Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 1
  • Προβολές: 24

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

astrapopoutsa AvatarastrapopoutsaΜηνύματα: 68 Κριτικές: 14

Ιστορίες: 0

Τη Κλαρυ την ειχα βαλει στο Αξιολόγηση: 8.80 — 13/11/2021 - 22:28
Τη Κλαρυ την ειχα βαλει στο Αξιολόγηση: 8.80 — 13/11/2021 - 22:28
Τη Κλαρυ την ειχα βαλει στο ματι πριν απο καιρο αλλα για λιγο χαθηκε ομως την πετυχα παλι και αυτην την φορα δεν εχασα την ευκαιρια. Ειναι ενα εντυπωσιακο κοριτσι το οποιο πλησιαζει τα 30 αλλα εγω νομιζω πως ειναι απο τις περιπτωσεις που οσο περνανε τα χρονια γινονται και πιο ομορφες. Το προσωπο της ειναι καλο αλλα το εχει κανει πιο ομορφο με το βαψιμο και σαν σωμα εχει ωραιο κωλο και πολυ χωρταστικα βυζια. Δεν ειναι αδυνατη αλλα ουτε χοντρη, εχει το βαρος μιας υγιεις γυναικας. Δεν το σκεφτηκα καθολου μολις την ειδα και περασα στο δωματιο. Μπηκε με σοβαρο υφος αλλα πολυ ζεστη ματια. Πρωτο που εκανα ηταν να γλυψω τα βυζια της και μετα πηγα πιο κατω οπου οι μυρωδιες μου δωσανε το οκ για να δοκιμασω και εκει το σπατουλαρισμα αφου η βαρδια δεν ειχε πολυ που ειχε αρχισει και δεν ειχα αμφιβολια για την καθαριοτητα. Ηταν πολυ ωραιο να την βλεπω να καυλωνει απο το γλειφωμουνι που της εκανα και ηδη μου ειχε σηκωθει η πουτσα. Στο στοματικο εκεινη ειναι πολυ καλη αλλα της ζητησα να μην κανει πολλα γιατι δεν ειχα γαμησει μερες και δεν ηθελα να χυσω προωρα. Με ακουσε αλλα μου εδειξε τι μπορει να κανει και δεν ειναι λιγα. Αρχισαμε σεξ με εκεινη απο πανω και μετα αμεσως πισοκολλητο. Οπος το περιμενα γουσταρει περισσοτερο τις υψηλες στροφες οι χαμηλες την κανουν να βαριεται. Ο Η κωλαρα της ειναι πολυ ωραια και την κραταγα ανοικτη για να βλεπω το κωλοτρυπιδι της οσο την γαμαγα. Σκεφτομυν ποσο καλα θα ηταν να την γαμουσα και στον κωλο αλλα αυτο σε μελλοντικη συναντηση. Αυτην την φορα ηταν καλο το γαμησι το επομενο νομιζω θα ειναι ακομα καλυτερο
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks