Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Helen-2  (Your Angels)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    gpd AvatargpdΜηνύματα: 2516 Κριτικές: 171

    Ιστορίες: 0

    πυρκαυλάκι Αξιολόγηση: 8.17 — 02/07/2023 - 14:12
    πυρκαυλάκι Αξιολόγηση: 8.17 — 02/07/2023 - 14:12

    Με το γραφείο τα πήγαμε μια χαρά. εύκολο ρεζερβάρισμα της πιτσιρίκας και στην ώρα της χτύπησε του κουδούνι.Ξανθό μακρύ μαλλί, πρόσωπο νεανικό και όμορφο, ντυσιματάκι πολύ απλό , θα το ήθελα ένα-δυο κλικ παραπάνω.
    Το κινητό το είχε ανοιχτό ήδη ανοιχτό στον μεταφραστή.
    NO english και με φιλάει.
    Ζήτησε ντουζ κι επέστρεψε μόνο με το βρακάκι της. Κορμί μινιόν, καθαρό και φρέσκο. Βυζάκια για πιπίλα και κωλαράκος για πέρασμα με την γλώσσα σου.
    Είχαμε δυο ημίχρονα, με πίπα με πέρασμα αρχιδιών βάζει και χεράκι , προσπαθεί για ντιπ, 69, δάκτυλο στο στενό μουνάκι της, πολλά φιλιά και αγκαλιές, το τζελ δεν το χρησιμοποιήσαμε μόνο σάλιο και τα υγρά της. Από στάσεις αλλάξαμε δυο τρεις με καλύτερη από πάνω σου. 
    Το κορίτσι εάν το περιποιηθείς και το κάνει να νοιώσει όμορφα θα γαμηθεί καλά,θα σε ακολουθήσει αλλά και θα την ευχαριστηθείς.
    Είναι όλη την ώρα με το χαμόγελο και προσπαθεί να συνεννοηθεί έστω με τον γκούγκολα.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 160
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Ηλικία πελάτη 40-49
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Καθόλου
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (2)
    lagonisian Avatar lagonisian 07-07-2023 13:01:52
    μάλιστα...οι τίτλοι σου φίλε βγάινουν απο το  chat gpt??
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    gpd Avatar gpd 07-07-2023 13:52:53
    ναι
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    lazarakos21 Avatarlazarakos21Μηνύματα: 325 Κριτικές: 61

    Ιστορίες: 0

    Κοντή μουνάρα Αξιολόγηση: 8.33 — 29/06/2023 - 22:27
    Κοντή μουνάρα Αξιολόγηση: 8.33 — 29/06/2023 - 22:27

    Όπως έχουν πει και άλλοι η κοπέλα είναι όμορφη, με ελάχιστες διαφορές από τις φωτογραφίες και φουλ διάθεση για γαμήσι Το σώμα της είναι λίγο ανώτερο σε σχέση με το πρόσωπο σε ομορφιά, με πολύ ωραίο βυζάκι και κωλαράκι που το βλέπεις και θέλεις να κάτσει πάνω σου. Όσο για το πρόσωπο γούστα είναι αυτά και κάποιοι μπορεί να το θεωρούν ακόμα πιο όμορφο αλλά εγώ λόγο κάποιων αναλογιών δεν της βάζω περισσότερο από 8. 

    Σοσιαλ δεν είχαμε γιατί δεν έχει γνώσεις αγγλικών αλλά με τον χαρακτήρα που έχει είναι εύκολο να συνεννοηθείς οπότε ήταν ικανοποιητική η συνεννόηση μαζί της. 

    Ξεκινήσαμε με φιλιά στο στόμα πολύ καλά βαθιά και με γλώσσα και από εκείνη την στιγμή δεν έπαψε τις προσπάθειες για να με καυλώσει. Όχι ότι χρειάστηκε πολύ δηλαδή αλλά στο θέμα των προκαταρκτικών σκίζει απλά... Η πίπα της ήταν από τις καλύτερες που έχω δεχτεί σε αυτήν την ηλικιακή ομάδα με γλείψιμο και στα παπάρια αλλά και πολύ καλό eye contact που έκανε πλέον τα μάτια της να μείνουν για πάντα στην μνήμη μου. Από την πείρα που έχω μπορώ να μπω ότι είναι από τις γυναίκες που απολαμβάνουν μια πτυχή του χαρακτήρα τους εκτελώντας καθήκοντα σε αυτό το επάγγελμα. 

    Έβαλα και εγώ στόχο το μουνί της και άρχισα με την γλώσσα μου να εξερευνώ όλη την περιοχή την οποία είχε περιποιηθεί πολύ καλά μέχρι και στην πίσω πόρτα. Μικρό μουνί, μικρή κωλοτρυπίδα όπως και ολόκληρη η γκόμενα είναι μικροκαμωμένη, ένας πουτσομεζες που γουστάρει μέχρι το κόκαλο να τρώει τον πούτσο. 

    Συνολικά η εμπειρία μαζί της ήταν gfe αλλά και άγριο το γατάκι που και που, ιδιαίτερα όταν της δίνεις το πρωτεύοντα ρόλο. Με καβάλησε με άριστη τεχνική αφού έβαλε μια καλή ποσότητα τζελ στο μουνί της και οι εκφράσεις της ξεκινώντας με πόνο καταλήξανε σε ευχαρίστηση. 

    Στον δεύτερο γύρο την γάμησα μονό στα τέσσερα και μου στήθηκε όπως ήθελα. 

    Πλήρως συνειδητοποιημένη για τον ρόλο της πάντως και από τις γυναίκες που τα αξίζουν τα λεφτά. 

    Θα την ξαναέπαιρνα και για τις υπηρεσίες της και για την εμφάνιση της.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 160
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    bigmountain89 Avatarbigmountain89Μηνύματα: 934 Κριτικές: 99

    Ιστορίες: 0

    Δυναμιτάκι Αξιολόγηση: 8.00 — 29/06/2023 - 10:54
    Δυναμιτάκι Αξιολόγηση: 8.00 — 29/06/2023 - 10:54

    Μου τράβηξε την προσοχή από την αρχή αλλά το άφησα για άλλη στιγμή, μιας και υπάρχουν κάποια αγαπημένα μου κορίτσια που είναι και οι προτεραιότητες μου και αυτός ήταν ο λόγος που έχω καιρό να γράψω κάποια κριτική.

    Ήρθε η ώρα να τιμήσω την Helen μετά από πολύ θετικά σχόλια, όχι απαραίτητα από τους προηγούμενους αλλά από ένα μέλος που εμπιστεύομαι.

    Το γραφείο, αν και δεν το προτιμώ, είναι αλήθεια πώς κάνει τα πάντα για να εξυπηρετήσει τον πελάτη, η επικοινωνία άριστη και η συνάντηση κανονίστηκε με συνοπτικές διαδικασίες.

    Αντικρίζω ένα κορίτσι σχεδόν μικροκαμωμένο, μαυρισμένο, αλλά πολύ χαμογελαστό και ευγενικό, με πονηρά μάτια που ζαλίζουν και προκαλούν και ταυτόχρονα σου δίνουν μια υποψία ότι θα σε πηδήξει, όχι θα την πηδήξεις.

    Με πολύ ευχάριστη διάθεση, ήθελε αγκαλιές και δείχνει τον παιχνιδιάρικο χαρακτήρα της, ξαφνιάστηκα αρκετά.

    Στο πρόσωπο είναι σχεδόν όπως στις φωτογραφίες, αφού αφαιρέσετε την λάμψη και λίγο photoshop που καλύπτει κάποιες φακίδες και κάποιες ατέλειες. Για μένα έχει ένα συμπαθητικό πρόσωπο με ενδιαφέροντα χαρακτηριστικά. Στο σώμα όμως είναι ίσως καλύτερη σε σχέση με τις φωτογραφίες.

    Ελάχιστα πιο αδύνατη και γυμνασμένη όσο πρέπει, μαυρισμένη με tan lines, έκανε αρκετή ηλιοθεραπεία σύμφωνα με τα λεγόμενα της γιατί της αρέσει εδώ.

    Ουκρανάκι 24 ετών που μένει Ρωσία, πρώτη φορά στην Ελλάδα. Ηλικιακά ίσως είναι ένα δυο χρονάκια μεγαλύτερη, ίσως και να είναι όσο λέει.

    Αρκετά περιποιημένη και μοσχομυριστή, προσφέρει πολλά προκαταρκτικά και γλείφει σε όλο το κορμί, προσπαθεί να αποφύγει τα γλωσσόφιλα αλλά εάν ερεθιστεί θα ξεχαστεί και θα αφεθεί για μερικά.

    Στήθος πάρα πολύ ωραίο φυσικό στητό μάλλον δυάρι και ταιριαστό με το σωματότυπο της, με ρώγες πολύ προκλητικές που βγάζουν μάτι και ζητάνε περιποίηση.

    Ομοίως μουνάκι όμορφο και περιποιημένο αλλά πάρα πολύ στενό που με δυσκολία κατεβάζει υγρά.

    Το στοματικό της εξαιρετικό με καταδρομικές διάρκειας και αρκετό παιχνίδι, έχει πολύ ωραία τεχνική, περνάει και από τις μπάλες. Έχει βρει τη χρυσή τομή εναλλάσσοντας ρυθμό, είτε με δύναμη, είτε με ταχύτητα, μπορούσε να σε τελειώσει σε ανύποπτο χρόνο. Το στοματικό της το κατατάσσω στα ανώτερα επίπεδα της κλίμακας μου.

    Δεκτική στο ανάλογο γλείψιμο, θα αφεθεί αρκετά και δείχνει να το ευχαριστιέται.

    Στο σεξ αποκαλύφθηκε ένα κορίτσι που το ζει, βγάζει τρομερή ενέργεια, αν και δυσκολεύτηκε σε κάποιες στάσεις, γιατί όχι μόνο είναι πολύ στενή, αλλά έχει και πολύ ρηχό μουνάκι και θέλει ειδική μεταχείριση. Αν όμως βρει την βέλτιστη στάση, δε θα βάλει κόφτη κι αυτές είναι σε cow και ιεραποστολικό με τα πόδια της μαζεμένα είτε στο πλάι είτε ψηλά. Και αυτές ήταν αρκετές για εκείνη για να παραδοθεί.

    Προσαρμόστηκε τέλεια και έδειξε ότι συμμετέχει και για την δικιά της ικανοποίηση και σε βοηθούσε να φτάσεις στο τέλος, είτε γλείφοντας το λαιμό σου είτε αποζητώντας το κορμί σου πάνω στο δικό της και το τέλος ήρθε αναπόφευκτα πολύ δυνατά.

    Ευχάριστη κουβέντα στη συνέχεια, έστω και με translate γιατί το κορίτσι δεν γνωρίζει άλλη γλώσσα, σεβάστηκε απόλυτα το χρόνο μου μέχρι και το τελευταίο δευτερόλεπτο. Ευχαριστίες και καληνύχτα, συν κάποια πράγματα δικά μας, συν κάποια πράγματα για το γραφείο και ορισμένους πελάτες της.

    Το κορίτσι είναι πολύ φιλικό και ευγενικό και έχει όλη τη διάθεση να συμμετέχει ενεργά, θα μεταμορφωθεί σε κορίτσι που αποζητά την ανθρώπινη επαφή και την αντίστοιχη συμπεριφορά. Εάν τα βρει, θα νιώσει ασφάλεια και θα αφεθεί. Έχει κάποια αρνητικά που με χάλασαν, αλλά δεν την κατηγορώ αν φοβήθηκε στην αρχή. Μια σχετική απειρία την έχει, αλλά έχει τόσο ενθουσιασμό, που δεν είναι κακό.

    Πιο πολύ εκείνη το ευχαριστήθηκε παρά ο πελάτης - εγώ - και αυτό είναι προς τιμήν της. Μπράβο Helen.

    Φεύγει πολύ σύντομα και με χαρά θα την έβλεπα πάλι εάν μας έρθει ξανά.

    Β.Μ.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 160
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Τατουάζ Καθόλου
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Elganador AvatarElganadorΜηνύματα: 564 Κριτικές: 147

    Ιστορίες: 0

    Τι γαμήσι ήταν αυτό Αξιολόγηση: 8.83 — 26/06/2023 - 21:38
    Τι γαμήσι ήταν αυτό Αξιολόγηση: 8.83 — 26/06/2023 - 21:38

    Έλειπα είχα πάει στο χωριό για να χαλαρώσω για λίγες μέρες 

    Με το που πατάω το πόδι μου Αθήνα ήθελα να γεμίσω

    Τηλέφωνο στο γραφείο και με δύο μηνύματα Κλείστηκε το ραντεβού στο χώρο της κοπέλας

    Πραγματικά όλη μέρα Πόναγαν τα αρχίδια μου από καυλα

    ημουνα κοντά στο ξενοδοχείο και μου στέλνει μήνυμα το γραφείο γίνεται να αναβάλουμε το ραντεβού για 1 ώρα  αργότερα πωωωω λέω μέσα μου θα εκραγώ 

    οκ λέω με ευχαρίστησαν τα κορίτσια του τηλεφωνικού κέντρου 

    Δεν μπορούσα άλλο και πήγα στο διπλανό στούντιο Και πήρα ένα ξανθό άγγελο μία πολύ όμορφη κοπέλα Παίρνω το απλό πρόγραμμα μέσα σε 2 λεπτά με είχε τελειώσει 

    πήγα στο διπλανό καφέ ήπια ένα καφέ μέχρι να πάει ώρα 

    μου στέλνουν αριθμό δωματίου και ανεβαίνω 

    Με το που ανοίγει η πόρτα αντικρίζω το κορίτσι των φωτογραφιών ντυμένο με ένα πράσινο φόρεμα σκέτη γλύκα με μικρό φυσικό βυζί κορμί απλά υπέροχο σφιχτό νεανικό  Καθαρή από μπογιές αμα ηξερε και αγγλικά θα αγγιζε την τελειότητα Πήγα για ένα γρήγορο ντουζ ανοίγει την πόρτα και μου φέρνει την πετσέτα για να σκουπιστώ την βουτάω από τη μέση της αφαιρώ τα εσώρουχα Και την Πλακώνω στα γλωσσόφιλα Φιλάει υπέροχα το κορίτσι Φυλάω λαιμό βυζί κοιλιά πόδια χέρια και σκύβω και γλύφω το μουνάκι της με μανία που ήταν πεντακάθαρο και χωρίς μυρωδιές η πουτσα να  έχει γίνει πέτρα μάζεψε τα μαλλάκια της έσκυψε και το πήρε στο στόμα πίπα εξαιρετική υγρή βαθιά περιποίηση με χέρια  και χωρίς την παίρνω αγκαλιά και την πάω στο κρεβάτι ιεραποστολικό πλαγιαστό από πάνω ιεραποστολικό και Πάλι στα τέσσερα Και Κατάθεσα  στα βυζιά της

    την παίρνω από το χέρι και πάμε για ντουζ μαζί  δεν σταματούσε  να με κοιτάει με Κολλάει στον τοίχο και με πλακώνει στα γλωσσόφιλα εσκυψε και το πήρε στο στόμα Κάθομαι στα πατώματα βάζω το προφυλακτικό και την παίρνω από πάνω και την γαμουσα με γρήγορους ρυθμούς με σφίγγει απ'τα χέρια και εκεί με πότισε με τα υγρά της την παίρνω από το χέρι και την πάω στο κρεβάτι την σηκώνω τα πόδια και αρχίζω να γλύφω το μουνάκι της δάκτυλα μπρος μόνο βγάζω το προφυλακτικό και της το δίνω στο στόμα την στήνω στα τέσσερα βάζα το προφυλακτικό και την καρφώνω με μανία από πάνω ιεραποστολικό πλαγιαστό και τελείωσα στο λαιμό της Χαμογέλασε και από Google translate μου είπε ότι το ευχαριστήθηκε και ότι πέρασε υπέροχα 

    Τι να πω πέρασα εξαιρετικά το κορίτσι απλά είναι κορυφή νιάτα φρεσκάδα ομορφιά και όρεξη να σε κάνει τα περάσεις καλά 

    Να είστε καλά και να γαματε καλύτερα

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 160
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Ηλικία πελάτη 30-39
    Φωτογραφίες Ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο στήθος
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Καθόλου
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (1)
    6in9ine Avatar 6in9ine 26-06-2023 22:30:26
    Πολύ ωραία η κριτική σου
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money