Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    geroksouras AvatargeroksourasΜηνύματα: 5505 Κριτικές: 310

    Ιστορίες: 0

    Διαμαντακι η κοντη Αξιολόγηση: 8.33 — 17/05/2023 - 13:47
    Διαμαντακι η κοντη Αξιολόγηση: 8.33 — 17/05/2023 - 13:47

    Θα το παω σημερα αλλοιως θα ξεκινησω περιγραφη σωματος

    Ειναι κοντη στο μποι που λεει εχει αρκετα γυμνασμενο κορμι υπεροχο φυσικο στηθος και οι φωτογραφιες δειχνουν την πραγματικοτητα σε μεγαλο ποσοστο εκτος απο το χρωμα των μαλλιων και του μακρους τους, Ειναι πιο μακρια και λιγοτερο ξανθια

    Μετα το ντουζ καθησα στο καναπε να στεγνωσω καλα απο τα νερα αλλα η μικρη δεν με αφησε επαιξε φουλ επιθεση με το που καθησα ηρθε πανω μου και αρχισε τα γλωσσοφιλα επειτα με ναζι μου λεει παμε στο κρεβατι οπου χρησιμοποιησε την γλωσσα της σαν γατα

    Τις ζητησα παπαρογλειψιμο αλλα το αρνηθηκε ευγενικα, πιπα με χρηση χεριου οχι τερμα βαθυα αλλα με πιπιλισμα κεφαλιου που το αιματωσε τοσο που πρηστικε

    Φορεμα πανοπλιας και καβαλημα απο μερους της, χρηση λιγυ τζελ αλλα στενο μουνι, Πολυ καλος ρυθμος και σε διαφορετικες κινησεις στην σταση του αγελαδοκοριτσου

    Στησιμο στα 4 οπου ευχαριστηθικα γιατι επιτελους δεν χρειαστηκα οδηγιες παρκαρισματος να μπω, μπηκε μονος του στον αυτοματο τελειωμα στην πλατη στο +1 στις καθηστερησεις

    Λιγο γκοσιπ τωραΟυκρανη απο το Ντιπρο σπουδαζει οικονομικα και εχει τουραρει μονο Γερμανια, 22 ετων μου ειπε και το πιστευω

    Στην εποχη των 160-180-200 την θεωρω vfm  στα 150

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 30 λεπτά
    Κόστος (€) 110
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Ηλικία πελάτη 50+
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    kazakos AvatarkazakosΜηνύματα: 547 Κριτικές: 45

    Ιστορίες: 0

    Yes sure Αξιολόγηση: 8.17 — 16/05/2023 - 00:27
    Yes sure Αξιολόγηση: 8.17 — 16/05/2023 - 00:27

    Άφου επισκεύτηκα τη μάνα μου να της πω χρόνια πολλά και για να ευχαριστησεί το γιόκα της μου έκανε βασιλικό τραπέζι, Αραχτός στο καναπέ του πατρικού μου χάζευα τα εσκορτάκια και είπα να πάρω την Ada. Στον χώρο της δεν ήθελα να πάω  ούτε και σε ξενοδοχείο οπότε την πήρα στο χώρο μου

    Ήρθε στην ώρα της με ένα μακρύ φορεματάκι και τακουνάκι μια λιλιπούτεια ύπαρξη νεαρότατη στο ύψος το αναγραφόμενο αλλά σε κιλά μου φάνηκε πολύ λιγότερα, Την καλοδέχτηκα κι είχα 2 ατομικά μπουκαλάκια κρασάκι να πιούμε. Yes sure μου λέει όταν της το πρότεινα, Ήπια το τσιγάρο μου και το κρασάκι μου το ίδιο και αυτή ή οποία σε όλη την διάρκεια που το πίναμε δεν σταμάτησε να με τσιγκλάει και να με χαϊδεύει. Θα κάνεις ντουζάκι; Yes sure  μου λέει. 

    Βγήκε με την πετσέτα και κάθησε στα γόνατα μου αρχίζει να με φιλάει την ρώταω αν θέλει να πάμε στο κρεβάτι. Yes sure μου λέει. Η Ada ήταν δυναμίτης με έβαλε κάτω και μου αρχίζει τα φιλιά σε όλο μου το σώμα και της λέω να μου κάνει πίπα. Yes sure  μου λέει. 

    Λίγο δοντάκι η πίπα της καλή όμως. Sex? ρωτάει; Yes sure  της λέω, Μανιτζέβελη όπως είναι την στήνω doggy  και την βαράω έτσι κανά 5λεπτο  την βάζω κουταλάτο όρθια στον τοίχο την έκανα ότι ήθελα αλλά κι αυτή σκυλι, δεν κόλωσε πουθενά. Το τέλος ήρθε στην καπότα.

    Δεύτερος γύρος δεν υπήρξε με δικιά μου πρωτοβουλία, Είναι ομιλιτική και ευχάριστη στην παρέα τα αγγλικά της πολύ καλά και το κορμί της πολύ όμορφο το στήθος της νεανικό και εκεί που πρέπει να είναι. Έμεινα απόλυτα ικανοποιημένος από το ραντεβού μαζί της. θα το ξανακάνω μαζί της; Yes sure

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 150
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (2)
    bigmountain89 Avatar bigmountain89 16-05-2023 00:49:03
    Δεν μας λες όμως για το σώμα της; Γιατί στην καρτέλα της γράφουν 154 50 κιλά. Κάποιο λάθος πρέπει να έγινε!
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    kazakos Avatar kazakos 16-05-2023 01:07:09
    έγραψα :<ύψος το αναγραφόμενο αλλά σε κιλά μου φάνηκε πολύ λιγότερα> δεν την έβαλα στη ζυγαριά. Στο κορμί είναι αρμονική
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks