Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 1
  • Προβολές: 25

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

tzarbos AvatartzarbosΜηνύματα: 159 Κριτικές: 41

Ιστορίες: 0

Συμπαθητική κοπέλα με χαμόγελο και υποσχόμενο Αξιολόγηση: 7.80 — 04/07/2021 - 15:52
Συμπαθητική κοπέλα με χαμόγελο και υποσχόμενο Αξιολόγηση: 7.80 — 04/07/2021 - 15:52
Συμπαθητική κοπέλα με χαμόγελο και υποσχόμενο πολλά η Μέγκαν. Να πω την αλήθεια η υπηρεσία με έπεισε περισσότερο να μπω μέσα. Σκέφτηκα ένα πενηντάρικο είναι... ας πάω να δω.... Την περίμενα δύο τρία λεπτά γυμνός στο δωμάτιο και με το air condition αναμένο και η θερμοκρασία ήταν ιδνική. Μπήκε μέσα με χαμόγελο και αποφασιστικότητα ζωγραφισμένη στο πρόσωπο. Με πλησίασε μου έριξε μερικά γλειψίματα στις ρώγες και μου λέει είσαι έτοιμος μωρό μου να περάσουμε καλά; Ναί της λέω και πήγαμε στο κρεβάτι. Ξαπλωσα και ήρθε απο πάνω μου, μπήκε ανάμεσα απο τα πόδια μου καί άρχισε στοματικό χωρίς καπότα. Με το που μου σηκώθηκε άρχισε βαθύ λαρύγγι και μου λέει κοίτα με μωρό μου, κοίτα... και μου το εξαφάνιζε μέσα στο λαιμό ξανα και ξανά. Μετά αρχισε ενα γλειψαρχίδι χωρίς προηγούμενο σε σημείο να κοντεύει να μου γλείψει και την κωλοτρυπίδα. Ρούφηγμα πολύ και ξανά στο καυλί φτύσιμο και ρούφηγμα απανωτα. Στο σεξ αρχίσαμε όπως ήμασταν με εκεινη απο πάνω μου αλλά μου ήρθαν τρελές ορμες και δεν άντεξα, την γύρισα την έβαλα απο κατώ και άρχισα αγριο πιστοναριμσα. Έτσι μου είπε μωρό μου γάμησε με άγρια, γύρνα με και στα τέσσερα και σκίσε μου το μουνί! Αυτό ήταν το αποκορύφωμα... Τη γύρισα και την γαμούσα ρίχνοντάς της χαστούκια στα κωλομέρια για πολύ ώρα μέχρι πού έχυσα. Είχα ιδρώσει και α; ήταν το κλιματιστικό ανοικτο. Πήρε την πετσέτα και μου σκούπισε τον ιδρώτα πριν φύγει. Μου έδωσε και ένα αποχαιρετιστήριο φιλί στο στόμα και την έκανε. Τελικά ειχε δίκιο η τσατσα... Δεν το μετάνιωσα
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money