Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 1
  • Προβολές: 129

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

topscorer AvatartopscorerΜηνύματα: 1000 Κριτικές: 36

Ιστορίες: 0

Julieta είσαι μια ξεπετα! Αξιολόγηση: 6.83 — 19/11/2023 - 18:51
Julieta είσαι μια ξεπετα! Αξιολόγηση: 6.83 — 19/11/2023 - 18:51

Επίσκεψη στο εν λόγω Studio χθες το βράδυ όπου σαλοναρισαν δύο κοπέλες η Julieta και η Mariana.Μου άρεσε εμφανισιακα η Julieta και πέρασα στο δωμάτιο να την δοκιμάσω.Εχει ωραίο πρόσωπο,βυζαρες σιλικονατες και κωλαρα για πολυ spanking.Απλο 40€ κ γυμνό μπουκι +20.Επελεξα το απλο.Αφου έκανα ντουζάκι ξάπλωσα στο κρεβάτι ανασκελα και  είπα την Julieta να φέρει τις βυζαρες στο προσωπο μου.Δεν χόρταινα να τις φιλάω κ να γλύφω τις ρωγες της αλλά δυστυχώς πάνω στο λεπτό τραβήχτηκε κ πήγε για πιπετο.Ευτυχως που δεν πήρα γυμνό μπουκι γιατί η πίπα της ηταν της πλάκας μονότονη χωρίς dt και γλύψιμο στα @@.Η πίπα της κράτησε λιγότερο από λεπτό και ενω της είπα να μου κάνει κ άλλο αυτή μου απάντησε στα αγγλικά:Υοur dick is hard enough!Sex now!Λεω από μέσα μου τι φρούτο είναι αυτό πάλι που διάλεξα κ την βάζω σε cow girl για να χουφτωνω τις βυζαρες της.Της λέω στη συνέχεια για reverse cowgirl αλλά δεν ήθελε και μου πρότεινε doggy style όπου την άρχισα στα κωλοσκαμπιλα κ στο δυνατό πιστονιασμα.Της είπα να  χυσω πάνω στην κωλαρα της αλλά δεν το δέχτηκε.Αφου τελείωσα με ρώτησε πως με λένε κ αν είμαι από Salonica και της απάντησα ναι.Δηλωνει Colombiana από το Μεντεγιν,αλλά ορκο δεν παίρνω.Εν κατακλείδι η Julieta είναι μια όμορφη slutina αλλά δυστυχώς μέσα στο δωμάτιο κοιτάει να σε ξεπετάξει. 


Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 15 λεπτά (Απλό)
Κόστος (€) 40
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Ηλικία πελάτη 40-49
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Δεν θα ξαναπήγαινα
Καθαριότητα Χώρου Καλή
Συμπεριφορά Υπηρεσίας Πολύ ευγενική
Στήθος Καλό σιλικονάτο
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks