Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Κριτικές Χρηστών

minetos AvatarminetosΜηνύματα: 125 Κριτικές: 28

Ιστορίες: 0

Η ζέστη έκοψε λίγο αλλά έχει Αξιολόγηση: 7.80 — 08/08/2021 - 20:48
Η ζέστη έκοψε λίγο αλλά έχει Αξιολόγηση: 7.80 — 08/08/2021 - 20:48
Η ζέστη έκοψε λίγο αλλά έχει γεμίσει η ατμόσφαιρα στάχτη και οι συνθήκες δεν είναι οι καλύτερες για να βγεις έξω. Παρόλα αυτά ο πούτσος θέλει να γαμήσει και υπάκουσα στην εντολή του. Μπηκα στο βριλισσου 60 και βρήκα κόσμο μέσα. Το κληματιστικό ήταν στο φούλ και γενικά το περιβάλον ωραίο. Κάποια στιγμή σκέφτηκα ότι και να μην μου αρέσει η κοπέλα θα περάσω για να μην βγω ξανά έξω στη ζέστη αλλά το ευχάριστο της υπόθεσης ήταν ότι και το κορίτσι ήταν καύλα. Άνοιξε η πόρτα και βγήκε το κορίτσι. Εκανε την γύρα του για να μας δείξει τι είναι και έφυγε. Οι άλλοι άρχισαν να μιλάνε μεταξύ τους και έσπευσα να δώσω τα λεφτά για πάω πρώτος. Ηρθε στο δωμάτιο λίγα λεπτά αφού είχα ετοιμαστεί και για καλή μου τύχη η κοπέλα φάνηκε απο το πρώτο δευτερόλεπτο ότι γουστάρει την δουλειά της. Είπαμε λίγες κουβέντες και άρχισε τα προκαταρκτικά. Με άφησε να γλείψω τα βυζιά της. Όσο μου έπαιρνε πίπα την χούφτωνα τον κώλο της που είναι γλυκούλης. Στοματικό κάνει αρκετά καλό και βάζει χέρι μόνο στην αρχή. Της σήκωσα τα πόδια ψηλά και την πήρα σε στάση ιεραποστολικό. Μου άρεσε που ήμουν τόσο κοντά στο πρόσωπο της που το έχει και όμορφο. Δεν ενοχλήθηκε που ήμουν τόσο κοντά της και άρχισε αναστεναγμούς όταν της τον έβαζα μέχρι τέρμα μέσα. Κοντά στο τέλος της ζήτησα πισωκολλητό και την γάμησα έτσι μέχρι να τελειώσω. Ετοιμάστηκε, μου είπε ευχαριστώ και έφυγε.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money