Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Dasha  (Dream Girls)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 5
  • Προβολές: 28

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

poutsomaxos AvatarpoutsomaxosΜηνύματα: 100 Κριτικές: 20

Ιστορίες: 0

Είναι από τις κοπέλες που έχουν Αξιολόγηση: 7.80 — 27/06/2021 - 10:58
Είναι από τις κοπέλες που έχουν Αξιολόγηση: 7.80 — 27/06/2021 - 10:58
Είναι από τις κοπέλες που έχουν την καλύτερη εμφάνιση στο Dream αλλά και γενικότερα την θεωρό μουνάρα. Στο Dream έχω καιρό που πάω και έχω δοκιμάσει πολλές κοπέλες. Η κάθε κοπέλα έχει κάτι το ξεχωριστό να προσφέρει και ενώ σε άλλα σημεία μπορεί να υστερούν, σε άλλα σε αφήνουν με το στόμα ανοικτό. Αυτό με έκανε να σχηματίσω καλή γνώμη για το γραφείο και πλέον έχω γίνει τακτικός πελάτης τους. Η Dasha έχει εμπειρία στο εσκορτινγκ και ξέρει να σπάει τον πάγο εύκολα. Ξεκινάει το σεξ με φιλιά και γλειψίματα στο σώμα. Καταλήγοντας στο πουλί, κάνει εξαιρετική επίδειξη των ικανοτήτων της στο πνευστό και δεν σταματάει γιαυτό θέλει προσοχή γιατί μπορει να σε κάνει να χύσεις πρόωρα(Κρίμα είναι...). Έχει βυζιά ωραία και θέλουν γλείψιμο για να σκληρύνουν οι ρώγες. Αν θέλείς γλειφομούνι, άφοβα μαζί της γιατί είναι καθαρή και ξυρισμένη. Η καλύτερη στάση μαζί της είναι το πισωκολλητό λόγο θέας αλλά και γιατί διαπίστωσα ότι το γουστάρει πολύ και γαμιέται σαν σκύλα και τρελά έτσι. Μου άρεσαν τα βογκητά της γιατί ήταν αληθοφανής και της έριξα μερικά σκαμπίλια στα κωλομέρια. Η συνάντηση κράτησε μία ώρα και το κάναμε δύο φορές. Δεν θα μπορούσα να ζητήσω περισσότερα από όσα πήρα από εκείνη. Για εμένα είναι μια καλή επαγγελματίας
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
boulis2021 Avatarboulis2021Μηνύματα: 126 Κριτικές: 29

Ιστορίες: 0

Μυρίζει ωραία και έρχεται πλυμένη και Αξιολόγηση: 7.80 — 19/06/2021 - 13:06
Μυρίζει ωραία και έρχεται πλυμένη και Αξιολόγηση: 7.80 — 19/06/2021 - 13:06
Μυρίζει ωραία και έρχεται πλυμένη και έτοιμη για δράση. Η συνεννόηση γίνεται στα αγγλικά και αρκετά εύκολα. Στα προκαταρκτικά κάνει πολύ καλή δουλειά με γλειψίματα στο λαιμό, στις ρώγες και ωραία φιλάκια στο στόμα. Δίνει ιδιαίτερη σημασία στη πίπα που την κάνει χωρίς καπότα και στον εξαφανίζει μέσα στον λαιμό της. Γαμιέται άγρια με αληθοφανή βογκητά σε ότι στάσεις γουστάρεις και με τέλειο στήσιμο. Στο ιεραποστολικό έχεις την ευχαρίστηση να βλέπεις τις εκφράσεις ηδονής που είναι σκέτη καύλα και ταυτόχρονα να την φιλάς. Τον δεύτερο γύρο τον ξεκινήσαμε με 69 και το μουνί της είναι πολύ ωραίο για γλείψιμο. Αρχίσαμε άλλο ένα ωραίο γαμήσι μόλις είχα χορτάσει γλείψιμο και ήταν το ίδιο γαμάτο με το πρώτο. Το σπέρμα το έριξα στα βυζιά της και πήγα για ντους γιατί τελείωσε ο χρόνος. Απο την αρχή μέχρι το τέλος συμμετείχε με την ίδια όρεξη και δεν με άφησε ούτε στιγμή να βαρεθώ. Πολύ καλή, αξίζει την επίσκεψη
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
mparmperis27 Avatarmparmperis27Μηνύματα: 121 Κριτικές: 35

Ιστορίες: 0

Πέσανε πολλά γλωσσόφιλα με την Dasha Αξιολόγηση: 7.80 — 12/06/2021 - 06:00
Πέσανε πολλά γλωσσόφιλα με την Dasha Αξιολόγηση: 7.80 — 12/06/2021 - 06:00
Πέσανε πολλά γλωσσόφιλα με την Dasha και νιώθω τυχερός γι'αυτό καθώς το κορίτσι είναι μοντέλο στην εμφάνιση και γνωρίζω πως οι περισσότερες προτιμούν να γλείψουν τα πάντα εκτος απο στόμα. Φυσικά δεν μπορούσα να μην της κάνω ένα ωραίο γλειφομούνι και στη συνέχεια εκείνη μου έκανε ελεύθερο στοματικό με καλή προσπάθεια για deepthroat. Της ζήτησα να βάλει πάνω στο πρόσωπο μου το μουνί της για το υπόλοιπο της πίπας και το έκανε. Η γλώσσα μου πέρασε πάλι απο το μουνί της αλλά και απο την κωλοτρυπίδα της κάνοντας την να νιώσει βασίλισσα... Άλλαξε θεση το μουνί της και μου έκανε reverse cowgirl... πολύ καλή... κοίταζα και την κωλάρα της στη διάρκεια... Σηκώθηκε και την πήρα στα τέσσερα χαδεύοντας της την σπονδυλική στήλη και ρίχνοντας της και καμία σφαλιάρα στα κωλομάγουλα... Ανατρίχιασε και γούσταρε πολύ. Ακούγοντας τα βογγητά της έχυσα και το επόμενο δεκάλεπτο δεν έκανα απολύτως τίποτα. Τον δεύτερο γύρο τον ξεκίνησε εκείνη με πίπα πάλι και το κάναμε αρκετά πιο δυνατά. Το χύσιμο της το εκανα στα βυζιά και τα σκούπισε διακριτικά πριν φύγει. Στα περισσότερα ραντεβού οι γυναίκες είναι κάπως βαρετές αλλά με αυτή δεν βαριέσαι ούτε στιγμή
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
big-vlasis Avatarbig-vlasisΜηνύματα: 151 Κριτικές: 39

Ιστορίες: 0

Δαίμονας της πούτσας η συγκεκριμένη... κάνει Αξιολόγηση: 7.80 — 09/06/2021 - 09:32
Δαίμονας της πούτσας η συγκεκριμένη... κάνει Αξιολόγηση: 7.80 — 09/06/2021 - 09:32
Δαίμονας της πούτσας η συγκεκριμένη... κάνει τον πούτσο να κάνει πράγματα που δεν ήξερες ότι μπορεί. Έχει ωραίο μαυρισμένο απο σολάριουμ σώμα με όμορφα σχήματα και προπάντων βυζάρες. Δεν ήθελα φιλιά και δεν δοκίμασα οπότε αρχίσαμε γλειψίματα αυτή σε εμένα και εγώ σε εκείνη Ευχαριστήθηκα πολύ με τα βυζιά της και προχωρήσαμε σε 69. Το μουνί της καθαρό και ξυρισμένο το έγλειψα πολύ μέχρι τη στιγμή που άρχισε να μου κάνει μια πίπα που έχασα την μπάλα και εκεί που νόμιζα ότι θα κρατηθώ και δεν θα χύσω ο οργασμός ήρθε και μόλις που πρόλαβα να τραβηχτώ για να μην την χύσω στο στομα. Σκέφτηκα ότι έγινε μαλακία και έχασα ένα γαμήσι αλλά στον δεύτερο γυρο κράτησα τον διπλάσιο χρόνο και πήρα τελικά αυτό που ήθελα. Στο σεξ ήταν ήσυχη στην αρχή αλλά στο τέλος γαμιόταν με δύναμη και φώναζε απο ευχαρίστηση. Το μουνί της έβγαλε μπόλικο υγρό και γούσταρα που μου πήγε και στα αρχίδια. Στο τέλος έβγαλα την καπότα και έχυσα πάνω στο σώμα της. Λίγα λεπτά μας έμειναν και τα περάσαμε κουβεντιάζοντας. Αρκετά καλή παρέα αν και το διαπίστωσα στο τέλος....
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
eto-vrekis Avatareto-vrekisΜηνύματα: 185 Κριτικές: 40

Ιστορίες: 0

Σήμερα ήρθε και την πήρα. Απο τις Αξιολόγηση: 7.60 — 04/06/2021 - 21:30
Σήμερα ήρθε και την πήρα. Απο τις Αξιολόγηση: 7.60 — 04/06/2021 - 21:30
Σήμερα ήρθε και την πήρα. Απο τις πιό όμορφες που έχω δει στο dream. Το πρόσωπο είναι όμορφο και ασ μην το δείχνει αλλά το σώμα σκίζει. Δεν είναι αδύνατη αλλά έτσι γουστάρω να είναι οι γυναίκες, δεν μου αρέσουν οι κοκαλιάρες. Έχει μεγάλες βυζόμπαλες και τέλεια κωλάρα. Είναι περιποιημένη, καθαρή και δεν έχει τρίχες πουθενά εκτος εκεί που πρέπει. Δινει φιλιά διστακτικά στην αρχή αλλά μετά όσο θέλεις και με γλώσσα. Φυσικά έγλειψα καλά τα βυζιά της, δεν θα μπορούσα να μην το κάνω άλλωστε. Άρχισε πίπα με πολύ σάλιο και τελικά άρχισε να μου τον εξαφανίζει στο λαρύγγι της. Ηθελα και εγω να γευτώ το μουνί οπότε αρχίσαμε 69, έχει ωραίο μουνί και όμορφη κωλοτρυπίδα. Μπήκα στο μουνί της αφού έβαλα καπότα και άρχισα το μέσα έξω. Αρκετα σφιχτο το μουνι της και έχει μπόλικη φυσική λίπανση. Την πήρα απο πίσω κυρίως σε διάφορες στάσεις. Δείχνει ότι περνάει καλά με την φωνή της αλλά και με τι κινήσεις της. Την πρωτη φορά την έχυσα στο προσωπο και την δευτερη στο στομα. Και τις δύο φορές έδειξε ευχαρίστηση. Πολύ καλή επιλογή το γραφείο, πάντα τέτοιες να φέρνει...
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks