Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Sissy  (Studio L Amour)

Κριτικές Χρηστών

Διεγραμμένος Χρήστης AvatarΔιεγραμμένος ΧρήστηςΜηνύματα: - Κριτικές: 19

Ιστορίες: 0

Καυλάκι από τα λίγα. Αξιολόγηση: 9.67 — 21/01/2023 - 17:19
Καυλάκι από τα λίγα. Αξιολόγηση: 9.67 — 21/01/2023 - 17:19

Όμορφο, μικροκαμωμένο κορίτσι με σφιχτό κορμί και έφεση τόσο στο σεξ διαρκείας, όσο και στα πνευστά.

Την έχω συναντήσει επανειλλημένα, για πολύωρα προγράμματα, κι εφόσον έχει κανείς τη διάθεση και τις αντοχές, η κοριτσάρα μας το βγάζει με άνεση πέρα.

Είναι ελαστική, είναι στενή, κι είναι και σβέλτη στις εναλλαγές στάσεων. Φιλική, ευγενική και πρόθυμη, μου κάνει πάντα ό,τι μπορεί για να με ικανοποιήσει.

Αναμφισβήτητα από τις καλύτερες μου εμπειρίες με studio girls.

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 150
Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
men-toras Avatarmen-torasΜηνύματα: 98 Κριτικές: 21

Ιστορίες: 0

Καλη στο βασικο Αξιολόγηση: 7.33 — 09/08/2022 - 23:33
Καλη στο βασικο Αξιολόγηση: 7.33 — 09/08/2022 - 23:33

Η Σισσυ ειναι ενα κοντουλικο φρεσκο κοριτσι με προσωπο γλυκο και κατοχος βυζιων που εχουν το ιδανικο σχημα και μεγεθος για βυζολαγνους. Πιο κατω η αναλογια λεκανης και μεσης επισεις καλη χωρις να ανηκει στην κατηγορια εντονων καμπυλων. Ο κωλος της ωραιος σαν σχημα και σφιχτος σαν αισθηση.

Στο σαλονι ειναι λιγο διστακτικη αλλα με ενα τελικο κοιταγμα στα ματια με επεισε οτι ειναι η περιπτωση που θελω. 

Στο σερβις επειδη εδωσα για βασικα πηρα επισεις βασικα. Πιπα καλη αλλα με καποτα και χωρις γλειψαρχιδι μου εκανε εντυπωση ομως ο τροπος της που μου θυμιζε γκομενα, προσπαθει να ειναι πολυ φυσικη. 

Εγω το γλυψιμο στα βυζια που επιτρεποταν το εκανα και το ευχαριστηθηκα ειδικα οταν ειδα και την ευχαριστηση στο προσωπο της. 

Στο γαμησι στηθηκε τελεια και της εκανα μετριας εντασης το οποιο το κατα τα δικη μου γνωμη το ευχαριστιωταν.

Απο αισθηση το μουνι της καλο με λιγο βοηθεια απο το τζελ.

Συνοδευε με βογγητα και κινησεις της λεκανης.

Συνολο πολυ ικανοποιητικο, μαλλον κοιταει να κανει πελατες. 

Αν ξαναπαω θα παρω κατι παραπανω, ειδα οτι εχει ωραιο μουνι για γλειψιμο.


Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 15 λεπτά (Απλό)
Κόστος (€) 50
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Φωτογραφίες Ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Καθαριότητα Χώρου Καλή
Συμπεριφορά Υπηρεσίας Ουδέτερη δεν ενόχλησε
Στήθος Φυσικό
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
eto-vrekis Avatareto-vrekisΜηνύματα: 185 Κριτικές: 40

Ιστορίες: 0

Η τσατσά μου είπε να περιμένω Αξιολόγηση: 7.80 — 28/06/2021 - 21:07
Η τσατσά μου είπε να περιμένω Αξιολόγηση: 7.80 — 28/06/2021 - 21:07
Η τσατσά μου είπε να περιμένω δύο λεπτά και ακόμα πριν περάσουν έκανε την εμφάνιση της η ξανθούλα Σίσσι. Με ύψος κανονικό και ωραίο βυζάκι φάνηκε κάπως ντροπαλή αλλά δεν δίστασε να δώσει ένα χαμογελάκι και να με κοιτάξει κατευθείαν στα μάτια. Από ομορφιά ήταν μέσα στα στάνταρ μου και είχα ένα καλό προαίσθημα. Έβγαλα τα λεφτά και πέρασα στο δωμάτιο που μου πρότεινε η υπηρεσία. Η κοπέλα άργησε ένα πεντάλεπτο αλλά εγώ το εκμεταλλεύτηκα και διάβασα κάποια μηνύματα που μου είχαν έρθει στο κινητό. Με το που μπήκε στο δωμάτιο σηκώθηκα και την πλησίασα. Αρχίσαμε τα χάδια και τα γλειψίματα και φτάσαμε στο κρεβάτι οπού μου έκανε πίπα. Κάνει χωρίς καπότα και αργά με προσοχή για να μην ακουμπήσει δόντια. Ηθελα και εγώ να γλείψω οπότε γυρίσαμε σε 69. Εχει ωραίο ξυρισμένο και πολύ καθαρό μουνι. Της το έγλυψα καλά με παιχνίδια γύρο απο την κλειτορίδα που την έχει και λίγο ευαίσθητη και όταν κατάλαβα ότι καύλωσε της ζήτησα να αρχισουμε το σεξ. Με ρώτησε σε ποια στάση να αρχίσουμε και της ζήτησα ιεραποστολικό για αρχή γιατί μου έβγαλε πολύ GFE βάιμπ το κορίτσι και είπα να το χαρώ όπως της βγαίνει απο φυσικό της αφού έτσι θα είναι και καλύτερο. Το μουνί της ήταν ήδη υγρό και με καλή στενότητα και όσο το κάναμε με κοίταζε στα μάτια. Ήταν αρκετά χαμηλών τόνων αλλά ήμουν με έσφιγγε με τα χέρι και τα πόδια της και αναστέναζε συνέχεια δείχνοντας μου ξεκάθαρα ότι της άρεσε αυτό που κάναμε. Δεν κάναμε άλλες στάσεις αλλά κράτησε αρκετή ώρα το σεξ. Στο τέλος όλα ήρθαν φυσικά και σαν να χύσαμε μαζί έχω την εντύπωση. Είναι ένα γλυκό κορίτσι που εγώ θεωρό πως κάνει περισσότερο για GFE
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money