τα πέταξα τα χύσια μου πάλι στα χεράκια της

    ομορφη συνάντηση όμορφη κοπέλα που θα τιμηθεί και πάλι

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 150
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Ηλικία πελάτη 30-39
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    redb AvatarredbΜηνύματα: 540 Κριτικές: 119

    Ιστορίες: 0

    Monika... η μοναδική μας κλεοπάτρα μας.... Αξιολόγηση: 7.83 — 13/12/2023 - 20:11
    Monika... η μοναδική μας κλεοπάτρα μας.... Αξιολόγηση: 7.83 — 13/12/2023 - 20:11

    Με το γραφείο καλή επικοινωνία και τελικά βρέθηκε μία κοπέλα.
    1η μέρα και 1ο ραντεβού οπότε λέω ελπίζω να μην διώξω και αυτήν.

    Μαλλί πιο κοντό σε στυλ κλεοπάτρας, φουλ ολοσωμο φόρεμα λες και πάει σε δεξίωση και πάνω δερμάτινο μπουφάν. Έδειχνε ένα έλεγκανς αλλά δυστυχώς λόγω ότι είναι και μαμά... είναι περισσότερο διαχυτική κλπ κλπ... βέβαια σε περιπτώσεις δεν είναι κακό...
    αλλά όταν την βλέπεις θέλεις να συναντήσεις γατούλα και όχι αγριόγατα. Πρόσωπο χωρίς λάμψη, ότι φαίνεται στις φωτό αν και φαίνονται ολίγον παλιές... μάλλον στις δόξες της. Μερικά χρόνια παραπάνω... για άντα καλύτερα ως μίλφ. 
    Σώμα οκ, έχει αρχίσει η χαλάρωση και το βυζί άρχισε να ξεφουσκώνει σιγά σιγά... σε σχέση με τις φωτό μιλάμε πάντα.
    Αγγλικά πολύ καλά και συννενόηση εύκολη. Σόσιαλ οκ αλλά φαινόταν μία νευρικότητα και για αυτό μάλλον ήταν υπερκινητική.
    Λεφτά πήρε στο τέλος. Υγειινή σούπερ και μύριζε υπέροχα το άρωμα της.

    Έπλυνε χεράκια, γθύθηκε και κατευθείαν γλωσσόφιλα, δαγκώματα και να μου ρουφάει τη γλώσσα της στο λαρύγγι... κάτι περίεργο έκανε.... έμεινα λίγο μαλάκας γιατί έπεσε με τα μούτρα κατευθείαν. Αγκαλιές , φιλιά και έδειχνε σημάδια για τρελά γαμήσια και μου άρεσε αυτό.
    Πίπα γάμησετα... τον έβαλε όλον μέσα και τον εξαφάνισε, έβαλε γλώσσα και χάιδευε τα αρχίδια... τα ρούφηξε μετά, γύρω γύρω μπρος πίσω. Πήγε παντού πραγματικά... μου τα ρούφηξε , τα δάγκωσε...  MF ... DT .... τα πάντα.

    Λίγο ότι είναι πολύ χύμα και μία κουβέντα για το προφυλακτικό κλπ... θέλω λίγο πιο γατούλα φάση αλλά δεν με ένοιαζε. Προφυλακτικό και ιεραποστολικό κατευθείαν.... τον έφαγε μέχρι τέρμα και με έβριζε συνεχώς... παρακαλούσε να σταματήσω και μόλις το έκανα μου έλεγε να συνεχίσω να την γαμάω... αυτά είναι λέω. Την έγραψα στα αρχίδια μου ότι και να έλεγε και τον έφαγε ακατάπαυστα.
    Ζήτησε να γυρίσουμε στα 4 αλλά μου κάθισε κάτω και τον έφαγε να τον νιώσει καλύτερα.... ασταμάτητα και εκεί. Ζεστάθηκε υπερβολικά και 3 λεπτά διάλειμμα για το a/c και ξανά στον αγώνα. Είχε κοκκινήσει συνεχώς.
    Πήγε πάλι σε πίπα και ανέβηκε πάνω... τα είδε όλα και ούρλιαζε αρκετά αλλά όχι να το κάνει και θέαμα. Την ξεκώλιασα στο τέλος όπου και τελείωσα έξω στην κωλάρα της.

    Το καλύτερο που έχω δει είναι ότι γαμιόταν ΜΟΝΗ ΤΗΣ... μέχρι τέρμα. Σαν να μου έλεγε ... άσε γαμιέμαι μόνη μου. Ήταν τόσο παράξενο, δεν μου έχει ξανατύχει... δεν μιλάμε για λίγο αλλά συνεχώς αυτό έκανε.
    Επειδή έπεφτε και λίγο αντίδραση και κάναμε λίγο ελληνορωμαική πάλη παιχνιδιάρικα.... προσπάθησε 2-3 να μου βάλει και δάχτυλο στο κώλο με το καλήμερα.
    Μου είπε ότι είναι sub αλλά μάλλον γουστάρει να είναι και dominant. Βάλτε της ένα στραπόν και αμολήστε την λέω.

    Πέρασα καλά αλλά τα βρήκε δύσκολα στην πράξη όταν την πήγα τραίνο και δεν άντεξε πέραν της μίας φοράς. Έμειναν 3 λεπτά στο τέλος και της λέω να συνεχίσουμε αλλά ευγενικά είπε όχι γιατί της έδωσα "το μουνί στο χέρι"!
    Τέλος πάντων καλή τύχη με τη τύπισσα.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 150
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Δεν θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Αρκετά
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks