Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Alice  (Your Angels)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    geo77 Avatargeo77Μηνύματα: 496 Κριτικές: 14

    Ιστορίες: 0

    Η γλωσσού Αξιολόγηση: 8.67 — 18/09/2023 - 23:42
    Η γλωσσού Αξιολόγηση: 8.67 — 18/09/2023 - 23:42

    Φίλος που την είχε επισκεφθεί την προηγούμενη μέρα επέμενε έντομα να πάω και εγώ. Ο λόγος: η γλώσσα της.

    Ενώ λέγαμε τις τυπικούρες στην αρχή, πήρα την πρωτοβουλία να την φιλήσω κάπως απότομα και σίγουρα ενώ δεν το περίμενε εκείνη τη στιγμή. Η αντίδραση της ήταν να βάλει γλώσσα επιτόπου. Πρώτη φορά καυλώνω τόσο πολύ με γλωσσόφιλο. Ο φίλος είχε απόλυτο δίκιο τελικά.

    Μετά από λίγο ξεκίνησε η μαεστρική της πίπα. Δεν πρόκειται να απογοητέψει κανέναν το εγγυώμαι αυτό. Η κοπέλα έχει περισσότερη τεχνική με τη γλώσσα από ότι έχει ο Μέσσι με την μπάλα.

    Για το σεξ δεν χρειάζεται να πω και πολλά, σε έχει καυλώσει τόσο που αν δεν είσαι εγκρατής δεν θα αντέξεις και πολύ. 

    Αν μείνει καιρό ίσως ξαναπεράσω.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 150
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Ηλικία πελάτη 18-29
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
    Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    6in9ine Avatar6in9ineΜηνύματα: 1630 Κριτικές: 34

    Ιστορίες: 0

    Τι γλωσσόφιλα είναι αυτά Αξιολόγηση: 9.33 — 14/09/2023 - 21:56
    Τι γλωσσόφιλα είναι αυτά Αξιολόγηση: 9.33 — 14/09/2023 - 21:56

    Μόλις μπήκα στο δωμάτιο συνάντησα ακριβώς το κορίτσι των φωτογραφιών με το ίδιο βλέμμα με το ίδιο σώμα με τα ίδια κιλά Χωρίς κανένα τατουάζ στο σώμα της μόλις τελείωσα το μπάνιο μου άρχισε να μου δίνει κάτι φιλιά μα κάτι φιλιά μα κάτι φιλιά με γλώσσα που έχασα το μυαλό μου  την κοπέλα πραγματικά δεν μπορείς να την κάνεις καλά την γάμησα δύο φορές με όλη μου τη δύναμη δε χαμπαριάζει τίποτα  το κορίτσι ζει για το σεξ είναι τέρμα δοτική και στο κρεβάτι έχει τρομερό πάθος τρομερή ένταση που δεν το'χω ξαναδεί σε κορίτσι του χώρου 

    την πρώτη φορά δεν πρόλαβα να τη γαμήσω με τελείωσες στην πίπα στο δεύτερο ημίχρονο γαμηθήκαμε στα τέσσερα από πάνω πλαγιαστά και την εχυσα με μεγάλη ανακούφιση στα βυζιά 

    μάγκες μου όποιος έχει αντοχές και γουστάρει το έντονο και δυνατό σεξ να τρέξει και να την κλείσει αμέσως

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 150
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Ηλικία πελάτη 18-29
    Φωτογραφίες Ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο στήθος
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Καθόλου
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    redb AvatarredbΜηνύματα: 540 Κριτικές: 119

    Ιστορίες: 0

    Από τη Βραζιλία με αγάπη.... Αξιολόγηση: 9.17 — 14/09/2023 - 14:14
    Από τη Βραζιλία με αγάπη.... Αξιολόγηση: 9.17 — 14/09/2023 - 14:14

    ΌΠΟΙΟΣ ΠΗΡΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΠΕ ΤΙΠΟΤΑ... να μην του ξανασηκωθεί.

    Όμορφούλα... πρόσωπο και σώμα ΄ότι βλέπετε με ελάχιστα κιλά κάτω να έχει. Συνηθισμένο πρόσωπο και σώμα με ελαφρή χαλαρότητα. Θα της έβαζα 3-5 χρόνια παραπάνω.
    ΚΩΛΑΡΑ ΕΧΕΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ, πόδια τούμπανα και άκρα περιποιημένα στην εντέλεια. Ήρθε ντυμένη όμορφα και καυλωτικά κόκκινα εσώρουχα. Ευδιάθετη και γεμάτη ενέργεια και αυτή.
    Μπήκε και ξεκίνησε τα φιλιά κατευθείαν. Βραζιλιάνα αλλά μοιάζει περισσότερο για Ευρωπαία από Πορτογαλία. Μαλλί απίστευτο όταν το έπιανες... γούσταρα.
    Βυζί μικρό με ρόγες που πετάνε... αλλά τουλάχιστον όχι φλατ. Αυτή είναι από βραζιλιά γιατί μπέρδεψα τα μπούτια μου με την άλλη την Ουκρανή.

    Πήγε μπάνιο και ξεκίνησε ΤΕΡΜΑ ΒΑΘΕΙΑ ΓΛΩΣΣΟΦΙΛΑ μέχρι το λαρύγγι μου. Εκστασιάστηκα πραγματικά... φιλιά...φιλιά και φιλιά με αγκαλιές και ακόμα περισσότερα φιλιά.
    Κατευθείαν στο στόμα της και πίπα για σεμινάριο... DT, να της γαμάω το στόμα... τέρμα και σάλια παντού... φτυσίματα και ξανά και ξανά μέσα. Έβλεπε στο καθρέφτη τη βρωμόφατσα μου και γούσταρε.

    Την σπατούλαρα για αρκετή ώρα... χάθηκε στο κλειστό, όμορφο και μυρωδάτο μουνί της που απλά δεν το χόρταινα. Έγλειψα τα πάντα εκεί κάτω... μέχρι και τη μύτη μου της έβαζα στο μουνί της και έκανα πως τη γαμούσα... πάλι καλά για τη τεράστια μύτη μου.
    Τρελάθηκε και δεν ξέρω πόσες φορές τελείωσε και έχυσε πάνω μου... μουνί το κρεβάτι.

    Ιεραποστολικό και σιγά σιγά μέσα με το πλαστικό και φιλιά αρκετά. ΕΔΩ ΑΛΛΑΞΑΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ... η τύπισσα δεν με άφηνε ούτε λεπτό, τη γαμούσα ασταμάτητα και να ήθελα να σταματήσω για 5-10 δεύτερα και όχι φυσικα.. αυτή γάντζωνε τα νύχια της πάνω μου και γαμιόταν μόνη της.. ΜΟΝΗ ΤΗΣ σε όλες τις στάσεις. Κουράστηκα, κράμπες, πέθαινα... όχι αυτή να γαμιέται...εκεί.
    Στα 4 στήσιμο τρελό, πίσω χέρια και ξαπλωτό να τη σαπίζω στο πούτσο... και φυσικά χτυπούσε το κώλο της στο πούτσο μου συνεχώς. Δεν χρειαζόταν να κάνω και πολλά. Ίδρωσα... κουράστηκα και έπεσε... οπότε την έβαλα από πάνω.
    Έγινε αλλαγή μπαλονιού γιατί κάπου χάθηκε στα άδυτα... και χτυπιόταν στο πούτσο μου ξανά και ξανά.
    Ιεραποστολικό πάλι και σφυροκόπημα με τους αστράγαλους στους ώμους... ασταμάτητα.
    Τέλος στη κοιλιά της και πέσαμε σαν σακιά με πατάτες στο κρεβάτι... ψόφιοι.

    Πλυθήκαμε, ντυθήκαμε, κάναμε το σόσιαλ μας και έξω από το άντρο της ακολασίας μας. Τα λεφτά στο τέλος... με σφαλιάρα στο κώλο για το καλό
    Θα την ξαναπάρω σίγουρα, θα μείνει καμία εβδομάδα ακόμα. Είναι περπατημένη και συνειδητοποιημένη στη δουλειά της... όχι αματούρι.
    Θα το πω ξανά... για τέτοιες γράφτε κριτικές ρε εγωϊστές.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks