Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Alexia  (Athens VIP Girls)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

assandpussy AvatarassandpussyΜηνύματα: 45 Κριτικές: 9

Ιστορίες: 0

Δυνατο πιπινι Αξιολόγηση: 8.50 — 11/02/2023 - 03:19
Δυνατο πιπινι Αξιολόγηση: 8.50 — 11/02/2023 - 03:19

Η Αλεξια ειναι ενα ομορφο πιπινι που εχει ακομα την επιθυμια να τρωει πουτσα συνεχεια και αυτο της το ονειρο εχει γινει πραγματικοτητα εδω στην αθηνα. 

Ενω απο την μια πλευρα σκεφτομουν οτι μαλλον θα την βρω κουρασμενη, μια αλλη φωνη μεσα μου ελεγε να την παρω τωρα γιατι μπορει και να μην την ξαναδω. 

Εκλεισα το ραντεβου πολυ ευκολο με μερικα μηνυματα και το απογευμα της ιδιας ημερας βρεθηκα μπροστα στην πορτα του δωματιου της η οποια ανοιξε σχεδον αμεσως μολις χτυπησα. 

Το γλυκο της προσωπο ηταν χαμογελαστο και φωτεινο, σχεδον ιδιο με τις φωτογραφιες ενω απο κατω το σωμα της ηταν γυμνο με καλυμενα βυζια και μουνι απο ενα ροζ εσωρουχο που της πηγαινε παρα πολυ. 

Η χαρα που ενιωσα μεσα μου ηταν μεγαλη και απο τον ενθουσιασμο μου εβγαλα τα λεφτα και τα αφησα πανω στο κομοδινο. 

Με αρπαξε σχεδον απο το χερι και μου εδωσε να γλωσσοφιλο καλωσορισματος στελνοντας με κατευθειαν στην τουαλετα για πλυσιμο. 

Δεν ηταν και τοσο τακτοποιημενος ο χωρος αλλα γενικα καθρος και οι πετσετες ακομα περισσοτερο.

Βγηκα απο το μπανιο στο συντομοτερο δυνατο χρονο και την βρηκα γυμνη στο κρεβατι οπου με περιμενε με τα δυο χερια της να τριβουν τις ρωγες. Σπανια εχω δει τοσο πολυ διαθεση για σεξ και ηταν οντως μια ευκαιρια την οποια εκμεταλλευτηκα οσο περισσοτερο μπορουσα. 

Παρολο που φιλουσε ωραια η πουτσα μου διψουσε για γλωσσα πανω της και αυτο ταιριαξε ωραια με την λαγνεια της σε αυτο το σημειο. Εκανε υπερ προσπαθειες να την παρει ολη μεχρι βαθια μεσα στο λαρυγγι της και οταν το καταφερε εκανε ενα ειδικο γλειψιμο στα παπαρια φτανωντας με κοντα στο χυσιμο. 

Δεχτηκε στην συνεχεια ενα γλειψιμο σε οτι ευαισθητο ειχε πανω της και ειδικα στο μουνι της εδωσα τοσο πονο που κουραστηκα για να ειμαι ειλικρινης. 

Εδωσα το οκ να με καβαλησει και ολο ενεργεια και καυλα αρχισε να κουνιεται πανω μου με τετοιο ρυθμο που με λιγα λογια μου αλλαξε τα φωτα. Τελικα εχυσα και την κατεβασα γιατι δεν αντεχα περισσοτερο. 

Στο διαλειμμα ο διαλογος μας ηταν τοσο ευχαριστος που για καποιες στιγμες ξεχαστηκα αλλα με το χερι της να μην καθεται ησυχο και να παιζει με τον πουτσο μου γρηγορα αρχισαμε το φασωμα και καταληξαμε σε ενα doggy που το ηθελα πολυ απο την αρχη. Ο κωλος της ειναι απο τους κορυφαιους, απο αυτους που θελεις να εχεις για μαξιλαρι συνεχεια και τον εχει και στο μενου για 50 ευρω. Προσωπικα μονο δαχτυλιασμα της εκανα και αυτο μου αρκουσε. 

Το μουνακι της αντεξε το σφυροκοπημα μου χωρις το παραμικρο προβλημα. Δεν ηταν χαλαρο αλλα ουτε και πολυ σφιχτο και πιστευω οτι απο το πολυ σεξ εχει χαλαρωσει λιγακι αλλα οχι σε βαθμο που να μην αξιζει. 

Τα βογγητα της ακουγοταν φυσικα και μου εκαναν το ολο γαμησι ακομα πιο ευχαριστο.

Εχυσα πορνοσταρικα το σπερμα μου πανω στον κωλο της και πηρε μαντηλακι στη συνεχεια για να μου τον καθαρισει.

Απλα ευχομαι να ξαναερθει και θα προτιμησω να την παρω στην αρχη του τουρ της ωστε να ειναι ακομα πιο ξεκουραστη.

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 140
Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Φυσικό
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
panos1122 Avatarpanos1122Μηνύματα: 136 Κριτικές: 29

Ιστορίες: 0

Λαχταριστο λουκουμι Αξιολόγηση: 8.50 — 02/02/2023 - 16:26
Λαχταριστο λουκουμι Αξιολόγηση: 8.50 — 02/02/2023 - 16:26

Υπαισθησια ενα μικρο σοκ απο την ομορφια της, ειχα την εντυπωση οτι οι φωτογραφιες θα ειχαν αρκετη επεξεργασια αλλα δεν ηταν ετσι. 

Το προσωπο της εχει θηλυκοτητα και γλυκα χαρακτηριστικα ενω το σωμα της εχει βελουδινο δερμα και τελειες αναλογιες σε φυσικα μεγεθη χωρις ενισχυσεις. Ειχα ξαναπαρει και αλλες απο το συγκεκριμενο γραφειο αλλα σαν αυτη καμια αλλη δεν ηταν. 

Απο συμπεριφορα ηταν επισεις γλυκια, συμμετειχε στον διαλογο και τα αγγλικα της ηταν σε καλο επιπεδο, ακομα δηλαδη και για πολυωρα ραντεβου ειναι καλη. Τελος παντων οι αποψεις μου ταιριαζανε με τις δικες της και δημιουργηθηκε μεταξυ μας μια ωραια χημεια η οποια συνεχιστηκε μεχρι το τελος του ραντεβου. 

Παρολαυτα φιλια στο στομα δεν εδωσε με γλωσσα, εγω ομως ευχαριστηθηκα τα χειλη της και συνεχισα με τα βυζια της που εχουν καλη ρογα και αντεχουν το παιδεμα. Ηταν καθαρη και την εγλειψα σε ολο σχεδον το σωμα. Το μουνι της ηταν ομορφο και ευωδιαζε. Μου εκανε το καλυτερο στησιμο για γλειφομουνι και αναστεναζε οσο εχωνα την γλωσσα μου μεσα της. 

Οταν ηρθε η ωρα για πιπα εδωσε τον καλυτερο της εαυτο, μπορει σε πολλα να ειναι αματουρα αλλα το τσιμπουκι της ηταν καλυτερο απο πολλες εμπειρες που εχω παρει. Ενιωσα το καυλι μου να μπαινει στο λαρυγγι της και οι ματιες της ειχαν αρχισει να δειχνουν την λυσσαρα μεσα της. 

Στο σεξ επισεις ειχε καλες επιδοσεις με καποιες πρωτοβουλιες στην αρχη που με υπερκαυλωσαν ειδικα το καβαλημα της κατα το οποιο εδωσε πολυ πονο και ιδρωσε. Σαν λαχταριστο λουκουμι στην συνεχεια την εβαλα στα τεσσερα με τον κωλο της να με αντικρυζει και μεσα μου να σκεφτομουν σοβαρα να της τον παραβιασω. Εσκισα το μουνακι και βογγουσε ασταματητα με φωνη οτι πιο καυλα εχω ακουσει. Στο ενδιαμεσο της εδωσα χρονο να ξεκουραστει και το ιδιο εκανα και εγω. 

Ξεκινησαμε παλι με ιεραποστολικο και οι επιδοσεις της οπως και η συμμετοχη δεν επεσαν καθολου στον δευτερο γυρο. 

Γενικα ηταν και απο εμφανιση και απο επιδοσεις απο τα καλυτερα πιπινια που εχω παρει τον τελευταιο χρονο. 

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 140
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Όχι
Στήθος Φυσικό
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δείτε τα σχόλια (1)
hornyasfuck Avatar hornyasfuck 03-02-2023 08:57:38
"ἐπίσης", "ὑπέστην" ὄχι "ὑπαισθησια" καί βάζουμε ποῦ καί ποῦ τόνους, ἔτσι;
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
geroksouras AvatargeroksourasΜηνύματα: 5510 Κριτικές: 310

Ιστορίες: 0

Σαμπα ντι Τζανεϊρο Αξιολόγηση: 8.17 — 23/01/2023 - 22:33
Σαμπα ντι Τζανεϊρο Αξιολόγηση: 8.17 — 23/01/2023 - 22:33

Αποχη μιας εβδομαδας και μιας μερας απο τον αγοραιο ερωτα και τα αρχιδια μου εχουν γεμισει ψωλοχυμα
Τηλεφωνακι για ραντεβου νωρις το απογευμα με Κρυσταλια οπου δεν ηταν διαθεσιμη αλλα βρεθηκε η δευτερη επιλογη μου η Αλεξια
Εμφανιση οτι βλεπεις στις φωτογραφιες, φυσικο σωμα με τα παρελκομενα που μπορε να εχει ενα φυσικο κορμι
Φιλαει αλλα εγω δεν φιλαω με γλωσσα παντα οπως μου κατσει
Πιπα καλη με λογο χερι οπου της το εβγαλα
δακτυλα μπρος πισω απροβληματιστα, 69 οπου εδινε πονο στην πιπα οταν της αρεσε το γλειφομουνι
Πολυ βαθος δεν ειχαμε τα παπαρια εμειναν στεγνα
Reverse cowgirl  χωρις τζελ και παπαριες με πολυ ωραιο κουνημε σε ρυθμο Σακιρας που επαιζε στο κινητο της
Δεν προλαβα να αλλαξω σταση και εχυσα
Στα 7-8 λεπτα που μας μεινανε μου εκανε μασαζακι με λαδι
Μου ειπε οτι της  αρεσει πιο πολυ στην ψωροκωσταινα να δουλευει παρα ισπανια, γερμανια και γαλλια οπου εχει τουραρει
καποιος την εχει μαθει 2 κουβεντες ελληνικα
Θα σου αρω πιπες και γαμησε με
Μου αρεσε μαζι της και θα ξαναπηγαινα γιατι ειναι μες το χαμογελο και την καλη χαρα
*Οι κριτικές που δημοσιεύονται στο φόρουμ εκφράζουν την δική μου συνάντηση και εμπειρία και δεν συμπίπτουν κατ’ ανάγκην με την άποψη κανενός άλλου και δεν έχουν σκοπό τον επηρεασμό οποιουδήποτε, ο σκοπός των δημοσιευμένων κριτικών μου είναι για να κρατάω προσωπικό αρχείο με ποιες έχω πάει

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 30 λεπτά
Κόστος (€) 100
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Ηλικία πελάτη 40-49
Φωτογραφίες Ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι
Στήθος Φυσικό
Τατουάζ Πολλά
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δείτε τα σχόλια (2)
AlfaArsenico Avatar AlfaArsenico 24-01-2023 01:05:46
Και εκει που ελεγες για εκκαθαριστικα!
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
geroksouras Avatar geroksouras 24-01-2023 16:46:49
αυτο ηταν την προηγουμενη εβδομαδα
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
arkoudos28 Avatararkoudos28Μηνύματα: 134 Κριτικές: 29

Ιστορίες: 0

Αψογη η μικρη… Αξιολόγηση: 8.50 — 22/01/2023 - 02:30
Αψογη η μικρη… Αξιολόγηση: 8.50 — 22/01/2023 - 02:30

Κατ’ αρχην ειχε το πιο ζωντανο και αληθινο χαμογελο που εχω δει σε εσκορτ. Με τιποτα δεν πηγαινε το μυαλο σου οτι κανει αυτην την δουλεια, ειχε την εμφανιση καθημερινης αλλα και ομορφης μικροκαμωμενης κοπελας η οποια ειχε τον ενθουσιασμο στα υψη και απο την πρωτη στιγμη νιωθεις οτι εκανες καλα που την επελεξες. 

Να αναφερω αρχικα οτι δεν κανει για οσους αναζητουν της τελεια πουτανα που ξερει τα παντα για το επαγγελμα, οχι μονο λογο του οτι δεν εχει την ηλικια αλλα και σαν ειδος δεν ανηκει εκει, ειναι η αματουρα με την οποια θα περασεις πολυ ωραια αλλα θα σου δωσει περιπου αυτο που θα εδινε στον γκομενο της χωρις να σου στερησει παθος και λαγνες ματιες. 

Ηταν κομψα ντυμενα απο εξω μεχρι και μεσα το εσωρουχο της. Αυτη η κομψοτητα ταιριαζε με τους τροπους της αλλα και με την εμφανιση της και της φερθηκα αναλογα. Ενιωσα βασικα μια χαρα που επεσα σε κατι που ηθελα καιρο να βρω μπροστα μου και προσπαθησα να αποζουμησω οσα περισσοτερα μπορουσα απο την παρτη της.  

Το επιπεδο της στα αγγλικα ειναι καλο και της αρεσει η επικοινωνια, ακουει επισεις λες και ειναι η μαθητρια σου, με μεγαλο ενδιαφερον και κοιταγμα κατευθειαν στα ματια. 

Την ειδα χαλαρη απο την αρχη, δεν ξερω αν ηταν η σταση μου απεναντι της που βοηθησε αλλα δεν χαθηκε χρονος για να “ξεκλειδωσει”. Δεν δινει με γλωσσα τα φιλια αλλα ηταν το μονο της μειων αυτο, στα υπολοιπα ειναι περισσοτερο απο δεκτικη, για την ηλικια της δηλαδη σπανια εχω συναντησει τοσο δεκτικη.

Απο το σωμα της εχεις πολλα να θαυμασεις και ξεκινησα απο τα βυζια της που ειναι φυσικα δυαρια. Οι ρωγες της στο γλειψιμο σκληραινουν και την βλεπεις να παιζει με τον εαυτο της στα προκαταρκτικα αλλα και στο σεξ. Το μουνακι της πολυ ομορφο και την φτιαχνει το γλειφομουνι παρα πολυ. Ο κωλος εξωτερικα πανεμορφος αλλα και η τρυπα της κλειστη παρολο που την δινει. Μετα απο ενα τρομερο τσιμπουκι που μου εκανε το οποιο ειχε λιγο απο ολα με καλη τεχνικη, ακολουθησε ενα ιεραποστολικο που ειχε μικρη διαρκεια λογο φυσικα της υπερδιεγερσης που μου προκαλεσε το τσιμπουκι της.

Το διαλειμμα ειχε κουβεντα με πολλα χαμογελα και μπορω να πω οτι πλησιασαμε ακομα περισσοτερο μεταξυ μας. 

Ξεκινησαμε το γαμησι σε στυλ ζευγαριου αλλα ειχε πολλα περισσοτερα να δωσει και ο ρυθμος ανεβηκε πολυ γρηγορα. 

Ολη της η ενεργεια ξεχυθηκε πανω μου με ενα καβαλημα αρχικα κατα το οποιο ευχομουν να ειχα την δυνατοτητα να την βιντεοσκοπησω για να την εχω για ολη μου την ζωη. Οι εκφρασεις της, τα βογγητα της και η κινηση των βυζιων της ηταν ολα τα λεφτα. Πιανοντας τον κωλο της, της τον καρφωσα στον στενο μουνακι της μερικες φορες πριν την βαλω να στηθει στα τεσσερα και αρχισω το γαμησι με το τροπο που μου αρεσει περισσοτερο. 

Τα υγρα της ειχαν κατεβει και μου κανανε ωραια αισθηση μεσα της. Η κωλαρα της στα τεσσερα ειναι να την φας. Μου τουρλωσε πολυ ωραια τον κωλο πριν μπω και μολις μπηκα καρφωθηκε πανω μου μερικες φορες για το καλωσορισμα και για να μου δειξει οτι δεν θελει να πεσει ο ρυθμος. Το μονο προβλημα που αντιμετωπισα ηταν η σκεψη οτι μπορει να τελειωσω προωρα αλλα δεν εγινε ποτε κατι τετοιο και την ευχαριστηθηκα πληρως μεχρι να χυσω. Ο ευχαριστος ηχος των βογγητων της δεν αφησε να δημιουργηθει δευτερολεπτο μονοτονιας.

Κατεθεσα το σπερμα στο θεσπεσιο κωλαρακι και την αφησα να ετοιμασει με την ησυχια της. Το αντιτιμο το ελαβε στο τελος και δεν αναφερθηκε σε χρονο ουτε και σε χρημα μεχρι την τελευταια στιγμη. 

Για το γραφειο, αν και δεν ειμαι τακτικος πελατης, εχω να πω οτι κανει σωστες επιλογες και η εξυπηρετηση τους ηταν πολυ σωστη και με συνεπεια.

Μακαρι να συνεχισουν την καλη δουλεια και να μας φερουν και αλλες κοπελες σαν την Αλεξια...

Αυτα απο εμενα, καλη συνεχεια!

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 140
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Φωτογραφίες Ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι
Στήθος Φυσικό
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δείτε τα σχόλια (3)
AlfaArsenico Avatar AlfaArsenico 22-01-2023 22:50:50
Καλα βρε παιχτες δεν σας ενοχλουν ολα αυτα τα τατοου; Ετσι απο περιεργεια.
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
geroksouras Avatar geroksouras 23-01-2023 12:56:27
γιατι να ενοχλουν? θα την βγαλεις εξω βολτα;
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
zaui69 Avatar zaui69 15-09-2023 15:24:26
τατουαζαρα μια .. ωραια και καλοφτιαγμενη .. της παει ... 
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
rizoss AvatarrizossΜηνύματα: 107 Κριτικές: 22

Ιστορίες: 0

Κωλος ποιημα Αξιολόγηση: 8.33 — 30/12/2022 - 03:22
Κωλος ποιημα Αξιολόγηση: 8.33 — 30/12/2022 - 03:22

Επελεξα συνειδητα την Αλεξια καθως ηθελα να ξεφυγω απο το συνηθισμενο ουκρανορωσικο μουνι. Το μαλλι αφανα, το μεγαλο τατουαζ, το πρωκτικο και φυσικα η καταγωγη της ηταν ολα οσα ηθελα γιαν την κλεισω. Το γραφειο εξυπηρετικο το λιγοτερο που μπορω να πω αλλα και πολυ καλη η επιλογη της συγκεκριμενης για συνεργασια. 

Απο κοντα ειναι η ιδια κοπελα αν και δηλωνει 22 και οχι 20 οπως γραφει το προφιλ της αλλα τιποτα δεν αλλαζει σε εμφανιση. Γουσταρα τα μπουτια της που ειναι μπουταρες με αποκορυφωμα τον λαχταριστο κωλο της που απο οποια γωνια και να τον δεις ειναι οργανο ηδονης και τιποτα λιγοτερο.

Το μουτρακι της εχει μονιμος ενα ελαφρυ χαμογελο αισιοδοξιας και στο σοσιαλ συνεχισε να εμπνεει τον ιδιο αερα. Οι γνωσεις τον αγγλικων σε καλο βαθμο και ομιλητικη κοπελα που δεν λεει βαρετα πραγματα. 

Τα βυζια της θελουνε μια μικρη ενισχυση, το συνηθισμενο που κανουν ολες οι λατινες. Συγκεκριμενα τα βρηκα και μικρα και λιγο χαλαρα, για να μην την πατησει κανενα βυζολαγνος μαζι της... 

Στο σεξ ειναι αματουρα αλλα οχι ξενερωτη γυναικα... Βγαζει τον αυθεντικο της ερωτισμο και το ευχαριστιεσαι πραγματικα μαζι της. Κανει ρουφηχτο τσιμπουκι με γλειψαρχιδι και βαθυ λαρυγγι το οποιο σε λιγο καιρο που θα αποκτησει εμπειρια μπορει να γινει ρεκορ απο θεμα αντοχων. Δεχεται περιποιηση και δαχτυλα και στις δυο τρυπες τις οποιες δοκιμασα μια μια σε οτι μπορουσα. Ξεκινησα με γλωσσα αφου ειναι καθαρη, συνεχισα με δαχτυλο και κατεληξα με την πουτσα μου.

Δεν μου ειπε σε τιποτα οχι εκτος απο το φιλι με γλωσσα στο στομα. Δοκιμασαμε με εκεινη απο πανω και εδωσε πονο, ιδρωνει την φανελα και μπραβο της, σιγουρα θα αποκτησει φανατικους υποστηρικτες. Το μουνι της  και ο κωλος ειχα λιπανθει λιγο απο την αρχη και ηταν και τα δυο καλα απο αισθηση. Τα στησιματα της πολυ καλα, ειναι ελαστικη και κοιταει να προσφερει τις τρυπες της σε θεση που να βολευει οσο το δυνατον καλυτερα. Τον κωλο της τον πηρα στα τεσσερα και μαλιστα εδωσα πονο και δεν εκανε παραπονα παρολο που εχω καλο μεγεθος πουτσας. 

Οι αναστεναγμοι αλλα και οτι αλλο εκανε εδειχναν οτι γουσταρει και περναει καλα, το ιδιο καλα ισως με εμενα. Εχυσα και τις δυο φορες ενω την γαμουσα στον κωλο και βαθια μεσα της. 

Μπορω να πω οτι πηρε με τον ιδρωτα της τα λεφτα στο τελος και αξιζε τοσο σε ομορφια οσο και σε συμμετοχη.

Με δυο λογια θα ειστε τυχεροι οσοι την παρετε. 

Καλη συνεχεια!


Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 190
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Όχι
Στήθος Φυσικό
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Υπηρεσίες Πρωκτικό
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
bigmountain89 Avatarbigmountain89Μηνύματα: 937 Κριτικές: 99

Ιστορίες: 0

Η αβάσταχτη ελαφρότητα του κώλου Αξιολόγηση: 7.50 — 28/12/2022 - 01:45
Η αβάσταχτη ελαφρότητα του κώλου Αξιολόγηση: 7.50 — 28/12/2022 - 01:45

Από την πρώτη στιγμή που ήρθε με τράβηξε, μιας και με τραβάνε κι αυτές που έχουν κάτι το διαφορετικό. Δεν είχα όμως την ευκαιρία να την συναντήσω, μιας και υπήρχαν άλλες εξαιρετικές επιλογές.

Τώρα όμως, έλλειψη επιλογών, θυμήθηκα ότι υπάρχει και η Alexia. Καλή συνενόηση με το γραφείο, τη συνάντησα στο χώρο της.

Τοκ τοκ την πορτούλα και μου ανοίγει ένα χαμογελαστό κορίτσι, ακριβώς όπως στις φωτογραφίες. Τυπάκι, με μαλλί αφάνα. Εκ πρώτης όψεως μικροκαμωμένο. Από την πρώτη στιγμή άρχισα να με φαντασιώνομαι να την πηδάω. Η ομορφιά της είναι διακριτική, αν και απέχει πολύ από την τυπική συνοδό που έχουμε στο μυαλό μας. Το ατού της είναι το χαμόγελο και η ευγένεια. Δείχνει από την πρώτη στιγμή ότι την ενδιαφέρει να περάσεις εσύ καλά.

Με υποδέχεται με καθημερινά ρούχα. Υπό άλλες συνθήκες, ίσως ξενερώνει, αλλά σε υποδέχεται με έναν ενθουσιασμό, που σε προϊδεάζει για μια ευχάριστη συνέχεια.

Μπαίνω για ντουζ και βγαίνοντας, ήταν ήδη γυμνή. Το μάτι της γυάλιζε, σου λέει χωρίς να πει τίποτα ότι ήρθες μόνο για ένα πράγμα. Όμορφο σώμα, αδύνατο αλλά με λίγη χαλαρότητα και κάπως γεμάτα μπούτια, βυζί σχετικά μεγάλο για τα κυβικά της, μάλλον φυσικά, αρκετά στητά. Ρώγες μεγάλες και καυλωμένες. Μουνί καλοσχηματισμένο ροζούλι. Αυτό που τραβάει το μάτι είναι το μεγάλο τατουάζ που έχει και καλύπτει και την πλάτη της. Είναι κινέζικο, σαν αυτά που έχουν οι γιακούζα. Εμένα μου άρεσε. Αυτό όμως που της δίνει πόντους, είναι το κωλαράκι της. Θα μιλήσουμε και για αυτό πιο κάτω.

Πράγματι, χωρίς να χαθεί χρόνος, πέφτει με τα μούτρα στη δουλειά. Δεκτική στα φιλιά, αποφεύγει όμως τα γλωσσόφιλα. Δεν θέλει πολλά προκαταρκτικά, θέλει να περάσει κατευθειάν στη πίπα. Αρκετά καλή, με καλό ρούφηγμα, γλύφει αρχίδια. Το deepthroat το έχει, έαν την αφήσεις να το πάει με το ρυθμό της, το βάζει με άνεση μέσα της.

Ήταν τόσο καλή που την άφησα έτσι αρκετά, απολάμβανα να την βλέπω μπουκωμένη, με σαλάκια. Είχε τουρλώσει κωλαράκι, φαινόταν στητό.

Ε κάποια στιγμή, μου φοράει καπότα και με καβάλησε για ένα αισθησιακό σεξ. Τζελ έβαλε ούτε λίγο αλλά ούτε και πολύ, το μουνί της στενό, η αίσθηση υπέροχη. Μείναμε έτσι αρκετά ενώ παράλληλα της βάζω δάχτυλο στον κώλο. Δεκτική στις αλλαγές στάσεων, παίρνει τις ανάλογες πριν προλάβεις να πάρεις θέση. Σα να ξέρει από πριν ποια στάση θα ακολουθήσει. Εντυπωσιακό.

Της αρέσει να της τρίβεις την κλειτορίδα, μαλακίζεται και μόνη της άμα λάχει.

Μπαίνω στον κώλο της από ιεραποστολική στάση ενώ βάζω δάχτυλο στο μουνί της και παράλληλα μαλακίζεται με την κλειτορίδα. Ζορίστηκε στην αρχή, αλλά μπήκε όλο με αργό ρυθμό. Αφού ένιωσε έτοιμη, με άφησε να ανεβάσω ρυθμό και δεν με έκοψε πουθενα. Εντυπωσιάστηκα πολύ, ο πούτσος μου γλύστραγε ωραία.

Συνεχίσαμε στα 4, το κωλαράκι φαινόταν μούρλια και αρκετά σφιχτό, η κωλοτρυπίδα φαινόταν μικρή και αδούλευτη, όμως είναι πολύ ελαστική, αφού κάθε φορά που έβγαινα, έκλεινε. Θέλει λίγη προσπάθεια κάθε φορά που μπαίνεις, πάτος όμως δεν υπάρχει και αντέχει πιο βαθιά και πιο δυνατό ρυθμό, φαίνεται ότι γουστάρει. Ίσως τελικά να γουστάρει μόνο κώλο, δεν εξηγείται αλλιώς.

Ξανά ιεραποστολικό με τα πόδια στους ώμους, στον κώλο πάντα, αφού τοποθέτησα μαξιλαράκι από κάτω. Η ανάσα της βαριά, ο ρυθμός αυξήθηκε κι άλλο, το eye contact τρελό, το τέλος ήρθε αναπόφευκτα με δυνατό χύσιμο όσο πιο βαθιά μπορούσα, μιας και δεν βάζει κόφτη. Η στενότητα της κωλοτρυπίδας μου πρόσφερε πολλαπλά χυσίματα, το κορίτσι πάντα με το χαμόγελο, δεν έκρυψε τη χαρά της. Η αβάσταχτη ελαφρότητα του κώλου της ήταν υπέροχη.

Λίγο ευχάριστο σόσιαλ, τα αγγλικά της αρκετά καλά, ενθουσιάζεται όταν της λες τα ενδιαφέροντα σου.

Δεύτερος γύρος με πρωτοβουλία της, ακολουθήσαμε το μοτίβο του πρώτου, πριν το δεύτερο τέλος, ξανά στο αβάσταχτο ελαφρό κωλαράκι της. Ντουζάκι, την ευχαρίστησα, αγκαλίτσες και καληνύχτα σας.

Το κορίτσι αν και μόλις 22 χρονών, έχει εμπειρία και είναι πρόθυμη να σε ικανοποιήσει. Με χαμόγελο, με ενθουσιασμό. Αρκετά δοτική, δε θα σου πει πουθενά όχι, αν και έχει τον τρόπο της να βάλει κάποια όρια και να την αφήσεις να έχει τον έλεγχο. Αν της δείξεις όμως πώς θα της φερθείς αναλόγως, αφήνεται στην καύλα και δίνεται. Παραμένει όμως ένα αματούρι που προσφέρει ελλειπής υπηρεσίες, παρά την εμπειρία της. Μάλλον ακόμα το ψάχνει. Είναι ένα απλό καθημερινό κορίτσι που δε θα σου πέρναγε από το μυαλό ότι κάνει αυτή τη δουλειά.

Ήταν μια ευχάριστη συνάντηση, δεν συνάντησα καμιά δυσκολία πουθενά, δείχνει να το ευχαριστιέται.

Πάμε στα βουνά.

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 190
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Ηλικία πελάτη 30-39
Φωτογραφίες Ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
Τατουάζ Πολλά
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Υπηρεσίες Πρωκτικό
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δείτε τα σχόλια (1)
AlfaArsenico Avatar AlfaArsenico 29-12-2022 11:33:16
Ευτυχως που δεν εισαι αλλεργικος στις ζωγραφιες. 
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks