Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Dasha-6  (Your Angels)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

lagonisian AvatarlagonisianΜηνύματα: 540 Κριτικές: 39

Ιστορίες: 0

Dasha: Επιτέλους! Αξιολόγηση: 8.33 — 18/02/2023 - 12:57
Dasha: Επιτέλους! Αξιολόγηση: 8.33 — 18/02/2023 - 12:57

Ο τίτλος της κριτικής πάει στο ότι πιο εύκολο είναι να πάρει ο Ατρόμητος το πρωτάθλημα και το κύπελλο στην Ελλάδα παρά να πετύχεις τη Dasha διαθέσιμη σε ώρα και μέρα που να σε βολεύει. Πρέπει να προσπάθησα ίσα με 15 φορές να καταφέρω να την κλείσω για ραντεβού και πάντα οι απαντήσεις ήταν πανομοιότυπα αρνητικές. Χθες όμως πήρα τα μέτρα μου κατάλληλα και με μήνυμα πολύ νωρίς και εξίσου νωρίς απάντηση από το γραφείο κανονίστηκαν οι λεπτομέρειες για ραντεβού στο χώρο της νωρίς το απόγευμα. Επικοινωνία με Άγγελο στο γραφείο γρήγορη, ξεκάθαρη και άμεσα όλες οι πληροφορίες στο κινητό μου. Οπότε την προκαθορισμένη ώρα ήμουν στο δωμάτιο της να χτυπάω την πόρτα. Η σωρεία καλών και διθυραμβικών κριτικών στριφογύριζε στο κεφάλι μου και αναρωτιόμουν αν σε εμένα θα λάχει η στατιστικά αποδεκτή "στραβή"... Υποδοχή από το κορίτσι εγκάρδια, με μαύρο σετ εσώρουχα, μαύρες κάλτσες και γόβες και ένα τεράστιο χαμόγελο. Μαύρα μακριά μαλλιά, γλυκό πρόσωπο με χειλάρες έντονες γαμάτες για γούστα. Μουσικούλα και κεράκια στο δωμάτιο για ατμόσφαιρα. Γρήγορη κουβέντα με τα λίγα αγγλικά που γνωρίζει, να σπάσει ο πάγος και βουρ για ντουζάκι. Επιστροφη κρεβάτι όπου με περίμενε χαμογελαστή και ξεκινησε το παιχνίδι.

Φουλ φιλιά παθιάρικα με γλώσσα, αναστεναγμοί, αγκαλιές γελάκια και τριψίματα για να ανέβει η θερμοκρασία. Ασχολήθηκα με το στήθος της για ώρα, στο οποίο ο πλαστικός της έχει κάνει καλή δουλειά, η αντίδραση της καλή και ερωτική μέχρι που έφτασα στο υπέροχο μουνάκι της. Πεντακάθαρο και περιποιημένο αντέδρασε στην περιποίησή μου, της άρεσε αρκετά, κουνιόταν όμορφα αν και κάπως υπερβολικά και σε κάποια φάση αντέδρασε υπέρ το δέον έντονα στο γλείψιμό μου σπασμούς και δυνατή κραυγή, i didn't buy it...Σειρά για τη δική της περιποίηση, που τόσα έχουν γραφτεί. Πολλά φιλιά ξανά και γλειψίματα, μέχρι που έφτασε στην επίμαχη περιοχή. Τρομακτικά ερεθιστικό στοματικό, δεν άφησε τίποτα απεριποίητο, με λάγνες ματιές συνέχεια, στήσιμο εξαιρετικό με τουρλωμένο κωλαράκι, παιχνίδια με γλώσσα παντού, φτυσίματα και αλλεπάλληλα dt.

Πέρασμα καπότας και ξεκινήσαμε ιεραποστολικά με πάθος και ένταση, με είχε κλειδώσει με τα πόδια της, τα χέρια μας μπλεγμένα, εκείνη να αναστενάζει, να με φιλάει και να συμμετέχει φουλ. Στη συνέχεια με τα πόδια της ενωμένα μπροστά μου, έντονη διείσδυση, εκείνη να αυτοχουφτώνεται και να με τραβάει κοντά της . Πραγματικά έδινε υψηλές εντάσεις η κοπέλα και εγώ δεν είχα άλλη επιλογή από το να την ακολουθήσω. Στα 4 στη συνέχεια με σούπερ στήσιμο κ σπάσιμο μέσης, η θέα του υπέροχου κώλου της απίστευτη, δέχτηκε σκαμπίλια γρήγοροι ρυθμοί και δυνατή διείσδυση και συμμετοχή στα ίδια υψηλά επίπεδα. Ζήτησε και ήρθε από πάνω μου, και συνεχίσαμε σε λίγο πιο αισθησιακούς ρυθμούς αυτή τη φορά και εγώ να έχω στα χέρια μου το στήθος της και να απολαμβάνω την αίσθηση να τη βλέπω να κουνιέται έτσι πάνω μου. Τελευταία στάση πλαγιαστό ιεραποστολικό με θέα την καυλόφατσά της και το κωλαράκι της έτσι πλαγιαστό να με φτιάχνει απίστευτα. Για το τέλος την άφησα να με περιποιηθεί όπως της αρέσει και μου αρέσει, ξαναπεριποιήθηκε τα αρχιδάκια, το πέος μου με το ίδιο πάθος και ένταση μέχρι που κατέθεσα στο στοματάκι της ευχαριστημένος και εξαντλημένος.

Η Ντάσα δικαίως είναι τοπ όνομα, δικαίως γράφονται και ακούγονται, όσα γράφονται κ ακούγονται. Άριστες υπηρεσίες, πάθος, ένταση, καύλα όλα σε ένα. Θέλει να σου δώσει την απόλυτη ευχαρίστηση, προσπαθεί να σε "διαβάσει" και να σου δώσει όσα περιμένεις από εκείνην. Έχει κορμάρα, αλλά δεν το παίζει και δε σου σπάει τα νεύρα, αντίθετα "τσαλακώνεται" και συμμετέχει ενεργά μαζί σου. Δεν μπορώ να φανταστώ πως κάποιος δεν θα περάσει όμορφα μαζί της. Είναι μια απόλυτα κορυφαία και safe επιλογή...
Αυτά από εμένα....Σας εύχομαι τα καλύτερα...

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 180
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Ηλικία πελάτη 30-39
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Καλό σιλικονάτο
Τατουάζ Μικρά διακριτικά
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
Υπηρεσίες Τελείωμα στο στόμα
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
bigmountain89 Avatarbigmountain89Μηνύματα: 938 Κριτικές: 99

Ιστορίες: 0

All in for Dasha Αξιολόγηση: 8.17 — 10/02/2023 - 23:31
All in for Dasha Αξιολόγηση: 8.17 — 10/02/2023 - 23:31

Tσοντοκατάσταση η Dasha. Αλλά πάνω από όλα, ένας άνθρωπος.

Μετά από πολλές προσπάθειες, όχι απαραίτητα γιατί δεν την βρίσκεις ελεύθερη, την βρήκα διαθέσιμη και την έκλεισα γρήγορα στο χώρο της. Ήξερα ότι θα συναντήσω μια κοπέλα για σκληρό σεξ, αλλά αυτό που μου έμεινε τελικά, δεν το περίμενα. Έχουν γραφτεί τόσα για το κορίτσι, αλλά ο χαρακτήρας της έχει στοιχεία που ίσως να μην τα έχει δει κανείς.

Τοκ τοκ την πορτούλα και μου ανοίγει ένα κορίτσι έτοιμο για όλα αλλά μαγκωμένο. Το γραφείο φταίει, όχι η κοπέλα, δεν έχει σημασία όμως. Περιποιημένη και μοσχομυριστή, με μακριά μαύρα μαλλιά, υποδοχή με τακούνια, μαύρα εσώρουχα και ρόμπα, την οποία την είχε ανοιχτή. Εκ πρώτης όψεως, κοντοπούτανο με βυζάρες. Με χάλασε λίγο το υπερβολικό μακιγιάζ, αλλά προχωράμε. Το πρόσωπο είναι πιο ανθρώπινο σε σχέση με τις φωτό, αλλά με βλέμμα πονηρό που προκαλεί, και τα φουσκωμένα χείλη όμορφα, όχι άσχημα. Έχει το πακέτο που θα περίμενε κανείς από ένα έκφυλο θηλυκό, μιας και το ύφος της σου βγάζει μια ανωμαλιάρικη διάθεση.

Λίγες κουβέντες στην αρχή, με στέλνει για ντουζ. Δεν πρόλαβα να ξαπλώσω και ορμάει για γλωσσόφιλα. Όμορφη αίσθηση, το κορίτσι έδειξε πώς δεν ήρθες για να πηδήξεις, αλλά να σε πηδήξει. Η γλώσσα της χωμένη στη δικιά μου και το χέρι της χώνεται στην πετσέτα. Όχι, μείνε εκεί να σε γδύσω πρώτα. Πράγματι, αποκαλύπτεται ένα όμορφο και έκφυλο σώμα με λίγα πραπανίσια κιλά, αλλά αδύνατο, σφιχτό και γυμνασμένο. Με βυζάρες σιλικόνης ωραία στην αφή και κωλάρα, μάλλον κι αυτή φτιαχτή. Και η έκπληξη, η κωλοτρυπίδα, να στέκεται εκεί ορθάνοιχτη και προκλητική, κρίμα που το έκοψε το πρωκτικό. 

Πιάνει δουλειά, κατεβαίνει χαμηλά με αισθησιακό τρόπο. Πίπα πολύ δυνατή, αρκετά βαθιά με πολύ σάλιο, πέρασε και από τα αρχίδια με καταπληκτικό ρούφηγμα. Ήταν ικανή να σε τελειώσει σε ανύποπτο χρόνο, προσπαθούσα να της πω να κόψει λίγο, αυτή στον κόσμο της όμως. Στο ενδιάμεσο πήρε κι αυτή το ανάλογο γλύψιμο με το καθιερωμένο δαχτυλάκι.

Καπότα και με καβαλάει με μανία, με ελάχιστο σάλιο, η αβάσταχτη στενότητα του μουνιού της, υπέροχη. Σίγουρα φοράω προφυλακτικό; Το cow και το reverse οι κορυφαίες, μιας και γουστάρει να έχει τον έλεγχο και να σε βλέπει να πηδιέσαι από εκείνη.

Παίχτηκαν πολλές στάσεις, η κατάθεση έγινε ιεραποστολικά με δυνατό χύσιμο, με έντονο eye contact. Αυτή τη φορά ήθελε να την πηδήξεις.

Ντουζάκι ο καθένας μόνος του, έκλεψε λίγο χρόνο αλλά εντάξει δε με χάλασε, το κορίτσι ήταν μαγκωμένο, λόγω του γραφείου. Αλλά μετά ήταν που μου έδειξε πώς κι αυτή άνθρωπος είναι και όχι άλλο ένα κοντοπούτανο. Το πρόσωπο της έγινε φωτεινό, το πουτανάκι έγινε γλυκό γατάκι. Τα κρατάω για μένα όμως.

Στο υπόλοιπο του χρόνου μου πρόσφερε ένα καταπληκτικό μασάζ. Σχεδόν body to body, τα χέρια της έχουν πολύ δύναμη. 

Την ευχαρίστησα, γλυκόλογα και καληνύχτα.

Το κορίτσι λίγο πολύ όλοι μας το ξέρουμε, είτε διαβάζοντας κριτικές της είτε το έχουμε συναντήσει, αλλά αυτό που μου έμεινε στο τέλος, δεν το περίμενα με τίποτα. Άλλο ένα μάθημα πώς τα κορίτσια της δουλειάς δεν υπάρχουν αποκλειστικά για να μας ικανοποιήσουν τις ορέξεις μας. Ένα κοντοπούτανο πολύ δοτικό με άριστες υπηρεσίες που όμως είναι πιο άνθρωπος από εμάς τους περισσότερους.

Και για να σας προλάβω κάποιους, έχω πλήρη συνείδηση του τι κάνω και τα παραμύθια δεν τα χάφτω.

Η βαθμολογία που της δίνω, κάπως σκληρή, ξέρει αυτή.

Ο τίτλος All in όχι επειδή τα έβαζε κυριολεκτικά όλα μέσα, αλλά επειδή παίζοντας τα όλα μέσα, τίναξα την μπιάνκα.

Πάμε σε άλλα βουνά και κάποια στιγμή θα ξαναπέσω στο βουνό της Dasha.

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 160
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Ηλικία πελάτη 30-39
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
Andronikos3 AvatarAndronikos3Μηνύματα: 23 Κριτικές: 26

Ιστορίες: 0

Μεταγραφη θανατου Αξιολόγηση: 9.00 — 02/02/2023 - 08:42
Μεταγραφη θανατου Αξιολόγηση: 9.00 — 02/02/2023 - 08:42

Οτι γραφει ο φιλτατος gpd παρακατω.

Μεταγραφη θανατου με τρελη ανανεωση.

Το κοριτσι απο καλο εγινε καλυτερο ,ειναι δουλεμενο φουλ και μπορει να το παει στα ακρα.

Οσοι δεν εχετε παει ορμηξτε αφοβα,οσοι εχετε δει ,να ξαναδειτε....τα υπολοιπα τα λενε οι πολλες κριτικες της.

Μουσικαρες και κωλαρες.????

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 160
Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
Ηλικία πελάτη 40-49
Φωτογραφίες Ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Σιλικονάτο
Τατουάζ Μικρά διακριτικά
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δείτε τα σχόλια (10)
Tip Avatar Tip 03-02-2023 12:35:14
Για να λέμε τα πράγματα με το όνομα τους,η Dasha δεν έγινε ούτε καλύτερη ούτε χειροτερη, απλά για όσους ξέρουν έγινε πολύ φθηνότερη  
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Andronikos3 Avatar Andronikos3 03-02-2023 17:43:05
Αγαπητε. Ας σου κανω μια αναλυση μιας και υπονοεις αλλα.Η Dasha ξεκινησε πριν βαλει στηθος στα 140 με εξτρσ πρωκτικο.Μετα που εβαλε βυζια ανεβηκε το κασε  στα 160 και εβγαλε το πρωκτικο που ηταν εξτρα.Στα 160 παρεμεινε και με την μεταγραφη αλλα το πελατολογιο της μεγαλωσε συμφωνα με τα λεγομενα της συνεπως και οι μερες εργασιας της.Κοινως περισσοτερους πελατες, περισσοτερα χρηματσ ,με μεγαλυτερη ανεση χρονου (πιο ξεκουραστα). Η διαθεση ειναι αισθητα ανεβασμενη γιατι ειχα δοκιμασει απο το 1ο τουρ της και συνεχισα.Αν την εχεις δει και απαντας ετσι τοτε κατι δεν παει καλα.Αν δεν την εχεις δει δες την και ξανασχολιαζεις.Μην υπονοεις αδικως ιδιως αν δεν γνωριζεις σε ποιους απευθυνεσαι, δεν ειναι τιμιο.
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Tip Avatar Tip 04-02-2023 12:02:29
Την έχω πάρει αρκετές φορές, είναι σταθερή αξία.Αυτό το ξέρουμε όλοιΌπως επίσης ξέρουμε ότι στους αγγέλους οι κριτικές είναι επιδοτούμενεςΕσύ λοιπόν με βάζεις σε δευτέρες σκέψεις με αυτά που γράφειςΜε το proficiency που έχει στα αγγλικά η Dasha έχω κάνει συζητήσεις μαζί της για την πυρηνική σύντηξη τον ατόμων του υδρογόνου οπότε δεν απορώ πως είναι τόσο επεξηγηματική μαζί σου Άστο μην συνεχίζεις, εκτίθεσαι
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
geroksouras Avatar geroksouras 04-02-2023 12:33:27
σε τι γλωσσα εγινε η επικοινωνοια; ολοι ρωσσικα μαθατε σαν κι εμενα και ειναι τοσο υψηλη;
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
kazakos Avatar kazakos 04-02-2023 12:46:54
Me Tarzan you Jane?
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
geroksouras Avatar geroksouras 04-02-2023 15:15:03
θα κανονισω να την δω κι εγω μια που τωρα ειναι και σε ευκολη προσβαση και θα σας πω κι εγω, ολοι συμφωνουν οτι απο αποδοση σκιζει
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Andronikos3 Avatar Andronikos3 05-02-2023 17:53:18
Αγαπητε θα το συνεχισω μιας και την εχεις δει και εσυ και εχεις αναλυσει τον υδρογονανθρακα μαζι της αν και κριτικη δεν ειδαμε ακομα.Η Dasha στα Αγγλικα ειναι βελτιωμενη απο το 1ο τουρ της που ηταν ουγκ.Στα 160 βλεπεις, επρεπε να υπαρχει μια υποτυπωδη συννενοηση.Τα αγγλικα της πλεον ειναι για να πεις 2-3 πραγματα, το εχω αναφερει και στις 4 κριτικες μου οτι βελτιωνεται στην επικοινωνια καθε φορα (μονο αυτη και η Dida εκαναν κατι για την επικοινωνια, απλα η Dida εχει αλματωδη βελτιωση).Τωρα μπορεις να πεις καποιες κουβεντες χωρις υποβοηθηση google.Δυστυχως για εσενα δεν αναλυσαμε πως επηρεασε η φαινομενολογια τον υπαρξισμο...Αλλα γιατι ειναι πιο ξεκουραστη, ηταν ευκολο να ειπωθει με 2 προτασεις.Παντως αυτη την φορα δεν αναφερθηκα ουτε στις μουσικες που ηταν ανυπαρκτες και τις ζητησα;; ουτε στην αναπτυξη του αγγλικου λεξιλογιου της αλλα σε κατι πιο ουσιωδη. Αναμενουμε τις κριτικαρες σου για τα επιτυχημενα ραντεβου σου.Ελπιζω να ειναι το ιδιο δυνατες οπως και οι κριτικες σου προς του συναγωνιστας εκτος αν προτιμας μονον το 2ο.
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
geroksouras Avatar geroksouras 05-02-2023 18:33:18
καλα σου λεει φιλε Tip κανε κι εσυ την κριτικη σου εστω και στο παλιο γραφειο που την πηρες
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
AlfaArsenico Avatar AlfaArsenico 06-02-2023 02:54:16
Ειστε σιγουροι οτι σταματησε το πρωκτικο;
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
AlfaArsenico Avatar AlfaArsenico 06-02-2023 02:55:50
Συγνωμη φιλε, προσωπο και σωμα δεν εχει 9αρι! 
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
gpd AvatargpdΜηνύματα: 2518 Κριτικές: 171

Ιστορίες: 0

μεταγραφή χειμώνα Αξιολόγηση: 9.00 — 24/01/2023 - 16:07
μεταγραφή χειμώνα Αξιολόγηση: 9.00 — 24/01/2023 - 16:07

Είδα την μεταγραφή χειμώνα και όρμισα μπας και την ξαναδώ στο νέο γραφείο γιατί όλο ρεζερβέ μου την είχαν.
Στην ώρα της κουνάμενη-σεινάμενη η νεαρά μας,
Είναι όμορφο κορίτσι το άτιμο.
Τακουνάρες , όμορφα ντυμένη και βαμμένη μου σκάει το πρώτο γλωσσόφιλο. Γδύθηκε άμεσα και πέρασε για φρεσκάρισμα και επέστρεψε με τα όμορφα εσώρουχα της.
Ο αγώνας είχε δυο όμορφα ημίχρονα. Φιλιά μπόλικα με ταυτόχρονο πασπάτεμα του κορμιού της και με εκείνην να βάζει χέρι μες στο βρακί μου , πιπίλα στις πλαστικοποιημένες βυζάρες της και ψιλοτσιμπιές, πίπα καλή και βαθιά είχαμε, μούλιασε και τα καλαμπαλίκια μου.
Αλλάξαμε σε 69 και μετά έκανα μονομερείς επίθεση στο εξαίσιο μουνάκι της με την γλώσσα μου αλλά και δακτυλάκια.
Πίσω δεν ήθελα, δεν πείραξα, μόνο έγλυψα τα κωλομάγουλα της αλλά και τα σφαλιάρισα.
Μπαλονάκι βάλαμε και πηδηχτήκαμε και χαλαρά αλλά και με ένταση. γουστάρει και φωνάζει το άτιμο. Παίρνει μια έκφραση το όμορφα και νεανικό μουτράκι της που σε καυλώνει όταν καυλώνει. Ιεραποστολικά, στα όρθια πισωκολλητό, με καβάλησε και στα 4.
Μπανάκι αρχή, μέση, τέλος, ούτε νερό δεν της έβγαλα το ξέχασα να πω την αλήθεια.
Το μπουκάλι κρασί που το έχω καθιερωμένο το άνοιξε μόνος μου μετά και το καταευχαριστήθηκα.
Εις υγεία της !

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 160
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Ηλικία πελάτη 40-49
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Σιλικονάτο
Τατουάζ Καθόλου
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δείτε τα σχόλια (5)
geroksouras Avatar geroksouras 24-01-2023 16:47:29
με την μεταγραφη απο 7.7 πηγε 9;
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
AlfaArsenico Avatar AlfaArsenico 25-01-2023 02:36:56
Τι εγινε παιχτη, ανακαλυψες τα μυστικα της Ντασας η επαιξε λιγο παραπανω κρασακι;
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
gpd Avatar gpd 25-01-2023 14:32:04
κρασί είχε μετά μόνος μου, όσο την συναντάς την εξερευνείς 
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
geroksouras Avatar geroksouras 04-02-2023 12:32:56
σε τι γλωσσα εγινε η επικοινωνοια; ολοι ρωσσικα μαθατε σαμ κι εμενα και ειναι τοσο υψηλη;
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
gpd Avatar gpd 04-02-2023 17:18:28
κάτι ψιλιαγγλικά έχει μάθει, από ελληνικά μωρο μου , αγάπη μου , πούτσος και ότι άλλη μαλακία της έχουν μάθει.σχετικά με το ύψος της είναι ένα και ένα μίλκο.
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks