Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    Andronikos3 AvatarAndronikos3Μηνύματα: 23 Κριτικές: 26

    Ιστορίες: 0

    Λατινοεκπληξη φανταστικη Αξιολόγηση: 8.17 — 22/08/2023 - 09:44
    Λατινοεκπληξη φανταστικη Αξιολόγηση: 8.17 — 22/08/2023 - 09:44

    Bia με κορμι φανταστικο. Αν δεν ηταν σιλικονη το στηθος δεν θα εβρισκα ψεγαδι.Απο την αρχη ομως.Υποδοχη περιποιημενη και προσεκτικη με ωραια εσωρουχα και γλωσσοφιλο για καλοσορισμα.Μοσχομυριζε και πηγα για μπανιο και εγω.Φιλια πολλα και λαγνα.Πιπα βαθια ερωτικη με παιχνιδια και βλεμμα υποσχεσης με περασμα επιμονο απο μπαλες.1ος γυρος δυνατος ευκολος γρηγορος.ΑσάλιωταΟλη η κατασταση ηταν δημιουργημενη για ηρεμια και δυνατο παιχνιδι χωρις ακροτητες.Μασαζ με προταση της απλα αψογο.Ειναι και επαγγελματιας αλλοστε.Ξεκινα ερωτικα μονη της 2ο γυρο και επιζητα εντονες καταστασεις με τα ποδια τερμα ψηλα και δακτυλα μεσα...Τελειωμα 2η φορα ευκολα.Θα ξαναπαω σιγουρα.Αυτο το κορμι, η κινηση το μασαζ και το λαγνο σεξουαλικον δεν πρεπει να αμελουνται.Μπανιο σε καθε γυρο,καθαριοτητα παντου ,απολαυση εγγυημενη.Οσον αφορα την επικοινωνια δεν καταλαβα αν ειναι λιγομιλητη η απλα δεν μιλαει καλα αγγλικα η απλα μιλαει αργα.Θα μεινει εως και φθινοπωρο τρεχατε.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 150
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτόν τον μήνα
    Ηλικία πελάτη 40-49
    Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Καλό σιλικονάτο
    Τατουάζ Μικρά διακριτικά
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    geroksouras AvatargeroksourasΜηνύματα: 5510 Κριτικές: 310

    Ιστορίες: 0

    Εμπνευση Αξιολόγηση: 8.00 — 21/07/2023 - 22:12
    Εμπνευση Αξιολόγηση: 8.00 — 21/07/2023 - 22:12

    την Κυριακη που μας περασε μου γραφει ο γνωστος για τον πριαπισμο του ελγκανιαδορ για να παμε να γαμησουμε

    τελικα με τα πολλα και με τα λιγα το ακυρωσε

    ελα ομως που ειχα ξεσηκωθει

    Ινκολ στη πειραιως για μισαωρακι με την λεοφωρο αδεια

    Με υποδεχτηκε η Μπια φοροντας ενα στριγκακι κι ενα τοπακι που ξεχυλιζαν τα βυζια της, με το που μπαινω μεσα πεταχτο φιλακι

    Ντοθζ και στο κρεβατι

    Ξεκινησε να με φιλαει οπου κατεβηκε να μου παρει πιπα, περασε απο τα αρχιδια με ομορφη σπατουλα και μετα απο κανενα πενταλεπτο καποτα μπειμπι οιλ και καβαλημα

    Μια που ειναι σχετικα ψηλη με αγγαλιαζε και επθζητουσε τα φιλια, φιλαει ωραια

    Το τελος ηρθε με πιπα αφου με ενημερωσε οτι δεν εχει στο μενου το χυσιμο στο στομα

    πληρωσα ευχαριστησα κι εφυγα

    Αγγλικα αρκετα για πολυ λιγη κουβεντα

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 30 λεπτά
    Κόστος (€) 120
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
    Ηλικία πελάτη 50+
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Σιλικονάτο
    Τατουάζ Αρκετά
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    gr_phoenix Avatargr_phoenixΜηνύματα: 70 Κριτικές: 9

    Ιστορίες: 0

    Κορμάρα και καυλιάρα Αξιολόγηση: 8.33 — 20/07/2023 - 18:24
    Κορμάρα και καυλιάρα Αξιολόγηση: 8.33 — 20/07/2023 - 18:24

    Το κορμί της είναι συγκλονιστικά όμορφο, ακόμα και η πλαστική στο βυζί αριστούργημα θα την έλεγα παρόλο που στην αφή είναι λιγο πιο σκληρό από όσο πρέπει. Το πρόσωπο πιο απλό, αρκετά δηλαδή αλλά και αυτό όμορφο με καθαρό δέρμα ανοικτής σχετικά απόχρωσης και σαρκώδη χείλη που στα φιλιά ρούφηξα δυνατά. 

    Μια γυναίκα πραγματικά καθαρή και πολύ έτοιμη για σεξ. Το ραντεβού μας έγινε αργά το απόγευμα στον χώρο της και χωρίς κάτι έξτρα στο πρόγραμμα. 

    Με το που με είδε έδειξε ενδιαφέρον αλλά τα αγγλικά της δεν επαρκούσαν για να πούμε κάτι που να αξίζει. Ξεφύγαμε από το θέμα της κουβέντας πολύ γρήγορα χάρης στο ότι η ίδια δεν θέλει να χάνει λεπτό σε οτιδήποτε άσχετο με το σεξ. 

    Το γυρίσαμε σε ένα φάσομα το οποίο ήταν από τα καλύτερα που έχω κάνει εδώ και καιρό και τελικά κάναμε ένα 69 που δεν ξέρω τι ήταν καλύτερο, το τρομερό της τσιμπούκι η το υπέροχο της μουνάκι που έγλειφα. Και οι δυο το ευχαριστηθήκαμε, έβαλα τα δυνατά μου στο γλείψιμο αλλά και εκείνη δεν άφησε τίποτα απέραστο με την γλώσσα της. Οι ικανότητες της στο βαθύ λαρύγγι είναι πολύ καλές, της βάζω 10 στο στοματικό. 

    Την έβαλα στα τέσσερα ώστε να έχω τον κόλο της ψιλά και το μουνί στην τέλεια θέση και την γάμησα έχοντας χάσει την αίσθηση του χρόνου. Ένιωθα ότι γούσταρε να γαμηθεί μαζί μου και το επίπεδο ανέβηκε εκεί που σπάνια μου έχει τύχει. Μου έκανε κάτι κινήσεις με την λεκάνη που με καυλώσανε ακόμα περισσότερο και τελικά έριξα ένα χύσιμο στην κωλάρα της χορίς να χάσω την ευκαιρία. 

    Στο διάλειμμα μου κάθισε με το μουνί στο πρόσωπο και πολύ σύντομα ο πούτσος μου είχε γίνει και πάλι πέτρα. Αποφάσισε από μόνη της να αρχήσει το σεξ. Μου έβαλε την καπότα και ανέβηκε από πάνω μου ανάποδα και μου χάρισε θέαμα καλύτερο και από επαγγλεματική τσόντα. Λίγο ιεραποστολικό στην συνέχεια κατά την διάρκεια του οποίου έδωσα και πήρα πολλά φιλιά και μετά ξανά doggy. Δεν την γάμησα σκληρά αλλά αρκετά δυνατά πράγμα που δεν την ενόχλησε όμος καθόλου. 

    Η δεύτερη χυσιά έγινε στα βυζιά και της άρεσε, η εκφραση το πρόσοπο της έδειχνε ότι το πουτανάκι πήρε την δόση του. 

    Αν είχα την δύναμη θα την γαμούσα άλλες δυο φορές, είναι από τις πολύ καλές Λατίνες και κάποια στιγμή αν την ξαναπετύχο θα την τιμήσω ξανά.


    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 160
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο στήθος
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Καλό σιλικονάτο
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Antonis78 AvatarAntonis78Μηνύματα: 813 Κριτικές: 47

    Ιστορίες: 0

    Έπαθα φούιτ Αξιολόγηση: 8.33 — 17/07/2023 - 13:50
    Έπαθα φούιτ Αξιολόγηση: 8.33 — 17/07/2023 - 13:50

    Έπαθα φούιτ σε λέω, τι πλάσμα είναι αυτό;;;;
    Εντάξει έχω αδυναμία στις Λατίνες είναι γνωστό νομίζω αλλά η Μπία είναι άλλο πράγμα, δεν είναι μαύρη έχω δει πολύ πιο μελαχρινές Ελληνίδες στην παραλία, το επίθεμα που έχει είναι σκληρό αλλά με μηδενικά σημάδια ένα μικρο παράλληλο στην βάση του στήθους
    Πάμε από την αρχή, την είχα κοζάρει από την πρώτη μέρα που μπήκε στο ρόστερ του γραφείου ένεκα όμως ότι έλειπα λόγο εργασίας δεν με δόθηκε η ευκαιρία να την δω, όσες και όποιες αμφιβολίες μπορεί να είχα με λύθηκαν από της φωτογραφίες του παιχταρά συνάδελφου που την έψησε να την τραβήξει φωτογραφίες, εγώ δεν τα κατάφερα
    Ραντεβού στο Μπίλαρο  πρώτο δωμάτιο πίστα
    Είχα πάρει μαζί μου μια ωραία φραπεδούμπα και αγνάντευα την άδεια σχεδόν Κωνσταντινουπόλεως 
    Από συνήθεια φτάνω πάντα πιο νωρίς στα ξενοδοχεία για να κάνω μια σύσκεψη με την μπούτσα μου να μην με απογοητεύσει και να μην με κάνει ρεζίλι. Αφού τα μιλήσαμε και τα συμφωνήσαμε χαλαρώσαμε παρέα και περιμέναμε να έρθει η Μπία. Δεν μπορώ να πω ήταν συνεργάσιμη, ήταν όρθια κατά την περίοδο αναμονής
    Χτυπάει η πόρτα και βλέπω το πλάσμα, βλέπει κάτω και με λέει χαχανίζοντας οου γιου αρ ρέντι
    Ρέντι είμαι μανίτσα μου να σε σκίσω
    Με ζήτησε να κανει ντουζ και βγαίνει με ένα βρακάκι που το τράβαγε σαν σφεντόνα
    Πέφτει δίπλα μου και με αρχίζει στα γλωσσόφιλα, τι γλωσσόφιλα μωρή κάργια την λέω
    άρχισε μποκέτ και μπουκώματα
    Πίπα τρυφερή και με απότομα ντιπ για ντιπ που έκανα ανασκαφές στον λάρυγγα της
    Την βουτάω την βάζω ντόγκυ και την γλείφω λίγο το μουνάκι, καπότα και κομπρεσέρ. Δεν άντεξα πολύ και με έφυγαν στην καπότα
    Μωρομάντηλο σκούπισμα και εναλλάξ ντουζ
    Μιλήσαμε λίγο στο διάλειμα όπου τα αγγλικά της είναι επαρκή για ψευτοκουβέντα, με είπε ότι έχει δουλέψει Αγγλία ότι έχει παιδάκι (σιγά το νέο) και ότι στην πατρίδα της κάνει Τάι μασάζ
    Όπως με μίλαγε εγώ την χάϊδευα το μουνάκι, την έβαλα σε πόζα 69 όπου γεύτηκα ένα πολύ νόστιμο μουνί
    Ανέβηκε πρώτα από πάνω μου μετά το κλασσικό μου στην πολυθρόνα όπου την έχυσα στα βυζιά της, Ντουζάκι φιλάκι και τέλος
    Εγώ με τόση αερόβια κλάταρα, έπαθα φούιτ, ήπια τα νεράκι χαλάρωσα ντύθηκα και έφυγα
    Γεια σου ρε Βραζιλία με τα ωραία σου
    Λεφτά την έδωσα στην αρχή 
    θα ξαναπάω

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 160
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο στήθος
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Σιλικονάτο
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (3)
    geroksouras Avatar geroksouras 17-07-2023 14:07:58
    τι ειναι το φουιτ;
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Antonis78 Avatar Antonis78 17-07-2023 14:37:48
    έπαθα λάστιχο, κλάταρα
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    gpd Avatar gpd 17-07-2023 15:13:56
    ναι αφού
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    ydroxoos7 Avatarydroxoos7Μηνύματα: 786 Κριτικές: 51

    Ιστορίες: 0

    Τρομερή Αξιολόγηση: 8.17 — 16/07/2023 - 12:11
    Τρομερή Αξιολόγηση: 8.17 — 16/07/2023 - 12:11

    Ψηλή κοπέλα με αρκετή προσπάθεια για επικοινωνία. Ευδιάθετη και μοσχομυριστή. Κορμί γυμνασμένο απο τα καλύτερα που έχω δει. 
    Ήρθε με αέρα και μου έδωσε ένα φιλί στο στόμα. Μπήκε για γρήγορο ντουζ και ήρθε στο κρεβάτι όπου μου έκανε κομπλιμέντο για το άρωμα μου. Ξεκίνησε τα γλωσσόφιλα τρυφερά στην αρχή και μετα έντονα με γλώσσα. Κατέβηκε για πίπα που πάτωσε κανονικότητα εναλλάξ γλείψιμο αρχιδιών και πούτσας. Καπότα και αυτή από πάνω με αργούς ρυθμούς και γλωσσόφιλα. Με ρωτά αν μου αρέσει το doggy. Την στήνω στα 4 και βομβάρδισα πέταμα καπότας και έχυσα στα βυζιά της. Ντουζακι από τους 2 μας. Λίγο σόσιαλ και παίρνει το λαδάκι που είχε και μου κάνει ένα καλό μασάζ στα πόδια. Μου σηκώθηκε στο πιτς φυτίλι. 69 με ένα πεντακάθαρο μουνάκι. Μετά από λίγο κατεβηκε να ασχοληθεί περισσότερο με το πουλί μου. Απολαυστική πίπα και έμεινα εκεί μέχρι το τέλος του δεύτερου γύρου. 
    Ντουζ χαιρετουρες και έμεινα λίγο στο ξενοδοχείο να χαλαρώσω.
    Εγώ είδα  τρομερό κορμί και φοβερή διάθεση . Το κορμί της είναι από τα καλύτερα βυζί φτιαγμένο λίγο σκληρό χωρίς σημάδια έντομα ένα μικρό στη βάση.  Την τράβηξα και μερικές φωτογραφίες που παράθεσα στο νήμα του γκλάμουρ

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 160
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Καλό σιλικονάτο
    Τατουάζ Αρκετά
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks