Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    Elganador AvatarElganadorΜηνύματα: 564 Κριτικές: 147

    Ιστορίες: 0

    Στεγνό καυλάκι Αξιολόγηση: 8.00 — 28/06/2023 - 18:38
    Στεγνό καυλάκι Αξιολόγηση: 8.00 — 28/06/2023 - 18:38

    Είχα πάει για μασάζ Και η κοπέλα που πήρα έκανε ότι καλύτερο αλλά εγώ δεν μπορούσα να τελειώσω είχα πάθει κοκομπλόκο με μία ιστορία που μου είπε ένα φιλαράκι δεν ήθελα να κρατήσω το κορίτσι παραπάνω άλλωστε ήμουν το τελευταίο της ραντεβού και σχόλαγε

    στο καπάκι τηλέφωνο στο γραφείο και το ραντεβού κλείστηκε με δύο μηνύματα με το που φτάνω αντικρίζω το κορίτσι τον φωτογραφιών Πρόσωπο όμορφο σώμα στεγνό μοντελε στήθος σιλικονάτο Τατουάζ έχει στο σώμα   της τα αγγλικά της εξαιρετικά κάνω ένα γρήγορο ντουζ και επιστρέφω την πλησιάζω και αρχίζω να φιλάω τα πατουσάκια της ανεβαίνω και ορμάω στο μουνάκι της το έγλειφα και δεν ήθελα να σταματήσω την παίρνω από το χέρι και την πάω στην τουαλέτα επεσε στα γόνατα και το πήρε στο στόμα Πίπα αργεί αισθησιακή όπως της είχα ζητήσει την παίρνω αγκαλιά και την πάω στο κρεβάτι βάζω το προφυλακτικό Και την στήνω στα τέσσερα πλαγιαστό από πάνω και την πότισα σπερμα στο λαιμό εκανα ένα ντουζ στεγνώνω καλά καλά της έδωσα τα χρήματα και καληνύχτα σας

    να είστε καλά και να γαμάτε καλύτερα

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 30 λεπτά
    Κόστος (€) 100
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Ηλικία πελάτη 30-39
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Όχι
    Στήθος Σιλικονάτο
    Τατουάζ Αρκετά
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    mad_max Avatarmad_maxΜηνύματα: 2754 Κριτικές: 45

    Ιστορίες: 0

    Ομορφη απλά Αξιολόγηση: 8.50 — 28/06/2023 - 09:04
    Ομορφη απλά Αξιολόγηση: 8.50 — 28/06/2023 - 09:04

    Πρώτα να ευχαριστήσω για άλλη μια φορά το γραφείο GDE και το κλαμπ, για το διαγωνισμό.

    Τα πάντα κλείστηκαν πολύ εύκολα με ένα τηλεφωνώ για βραδινή ώρα (για να βρούμε να παρκάρουμε) Κατηφορίζω λοιπόν προς Νέο κόσμο που βρίσκεται το ξενοδοχείο. Παρκάρω εύκολα απέναντι απ το πάρκο και παίρνω τηλ να μάθω το δωμάτιο.

    Χωρίς καθυστέρηση ανεβαίνω στον 3ο και χτυπάω τη πόρτα.  Μου ανοίγει η Yana. Φοράει Jean κολλητό με σκισίματα (μου άρεσε πολύ) και μια μακό μπλούζα από πάνω.  Παπούτσια δεν φόραγε, οπότε τα έβγαλα κι εγώ αμέσως.   Η εικόνα που θα δείτε, είναι αυτή των φωτογραφιών, αρκεί να βγάλετε το μακιγιάζ, τη λάμψη και 6/7 χρόνια.

    Είναι στο 1,67 περίπου, με αδύνατο και στεγνό σώμα μοντέλου, αλλά αγύμναστο. Μακρύ μαλλί καστανόξανθο.  Στήθος πολύ καλό και στη θέση του (φτιαγμένο)  με ρόγα που μεγαλώνει όμορφα. Υπάρχει χαλάρωση στη κοιλιά, μάλλον από πρόσφατη γέννα) Ηλικιακά θα πρέπει να είναι 35+ και όχι πάνω από 38.

    Αυτό που δεν μου άρεσε με τη πρώτη ματιά, ήταν το πολύ έντονο κόκκινο βάψιμο στα χείλη. Δεν χρειαζόταν.

    Αγγλικά μια χαρά για συνεννόηση και γρήγορα στο μπάνιο για φρεσκάρισμα. Βγαίνοντας, με περίμενε με τα εσώρουχα, καθισμένη στην άκρη του κρεβατιού. Χαμουρευόμαστε λίγο με διάσπαρτα φιλιά κι απ τους δυο. Στη προσπάθεια για φιλί με γλώσσα, τραβήχτηκε.

    Μου λέει να ξαπλώσω για πιο άνετα. Την αφήνω να κάνει παιχνίδι και όντως με φτιάχνει με αυτό που βλέπω (ωραίο κορμί όντως) και τη γλώσσα της σε όλο το σώμα μου. Φτάνει στο καυλωμένο εργαλείο, το παίρνει στο στόμα, έκανε κάτι σαν πίπα, αλλά δεν κατάλαβα και πολλά. Το βάζει μέσα μέχρι τη μέση (στο χαλαρό) αλλά τπτ άλλο. Από μπάλες δεν πέρασε.

    Αναλαμβάνω δράση προσωπικά και την αρχίζω με ένα στοματικό που είμαι σίγουρος ότι τα είδε όλα. Έτσι κατάλαβα από τα υγρά που έβγαζε και τις κινήσεις που έκανε. Θα την είχα κάνα 20 λεπτο έτσι. Δοκίμασα μέχρι 2 δάχτυλα μπροστά (άνετα χωρίς μα και μου) και ένα πίσω (φαίνεται δουλεμένη η τρυπούλα) Πολύ μεγάλη η ευλυγισία που έχει γιατί κάποια στιγμή, άνοιξε τα πόδια τελείως και έπιασε όλο το κρεβάτι.

    Φοράει προφυλακτικό και τη βάζω στα 4. Υπέροχο στήσιμο, που τον έφαγε κανονικά χωρίς να κλέβει, και με αληθοφανείς φωνούλες,   αλλά δεν άντεξα πολύ και τέλειωσα στο λάστιχο.  Είχε μείνει κάνα τέταρτο, αλλά με τα ντους δεν προλάβαινα για 2ο γύρο.

    Τελειώνοντας, να πω ότι ήταν μια όμορφη συνάντηση με μια γλυκιά κοπέλα, που όμως δεν θα θυμάμαι για καιρό.  Θα κάτσει μέχρι το Σάββατο Αθήνα και δεν ξέρει αν θα ξανάρθει.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
    Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Όχι
    Στήθος Καλό σιλικονάτο
    Τατουάζ Μικρά διακριτικά
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money