Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Κριτικές Χρηστών

rsotos7 Avatarrsotos7Μηνύματα: 1680 Κριτικές: 23

Ιστορίες: 0

Tιμια Αξιολόγηση: 8.50 — 22/10/2023 - 14:08
Tιμια Αξιολόγηση: 8.50 — 22/10/2023 - 14:08

Επισκεψη στο εν λογω στουντιο κατα τις 23.00.Σε βαρδια ηταν η Νικιτα και η Μπελλα,η δευτερη ομως λογω αδιαθεσιας δεν θα συνεχιζε οποτε η επιλογη ηταν μια.Ηρθε στο δωματιο μεσα σε 5 λεπτα το προσωπο της ειναι ιδιαιτερο αλλα κατα τη γνωμη μου ομορφο.Σωμα εχει τρομερο στηθος φυσικο και η πλατη της καλυπτεται απο ενα μεγαλο τατουαζ που απεικονιζει κατι σαν φιδι.Μετα τις τυπικες χαιρετουρες ξεκινησε ενα τσιμπουκι που με αριστα το 10 παιρνει 20.Τον παιρνει μεχρι το λαρυγγι δινει εξαιρετικο ρυθμο χωρις χερι μονο με το στομα και η αισθηση ηταν καταπληκτικη παρα τη χρηση καποτας.Πολλες στασεις δεν παιχτηκαν παρα μονο μια αυτη στα τεσσερα.Την σφυροκοπησα για 15 λεπτα στηνεται καταπληκτικα και παροτι ειχε βαλει τζελ η αισθηση του μουνιου της ηταν πολυ καλη.Το μοναδικο μειονεκτημα της ειναι πως βγαζεις υπερβολικες κραυγες κατα τη διαρκεια του γαμησιου.

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 15 λεπτά (Απλό)
Κόστος (€) 50
Ημερομηνία συνάντησης Αυτόν τον μήνα
Ηλικία πελάτη 18-29
Φωτογραφίες Ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Καθαριότητα Χώρου Άψογη
Συμπεριφορά Υπηρεσίας Πολύ ευγενική
Στήθος Φυσικό
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
ixnilaths AvatarixnilathsΜηνύματα: 43 Κριτικές: 9

Ιστορίες: 0

Πληρώνεις αξία Αξιολόγηση: 8.50 — 07/09/2023 - 23:40
Πληρώνεις αξία Αξιολόγηση: 8.50 — 07/09/2023 - 23:40

Σε αυτο το στούντιο σπανια εχω παει αλλα μου αρεσει σαν χωρος. 

Η υπηρεσια ηταν ευγενικη και το κοριτσι που μου αρεσε εκανε ωραιο σαλοναρισμα. 

Ειναι ομορφη πραγματικα, με ωρεξη για δουλεια και ομιλητικη. 

Ο κωλος της ειναι πολυ ωραιος και νομιζω οτι πολλοι πελατες την παιρνουν μονο και μονο γιαυτον. 

Με το βασικο προγραμμα πηρα μονο οσα επιτρεπονται φυσικα αλλα η καλη της διαθεση μου εδυναμωσε θετικα την εμπειρια. 

Εγλειψα τις ρογερς στο μικρο αλλα ομορφο βυζακι και η γλωσσα μου εφτασε σχεδον κοντα στην κωλοτρυπιδα της.

Το τσιμπουκι της ηταν πραγματικα ωραιο και απο τον τροπο που το εκανε αλλα και απο την εκφραση στο προσωπο της. 

Στο σεξ ειχε πολυ καλες αντοχες και με περιποιήθηκε πολυ καλα στο cow. 

Σε συνολο εχει πολυ καλο επιπεδο και ειναι απο τα λιγα στουντιοκοριτσα που πληρωνεις και αξιζει.


Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 15 λεπτά (Απλό)
Κόστος (€) 50
Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Καθαριότητα Χώρου Άψογη
Συμπεριφορά Υπηρεσίας Πολύ ευγενική
Στήθος Φυσικό
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
perifimos AvatarperifimosΜηνύματα: 61 Κριτικές: 12

Ιστορίες: 0

Πολυ καλη Αξιολόγηση: 8.17 — 30/05/2023 - 22:56
Πολυ καλη Αξιολόγηση: 8.17 — 30/05/2023 - 22:56

Οποτε ακουω το ονομα Νικιτα θυμαμαι την σειρα Κοδικος Νικιτα που εβλεπα οταν ημουν νεος. Την ηθοποιο εκεινη την ειχα ερωτευτει και λογικο να μην ξεχναω το ονομα της.

Παμε λοιπον στην Νικιτα του στουντιο... πραγματικα ομορφο κοριτσι και στο σωμα και στο προσωπο, οι φωτογραφιες της ειναι πολυ αντιπροσοπευτικες οποτε δεν λεω περισσοτερα. 

Επελεξα το απλο προγραμμα δοκιμαστικο για να ξερω την επομενη φορα τι να κανω. Η υπηρεσια ηταν πολυ καλη και ευγενικη απεναντι μου.

Στο απλο προγραμμα κανει πιπα με προφυλακτικο αλλα καλη τεχνηκη. Τα βυζια της αν και δεν ειναι μεγαλα εχουν καλη αισθηση ενω το ελευθερο να τα γλυψεις και να τα χουφτοσεις το δινει. Το κωλαρακι της σφιχτο και πανεμορφο ενω το υπολοιπο σωμα στεγνο και περιποιημενο απο καθε αποψη. 

Εκανε ωραιο cow και με επιμονη εφτασε κοντα στο χυσιμο στιγμη κατα την οποια αποφασησα να την βαλω στα τεσσερα και να απολαυσο θεαμα και γαμησι. Στην προσποιηση παιρνει χαμηλο βαθμο αλλα και παλι τετοιο κορμι δεν αντεχεις να μην χυσεις. Πηρα την εγκρηση μου και την επομενη φορα θα την παρω για κατι παραπανο και φυσικα θα ξαναγραψω....


Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 15 λεπτά (Απλό)
Κόστος (€) 50
Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Καθαριότητα Χώρου Άψογη
Συμπεριφορά Υπηρεσίας Πολύ ευγενική
Στήθος Φυσικό
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money