Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Πόλη: Αθήνα
  • Κριτικές: 1
  • Προβολές: 28

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

Reuzel AvatarReuzelΜηνύματα: 13 Κριτικές: 4

Ιστορίες: 0

Όχι άσχημα Αξιολόγηση: 6.83 — 10/12/2023 - 16:19
Όχι άσχημα Αξιολόγηση: 6.83 — 10/12/2023 - 16:19

Συνάντηση με Κάτια πριν σαφώς μετακομίσει. Με το που μπήκα στο κατάστημα η τσατσά μου δήλωσε αμέσως με περρίσεια αποστροφή να μη τολμίσω να ζητήσω τη Μαρίνα γιατί δεν είναι διαθέσιμη 

Σαλονάρισαν 3-4 που δε μου άρεσαν και ούτε θυμάμαι ποιες ήταν, μεταξύ τους όμως και η Κάτια που γνώριζα την ύπαρξη της. Μελαχρινή, κοντά στα 40, λεπτή και μετρίου αναστήματος. Έδωσα τα 80 και πέρασα για 1 ωρα στο αξιοπρεπές δωμάτιο και αφού μπανιαρίστηκα ήρθε και η μασέζ, πλέον όμως με παντόφλες και όχι με τα τακούνια που φορούσε στο σαλόνι. Είναι μια ευχάριστη και ομιλιτική παρουσία και με έκανε να νιώσω άνετα αμέσως.

Ο πρώτος γύρος περιείχε μόνο στομάτικο εκατέρωθεν και έληξε σύντομα για να φύγουν τα χοντρά.

Ακολούθησε μασαζάκι μετά πίπας και κατευθυνθήκαμε στο κρεβάτι για διύσδειση όπου η Κάτια ανέλαβε τον ρόλο της καβαλάρισσας αλλά στα πρώτα 1-2 λεπτά μου είπε να αλλάξουμε γιατί κουράστηκε  Αν δε βοηθάει και η παρτενέρ 2η φορά στη 1 ώρα είναι κομμάτι δύσκολο αλλά τα κατάφερε μετά και απο δική μου καθοδήγηση. Στην ερώτηση μου για της υπηρεσίες της πάντως δε μου ανέφερε το πρωκτικό ούτε σαν έξτρα. Άνετη και στην ποδολαγνεία, και αν θυμάμαι καλά μύριζαν πολύ ελαφρώς τα πόδια της, όχι ότι με χαλάει βέβαια, κάθε άλλο. 

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 80
Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
Φωτογραφίες Ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Καθαριότητα Χώρου Καλή
Στήθος Φυσικό
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δείτε τα σχόλια (2)
TOMCRUISE Avatar TOMCRUISE 11-12-2023 12:52:28
πωωω δεν τοχω με τα ποδια καθολου ρε γαμωτο πολυ καβλερη φαινεται στις φωτο παντως.
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Reuzel Avatar Reuzel 11-12-2023 18:18:25
@TOMCRUISE Καλούλα είναι. Έμπαινα.
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks