Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Valeria  (Golden Τouch)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Πόλη: Αθήνα
  • Link: Προβολή
  • Κριτικές: 2
  • Προβολές: 23

    Κριτικές Χρηστών

    patroklosM AvatarpatroklosMΜηνύματα: 34 Κριτικές: 4

    Ιστορίες: 0

    VFM η τυπισα Αξιολόγηση: 8.67 — 25/10/2023 - 23:49
    VFM η τυπισα Αξιολόγηση: 8.67 — 25/10/2023 - 23:49

    Ειναι ομορφη γυναικα και μια περιπτωση που δινει συνολικα ποιοτικες υπηρεσιες. 

    Εγλειψα το σωμα της που ηταν καθαρο και με περιποιηθηκε με μασαζ σε ολο το σωμα που αξιζε πραγματικα. Στην συνεχεια η πιπα ηταν με καποτα αλλα η τεχνικη της πολυ ωραια και το κοιταγμα στα ματια αδιακοπο. 

    Πριν απο ολα ομως καναμε ωραιο διαλογο με πραγματικο ενδιαφερον να με ακουσει και να με μαθει. Οσα προλαβαμε βεβαια ειπαμε αλλα μεγαλο συν το ενδιαφερον της. 

    Στο σεξ στηνεται ωραια και συμμετεχει επισεις με γνησιο ενδιαφερον. Το μουνι της ειχε καλη αισθηση και οι αντοχες της ειναι για αγρια παιχνιδια. 

    Ολοκληρη η φαση μαζι της ηταν VFM, αν διαβασατε την κριτικη μου ξερετε οτι πρεπει να την δοκιμασετε. 

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 30 λεπτά
    Κόστος (€) 50
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Με προφυλακτικό
    Τήρηση Υπηρεσιών
    Συμπεριφορά Ευγενέστατη
    Ποιότητα Μασάζ Καλό
    Πρωκτικό Όχι
    Καθαριότητα Χώρου Άψογη
    Πρωκτικό Ναι
    Στήθος Φυσικό
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Elganador AvatarElganadorΜηνύματα: 564 Κριτικές: 147

    Ιστορίες: 0

    Κοντομουνα Αξιολόγηση: 8.00 — 12/07/2023 - 10:54
    Κοντομουνα Αξιολόγηση: 8.00 — 12/07/2023 - 10:54

    επίσκεψη χθες  το απόγευμα Μου ανοίγει μια ξανθιά τσατσα και με χαιρετάει μου λέει τι κάνεις εσύ της λέω καλά γνωριζόμαστε μου λέει αμέ δε θυμάσαι της λέω  δούλευα παλιά μεταξουργείο της λέω που να Θυμάμαι έχουν περάσει πολλά χρόνια εγώ θυμάμαι μου λέει αλλωστε τα όμορφα πράγματα δεν ξεχνιούνται

    ΚΑΒΛΩΣΑ

    της λέω ετοιμάσου και πάμε μέσα μου λέει όχι ειμαι υποδοχή τώρα εντάξει λέω φέρε καμιά στα μέτρα σου και μου πρότεινε βαλέρια

    Κάνω ένα ντουζ και περιμένω να έρθει το μωρό

    η βαλέρια είναι μια κοντή κοπέλα ακριβώς όπως τις φωτογραφίες  πρόσωπο γλυκό όμορφο με ωραία γαλάζια μάτια στήθος φυσικό με λίγη χαλάρωση μπαίνει μέσα αεράτη και μου λέει πως θες να ξεκινήσουμε την κοιτούσα και χαμογέλαγα και μου λέει κατάλαβα μου βγάζει την πετσέτα και τον παίρνει στο στόμα πίπα εκπληκτική με σοφάκι είχε πλησιάσει επικίνδυνα στα χείλη μου και πήγαινε να με φιλήσει αλλά και εγώ δεν παρασύρθηκα είχα μείνει εκεί άγαλμα να δω τι θα κάνει και τελικά δε με φίλησε της λέω θέλεις να με τρελάνεις αυτό θέλω μου λέει έτοιμος ήμουν να την βουτήξω από το λαιμό και να την πλακώσω στα γλωσσόφιλα την στήνω στα τέσσερα και την κάρφωνα λυσσασμένα δυνατά αλύπητα και ξαφνικά αρχίζει τα βρισίδια μου θύμιζε την Ιωάννα 34 ακριβώς αυτά έλεγε κι αυτή

    ιεραποστολικό πλαγιαστό από πάνω Και τελείωσα μέσα της στο προφυλακτικό καθόμουνα στο κρεβάτι του μασάζ και ήρθε  κοντά την έπιασε από τη μέση και άρχιζε με την ανάσα της να πλησιάζει επικίνδυνα στο πρόσωπό μου στο στόμα μου στ' αυτιά μου καθόταν εκεί και δεν έφευγε της λέω αφού το θέλεις γιατί δεν με φιλας γιατί δεν το κάνεις πολλά μπορώ να θέλω λέει αλλά εδώ δεν μπορώ

    εγώ της λέω εδώ μπορώ έξω όχι απαγορεύεται γέλασε δε σε πιστεύω μου λέει της λέω έχω δύο αγοράκια και περιμένω και τρίτο παιδί ξαφνιάστηκε γιατί πόσο είσαι μου λέει όχι αυτό που φαίνομαι της λέω μικροδείχνω την αποχαιρέτησα έκανα το ντουζάκι μου και σφαίρα πειραιά  μασαζ στην ολγα 

    να είστε καλά και να γαμάτε καλύτερα

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 30 λεπτά
    Κόστος (€) 50
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
    Ηλικία πελάτη 30-39
    Πίπα Με προφυλακτικό
    Καθαριότητα Χώρου Άψογη
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks