Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    mad_max Avatarmad_maxΜηνύματα: 2766 Κριτικές: 45

    Ιστορίες: 0

    Απο σπόντα Αξιολόγηση: 6.67 — 01/03/2024 - 22:42
    Απο σπόντα Αξιολόγηση: 6.67 — 01/03/2024 - 22:42

    Πριν κάτσω να γράψω τη κριτική αυτή, το σκέφτηκα αρκετά, αλλά δεν μπορώ να ανεχτώ τη κοροϊδία. Γιατί απ ότι κατάλαβα ήθελαν να προωθήσουν τη κοπέλα που ήρθε, αντί της Mavie.

    Το ραντεβού κλείστηκε τη προηγούμενη για να έρθει στο hotel που θα ήμουν.  Πηγαίνω λίγο νωρίτερα και αφού παίρνω το δωμάτιο, τους στέλνω τον αριθμό. Δεν περάνει ένα τέταρτο και με παίρνει τηλ η Ελεονόρα (όχι η Μελέτη) και μου λέει πως δεν κατάλαβε πως, αλλά έχει γίνει κάποιο λάθος και έχει έρθει άλλη κοπέλα η οποία είναι το ίδιο καλή με τη Mavie. Να την πάρω κι αν δε μου κάνει να τη διώξω στο μισάωρο. Δεν δέχτηκα αμέσως, αλλά στο τέλος έπεσα. Τη θυμόμουν τη Linda απ τις φωτο, καλή έδειχνε.

    Σε 5 ανεβαίνει και χτυπάει τη πόρτα. Ανοίγω και βλέπω μια κοπέλα σχετικά ψηλή με ωραίο πρόσωπο και αδύνατη. Πολύ αδύνατη. Τα πόδια της ήταν σαν τηλεγραφόξυλα. Τόσο skinny που τρομάζεις στο τέλος.

    Είναι πολύ συνεσταλμένη (ίσως είναι καινούργια στο χώρο) και ντροπαλή. Της βγάζω το παλτό και ετοιμάζεται για το ντουζ. Δεν άργησε αλλά όταν παρατήρησα το σώμα της, είδα πως δεν υπήρχε στήθος σχεδόν καθόλου παρα μόνο σκούρες θηλές.

    Η κοπέλα ήταν πολύ υποτονική, σαν να ήταν κουρασμένη. Τη ρωτάω τι έχει και μου λέει I am drank. Την είχε ποτίσει ο προηγούμενος ή οι προηγούμενοι και τώρα ήθελε να αράξει η κοπέλα (και με το δίκιο της) Το στόμα της μύριζε κρασί και γι αυτό απέφευγε τα φιλιά με γλώσσα. Ξεκίνησα να της κάνω στοματικό, αλλά δεν αντιδρούσε. Κοιτάω μια ματιά και έκλειναν τα μάτια της. Της είπα να σταματήσουμε, μου λέει Νο.  Αναλαμβάνει να με φτιάξει με πίπα, κάτι πάει να γίνει, αλλά με το που βάζει σκουφί, έρχεται η πτώση. Ξανά πίπα, το σηκώνει και πάω να το βάλω. Είναι στενή και βάζει τζελ. Με τα πολλά τέλειωσα σε μια στάση (αυτή αμέτοχη)

    Πηγαίνω στο μπάνιο και όταν γυρίζω την βλέπω και κοιμόταν. Να πω την αλήθεια τη λυπήθηκα και την άφησα. Μετά από 20/25 λεπτά ξυπνάει και μου ζητάει συγνώμη που κοιμήθηκε. Ντύθηκε με χαιρέτησε κι έφυγε.

    Ενημέρωσα και το γραφείο για τη κατάληξη της συνάντησης και με ευχαρίστησαν για την ενημέρωση.

     

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 150
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Ηλικία πελάτη 50+
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Δεν θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι
    Στήθος Φυσικό
    Αξιοπιστία γραφείου Κακή (δεν ήρθε η κοπέλα ποτέ)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (2)
    P.vim Avatar P.vim 02-03-2024 18:32:49

    Δλδ εκλεισες mavie και η ρθε η λιντα ?

    Και τι ειχε πιει ? Μονο κρασι ??

    Εγω οταν την πηρα ουτε νερο ηθελε 

    Οταν την ρωτησα τι θελει να πιει

    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    mad_max Avatar mad_max 02-03-2024 21:06:23

    Ετσι ακριβώς. 

    Για κρασί μου είπε, αν είχε πιει και τιποτα άλλο δεν ξέρω

    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    P.vim AvatarP.vimΜηνύματα: 2861 Κριτικές: 39

    Ιστορίες: 0

    Mπιμπελο Αξιολόγηση: 8.83 — 26/02/2024 - 21:56
    Mπιμπελο Αξιολόγηση: 8.83 — 26/02/2024 - 21:56

    Εξαργυρωσα το δωρο μου με λιντα . Ευχαριστουμε το φορουμ και το γραφειο για το δωρο.Ηρθε στην ωρα της λιγο "χειμωνιατικα" κομψα ντυμενη με παλτο-παντελονι- μπλουζα. Εμφανησιακα ειναι οπως τις φωτο ψιλη για κοπελα, ομορφη, αρκετα αδυνατη, θα της πηγαινε κανενα κιλο παραπανω και ελαχιστο στηθος με σκουροχρωμη θηλη οκ δεν με χαλασε αλλωστε φαινεται στις φωτο, ηξερα απο πριν τι παιρνω. Μιλαει πολυ καλα αγγλικα και μου ειπε μενει λονδινο (και ετουτη?)αλλα ειναι απο βραζιλια.Ειναι λιγο κλειστη να το πω, σεμνη να το πω στην αρχη αλλα ανοιγεται. Παιρνει πρωτοβουλιες αλλα οχι πολλες.Σε ρωταει τι θελεις και προσπαθει να σε ευχαριστησει. Εγω της ειπα κανε οτι θελεις εσυ και θα σου πω αν θελω κατι. Ξεκιναει με βαθια φιλια με γλωσσα και δεν σταματαει αν δε κανεις κινηση εσυ. Στοματικο βαθυ και υγρο το παει μεχρι τερμα κατα διαστηματα περιποιηται και @@ . Στο σεξ ειναι λιγο στενη  και χρησιμοποιει ελαχιστα gel. Θα ελεγα τεινει πιο πολυ gfe δεν ειναι για αγριαδες. Τελεωμα και τις 2 φορες στο σωμα. Δεν κανει cim. Ειναι ευγενικη και καλοτροπη.δεν βιαζεται και ειναι ευχαριστη και με χιουμορ στο σοσιαλ. Τιμια επιλογη , ενταξει δεν ειναι mavie(δυσκολα να εμφανιστει 2η) αλλα παιρνας σιγουρα μια ευχαριστη ωρα .

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (1)
    Globeogeo Avatar Globeogeo 27-02-2024 07:03:00

    Πέρασα 1 ώρα πολύ όμορφα μαζί της. Συμφωνώ κι επαυξάνω. Φυσική ομορφιά αυτό το κορίτσι. Φερθείτε της όμορφα.

    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks