Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    Burdon AvatarBurdonΜηνύματα: 104 Κριτικές: 11

    Ιστορίες: 0

    Πετιτ καυλιαρα Αξιολόγηση: 8.33 — 23/09/2023 - 00:14
    Πετιτ καυλιαρα Αξιολόγηση: 8.33 — 23/09/2023 - 00:14

    Καποια χρηματα μου ηρθαν απο εκει που δεν το περιμενα και σκεφτομουν πως θα τα ξοδεψω για τον εαυτο μου. Το γραφειο στο κεντρο της αθηνας μου ειχε κινησει και στο παρελθον την προσοχη και αποφασισα μετα απο τις καυλες που μου προκαλεσαν οι φωτογραφιες της Cleo να προχωρησω στην κληση και στο ραντεβου. Στο θεμα της συνεννοησης το γραφειο ηταν αψογο αλλα το κοριτσι ξερει μονο μετρια αγγλικα. Την βρηκα ετοιμη στην ωρα που ειχε γινει η συμφωνια και με το πετιτ σωμα και το πολυ πανω απο το συνηθισμενο παρουσιαστικο της ηταν ενα τελειος πουτσομεζες ετοιμος να καταβροχθηθει απο τις καυλες μου. 

    Κατευθειαν περασαμε στα φιλια στο στομα, πολυ ανοιχτα παθιασμενη η γκομενα, η διαθεση πολυ ψιλα. Περασα στα γρηγορα ενα γλειψιμο τα βυζια της και με το που ειδα το μουνι δεν εκανα καν σκεψη αν πρεπει η δεν πρεπει, το εγλειψα μεχρι που την εκανα να ιδρωσει απο την καυλα. Το απολαμβανε το μωρο και μου εδειχνε με τα ματια της ποσο της αρεσε. Μετα απο απο το χυσιμο της πηρε την θεση μου και μου εκανε ενα μετριο απο τεχνικη στοματικο που ειχε ομως πολυ καλη επιδοση στο γλειψιμο στις μπαλες. 

    Στηθηκε στα τεσσερα και αρχισα μαλακα να της τον δινω. Δοκιμαστηκε στην συνεχεια για τις αντοχες και αποδιδει σωστα. Το μουνι καπως μικρο, για την πουτσα μου τελειο. Εχυσε ξανα και ξανα μεχρι το τελος οποτε και την εχυσα πανω στο πολυ ομορφο κωλαρακι. Δευτερο γυρο μονο με πιπα καναμε γιατι δεν ειχαμε χρονο αλλα και παλι αξιζε, εχυσα στο τελος της ωρας. Πληρωθηκε και εφυγα με καλες αναμνησεις.


    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks