Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    Antonis78 AvatarAntonis78Μηνύματα: 813 Κριτικές: 47

    Ιστορίες: 0

    Ah La Muna La Muna Αξιολόγηση: 8.00 — 16/06/2023 - 13:47
    Ah La Muna La Muna Αξιολόγηση: 8.00 — 16/06/2023 - 13:47

    Ότι είναι σε τιμή στα 140 σχέση αξίας κόστους για εμένα στο 9 πλέον εκτός από φόλα διευκρίνιση για να μην παρεξηγούμαστε
    Παίρνω τηλέφωνο και με λέει η Ρία στο κέντρο έχουμε φέρει καινούριες κοπέλες θα θέλατε να δείτε την Λούνα που μας έχουν πει οι οδηγοί ότι είναι πολύ όμορφη αλλά ακόμα δεν ξέρουμε τίποτα για το πρόγραμμα της;
    Ήμουν ο πρώτος της έρωτας 3 μέρες πριν με το που ήρθε
    Με τα πολλά την έκλεισα στο Μπιλ με φέρνει μια κρύα μπιρίιτσα η κοπέλα που παράγγειλα και άραξα στο μπαλκόνι να χαζεύω την κίνηση
    Με παίρνει η Ρία τηλέφωνο και με λέει η κοπέλα χτυπάει την πόρτα αλλά δεν της ανοίγει κάποιος χάζεψα ο μαλάκας
    Ανοίγω και βλέπω μια κοντούλα ξανθιά καλοχτενισμένη με ένα κολλητό φόρεμα με καλύτερο σώμα από όσο οι φωτογραφίες
    Πρόσωπο θα έλεγα πονήροφατσα με την καλή έννοια. Ο μπούτσος μου σπάραξε
    όταν την είδα με τα εσώρουχα πού ήταν σαν μαγιό ήταν ήδη έτοιμος παλούκι
    Κάθησε στα γόνατα και με έκανε πίπα και με χαϊδευε στα αρχίδια. Πάει τελείωσα αμέσως. Ταμάμ να πιω άλλη μια μπύρα αυτή ήθελε μόνο νεράκι
    Πάω να πιάσω κουβέντα με λέει νο ίνγκλις μπραζιλ
    την στέλνω με νοήματα στο ντουζ κάνω κι εγώ ένα και άραξα με την καινούρια μου μπύρα στο πουφ
    Όσο έπινα την μπύρα μου ήρθε και με άρχισε στην πίπα μόνη της. Σκηνή από τσόντα
    Με τον έκανα πέτρα. την βάζω με ανοιχτά τα πόδια στο πουφ και την ξεσκίζω δίνοντας της φιλιά στο στόμα αλλά χωρίς γλώσσα, Κουράστηκα οπότε την πάω στο κρεβάτι που σκαρφάλωσε στο πέοντα και τον έκανε με ωραίες παλινδρομικές κινήσεις να με τελειώσει
    Πλήρωσα είπα ένα ομπριγκάντο έκανε ντουζάκι κι έφυγε

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Πολλά
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    geroksouras AvatargeroksourasΜηνύματα: 5509 Κριτικές: 310

    Ιστορίες: 0

    κορμαρα Αξιολόγηση: 7.83 — 15/06/2023 - 16:09
    κορμαρα Αξιολόγηση: 7.83 — 15/06/2023 - 16:09

    Μια ώρα ινολ με την Λουνα

    Με υποδεχτηκε με φοσφοριζε κιτρινα εσωρουχα καλοχτενισμενη και καλοβαμμενη,  μικρο ομορφο βυζακι και πολυ καλη σαν παρουσια ειναι κοντοπιθαρος αλλα γεματη ενεργεια το κορμι της ειναι απιθανα γυμνασμενο πετρα εχοντας διατηρηση απολυτα την θυληκοτητα του ειναι απο ινσταγραμμικα κορμια αλλα σε φυσικο. Πισυευω απο της λιγες στο συγγεκριμενο γραφειο που την αδικουν

    Φιλαει χωρις γλωσσα η πιπια της οχι τοσο ντιπ αλλα με καλο βαθος δεν επικεντρωνετε στο κεφαλι μονο αλλα ποιανει και τον κορμο

    Το προσωπο της οταν γελαει ειναι πολυ γλυκουλικο διεκρινα καποια ισως παλια σημαδια ακμης αλλα δεν φαινοταν λογο του ωραιου μακιγιαζ της και του ημιφωτος που ειχα ζητηση, Με την αφη ισως ψηλαφισα c section αλλα δεν ειμαι σιγουρος. το γηρας ουκ ερχεται μονον

    Ενα ωραιο χαϊλαϊτ του ραντεβου ήταν οτι τραγουδαγε καβλωτικα τα τραγουδια που επαιζαν στην τηλεοραση

    Η επισκεψη κινηθηκε στη γνωστη κασετα μου πιπα αυτη απο πανω πιπα χυσιμο μασαζ

    Value for money  υψηλο για την εποχη των 160αρων

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Ηλικία πελάτη 50+
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Πολλά
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    mag2023 Avatarmag2023Μηνύματα: 66 Κριτικές: 15

    Ιστορίες: 0

    Ο επιμενον νικα Αξιολόγηση: 7.33 — 14/06/2023 - 01:34
    Ο επιμενον νικα Αξιολόγηση: 7.33 — 14/06/2023 - 01:34

    Αφου δεν εχει κριτηκη ειπα να βαλω και εγω το πετραδακι μου. 

    Απο το γραφειο ολα γινανε στην ωρα τους και ο χρονος αναμονης στο βιμπερ ηταν μερικα δευτερολεπτα μονο.

    Η δεν ειναι πανω απο 24 αλλα στο προσωπο εχει διαφορες, λιγοτερο ομορφη θα την ελεγα αλλα πανω απο ολα εχει καποιες ουλες που δεν κρυβονται ευκολα. Λες μεσα σου ενα κριμα γιατι τα χαρακτηριστικα της ειναι ομορφα αλλα κοιτας πιο κατο και ανακουφιζεται γιατι τα πραγματα ειναι πολυ καλυτερα. Πολος ελξης πανω της ειναι ο κολος αλλα και γενικα τα σχηματα της οπος και τα βυζια ειναι καλα. 

    Δεν αποτελει εκπληξη οτι δεν ξερει αγγλικα, ισχυει μαλλον οτι οι λατινες αγαπανε την γλωσσα τους περισσοτερο απο οσο νομιζουμε εμεις. Η συμπεριφορα της ηταν καλη, και η προθυμια της ακομα καλυτερη. 

    Δεν ζητησα φιλια, δεν μπορω να σας πω κατι περισοτερο πανω σε αυτο αλλα την αφησα να μου κανει ακαποτο και το ευχαριστηθηκα με την ψυχη μου. Εχει καλη τεχνικη πιπας, σε κοιταει στα ματια και παιρνει καλο βαθος, οι πιπακιδες θα ικανοποιηθειτε μαζι της. Καναμε δυο γυρους με τον πρωτο να εχει απ' ολα ενω ο δευτερος μονο τσιμπουκι. 

    Στο σεξ κανει αρκετα καλη προσποιηση και εχει καλο μουνακι. Δινεις πονο αλλα οχι να την ξεσκισεις, στις πολυ δυνατες στροφες μου εβαλε κοφτη γιατι πονουσε. Στα τεσσερα εχει τον θεαματικο κωλο που ανεφερα και πιο πριν, η βαλβιδα κλειστη και δεν δινει κολο ουτε και δεχεται δαχτυλο. Στο μουνι με λιγο γλειψιμο στην κελτιριδα και ενα δαχτυλο κατεβαζει υγρα αλλα και παλι λιγο τζελ το βαζει στην εισοδο. 

    Για τον δευτερο γυρο εχω να πω οτι παρολο που δεν ηταν ευκολο να μου τον σηκωσει το προσπαθησε πολυ και δεν εδειξε να κουραζεται. Συνεχισε μεχρι να χυσω και μπραβο της για την επιμονη της, εδειξε οτι θελει να τα κερδισει τα λεφτα της. Αλλο ενα καλο οτι δεν ζητησε πληρομη στην αρχη, το εκτιμησα και επαιξε ρολο αυτο αρχικα στο να μην ακυροσω το ραντεβου. 

    Για επαναλιπτικο δεν θα ηθελα μαζι της παρολο που περασα καλα, να δοκιμασω αλλες θα ηταν το προτιμοτερο.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Δεν θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Αρκετά
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money