Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Karina-4  (Your Angels)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

shredder23 Avatarshredder23Μηνύματα: 114 Κριτικές: 12

Ιστορίες: 0

Νταρντανα ψωλαρπαχτρα Αξιολόγηση: 7.33 — 15/09/2023 - 14:38
Νταρντανα ψωλαρπαχτρα Αξιολόγηση: 7.33 — 15/09/2023 - 14:38

Συναντηση με νταρντανα αυτην την φορα. Το πιο ομορφο που ειδα στις φωτογραφιες ηταν τα βυζια αλλα και ο κωλος. Ακομα και κακες κριτικες να διαβαζα, για τα προσοντα αυτα θα την εκλεινα. Γενικα με το γραφειο η επικοινωνια και η συνεπεια ηταν πολυ καλα. 

Η γκομενα ξερει καποια αγγλικα, οχι τα καλυτερα που εχω ακουσει αλλα δεν ηταν αυτο το ζητουμενο. Οταν την ειδα γυμνη ηταν σχεδον ιδια με τις φωτογραφιες αλλα η χαλαρωση στην κοιλια και αυτη που ερχεται στα βυζα και στον κωλο θελουν προσοχη. 

Λαχταριστη παρολαυτα και πολυ αμεση στο να αρχισει το προγραμμα. Μπορει να κανει πολυ ωραια κολπακια με το στομα απο φιλι μεχρι και πιπα που σε αφηνει με το στομα ανοικτο. Η διαθεση της απο στερημενη πουτανα, ψωλαρπαχτρα με αλλα λογια. Δεν μου τον αφησε σε ησυχια απο την αρχη μεχρι το τελος του ραντεβου. 

Εχει ωραιο κατα τα γουστα μου μουνι και το λατρευει το γλειφομουνι. 

Δεν ξερω ποσες φορες εχυσε στο σεξ αλλα ηταν αρκετες, δεν μετρησα. Στηνεται καλα, παρολο που ειναι νταρντανα ειναι ευκαμπτη και γενικα κανει το παν για να αποδωσει στο μεγιστο. 

Ενδιαμεσα με την πιπαρα κερδισαμε χρονο και την γαμησα δυο φορες τελικα. Η γκομενα συνολικα σε κανει να πιστεψεις οτι γουσταρει να γαμιεται, αυτο ειναι το ιδανικοτερο μπορω να πω. Η κωλοτρυπιδα αρκετα δουλεμενη και δεν κολλαει να κανει το οτιδηποτε με εξτρα πληρωμη φυσικα την οποια δεν εκανα αυτη την φορα. 

Ειναι απο τις γυναικες που ονειρευεσαι πολλα αφου φυγεις απο κοντα της, συνεπως οχι μονο για ενα ραντεβου. 


Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 140
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Φυσικό
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δείτε τα σχόλια (1)
TOMCRUISE Avatar TOMCRUISE 16-09-2023 03:32:03
ψωλαρπαχτρα??????τι χαρακτηρισμοι ειναΙ Αυτοι? τστστστστστσ.....
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
redb AvatarredbΜηνύματα: 540 Κριτικές: 119

Ιστορίες: 0

Καρίνα, ουκρανικό γλειφιτζούρι ..... Αξιολόγηση: 8.17 — 30/08/2023 - 00:27
Καρίνα, ουκρανικό γλειφιτζούρι ..... Αξιολόγηση: 8.17 — 30/08/2023 - 00:27

Καρίνα... όνομα και πράμα. την έχω δει μερικές φορές ήδη. 
Το γραφείο τη πρότεινε αφού πήγαινα για άλλες δύο που μου άρεσαν. Τέλεια επικοινωνία και γρήγορη με μηνύματα. Η  Νικόλ έκανε τη δουλειά της άψογα.

Ότι βλέπετε στις φωτό θα έρθει και λίγο πιο ψηλό λόγω 10 ποντων... Ωραίο πρόσωπο που βγάζει μια εκφυλιά, σώμα μέτριο. Οι φωτό είναι κατατοπιστικές χωρίς λάμψη.
Γλυκό προσωπάκι, απίστευτα βυζιά που κρεμάνε λίγο σιγά σιγά, ο κώλος μακάρι να ήταν λίγο πιο μεγάλος για τα γούστα μου αλλά όμορφος. Φωτό δείτε και θα έρθει το ίδιο.
Δηλαδή νταρντάνα με τα όλα της. Υπάρχει στη κοιλιά χαλάρωση λόγω του γνωστού λόγου. Καυλωτικά εσώρουχα και ρούχα λες και πάει έξω για ποτό. 
Μουνάκι όμορφο, μοσχομυριστό και κλειστού τύπου. Κωλοτρυπίδα φάνηκε αρκετά δουλεμένη.
Δεν υπάρχει τρίχα πάνω της και γούσταρα, τέλειο απλά και για αυτό έγλειψα το σώμα της όλο από πάνω μέχρι κάτω.
Καθαριότητα από τις καλύτερες με πολλά αξεσουάρ και ντουζάκι αρχή και τέλος.

Μπήκε μέσα και μου έδωσε γλωσσόφιλο και κατευθείαν μου πιάνει τον πούτσο. Μια καυλωμένη Ουκρανή που θα μείνει Ελλάδα όπως είπε.
Αγγλικά άνω του μετρίου και κάνεις καλή συζήτηση. Γουστάρει βαθειά γλωσσόφιλα και χαλαρά όπου στο τέλος καταλήξαμε σε χαρντκορ καταστάσεις.

Σεξ παντού και σε όλες τις στάσεις, αρκετό roleplay. Έχει αρκετές έξτρα υπηρεσίες και έτοιμη να τις κάνει όλες και να τις εξηγήσει.
Πίπα μαεστρική και δέχεται πίεση λίγη, ιεραποστολικό όπου τα πόδια έφτασαν το πρόσωπο της.... μιας και δούλευε σε στριπ κλαμπ μικρή, από πάνω τα είδα όλα και χτυπιόταν με τα βυζιά να μου ρίχνουν μπάτσες στο πρόσωπο.
Στα 4 τα είδε όλα και ακόμα περισσότερο καθιστό όπου και έδωσα τρελό ρυθμό μέχρι να ετοιμαστώ να χύσω. Πολλές στάσεις στο ενδιάμεσο, όρθια, στο καθρέφτη κλπ.
Τελειώνει αρκετές φορές και το επιζητάει... αρκετά εύκολα και όλας.
Απίστευτη διάθεση στο σεξ και προπάντων να σε ικανοποιήσει. Δέχτηκε σχεδόν τα πάντα, γούσταρα τρελά. Λίγο στα έξτρα φαίνεται ο τρόπος της που τα ζητάει λίγο too much για μένα αλλά ευγενικός.
Έχει και υπηρεσίες dominate φάση που δεν μου έβγαλε και δεν έκανα.

Πέρασα καλά με τη μαμά που γνώρισα στο χωριό και ξεσκιστήκαμε... τελειώνοντας στο στόμα μία φορά, να με κοιτάει και να τρέχουν στο πρόσωπο τα υπόλοιπα... ξέρει τι να κάνει για να σε καυλώνει συνεχώς όπου τελείωσε ο χρόνος και έμεινα με το πουλί στο χέρι.
Οι υπηρεσίες της, ο τρόπος της και συμπεριφορά έπαιξαν κύριο ρόλο της επανάληψης αν και τελευταία θέλω πετίτ.

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 140
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Φυσικό
Τατουάζ Μικρά διακριτικά
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
Υπηρεσίες Τελείωμα στο στόμα
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks