Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Catalina-2  (Athens VIP Girls)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    kalogamias AvatarkalogamiasΜηνύματα: 143 Κριτικές: 30

    Ιστορίες: 0

    Πιπινι αματουρα Αξιολόγηση: 7.50 — 30/01/2023 - 03:10
    Πιπινι αματουρα Αξιολόγηση: 7.50 — 30/01/2023 - 03:10

    Εμφανισιακα ξεπερασε τις προσδοκιες μου, ειναι ενα πιπινι απο αυτα που ονειρευεσαι και με χαμογελο που σου δινει την αδεια να εισαι μαζι της απο την πρωτη στιγμη. Το σωμα της ειναι πολυ μα πολυ ομορφο τοσο απο την φυση του οσο και απο την αισθητικη επεμβαση στο στηθος και την περιποιηση της. Φυσικα το οτι βλεπεις ενα πιπινι να κανει αυτη την δουλεια σε προιδεαζει για μια εμπειρια που θα εχει και τα περιεργα της λογω ελλειψης εμπειριας αλλα δεν ηταν τοσο τραγικο αυτο οσο το οτι δεν ηξερε αγγλικα και δεν μπορουσαμε να πουμε τιποτα απο τα οσα ηθελα να της πω. 

    Στο δωματιο της ολα ηταν τακτοποιημενα και μυριζε ενα ωραιο αρωμα ο χωρος. Εκεινη φορουσε μονο τα εσωρουχα που εφαρμοζανε τελεια πανω στο υπεροχο δερμα της. Το προσωπο της ειναι οπως στις φωτογραφιες με τα ομορφα σαρκωδη χειλη και χωρις την λεγομενη λαμψη του φωτοσοπ.

    Ηταν ηδη καθαρη οποτε ζητησε απο εμενα να κανω ενα φρεσκαρισμα στην τουαλετα. 

    Δεν ειχα τις προσδοκιες που θα ειχα απο μια εμπειρη γυναικα αλλα φροντισα σε οτι επετρεπε να παρω το μεγιστο. Φιλια δεν δινει και δεν το συζητα, στο σωμα ομως δεχτηκε απεριοριστα. Το στηθος της εχει νορμαλ ανταποκριση στο γλειψιμο αλλα στο μουνι δεν θελει πολλα. Παρολαυτα πηρα μια γευση και απο τις δυο τρυπες που ηταν πραγματικα καθαρες. 

    Εκεινη ειχε το ελευθερο σε μενα και με ικανοποιησε βαθια. Μου εκανε γυμνο τσιμπουκι με το χερι να βοηθαει αλλα και με γλειψιμο στα παπαρια χωρις να της το ζητησω, επισεις προσπαθησε καποια στιγμη να ειναι προστυχη αλλα δεν την βγηκε και τοσο καλο. Πολυ ευχαριστα ηταν και τα φιλια της στο σωμα που τα δινει αργα και αισθησιακα περνωντας απο τις σωστες περιοχες με υπομονη.

    Το στυλ της ηταν ξεκαθαρα ερασιτεχνικο και ειχα στο νου μου στο σεξ να πιεσω οσο το δυνατον λιγοτερο, παρολαυτα με εξεπληξε με τις πρωτοβουλιες της και την διαθεση της που ανεβηκε σημαντικα στην συνεχεια. Ηταν λες και το μουνι της ηθελε να φαει πουτσα και ταιριαξε με τις δικες μου ορεξεις. 

    Δεν εκρυψε οτι γουσταρε και ειχε κανα δυο οργασμους στην διαρκεια και τον δυο γυρων. 

    Οι εκφρασεις στο προσωπο της οσο καβαλει ειναι τελειες, καθαρη καυλα και ευχαριστηση που κανει το δικο της. 

    Στο πισωκολλητο ηταν εξισου καλη στην συμμετοχη τοσο με το σωμα οσο και με την φωνη της. 

    Ειχει το τελειο μουνακι απο αισθηση και κατεβαζει υγρα το μουνι της οποτε δεν βαζει καθολου τζελ.

    Εχυσα πανω στον κωλο της και τις δυο φορες και ειναι κριμα που δεν εβαλα μια φωτογραφια.

    Αυτα για την Catalina λοιπον και να μας γραφετε για να ενημερωνομαστε


    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Όχι
    Στήθος Καλό σιλικονάτο
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    geroksouras AvatargeroksourasΜηνύματα: 5503 Κριτικές: 310

    Ιστορίες: 0

    φουκι φουκι; Αξιολόγηση: 6.67 — 26/01/2023 - 13:24
    φουκι φουκι; Αξιολόγηση: 6.67 — 26/01/2023 - 13:24

    Τι θα δεις
    Το κοριτσι τον φωτογραφιων χωρις το make up, ενα φανταστικο κορμι με μια καταπληκτικη επεμβαση στο στηθος τα συγχαρητηρια μου στον πλαστικο της
    Τι θα αντιμετωπισεις
    Μια κοπελα που δεν ξερει γρι αγγλικα και με μεγαλο προβλημα συννενοησεις ακομα και στην νοηματικη
    Τι συμπεριφορα θα δεις
    Μια προθυμη αλλα με ελλείψεις στο σερβις κοπελα, αφηνει δακτυλα δεν θελει γλυφομουνι που εγω το κανω οποτε μου καβλωσει και δεν δινει καθολου φιλια κατι που επισεις το κανω εγω οποτε μου καυλωσει αλλα κυριως το κανω πλεον σπανιως
    Στο σεξ
    Πιπα με αρκετη χρηση χεριου αλλα προσαρμοστηκε χωρις χερια, γλειψαρχιδι με δικια μου παρενεση αλλα λιγο οδυνηρο γιατι ρουφαγε δυνατα τις μπαλες ενω μου αρεσει απαλο γλειψιμο
    Πολυ καλο reverse cow χωρις χρηση τζελ καθολου και πολυ ωραια αληθοφανη βογγητα και ισπανικες λεξουλε οπου ενδιαμεσα ελεγε κι ενα oh my god
    Η ληξη ηρθε μεσα στη καποτα στο cow
    Εμειναν 6 λεπτα οπου την εβαλα να μου κανει λιγο μασαζ, και προσπαθησα να πιασω την κουβεντα αλλα δεν τα καταφερα, μονο οταν ντυνομουν την ρωτησα γιατι δεν εχεις βαφτει λιγο και μου απαντησε με την βοηθεια του γουγλη, δεν θελω γιατι ειμαι 20 και θα με κανει να δειχνω μεγαλυτερη

    Και παμε τωρα στο τιτλο
    φουκι φουκι;
    Οταν εφταασα σε καλη σκληροτητα με ρωταει φουκι φουκι; με μια αστεια προφορα που εσκασα στα γελια
    Καποιος της ειπε φικι φικι και το λεει και αυτη οπως το ακουσε
    *Οι κριτικές που δημοσιεύονται στο φόρουμ εκφράζουν την δική μου συνάντηση και εμπειρία και δεν συμπίπτουν κατ’ ανάγκην με την άποψη κανενός άλλου και δεν έχουν σκοπό τον επηρεασμό οποιουδήποτε, ο σκοπός των δημοσιευμένων κριτικών μου είναι για να κρατάω προσωπικό αρχείο με ποιες έχω πάει

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 30 λεπτά
    Κόστος (€) 100
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Ηλικία πελάτη 40-49
    Φωτογραφίες Ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
    Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Όχι
    Στήθος Καλό σιλικονάτο
    Τατουάζ Μικρά διακριτικά
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (3)
    AlfaArsenico Avatar AlfaArsenico 26-01-2023 22:41:11
    Ακομη να μαθεις Ισπανικα; Ολο σε λατινες τριγυριζεις!
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    geroksouras Avatar geroksouras 27-01-2023 00:18:04
    οκ, αυριο με ρωσσιδα
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Για χωριουδάκι μου ακούγεται η γκόμενα, αλλά εντάξει, λεπτομέρειες. *λολ*
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks