Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Klary  (Studio L Amour)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 3
  • Προβολές: 58

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

lefterakis-ma Avatarlefterakis-maΜηνύματα: 76 Κριτικές: 17

Ιστορίες: 0

Εχει πολυ ωραιο σωμα, συμμετρια τελεια Αξιολόγηση: 7.80 — 06/11/2021 - 23:42
Εχει πολυ ωραιο σωμα, συμμετρια τελεια Αξιολόγηση: 7.80 — 06/11/2021 - 23:42
Εχει πολυ ωραιο σωμα, συμμετρια τελεια και βυζι πολυ χορταστικο. Στο προγραμμα ειναι πολυ επαγγελματιας, δεν κανει καμια υπερβολη αλλα σε οτι κανει δινει ρεστα. Ενιωσα τυχερος που μου επετρεψε να την γλυψω και το δικο της γλυψιμο ηταν σουπερ. Ζητησα να μου κανει καποια πραγματα που ειναι οι ιδιαιτεροτητες μου και με ικανοποιησε πληρως. Ανοιχτομυαλο κοριτσι που παιρνει πολυ σοβαρα τις επιθυμιες του πελατη. Τα δεκαπεντε λεπτα ηταν αρκετα για να ικανοποιησω πληρως τις αναγκες μου, θα την επισκεφτω ξανα συντομα.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
kalogamias AvatarkalogamiasΜηνύματα: 143 Κριτικές: 30

Ιστορίες: 0

Μετά από φόλα που έφαγα σε Αξιολόγηση: 7.80 — 02/08/2021 - 14:03
Μετά από φόλα που έφαγα σε Αξιολόγηση: 7.80 — 02/08/2021 - 14:03
Μετά από φόλα που έφαγα σε άλλο μαγαζί είπα να δοκιμάσω ξανά γιατί η γυναίκα αυτή εκτός από όμορφη μου έδωσε καλό βάιμπ από την αρχή. Έχει βαμμένο όμορφο πρόσωπο και σώμα πού ωραίο. Πλήρωσα και για γλείψιμο και γιαυτό της έκανα ένα ωραίο γλειφωμούνι πριν αρχίσουμε. Σε ανταλλαγή μου έκανε τσιμπούκι πολύ περιποιημένο με βάθος και πολύ γλείψιμο. Αρχίσαμε με εκείνη από πάνω και για τρία τέσσερα λεπτά την άφησα έτσι. Περάσαμε καλά και την γύρισα μετά στα τέσσερα για πισωκολλητό. Την πήρα ασταμάτητα για τα επόμενα λεπτά μέχρι να τελειώσω. Μου άρεσε σε όλα και ήταν ικανοποιητική. Από το μαγαζί κανένα ενόχλημα σε όλη τη διάρκεια Σκέφτομαι σύντομα να ξαναπάω.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
thunder_at Avatarthunder_atΜηνύματα: 145 Κριτικές: 13

Ιστορίες: 0

Για άλλο πήγα και άλλο βρήκα... Πήγα Αξιολόγηση: 7.40 — 21/06/2021 - 16:16
Για άλλο πήγα και άλλο βρήκα... Πήγα Αξιολόγηση: 7.40 — 21/06/2021 - 16:16
Για άλλο πήγα και άλλο βρήκα... Πήγα στο L Amour έχοντας υπόψιν μου να βρω μια άλλη κοπέλα. Μην λέμε ονόματα. Και με βρήκε η Κλαίρη Τι θηρίο είναι αυτό??? Ουκρανοκατάσταση(μάλλον), με σχιστά μάτια, κωλάρα, βυζάρεςςςςς. Πιπούλα (τυπική) αλλά έπαιζα με τα βυζιά της. Αυτά με καύλωσαν πιο πολύ από την πίπα. Έχει κάπως αυταρχικό look, ψηλή κοπέλα. Στην δεύτερη στάση, στα τέσσερα όταν γύρισε, έγινε πόλεμος. Είναι από τις φορές που παρακαλάς να μην "τελειώσεις" ποτέ. Θα ξαναπάω σύντομα για να έχω πιο καλή άποψη επί του θέματος. Με συνεπήρε κάπως το παρουσιαστικό της με τις βυζάρες της, και το όλο στυλ της, που δεν έδωσα μεγάλη σημασία στο πως ανταποκρινόταν στο κρεβάτι.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks