Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Πόλη: Αθήνα
  • Link: Προβολή
  • Κριτικές: 1
  • Προβολές: 1.127

    Κριτικές Χρηστών

    panosmounos AvatarpanosmounosΜηνύματα: 532 Κριτικές: 30

    Ιστορίες: 0

    καλό παιδί Αξιολόγηση: 7.67 — 06/05/2023 - 14:24
    καλό παιδί Αξιολόγηση: 7.67 — 06/05/2023 - 14:24

    Να πω ότι την είδα ξανθιά παλιότερα πριν την τιμολογιακή αναβάθμιση και δεν είμαι στο ηλικιάκο όριο που ζητάει δεν με ρώτησε στο τηλέφωνο τότε δεν το ανέφερα το θέμα και πέρασε έτσι, Είχα ένα ψιλοάγχος μην έρθει και φάω πόρτα. 

    Λίγο αργά απαντάει αλλά απαντάει, Τότε δούλευε βράδυ και στο στριπ των Βορείων Προαστίων

    Ήρθε αθλητικά ντυμενη καθημερινή κοπέλα. Είπαμε 1-2 κουβέντες (για τα σόσιαλ και τους haters που λένε ψέματα για την υγεία της) και πήγε στο μπάνιο να φρεσκαριστεί. Έχει τα πιο απαλά χείλη που έχω φιλήσει και αυτό την βοηθάει για deep throat, απο τις καλυτερες πίπες που μου έχουν κάνει, βαθυά με τη γλώσσα να φτάνει σχεδόν στα αρχίδια

    Την πήρα στα 4 , την έχυσα μέσα,εντός καπότας.Φρεσκάρισμα και απο τους 2 και μετά από λίγο πήγαμε στον δεύτερο γύρο που εξελίχθηκε όπως και ο πρώτος, αλλά με το τελείωμα να είναι στα βυζιά της αυτηή την φορά

    Στα 150 ήταν καλή. Τώρα στα 300 και με κόφτες ηλικίας δεν ξέρω. Πάντως δεν κλέβει και ιδρώνει για τα λεφτά της

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 150
    Πόλη Αθήνα
    Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
    Φωτογραφίες Ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι
    Στήθος Φυσικό
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (1)
    lagonisian Avatar lagonisian 06-05-2023 21:31:57
    Καλά μιλάμε δεν είναι αναβάθμιση αυτό που έκανε στην τιμή αυτό λέγεται "δεν έχω επαφή με την πραγματικότητα"...και να δώσω 300 χωρίς τελειωτικό στόμα, χωρίς, χωρίς , χωρίς ....ας ψάξει άλλου για κορόιδα 
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks