Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    Elganador AvatarElganadorΜηνύματα: 564 Κριτικές: 147

    Ιστορίες: 0

    Νταρντάνα Αξιολόγηση: 7.50 — 09/06/2023 - 17:43
    Νταρντάνα Αξιολόγηση: 7.50 — 09/06/2023 - 17:43

    Η επικοινωνία με τα κορίτσια του τηλεφωνικού κέντρο εξαιρετική

    Κλείστηκε το ραντεβού στο χώρο της κοπέλας για 1 ώρα 

    Με υποδέχτηκε με ωραία σέξι μαύρα 

    εσώρουχα 

    Πρόσωπο όμορφο Κορμί γεματούλικο με πιασίματα γεμίζει το χέρι σου με ωραία φυσικά βυζιά Καθαρή από μπογιές εκεί που τα Χαλάι είναι στην επικοινωνία λίγα πράγματα 

    εκανα το ντουζάκι μου και επιστρέφω ητανε ξαπλωτή στο κρεβάτι χαζεύοντας με το κινητό Πλησιάζω και αρχίζω να την φιλάω σε όλο της το κορμί χουφτώνω τα ωραία μεγάλα βυζάκια της και τα έγλειφα με μανία γλωσσόφιλα αβέρτα κατεβαίνω και γλύφω το μουνάκι της που ήταν πεντακάθαρο και χωρίς μυρωδιές

    ανεβαίνω από πάνω και αρχίζω να γαμάω τα βυζιά της  την πιάνω από το μαλλί και της το δίνω στο στόμα πίπα εξαιρετική αργή  αισθησιακή περιποίηση παίρνω το προφυλακτικό και την στήνω στα τέσσερα Από πάνω πλαγιαστό Και κατέθεσα στα βυζιά της 

    Πάμε για ντουζάκι μαζί την ξεπλένω καλά καλά την στήνω στον τοίχο και αρχίζω να την φιλάω στο στόμα με γλώσσα η πούτσα σιγά-σιγά έπαιρνε την ανηφόρα και πάλι επεσε στα γόνατα και το πήρε στο στόμα πιπα εξαιρετική και πάλι την πιάνω από το χέρι και την πάω στο κρεβάτι 

    Την στήνω στα τέσσερα και αρχίζω το κομπρεσέρ 20 λεπτά non stop  

    Βγάζω το προφυλακτικό και της το δίνω στο στόμα και την ποτίσω σπέρμα στο λαιμό

    εφυγα πολύ ικανοποιημένος και πέρασα πολύ καλά

    Να είστε καλά και να γαμάτε καλύτερα

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Ηλικία πελάτη 30-39
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο στήθος
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Καθόλου
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    gpd AvatargpdΜηνύματα: 2516 Κριτικές: 171

    Ιστορίες: 0

    φυσικά βυζιά Αξιολόγηση: 7.33 — 05/06/2023 - 20:42
    φυσικά βυζιά Αξιολόγηση: 7.33 — 05/06/2023 - 20:42

    Συνεννόηση με το γραφείο για άλλη βραζιλιάνα αλλά μου το ακύρωσαν λόγω ανωτέρω βίας.
    Επέλεξα την Νατι,
    Στην ώρα της με ένα ωραίο φορεματάκι, μοσχοβολούσε και χαμογελούσε.
    Πρόσωπο όμορφο , κορμάκι γεμάτο.
    Άντε να συνεννοηθείς γρι αγγλικά άντε να δουλέψει ο γκούγκολας.
    Ξεντύθηκε και εμφανίστηκαν αυτά τα φυσικά βυζιά, μα τι βυζάρες, στην θέση τους όσο μπορούν βέβαια, έτοιμα να σου δώσουν σκαμπίλι και να σε σωριάσουν.
    Το κορμί της παρά που είναι γεμάτο- νταρνταοειδές κρατιέται καλά, λόγω ηλικίας , η κωλάρα της έχει τα σημάδια του αλλά και αυτή είναι πολύ σφιχτή.
    Πέσαν τα πρώτα διστακτικά φιλιά , πασπάτευα όμως τα βυζιά της, ζωντανή ρόγα.
    Από πίπα αργή με μπόλικο σάλιο , έπαιζε η γλώσσα σε όλον τον κορμό.Σεξάκι την καβάλησα, με καβάλησε, χορπήδαγε ολόκληρη, τα δε βυζιά δεν προλάβαινα να τα πιάσω και ζήταγε και άλλο , δεν παραπονέθηκε ούτε μια στιγμή, , βάλαμε τζελάκι σε κάποια φάση.
    Μπανιαριστήκαμε και ντουγρού στην μάχη, πίπα ξανά, πέρασα το μουνάκι της σπάτουλα, δάκτυλο ναι εμπρός.
    Καπότα με πρώτη στάση ιεραποστολικά αλλαγή στα 4 με μόστρα την κωλάρα . Είχε γραπωθεί από τα σεντόνια , με το στόμα της δάγκωνε το μαξιλάρι και που και που φώναζε fuck me fuck me .
    Να και τα αγγλικούλια μας.
    Εκεί έμεινα μέχρι να τελειώσω.
    Μπανιαρίστηκε είπαμε δυο κουβέντες πάλι μέσω γκούγκολ
    Πήρε χρήματα, πήρα φιλί και καληνύχτα μας.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Ηλικία πελάτη 40-49
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Καθόλου
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (2)
    geroksouras Avatar geroksouras 05-06-2023 22:01:26
    Μου γαμησες την γκομενα! Δις μινς γουόρ
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    lagonisian Avatar lagonisian 06-06-2023 14:01:50
    άλλος ένας τίτλος γεμάτος έμπνευση και ποιητικότητα....έλεος πια
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    trikagkelo AvatartrikagkeloΜηνύματα: 52 Κριτικές: 14

    Ιστορίες: 0

    Γκομενα για χαβαλε Αξιολόγηση: 7.67 — 04/06/2023 - 23:59
    Γκομενα για χαβαλε Αξιολόγηση: 7.67 — 04/06/2023 - 23:59

    Εκλεισα το ραντεβου γρηγορα και ευκολα, στον χωρο μου οπου ειχα καθαρισει την προηγουμενη μερα και ηταν οτι πιο βολικο για μενα. 

    Η κοπελα ειναι σχεδον ιδια με τις φωτογραφιες, ιδιαιτερα ομορφο προσωπο και σωμα με ελαχιστο παραπανω λιπος το οποιο μονο οι πολυ προσεκτικοι θα δειτε. Ο χαβαλες ειναι στο αιμα της, παιρνει μονο την δουλεια στα σοβαρα ολα τα αλλα τα βαζει σε μια σφαιρα καλοπερασης και δεν την σταματαει τιποτα. Αυτο ο χαρακτηρας ειναι και πολυ ομιλητικος αλλα μπαινει φραγμος η ελλειψη γνωσης αγγλικων και αυτο με το γκουγκλ δεν μπαλωνεται. Σε οτι αφορα το σεξ παντως μια χαρα συνεννοηθηκαμε οποτε δεν της βαζω μηδεν στην επικοινωνια. 

    Εχει πολυ ωραια βυζια, φυσικα τριαρια αρκετα σφιχτα αλλα και ο κωλος της τιμιος και σφιχτος επισεις. Το κοιταγμα στο κορμιτης σταματησε με ενα φιλι και χουφτωμα που ξεκινησε εκεινη με θαρρος που δεν θα περιμενε κανεις. Σταματησε για προετοιμασια στο μπανιο και ξαναγυρισε με το ιδιο υφος ξελογιαστρας. Σαν φιδι η γλωσσα της περασε απο ολο μου το σωμα απο πανω μεχρι κατω, σε περιοχες με εντονο ενδιαφερον και τεχνικη γλειψιματος που βαζει κατω τις περισσοτερες εσκορτ που εχω δοκιμασει. Στο στοματικο φροντισε να μου γινει πετρα πριν συνεχισουμε το προγραμμα. Μπαλακια εγλειψε και τον πουτσοκεφαλο με πολυ ορεξη και τελικα πηρε και την τελευταια πρωτοβουλια για ενα καβαλημα. Δεν εφερα καμια αντισταση, περναγα πολυ καλα και απλα μαζευα την ενεργεια μου για τον δευτερο γυρο αφου ο πρωτος ηταν ολοκληρωτικα στο χερι της. Δεν κουραστηκε και στο τελειωμα καθησε με ολο της το βαρος πανω μου και περιμενε να τελειωσει το χυσιμο. 

    Στον δευτερο γυρο της πηρα λιγο τον αερα εξαλλου ειχα σκεφτει τοσα για το κορμι της που αν δεν τα εκανα δεν θα ειχε καμια αξια το ραντεβου μας. Της κρατησα τα χερια και αρχισα με φιλια στο στομα κατα τα οποια και η ιδια εξεπλαγην απο το παθος μου. Οσα εζησα μαζι της στον πρωτο γυρο με ειχαν φερει σε κεφια που ειχα καιρο να ζησω. Οι βυζαρες της ηταν δευτερες, τις επαιξα τοσο μαλακα με την γλωσσα οσο και δυνατα με τα χερια. Και στις δυο φασεις ηταν απολυτα δεκτικη και εμοιαζε να το απολαμβανει. Τελευταιο το μουνι της, της εγλειψα κοιταζοντας αντιδρασεις στο προσωπο και την καυαλα της δεν μπορουσε να την κρυψει. Ειναι η γκομενα φτιαγμενη για αυτην την δουλεια, ξερει να πληρωνεται αλλα και να το απολαμβανει. 

    Στο σεξ καναμε δυο τρεις βασικες στασεις αλλα η επιθυμια ηταν υπαρκτη και για τους δυο μας οποτε η ευχαριστηση ηταν πολλαπλασια. Συμμετειχε με πραγματικη ορεξη και στηθηκε οσο καλυτερα μπορουσε. Ο κωλος πολυ ωραιο θεαμα στα τεσσερα και η μουνοτρυπα της κατεβασε υγρα. Απο την  καυλα δεν εκανα κανενα κρατι, οτι μου ερχωταν εδινα και εκεινη δεν δυσανασχετησε καθολου. Για εσας που δεν την εχετε παρει ακομα ισως λογο του οτι το γραφειο ειναι νεο η λογο του οτι η κοπελα δεν εχει πολλες κριτικες ακομα, σας δινω την εγγυηση μου και θα με θυμηθειτε. Απλα σκεφτειτε και οτι με 140 πλεον δυσκολα βρισκεις εσκορτ σωστο να γαμησεις.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Andronikos3 AvatarAndronikos3Μηνύματα: 23 Κριτικές: 26

    Ιστορίες: 0

    Ασταματητη... Αξιολόγηση: 7.50 — 03/06/2023 - 21:19
    Ασταματητη... Αξιολόγηση: 7.50 — 03/06/2023 - 21:19

    Κρατηθητε θα γραψω κριτικαρα....Η Nati δεν μου εμαθε πορτογαλεζικα αλλα μου εμαθε αλλα πολλα..first of all respect στα κοριτσια του γραφειου.Εξυπηρετηση αμεση ,γρηγορη, ευγενικη χωρις πολλα σαλια...πηγα incall για αλλη δεν μου αρεσε αυτο που ειδα εντος 3λεπτου το ειχαν φιξαρει με Nati.2 λογια για το incall φιλικα.Το ξενοδοχειο δεν ειναι καλο αγαπητο γραφειο.Διακριτικοι σχετικα στην υποδοχη αλλα το να μπεις οχι τοσο καθως και τα δωματια ιδιαιτερα μικρα χωρις κλιματισμο -εξαερισμο καλο.Παμε Νati τωρα.Με λυσσαξε.Με το καλησπερα φιλια και τριξιμο πανω μου.Με το 2o hello money please .Τα εδωκα με χαρα γιατι ηταν πολυ προσχαρη αλλα εκανε καταμετρηση φατσα καρτα και ομολογω χαλαστικα.Λεω ας μπω για μπανιο μιας και το ανεφερε κιολας.Μεχρι να γδυθω με εγλυφε παντου.Για μπανιο δεν πηγα ποτε...με ρουφηξε εκει στα ορθια με τετοια τεχνη που ζητησα προφυλακτικο αμεσα και την εσκισα ιεραποστολικα πολυ δυνατα.Το τζελ που εβαλε δεν με πειραξε ειχα χαθει στις βυζαρες που κουνιοντουσαν δυνατα αφου πρωτα ειχαν κανει ωραιο ισπανικο... λίγα λόγια για το σώμα δεν είπα... βυζιά ωραία στητα καλοσχηματισμένα με ανταπόκρισημη ρόγα ,λατίνο είδες σώμα το οποίο ανοίγει προς τα κάτω τούμπανο brazilian style κ******* με κυτταρίτιδα όμως και μουνι ανοικτο μεσογειακο.Καλο δερμα, νταρτανοειδες ισως γιατι δεν θα έλεγα ότι είναι ηλικιακα αυτο που αναγράφεται άλλα 5-6 χρόνια μεγαλύτερη με μερικές ελίτσες διάσπαρτες.Προσωπο με όμορφα μάτια και ωραίο μαλλί.Γυμναστικη πρεπει να μπει στο προγραμμα.Συνεχιζω...διαλειμα για μπανιο...εγω πηγα αυτη ποτες..συνεχεια με μασαζ..γεια σου γεροξουρααα.Με ελιωσε και εμενα..Παρα πολυ καλο δεν ηθελα να τελειωσει ουτε σκεφτομουν 2η φορα...ομως ειχε αλλες σκεψεις η καριολα.Τριψιματα προς το τελος του μασαζ με τα βυζια ,γυρισμα ανασκελα και στα καπακια πιπα. Έβαλε προφυλακτικό χωρις να ρωτησει, με ξαναπιπωσε και οταν εκρινε πως είμαι οκ για αυτην με καβάλησε. Τρελά κουνήματα από πάνω να κρατάει το κρεβάτι και κάποια στιγμή αποφασίζει ότι πρέπει να την πάρω στα τέσσερα. Έγινε το ελα να δεις  τρελό στήσιμο στα τέσσερα να τη γ**** από πίσω δίχως αύριο κρατωντας το προσκεφαλο η Nati, να την γυρναω ιεραποστολικο με τα πολλα και κάποια στιγμή ξεπάτωμένος κατέθεσα.Πηγα για μπανιο δροσερο να συνελθω.Γυρνοντας ειχε μεινει κανενα 15λεπτο.Ξαπλωνω να χαλαρωσω και σε 2 λεπτα μου δίνει τα βυζιά της στη μούρη και μου λέει Γλύψε μου τα...γλύφω δίχως αύριο βάζει gel στο μ**** της και αρχίζει να μαλακήζετέ χωρίς αύριο.Σηκωθηκα και την εβαλα να με πιπωνει ενω ταυτοχρονα μαλακιζοτανε και τελειωνε δυνατα με φωνες.Μου εκανε νοημα οσο μου το εγλυφε,να τελειωσω στα βυζια της.Χειρονακτικα της εκανα το χατηρι και τα απλωσε παντου. 3η φορααα..Τετοιες εμπειριες θελουμε!!!!Μπανακι δεν εκανε (μειον εδω ) αλλα αφησε εμενα ομως να παω και εφυγα 5 λεπτα καθυστερημενος..No talking just sex..Δεν περιγραφω αλλο,συμπερασματα δικα σας.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Ηλικία πελάτη 40-49
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
    Εκσπερμάτωση Στο στήθος
    Πίπα Με προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Καθόλου
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (1)
    geroksouras Avatar geroksouras 03-06-2023 22:37:31
    ωπα. εσενα γιατι σκουφωμενη πιπα;
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    geroksouras AvatargeroksourasΜηνύματα: 5509 Κριτικές: 310

    Ιστορίες: 0

    Κοιτα να δεις που θα μαθω και πορτογαλεζικα Αξιολόγηση: 8.67 — 30/05/2023 - 13:40
    Κοιτα να δεις που θα μαθω και πορτογαλεζικα Αξιολόγηση: 8.67 — 30/05/2023 - 13:40

    Αναφορα στον φιλο @TOMCRUISE θα ευχαριστηθεις γλυφομουνι

    Εγω αν και σπανια το ευχαριστηθηκα

    Η Νατι ειναι η χαρα της ζωης κυριολεκτικα τσαχπινογαργαλιαρα του κερατα απο αυτες που σε καυλωνουν μονο και μονο με την αυρα τους

    Χαμογελαστη απο το πρωτο εως το τελευταιο δευτερολεπτο

    Παμε τωρα απο την αρχη ινκολ για μια ωρα στο χωρο τους νταουνταουν για μια ωρα

    Με υποδεχτηκε με ομορφα εσωρουχα και με ενα ζεστο χαμογελο και φιλι

    ζεστο ντουζακι και βουρ στο κρεβατι, Η Νατι δεν σταματησε να με φιλα να μου μοστραρει το μουνι της να το δακτυλιασω και της ωραιες φυσικες βυζαρες να της βυζαξω

    αμεσα 69 οπου κατεβαζε πολλα υγρα

    καβαλημα απο πανω με συσφιξη του μουνιου της οπου προς πληρη απογοητευση της τελειωσα γρηγορα

    Εχει ενα τροπο να σφιγγει το μουνι της τοσο όσο που εβγαλε με το μουνι της το προφυλακτικο

    ντουζακι και μασαζ που με ελοιωσε

    μετα καναμε λιγα μαθηματα πορτογαλεζικων να μαθω πορτογαλεζικα τα βασικα θελω να σε γαμησω παρε μου μια πιπα καθημερινες απλες λεξεις

    Ηταν Γερμανια για τουρ οπου μπηκαν ποντικοι και της εκλεψαν ολα τα λεφτα

    Γερμανια σου λεει μετα

    Εμεινα τοσο πολυ ευχαριστημενος που εδωσα και εξτρα ενα 20αρικο τιπ

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
    Ηλικία πελάτη 50+
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (4)
    hornyasfuck Avatar hornyasfuck 30-05-2023 13:53:18
    Τϊπ; Νά γιατί ἀνεβαίνουν οἱ τιμές καί μετά γκρινιάζουμε....
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    6in9ine Avatar 6in9ine 30-05-2023 16:11:09
    @hornyasfuck Έχεις απόλυτο δίκαιο
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    TOMCRUISE Avatar TOMCRUISE 31-05-2023 13:15:59
     μπραβο αρχηγε,γλειψε κ λιγο εκει ειναι η μαγεια του σπορ!
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    lagonisian Avatar lagonisian 31-05-2023 13:39:43
    μπράβο ρε κάνε τέτοια να χαλάσεις την πιάτσα
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Antonis78 AvatarAntonis78Μηνύματα: 813 Κριτικές: 47

    Ιστορίες: 0

    Gustozo Αξιολόγηση: 8.50 — 27/05/2023 - 13:27
    Gustozo Αξιολόγηση: 8.50 — 27/05/2023 - 13:27

    Λατινοφάση νο ούτε που ξέρω κι εγώ

    Είδα της καινούριες αφίξεις και στάμπαρα 2-3 μια από της επιλογές μου ήτα η Νάτι, πρόκειτε για μια γυναίκα χαρά της ζωής μέσα στο χαμόγελο σου αποπνέει θετική αύρα από την στιγμή που θα πατήσει το πόδι της στο δωμάτιο. 

    Κλασσικά έκλεισα τον Βασιλάκη δωμάτιο στον 1ο και περίμενα, με σκάει μύτη το μελανούρι με ένα κολλητό φόρεμα και με σκάει αμέσως ένα φιλί στο στόμα, Ώπα εδώ είμαστε λέω

    Παρότι δεν μιλάει γρι αγγλικά είναι επικοινωνιακή και θα βρει τρόπο να επικοινωνήσει μαζί σου, τελικά αν ένας άνθρωπος το θέλει και το έχει η γλώσα δεν ελιναι πρόβλημα, Η Νάτι το απέδειξε αυτό

    Πάμε στα βασικά τώρα

    Κορμί αυτο που βλέπεις + ελάχοστα παραπάνω πιασίματα, Βυζάρες φυσικές στον αέρα. Επιδίωκε την σωματική επαφή και με έπαιρνε το χέρι κσι το έβαζε στα βυζιά της και το μουνί της. Π΄πια ασκούφωτη παράλληλα με 69 που με τον έκανε πέτρα, αποσυντονίζετε λίγο στο γλειφομούνι γιατί της αρέσει.

    Σκούφος και κάθισμα από πάνω όπου το μουνί της έκανε σπασμούς και με τελείωσε άνετα

    Σόσιαλ στο ημίχρονο με δυσκολιά αλλά συνεννοηθήκαμε άνετα, Αν κάποιος θέλει μπορεί, Κάναμε παρέα ντουζ και ξεκινήσαμε το δεύτερο ημιχρόνιο πάλι με πολλά φιλιά και 69, αυτή την φορά την έστησα στα 4 και κωλος της τεντώνει πολύ ώραια, πως τεντώνει στη τούμπα το σεντόνι; ε, καμμία σχέση γιατί της Νάτι ο κώλος τεντώνει ενώ στην τούμπα ΔΕΝ τεντώνει.

    Την έστησα στα 4 και την έκανα να πετάξει από ηδονή γιατί οι γριές γαμάνε ακόμα, έχυσα στην καπότα ντύθηκε πλήθηκε με φίλησε κι έφυγε

    Αυτά από μένα συγνώμη για το σεντόνι

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money