Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Emma  (Your Angels)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    redb AvatarredbΜηνύματα: 540 Κριτικές: 119

    Ιστορίες: 0

    Η δασκάλα μπαλέτου της διπλανής πόρτας.... Αξιολόγηση: 8.17 — 05/05/2023 - 20:01
    Η δασκάλα μπαλέτου της διπλανής πόρτας.... Αξιολόγηση: 8.17 — 05/05/2023 - 20:01

    Ψάξιμο από εδώ και από εκεί καταλήγοντας στην Έμμα μετά από παρότρυνση της Άντζυς όπου το πήρε πάνω της λέγοντας μου θα περάσω καλά και την ευχαριστώ... έχει πέσει μέσα τις περισσότερες φορές.

    Συνάντηση στο γνωστό ΒΑΠ ξενοδοχείο όπου είχε έρθει και νωρίτερα αλλά κουτσομπόλευα με συναθλητές και συναγωνιστές. Δισταχτικά χτύπησε τη πόρτα και εμφανίζεται μία πανήψηλη και άλιπη κορασίδα με καπαρτίνα, φορεματάκι στυλάτο, τακούνια ίσα ίσα να τα πεις γιατί θα με πέρναγε και σε ύψος.... μην ξεχάσουμε και ολόκληρο νεσεσέρ ανά χείρας. Απλή, όμορφη και λιτή κοπέλα... μπήκε και μου έκανε μίνι - υπόκλειση φάση μπαλαρίνας και λέω εδώ είμαστε, είχε έναν άλλο αέρα, σικ, στυλάτο, ευγενέστατη  και με τρόπους... με λίγα λόγια με σκλάβωσε και λέω θα πάω με τα νερά της αφού δεν ήταν καμία "βλάχα". Αγγλικά κάτω του μετρίου αλλά μπορείς να επικοινωνήσεις τα βασικά καθώς ξεκίνησε άμεσα το σόσιαλ για 1 λεπτό και την έστειλα στο μπιάνο. Δεν άργησε και βλέποντας το κορμί της.... μοντελέ και άλιπο, κρατιέται καλά για την ηλικίας της αλλά είναι στο περίπου όσο αναγράφεται, λιγότερα κιλα μπορεί, χωρίς τατουάζ... ότι είδα γιατί φόρεσε ένα κορμάτι με εισόδους στα επίμαχα σημεία. Ήρθε στο κρεβάτι, μιλήσαμε ελάχιστα και αρχίσαμε τα φιλιά... για πολύ ώρα και δεν τα πολυγουστάρω.

    Δέχτηκε γλείψιμο παντού, ένα δάχτυλο δοκίμασα και δέχτηκε, υγράνθηκε μόνο από τα φιλιά, οι ρώγες έγιναν σαν ελιές με ότι αναγράφεται για στήθος. Δαγκώματα, γλειψίματα και φιλιά παντού και από τους δύο. Δέχτηκε  με χαράς το γλείψιμο και το δάχτυλο... όπου το ευχαριστήθηκε δεόντος. 

    Ζήτησα μπαλονάκι όπου το έβαλε και ξεκίνησε πίπα έτσι.. κάτι που δεν μου αρέσει όπου τη σταμάτησα και κατευθείαν ιεραποστολικό, σε όλες τις μορφές και σε όλες τις θέσεις... αργά και γρήγορα... παθιασμένα και τα φιλιά της χωρίς σταματημό. Γούσταρε τόσο όπου με τραβούσε να τη γαμάω δυνατά... μπορώ να πω ότι με έκαψε λίγο, γούσταρα και εγώ... στενή στην αρχή και αργότερα καλύτερα. Τελείωσα και δεν με άφηνε οπότε συνέχισα μέχρι να τελειώσει ξανά και αυτή. Αγκαλιά, χαλάρωση, βλέπω το ρολόι είχαμε 15 λεπτά, ξεκινάει από μόνη της τα φιλιά, εγώ ήμουν ικανοποιημένος αλλά αυτή μάλλον όχι. Τον πήρε στο στόμα όλο, χέρια, πόδια, γλώσσα παντού... DT ήθελα, το προσπάθησε αλλά μπα....με τελείωσε σε 5 λεπτά εκεί χωρίς να κάνω τίποτα παρά μόνο να δίνω ρυθμό με το κεφάλι της  όπου τα πήρε στόμα, στο λαιμό...παντού και μάλλον κατάπιε και αρκετά καθώς προσπαθούσα να ξεφύγω επειδή ήταν αρκετά ευαίσθητο και με είχε γραπώσει και δεν με άφηνε μέχρι να πέσει τελείως. Κρίμα γιατί είδα σημάδια καλά για περαιτέρω πράγματα αλλά όρεξη και χρόνος δεν υπήρχε λόγω υποχρεώσεων.

    Μοντελέ κορμί και αρκετά άλιπη, απίστευτα καλοί τρόποι και ευγενική αφού έκανε και μίνι-υπόκλειση αλά μπαλαρίνα, αγγλικά όχι τόσο καλά αλλά συνεννοήσιμη , φωτό πολύ κοντα, απλή χωρίς μπογιατίσματα και υπερβολικά ρούχα κάτι που της ταίριαζε καθώς ήταν σικ. Άντεξε στο σεξ αρκετά και ήθελε ακόμα παραπάνω και απίστευτο πάθος που βγαίνει σιγά σιγά. Θέλει να δεί Αθήνα και Ακρόπολη οπότε ας κάνει κάποιος την καλή και να την πάει, θα περάσει καλά και μετά ακόμα καλύτερα. Θα μείνει μία εβδομάδα καθώς ήρθε για "διακοπές". 

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Καθόλου
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (1)
    TOMCRUISE Avatar TOMCRUISE 05-05-2023 23:44:55
    na σαι καλα μαγκα,εχω φυγει σφαιρα!
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money