Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Paloma-2  (Athens VIP Girls)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    cuntstory AvatarcuntstoryΜηνύματα: 159 Κριτικές: 32

    Ιστορίες: 0

    Αλλο ενα κοντοπουτανο Αξιολόγηση: 8.00 — 15/01/2023 - 02:31
    Αλλο ενα κοντοπουτανο Αξιολόγηση: 8.00 — 15/01/2023 - 02:31

    Μετα απο αναζητηση σε πολλα γραφεια και αφου διαβασα πολλες κριτικες εχασα τον μπουσουλα και παραιτηθηκα. 

    Τηλεφωνησα σε φιλο και ρωτησα τι καλο πηρε τελευταια και μου προτεινε την Παλομα η οποιο κοιταζοντας τις φωτογραφιες της μου προκαλεσε εντονο ενδιαφερον. Ειπα θα αντιγραψω και οτι γινει και καλεσα το γραφειο για κλεισω το ραντεβου. 

    Μετα απο τρεις ωρες ημουνα μαζι της στο ξενοδοχειο που φιλοξενει τα κοριτσια του βιπ. 

    Ο χωρος λιγακι μικρος αλλα σε γενικες γραμμες τακτοποιημενος και καθαρος. 

    Η κοπελα πολυ κοντα στις φωτογραφιες, μια αδιαμφισβητητα ομορφη κοπελα με ενισχυσεις σε βυζια, κωλο και χειλη οι οποιες ειχαν γινει σωστα. 

    Το αναστημα της ηταν κοντο και ο χαρακτηρισμος κοντοπουτανο της ταιριαζε απολυτα οπως αποδειχτηκε και στοι σεξ στην συνεχεια που μου εδειξε οτι ξερει τι κανει. 

    Μου ειχε πει ο φιλος μου και το επιβεβαιωνω και εγω οτι δεν δινει φιλια στο στομα αλλα επισεις δεν και ειναι καθολου επιφυλακτικη στην χρηση της γλωσσας σε ολο το σωμα. Συνηθως οταν τα δινει ολα η γυναικα κανω και εγω το ιδιο αν βεβαια τηρει και καποια στανταρ όπως π.χ. στην καθαριοτητα. Η Παλομα στα προκαταρκτικα με εφτιαξε καλα, με γλειψιματακια περασε απο σχεδον ολο μου το σωμα ξεκινωντας απο το λαιμο μου και καταληγοντας στα αρχιδια μου. Τις βυζαρες τις εχει λιγο σκληρες αλλα τις προσφερε χωρις ορια για πιπιλισμα και πουτσοσκαμπιλα. Το γλειφομουνι της αρεσει και ειναι καλη στο στοματικο, θελει να την σκληραινει καλα την πουτσα πριν αρχισει το γαμησι και το κανει χωρις καποτα. 

    Καναμε δυο γυρους μετριας εντασης αφου δεν ειναι για σκληρες καταστασεις ακομα. Εχει στενο μουνι το οποιο φροντιζει με το τζελακι σε καθε γυρο και χωρις υπερβολη το γαμησι της αρεσει αν το κανεις στον ρυθμο που θελει. Γενικα ταιριαξαμε σε αυτο αλλα και στα υπολοιπα δεν εχω καποιο παραπονο απεναντι της. 

    Ισως τα 150 ειναι δυσκολα να τα δωσουμε αυτην την εποχη αλλα σε γενικες γραμμες το κορτισι τα αξιζει.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 150
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι
    Στήθος Σιλικονάτο
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    gekosfuck AvatargekosfuckΜηνύματα: 101 Κριτικές: 22

    Ιστορίες: 0

    Αρκετα καλη Αξιολόγηση: 7.50 — 03/01/2023 - 02:21
    Αρκετα καλη Αξιολόγηση: 7.50 — 03/01/2023 - 02:21

    Οι φωτογραφιες της μου δωσανε την ωθηση να τηλεφωνησω στο Βιπ και η τηλεφωνητρια με την γλυκια φωνη την βρηκε διαθεσιμη αυθημερον.

    Το ραντεβου κλειστηκε στον χωρο μου και ηρθε περιπου στην ωρα της. 

    Ειναι περιπου στην ηλικια που δηλωνει με λιγο πιο στρογγυλο προσωπο και λιγο πιο γεματη σε συνολο. Παρολο τις διαφορες ειναι ενα ομορφο κοντοπουτανο που δεν περναει απαρατηρητο. Τα βυζια της ειναι ενισχυμενα, ο κωλος της τυπικος λατινοκωλος, μεγαλος και ωραιος και οι γαμπες της μου αρεσανε πολυ. 

    Ειχε γλυκο χαμογελο και ηταν επικοινωνιακη αλλα δεν ηξερε καλα αγγλικα και θα απογοητευσει σε αυτο το σημειο.

    Οσον αφορα τα φιλια, δεν ειναι δεκτικη στο στομα αλλα στο σωμα ειναι και τα ευχαριστιεται οπως και το γαμησι.

    Η πιπα της ηταν με βαθος και λιγο χερι ενω απο την γυρω περιοχη εγλειψε λιγα πραγματα. Ειναι δεκτικη στο γλειφομουνι και την καυλωνει αμα το κανεις καλα. 

    Εβαλε τζελ στο μουνι το οποιο ηταν απαραιτητο γιατι ειναι στενη και στην συνεχεια αρχισε να κατεβαζει υγρα. 

    Προτιμησα το στησιμο στα τεσσερα και ο λογος φυσικα ο κωλος της που φαινεται ακομα καλυτερος ετσι.

    Παρολο το στενο μουνι στο σεξ θελει δυναμη και βογγαει δυνατα…

    Ενω δεν ειχαμε την καλυτερη χημεια και παρολο που ειναι ακομα στις αρχες της καριερας της, περασα καλα και θα πηγαινα  μαζι της και για δευτερη φορα. 

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 150
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι
    Στήθος Σιλικονάτο
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    gpd AvatargpdΜηνύματα: 2516 Κριτικές: 171

    Ιστορίες: 0

    το κορίτσι μας Αξιολόγηση: 7.33 — 31/12/2022 - 11:53
    το κορίτσι μας Αξιολόγηση: 7.33 — 31/12/2022 - 11:53

    Με το γραφείο όλα μια χαρά, σαν την Χαρά που απαντά στο τηλ με την ναζιάρικη φωνούλα της και σε ανεβάζει!
    το κορίτσι μας στην ώρα της κοντοπούτανο κοντά στις φωτό με πρόσωπο λίγο πιο μεγάλο και κορμί πιο γεμάτο , όχι χοντρό αλλά και ούτε πλαδαρό.
    Ντύσιμο στα μαυρα με μινι φόρεμα, μπότες πάνω από το γόνατο που όταν τις έβγαλε την έχασα από τα μάτια μου.
    Χαιρετούρες αλλά κολομπιάνα λες και πέρασε εντός, με ρώτησε εδώ ή μέσα; κάτσε μωρέ και θα δούμε που υα γαμηθούμε, λέει μπάνιο , άντε εκέι είναι. Ξεντύθηκε , βρακί δεν φόραγε όπως και σουτιέν, κώλος κολομβιανός, βυζί πλαστικοποιημένο με σκληρή αφή.
    Ο αγών είχε ένα μακροσκελές ημίχρονο, από φιλιά τα αποφεύγει και προτάσει το κάνω ενισχυμένο χείλος της διαρκώς, νέο κόλπο , γλώσσα ίσα ίσα στην μύτη μπορεί να άγγιξα. Τα βυζιά της τα προτάσδει και αυτά και της αρέσει να της γλύφεις τις ρόγες , όχι δαγκωνιές και τσιμπιές, μόνο γλώσσα και πιπίλα.
    Περιποίηση μουνακίου μόνο με γλώσσα , δάκτυλο-α τα ξεχνάμε.
    πίπα ΟΚ όχι κάτι το τρελό αλλά είχαμε και προσπάθειες για αμυδγαλές.
    στα του σεξ βάλαμε τζελάκι με αρχική στάση ιεραποστολικά, δύσκολη η είσοδος , πολύ στενή , πόναγε και έκανε κάτι γκριμάτσες , άργησα να εισχωρήσω ολόκληρος παρά το τζελάκι . της είπα να ανέβει πάνω για να έχει τον έλεγχο μήπως και πιάσουμε πηθμένα . Εκεί κάτι έγινε εάν και πιο πολύ προσπαθούμε με ώθηση δική μου. Στα πλάγια ανταποκρίθηκε καλύτερα , ζήτησε και ανέβασμα στροφών . Τελευταία στάση στα 4 , πιάσιμο χειρολαβών και δυνατά πια μπασίματα στην μουνάρα της, άρχισε να φωνάζει και να ακολουθεί με ένταση, σταμάταγα να σπρώχνω αλλά εκείνη συνέχιζε να καρφώνεται. Τελείωσα εντός της και εντός ελαστικών βροχής.
    Περάσαμε εναλλάξ για φρεσκάρισμα και σιγά σιγά αποχώρησε.
    Τα χρήματα τα είχε ζητήσει στην αρχή , εμένα δεν με πειράζει πάντως.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 150
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Ηλικία πελάτη 40-49
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
    Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks