Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Helena  (Athens VIP Girls)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    okafetzis AvatarokafetzisΜηνύματα: 142 Κριτικές: 30

    Ιστορίες: 0

    Χαλαλι τα λεφτα! Αξιολόγηση: 8.00 — 31/01/2023 - 13:36
    Χαλαλι τα λεφτα! Αξιολόγηση: 8.00 — 31/01/2023 - 13:36

    Επεβαλα στον εαυτο μου πειθαρχια και αναμονη για να μην την παρω κατευθειαν. Παρολο τις επιλογες που ειναι παρα πολλες αποφασισα να δωσω τα λεφτα μου σε αυτην ισως και λογο της αναμονης. 

    Απο προσωπο ειναι περιπου ιδια, ενα νεαρο κοριτσι με ωραια χαρακτηριστικα αλλα το σωμα ειναι λιγο διαφορετικο χωρις να εννοω οτι ειναι και  λιγοτερο ομορφο. Σε συνολο με την ηλικια που εχει οσοι γουσταρουν τις μικρουλες θα την λεγανε εναν ωραιο πουτσομεζε.

    Ηταν περιποιημενη και με καυλιαρικη διαθεση με πλησιασε πρωτη αφου ειχε παρει φορα μαλλον απο τον προηγουμενο και ηθελε οσο ηταν φρεσκια να συνεχισει το παιχνιδι.

    Εκανα το μπανιο μου και οταν βγηκα εκανε λες και ανυπομονουσε. Παρολο που τα αγγλικα της ηταν καλα ολον τον χρονο τον ξοδεψαμε με σεξ και καθολου σχεδον μπλα μπλα.

    Τα λεφτα επειδη ειδα οτι ηταν καλη περιπτωση τα εδωσα απο την αρχη αφηνοντας τα απλα πανω στο κομοδινο, μαλλον την ευχαριστει αυτο γεγονος απο οτι ειδα δηλαδη στο προσωπο της. 

    Με εγλειψε στα αυτι, στο λαιμο, στις ρωγες και τελικα στον πουτσο και στα αρχιδια αλλα φιλι στο στομα κανενα και εγω απο την αλλη ουτε και προσπαθησα. 

    Το γλειψαρχιδι τιμιο οπως και η πιπα, δεν της εδειξα κατι αλλα οτι κατειχε μου ηταν αρκετο για να μεινω πολυ ευχαριστημενος. 

    Εγω επισεις την εγλειψα σε λαιμο, βυζια για αρκετα λεπτα και τελικα μουνι το οποιο επεκταθηκε και σε γλυφοκολι αφου η οπη της ηταν στα καλυτερα της ακομα ενω απο καθαριοτητα παιρνει ενα δεκαρι ανετα. 

    Το γαμησι ξεκινησε με ιεραποστολικο με eye contact και προσκλητικες κινησεις της λεκανης ενω χαιδευε τα βυζια της. Μπηκε στο ρολο με τροπο πολυ ωραιο και δεν ειδα απολυτως καμια προσποιηση, δεν εκανε προσπαθεια να δειξει κατι παραπανω απο αυτο που νιωθει αλλα εμεινα ευχαριστημενος γιατι νιωθει πολλα, της αρεσει γενικα το σεξ. Ανεβαζοντας τις στροφες μου μπηκαν κινκυ ιδεες και της σηκωσα τα ποδια ψηλα για βαθια διεισδυση. Επιανα πατο στο μουνι της και παρολο που αρχικα ειδα να ενοχλειτε στην συνεχεια η ηδονη την εκανε να γραμπωνει μαξιλαρι και σεντονια. 

    Μετα το πρωτο χυσιμο μπηκαμε μαζι για μπανιο οπου μου εκανε ενα εντελως αματουρικο μασαζ το οποιο σεβαστηκα μονο και μονο για την προσπαθεια της. Γονατιστη μου εκανε πεολειχια και η συνεχεια παιχτηκε δυνατα στο κρεβατι. Στησιμο της επιλογης μου το πισωκολλητο και το κορμι της τοποθετημενο σωστα. Το κωλαρακι πολυ ωραιο και με το κεφαλι στο στρωμα εμοιαζε να θυσιαζεται σε βωμο. Ξεκινησα σιγα αλλα οι ορμονες μου δεν κρατιοντουσαν και εδωσα τελικα τον πονο που της αξιζε. 

    Η μονη αντιδραση της ηταν τα βογγητα και το μουνι της κατεβασε αμεσα υγρα. Συνδυαζοντας το δυνατο πισωκολλητο με σφαλιαρες μετριας εντασης στα κωλομερια εδωσα ασταματητο πονο μεχρι να χυσω.

    Την εξαντλησα και εξαντληθηκα και ο ιδιος με αποτελεσμα να πεσω στο κρεβατι για να ανακτησω τις δυναμεις μου. Περιπου στην ιδια κατασταση και εκεινη δεν εκανε πολλα μεχρι να ετοιμαστω να φυγω. Στο προσωπο της παντως εβλεπα μια λαμψη και μια ευχαριστηση. 

    Πετυχημενο το ραντεβου, χαλαλι τα λεφτα!

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 30 λεπτά
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Όχι
    Στήθος Φυσικό
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    rizoss AvatarrizossΜηνύματα: 107 Κριτικές: 22

    Ιστορίες: 0

    Ιδρωνει την φανελα Αξιολόγηση: 8.33 — 23/01/2023 - 02:19
    Ιδρωνει την φανελα Αξιολόγηση: 8.33 — 23/01/2023 - 02:19

    Ειχα σχεδον ενα μηνα που το κοιταζα αυτο το κοριτσι και το λιγουρευομουν αλλα η καταλληλη στιγμη δεν ηρθε μεχρι προχθες που την βρηκα αμεσα διαθεσιμη και πηγα στο ξενοδοχειο της. 

    Η επικοινωνια με το γραφειο ηταν πολυ καλη, ευγενεια και εξυπηρετηση ειναι τα δυο λογια που ταιριαζουν στην περιγραφη τους. 

    Ειναι ολοιδια με καποιες απο τις φωτογραφιες στο προσωπο, με τα ομορφα χειλη της και τη μικρη και αισθητικη της μυτη. 

    Ειναι επικοινωνιακη και λογο του οτι ξερει αγγλικα ευχαριστιεσαι το σοσιαλ μαζι της. Απο σωμα εχει το ιδιο στηθος και κωλο λιγο πιο μεγαλο, τουμπανο δηλαδη...

    Στο βλεμμα της εχει μια ελαφρια αγρια εκφραση που δεν ειναι αυτο που σε απωθει αλλα αυτο που οταν την βλεπεις να καυλωνει και να σε κοιταει στα ματια σε κανει να νιωθεις τυχερος που την εχεις κοντα σου. 

    Το μαλι της ηταν χτενισμενο και γενικα τακτοποιημενη η μικρη, μεχρι και στην λεπτομερεια. Τα μονα καλυμενα σημεια πανω της ηταν τα βυζια και το μουνι τα οποια ομως μολις επεστρεψα απο την τουαλετα τα εχει απογυμνωσει και με περιμεναν. 

    Δεν αναπτυχθηκε περισσοτερο το σοσιαλ γιατι το θεαμα τραβαγε ολη την προσοχη αλλα και η ιδια πλεον ηθελε την δραση και οχι τα λογια. 

    Εγλειψα το μωρουδιστικο δερμα της απο τον λαιμο μεχρι και τα ποδια της. Εκεινη δεν καθοταν απραγη, χαιδευωταν και με κοιταζε στα ματια διαρκως. Μου ανοιξε τα ποδια της για να φιλοξενησει την γλωσσα μου στο μουνι της και οι ρωγες της απο την στιγμη που τις εγλειψα παραμεινανε σκληρες. Τα βυζια και ολα τα υπολοιπα πανω της ηταν φυσικα και νεανικα αλλα ειχε και ενα μειων οτι δεν εδινε φιλια με γλωσσα. 

    Εδω θα πει κανεις, και γιατι λες οτι ειναι καλη, και η απαντηση μου ειναι οτι σεβομαι τα κορτσια και ειδικα εκεινα που ξερουν να βαζουν ορια, καποια πραγματα τα εχουμε μονο για τους πολυ επιλεγμενους ανθρωπους της ζωης μας. Αλλα τελος παντων ας αφησουμε την ηθικολογια και να επιστρεψουμε στο θεμα μας....

    Της αρεσε που την περιποιηθηκα σαν να ηταν η γκομενα μου, η εκφραση της ικανοποιησης ειχε χαραχθει στο προσωπο της και επιασε κατευθειαν το σημα μου για τσιμπουκι. Αραξα με τα ποδια ανοιχτα και το μαξιλαρι να με κραταει λιγο πιο ψιλα ωστε με την ανεση μου να την κοιταω στα ματια. Μικρη μεν στο ματι αλλα μεγαλη στο κρεβατι και μπορει καποιοι να διαφωνησουν λογο του οτι δεν ειναι η επαγγελματιας αλλα σε αυτην την ηλικια μετραει η προσπαθεια πανω απο ολα και η δικη της ειχε οτι θα μπορουσα να φανταστω. Συγχωρεσα λοιπον το λιγο δοντι που μολις μια φορα ακουμπησε το καυλι μου και με ανταμειψε με ενα γλειψαρχιδι εκπληξη σαν πειραματικο αλλα με αληθηνη ευχαριστηση απο την πλευρα της. Ο αρχιδοσακος μου ενιωσε μεγαλη ευτυχια που η γλωσσα της νεαρης τον χαιδευε διαρκως. 

    Αρχισαμε το σεξ με προσθηκη μικρης ποσοτητας τζελ στην τρυπα της και στησιμο ιεραποστολικο.

    Καλη αισθηση με λιγο δυσκολια στην αρχη αλλα και ωραιο ρουφηγμα στην συνεχεια της πουτσας μου που ηταν σαν ενα ποδι που μπηκε στο ιδανικο παπουτσι. Ο αρχικος αναστεναγμος ηταν πολυ καυλα, την φωνη της θα ηθελα να την εχω ηχογραφησει και να την εχω να την ακουω καθε τοσο. 

    Ειχαμε καποια σφιξιματα στην συνεχεια που μου δωσανε θαρρος να δωσω περισσοτερη ενταση αλλα και η αισθηση με τα υγρα της ολο και καλυτερευε. Καποια στιγμη δεν αντεξα αλλο, την εβαλα στα τεσσερα και της εκανα ενα σκισιματακι που οχι μονο αντεξε αλλα το ειχε και πλεον αναγκη απο οσο καταλαβα απο την συμπεριφορα της. Ησυχη δηλαδη η μικρη αλλα απο μεσα της ειχε καυλωσει αγρια. Ο κωλος της ηταν λιγο κοκκινος οταν τελειωσα μαζι της και της εκανα χαδακια στο διαλειμμα. 

    Το δευτερο γαμησι εγινε παρολο που δεν ειχαμε και πολυ χρονο διαθεσιμο. Συμμετειχε με την ιδια ενταση και θεληση, το μουνι της συνεχισε να βγαζει υγρα και πηρε την πρωτοβουλια να με καβαλησε στο τελος που ηταν και αυτο το οποιο χρειαζομουν για να χυσω. 

    Γενικα το κοριτσι ιδρωνει την φανελα και πιστευω οτι αν συνεχισει την καλη δουλεια θα μεινει στο εσκορτινγκ για πολλα χρονια. 

    Αν εκανα καποιο λαθος στο τελος ηταν οτι δεν ειχα παρει ψιλα μαζι μου γιατι ενα δεκαρικο συν το λιγοτερο το αξιζε για την προσπαθεια της. 

    Με οσα εγραψα ελπιζω να βοηθησα να κανετε την σωστη επιλογη. Τα λεμε την επομενη φορα....

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι
    Στήθος Φυσικό
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    lazarakos21 Avatarlazarakos21Μηνύματα: 325 Κριτικές: 61

    Ιστορίες: 0

    Προσοχη πιπινολατρες Αξιολόγηση: 8.33 — 11/01/2023 - 02:53
    Προσοχη πιπινολατρες Αξιολόγηση: 8.33 — 11/01/2023 - 02:53

    Η σελφι στο κρεβατι με τα μαυρα εσωρουχα ειναι η πιο αντιπροσωπευτικη της ομορφιας της. Οτι διαφορες εχει απο τις υπολοιπες φωτογραφιες δεν αλλαζουν την ουσια οτι ειναι ενα εξαιρετικα γαμευσιμο πιπινι.

    Με φυσικα βυζια και κωλο αλλα και χειλη που μαλλον δεν εχουν φιλερ αποτελει εναν αξεπεραστο πειρασμο για τους πιπινολατρες. Το μειων οτι δεν δινει αληθινα φιλια στο στομα αλλα εχει τροπο να σε κανει να το ξεχασεις. 

    Ακομπλεξαριστη η πιτσιρικα και παρολο που ειναι στα πρωτα βηματα του εσκορτινγκ εχει καποιες ικανοτητες που την κανουν να ξεχωριζει απο αλλες πρωταρες.

    Παρολο το πακετακι με τα φιλια, μου εδωσε τον καλυτερο της εαυτο στο σοσιαλ και μαλακωσε μεσα μου η δυσαρεσκεια σε βαθμο που μεχρι τελος της συζητησης την ειχα ηδη ξεπερασει. 

    Συνεχισαμε με φουλ προκαταρκτικα απολαμβανοντας θελω να πιστευω και οι δυο μας το κορμια μας εναλλαξ. Ξεχωρισε στην πιπα η προσπαθεια της που πλησιαζει το επαγγελματικο, τα εχει ολα και το κανουν λιγες… Το μουνι της ειχε ομορφο σχημα και μυριζε πολυ ωραια. Της εκανα πολυ tongue fuck μεχρι που εχυσε και φτασανε τα υγρα της στην γλωσσα μου. 

    Επισεις καλη ηταν και η αισθηση μεσα της και ξεκινωντας με ενα cow μου εδειξε ποσο ποθει τον πουτσο με τις κινησεις του κορμιου της. Στις υπολοιπες στασεις τα πηγε επισεις καλα και συμμετειχε με βογγητα σε ολη την διαρκεια του σεξ.

    Χαλαρωσαμε ενδιαμεσα με σοσιαλ αλλα οι καυλες της φαινοταν οτι δεν ειχαν υποχωρησει και τις εβγαλε ξανα στο τσιμπουκι.

    Στο δευτερο γυρο της εκανα ενα πισωκολλητο που ηταν κοντα στο ξεμουνιασμα σε ενταση και της αρεσε το σκισιμο.

    Το χυσιμο και τις δυο φορες εγινε πανω στον κωλο της. 

    Πληρωθηκε στο τελος και τιμησε τα χρηματα με τις επιδοσεις της.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι
    Στήθος Φυσικό
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (1)
    Ωραίος, βεβαίως, βεβαίως. "Ένα εξαιρετικά γαμήσιμο πιπίνι" λοιπόν.
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Kokoras AvatarKokorasΜηνύματα: 0 Κριτικές: 5

    Ιστορίες: 0

    Ούτε με σφαίρες Αξιολόγηση: 3.33 — 04/01/2023 - 10:44
    Ούτε με σφαίρες Αξιολόγηση: 3.33 — 04/01/2023 - 10:44

    Οι κριτικές γενικά ειναι υποκειμενικές και καμία φορά πέφτουν έξω , όπως στην περίπτωση της εν λόγω κορασίδας . Με το που μπήκα στο δωμάτιο και ετοιμαζόμουν για ντουζακι με τα βρακιά κατεβασμένα , μου ζήτησε την αμοιβή της ....απαράδεκτο και αγενέστατο . Της ζήτησα πετσέτα και μου έδωσε μια βρεγμένη και βρώμικη , μάλλον απο το προηγούμενο ραντεβού .....απαράδεκτο και αγενέστατο !! Φιλια μηδέν , δημιουργία κάποιας ατμόσφαιρας μηδέν, κατευθείαν στο ψητό με διάθεση ψεκάστε , σκουπίστε τελειώσατε . Πίπα για τ´αναθεμα με κάποιες κλέφτες ματιές δήθεν ερωτικες . Στο κυρίως πιάτο κάθισε απο επάνω και κουνιόταν τοσο βαριεστημένα που της ζήτησα να  αλλάξουμε στάση , αλλα και πάλι με κάποια προσποιητά τελείως βογκητά , προσπάθησε να με ξεπετάξει. Αφού δεν έβλεπα την ωρα να την κανω, σταμάτησα το ας πούμε γαμησι την έπαιξα ζητώντας να μου γλείψει τα μπαλάκια και την εκανα όπου φύγει φύγει . Αααα ξεχας ανα πω ότι μου ζήτησε να την βοηθήσω να βάλει την καποτα , ούτε αυτο τε παιδια δεν κατάφερε . Κοντολογίς ποτε ξανά . 

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 30 λεπτά
    Κόστος (€) 100
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Ηλικία πελάτη 50+
    Επανάληψη Ραντεβού Δεν θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Όχι
    Στήθος Φυσικό
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (3)
    Antonis78 Avatar Antonis78 04-01-2023 11:37:48
    φίλε ή πολύ γκαντέμης είσαι ή πολύ απαιτητικός3/5 κριτικές σου είναι καταπέλτης και οι 2 μέτριεςεκτός αν βάζεις μόνο τις κακές σου εμπειρίες
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    geroksouras Avatar geroksouras 04-01-2023 11:40:48
    αυτο με τις βρεγμενες πετσετες το εχω συναντησει κι εγω, γενικα το ξενοδοχειο εχει θεμα, Δεν ξερω γιατι περασες τοσο χαλια αλλα 6 προσωπο και 6 σωμα οσο και υποκειμενικος να εισαι δεν το βλεπω σωστο το νουμερο
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Βρίσκω, ότι ο παίκτης εδώ περιγράφει ξεκάθαρα το όλο σκηνικό. Κοπέλες που μπαίνουν στα δωμάτια ελπίζοντας να μην κάνουν τίποτα, προκύπτουν ξανά και ξανά. Να τα λέμε κι αυτά.
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    AnteToPoulo AvatarAnteToPouloΜηνύματα: 340 Κριτικές: 57

    Ιστορίες: 0

    Αψογο πιπινι Αξιολόγηση: 8.83 — 02/01/2023 - 02:02
    Αψογο πιπινι Αξιολόγηση: 8.83 — 02/01/2023 - 02:02

    Το γραφειο ηταν αψογο απεναντι μου και αυτο συμβαδιζε με την κοπελα που για τα δικα μου γουστα ηταν επισεις αψογη.

    Ειναι μια πιτσιρικα χαμογελαστη και ευγενικη απο συμπεριφορα που εχει την διαθεση για σοσιαλ και ξερει πολυ καλα αγγλικα. 

    Πιο λεπτομερως, εμφανισιακα, εχει πολυ ωραιο προσωπο, ιδιο με τις φωτογραφιες και χωρις τιποτα πειραγμενο. Το σωμα της ειναι ελαχιστα διαφορετικο σε αναλογιες αλλα οχι κατωτερο απο τις φωτογραφιες. 

    Ηταν πολυ καλα περιποιημενη και καθαρη, μυριζε ομορφα απο το αρωμα της και με κοιταζε στα ματια με ενα βλεμμα που σχεδον αθωο θα το χαρακτηριζα.

    Τα βυζια της ειναι φυσικα και καλα απο μεγεθος, οι φωτογραφιες σε αυτο το σημειο δεν απεχουν απο την πραγματικοτητα. 

    Ειναι δραστηρια η μαλλον ενεργετικη να πω καλυτερα και το βγαζει αυτο στο σεξ απο την αρχη μεχρι το τελος. 

    Ξεκινησαμε με φιλια τα οποια στο στομα τα δινει επιφανειακα αλλα στο σωμα καυτα και παντου. 

    Εχει ομορφο κωλο και μουνι για πολυ γλειψιμο το οποιο περιποιηθηκα μολις μου δοθηκε η ευκαιρια και καταληξαμε να εχει σπασμους απο το χυσιμο. Μετα μου εκανε μια πιπα με γλειψαρχιδι και επαναλαμβανομενες προσπαθειες για dt. 

    Στην συνεχεια την γαμησα σε πισωκολλητο και με ενταση χωρις να κανει παραπονο. Ειναι στενη αλλα το μουνι της κατεβαζει υγρα και δινει τελεια αισθηση. Ο πρωτος γυρος εληξε αρκετα συντομα αλλα ειχε παθος και μας αφησε ανεση χρονου για τον δευτερο γυρο. 

    Ηταν ιδιαιτερα φιλικη στο ενδιαμεσο, ομιλητικη και ταυτοχρονα δεν ξεχασε τα παιχνιδια με τον πουτσο μου. Τελικα μου εκανε παλι μια πιπα και ετσι ξεκινησε ο δευτερος γυρος στον οποιο καναμε περισσοτερες εναλλαγες στασεων με πολυ καλη συμμετοχη απο την πλευρα της. 

    Οταν στηθηκε στα τεσσερα και κοντευαμε να ληξουμε το χρονο εριξα και μερικα χαστουκια στον κωλο και αλλαξε ο ηχος των βογγητων της, αυτο ηταν και το τσικ που χρειαζομουν για να χυσω και τα εδωσα ολα πανω στην πλατη της. 

    Ειναι ενα πιπινι που θα ηθελα να το ξανασυναντησω και στους πιπινολατρες θα αφησει μια γλυκια αναμνηση.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι
    Στήθος Φυσικό
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    geroksouras AvatargeroksourasΜηνύματα: 5510 Κριτικές: 310

    Ιστορίες: 0

    παιζει καλη μπαλιτσα Αξιολόγηση: 7.33 — 31/12/2022 - 14:07
    παιζει καλη μπαλιτσα Αξιολόγηση: 7.33 — 31/12/2022 - 14:07

    Επικοινωνοια με την Μαλβινα στο κεντρο δεν ξερω ρε φιλε αλλα τα κοριτσια του κεντρου εχουν ολες πολυ καυλιαρικες φωνες, χωρια που μου ταζουν αιωνιες αγαπες και λατρεια, σε λιγο θα το πιστρψω οτι με αγαπανε αληθινα χαχαχαχα
    Παμε στο ραντεβου
    Πιτσιρικι απο Βραζιλια νομιζω παραπναω απο το αναγραφομενο υψος της εκτος αν ξαφνικα εγω με την παρεα που κανω με τον κοντο κοντινα ξαφνικα
    φυσικη σε ολα της
    ω ναι ακομα και σε αυτα τα σαρκωδη χειλη (εκτος αν εχει γινει τοσο καλη δουλεια και δεν το καταλαβα
    στο κορμι οχι το ιδιο με της φωτογραφιες, αλιμονο θα χαλαγε η μανεστρα αν δεν εχουν πειραχτει λιγο οι φωτογραφιες
    Η διαφορα με την φωτογραφηση που εχει ειναι οτι ειναι λιγο πιο ανοιχτη στην περιφερεια απο οτι στης φωτογραφιες
    Επιτελους μια λατινα που μιλαει αρκετα καλα αγγλικα
    Το ραντεβου ξεκινησε με ενα πολυ μικρο φαουλ, ηταν στο δωματιο η συγκατοικος και μαλλον ξεχαστηκανε και περιμενα 2-3 λεπτα να φυγει απο το δωματιο. Ειναι καπως αβολο να περιμενεις στο διαδρομο του οροφου εστω και λιγο, no big deal
    Ντουζακι και στο κρεβατι
    Λιγο χολυγουντιανα οπως τα λεω εγω φιλια και παιξιμο της πουτσας με λιγο μποντι λοσιον
    Περασαμε στην πιπα οπου το πιτσιρικι την κατεχει οχι σε υπερθετικο βαθμο αλλα το εχει
    Με καβαλησε οντως καυλωμενη και δεν ειχε εκπτωσεις, ολον μεσα χωρις δυσκολια και χωρις λιπαντικα
    Αφου εχυσε με σπασμους τον πηρε στο στομα της αυτην την φορα με το προφυλακτικο και εκανε προσπαθεια για βαθυα μπασιματα χωρις ομως 100% επιτυχια. Τηςς ζητησα να μου γλυψει τα αρχιδια και το εκανε χωρις δευτερη σκεψη, Εβαλα λιγο το χερακι μου και το ραντεβου ελαβε τελος

    *Οι κριτικές που δημοσιεύονται στο φόρουμ εκφράζουν την δική μου συνάντηση και εμπειρία και δεν συμπίπτουν κατ’ ανάγκην με την άποψη κανενός άλλου και δεν έχουν σκοπό τον επηρεασμό οποιουδήποτε

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 30 λεπτά
    Κόστος (€) 100
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Ηλικία πελάτη 40-49
    Φιλί Ναι
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (4)
    AlfaArsenico Avatar AlfaArsenico 31-12-2022 14:16:51
    Μας αφηνεις με ερωτηματικα φιλε μου. Τον κοντο γιατι δεν τον πηρες μαζι; Η συγκατοικος ποια ειναι;
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    gpd Avatar gpd 31-12-2022 16:30:02
    ποια είναι βρε η συγκάτοικος , έλεγε τίποτις ;
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    geroksouras Avatar geroksouras 31-12-2022 20:34:01
    αυτη που πηρες εσυ χτες την παλομα
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    lagonisian Avatar lagonisian 03-01-2023 11:57:03
    χολιγουντιανά φιλιά?? explain yourself γέρο...
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks