Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Kiara  (Studio Deluxe)

Κριτικές Χρηστών

TheOnlyOnePlayer AvatarTheOnlyOnePlayerΜηνύματα: 777 Κριτικές: 30

Ιστορίες: 0

Κιαρα μουναρα Αξιολόγηση: 7.17 — 22/05/2023 - 22:08
Κιαρα μουναρα Αξιολόγηση: 7.17 — 22/05/2023 - 22:08

Ανεβαίνω , την βλέπω στο σαλόνι και αμέσως λέω να περάσω στο δωμάτιο. Μετά από 5 λεπτά περνάει η κοπέλα στο δωμάτιο και αμέσως μου βάζει προφυλακτικό και μου παίρνει πίπα . Μετά από 2-3 λεπτά ξεκινάει η όλη πράξη με την κοπέλα να ανεβαίνει πάνω μου . Καλό σεξακι για αρχή αλλά μετά της ζήτησα να την πάρω στα 4 . Εκεί ήταν το απόλυτο αποκορύφωμα καθώς η κωλςρα της είχε μια τέλεια θέα και τα σφυροκοπηματα έκαναν ακόμα πιο καυλωτικη την όλη φάση . Τελείωσα μετά από 10 λεπτά στο προφυλακτικό, με ευχαρίστησε και έφυγε . Μπορώ να πω ότι θα μπορούσε να συμμετέχει και παραπάνω στο σεξ καθώς ήταν πολύ μηχανική . Αν θέλετε πάντως να περάσετε ωραία , σας την προτείνω ανεπιφύλακτα.

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 30 λεπτά
Κόστος (€) 50
Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
Ηλικία πελάτη 40-49
Φωτογραφίες Δεν υπήρχαν/δεν φαίνεται προσωπο
Πίπα Με προφυλακτικό
Στήθος Καλό σιλικονάτο
Τατουάζ Μικρά διακριτικά
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
spyros24 Avatarspyros24Μηνύματα: 554 Κριτικές: 16

Ιστορίες: 0

την γάμησα και ησύχασα Αξιολόγηση: 8.33 — 21/05/2023 - 17:34
την γάμησα και ησύχασα Αξιολόγηση: 8.33 — 21/05/2023 - 17:34

Λοιπόν την κιάρα την είχα μπανίσει απο τότε που δουλευε σαν εσκορτ αλλα η τιμή για εμενα στα 180 ήταν απαγορευτική! και όταν έσκασε στο ντελουξ ήταν κάτι σαν δώρα για μένα οπότε πήγα επι τουτου. Δεν έκατσα καν σαλόνι είπα ότι εχω έρθει για την κιάρα και ανέβηκα δωμάτιο. Μετά απο κανένα δεκάλεπτο ανεβαίνει το κορίτσι και χωρίς να μου δώσει πολύ σημασία και να με κοιτάξει αρχίζει και στήνετε στον καθρέπτη μπροστά και μου μωστράρει την κωλάρα της, παίρνει διάφορες πόζες και την αρπάζω σε κάποια φασή και της βγάζω το σουτίεν και αρχίζω και πιπιλάω ρώγες. με σταμάτάει και μου λέει βάλε το προφυλακτικό! μου το δίνει και εγώ το βάζω στο ημικαβλωμένο πουλί μου! μέχρι εκείνη την ώρα η τύπισσα δεν μου έχει πιάσει τον πούτσο δεν με έχει κοιτάξει καν. με το που βάζω προφυλακτίκο αρχίζει μια καλή πιπά χωρίς χέρια και χωρίς να με κοιτάει και μου τον κάνει ρόπαλο. την ξαπλώνω κάνει το στριγκάκι της στην άκρη και της τον καρφώνω η τύπισσα πάλι δε με κοιτούσε! την γύρισα στα τέσσερα και την έβαλα να την βλέπω στον καθρέπτη. σε κάποια φάση το πήγαινα αργά και μου λέει "έτσι χύσε για μένα μωρο μου" και της απαντάω όχι δεν θα χυσώ σε σενα αλλα σε εσένα θα χύσω μέσα στην μουνάρα σου και ανεβάζω στροφές και την ξεπατωνω ένα 5λεπτο όπου και την έχυσα! με το που έχυσα τραβηχτικέ πλύθηκε με ευχαριστήσε και εφυγε χωρις να με κοιτάξει και εγώ εφυγα απο το στούντιο έχοντας εκλπηρώσει το αποθυμένο μου

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 30 λεπτά
Κόστος (€) 50
Ημερομηνία συνάντησης Αυτόν τον μήνα
Ηλικία πελάτη 50+
Φωτογραφίες Δεν υπήρχαν/δεν φαίνεται προσωπο
Πίπα Με προφυλακτικό
Στήθος Καλό σιλικονάτο
Τατουάζ Μικρά διακριτικά
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks