Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 2
  • Προβολές: 29

    Κριτικές Χρηστών

    mounoxalastis00 Avatarmounoxalastis00Μηνύματα: 86 Κριτικές: 17

    Ιστορίες: 0

    Σκαναρα το σαιτ για να βρω Αξιολόγηση: 5.40 — 23/09/2021 - 18:04
    Σκαναρα το σαιτ για να βρω Αξιολόγηση: 5.40 — 23/09/2021 - 18:04
    Σκαναρα το σαιτ για να βρω μια που να μου αρεσει και εχουν καλη ποικιλια στο agn. Επελεξα τελικα την Σασα και περιμενα στο σπιτι να μου ερθει. Ειχανε μια μικρη καθυστερηση αλλα με ενημερωσανε και δεν τσαντιστικα και τοσο. Εφτασε η Σασα και με αυτο που ειδα ενιωσα ευχαριστηση. Με λιγες διαφορες το ιδιο με τις φωτογραφιες η κοπελα οποτε μην ανησυχειτε για την εμφανιση Φιλια δεν θελει με γλωσσα παρα μονο επιφανειακα. Στο στοματικο πήρα ακριβώς αυτό που ήθελα, η κοπέλα ειναι πολυ καλη, δεν χρειαζεται να πω περισσοτερα. Σεξ καναμε σε διαφορες στασεις αλλα εδειχνε λιγο αδιαφορη και δεν μου αρεσε γενικα. Δεν διεκοψα το ραντεβου γιατι θα πληρωνα και δεν θα πηδαγα και ετσι παιχτηκε και δευτερος γυρος. Συμπερασμα... Ωραιο κοριτσι και καλο τσιμπούκια αλλα στα υπολοιπα υστερει
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    TheSexHunter AvatarTheSexHunterΜηνύματα: 98 Κριτικές: 28

    Ιστορίες: 0

    Έχει ωραίο σώμα αλλά οι φωτογραφίες Αξιολόγηση: 6.80 — 01/06/2021 - 21:26
    Έχει ωραίο σώμα αλλά οι φωτογραφίες Αξιολόγηση: 6.80 — 01/06/2021 - 21:26
    Έχει ωραίο σώμα αλλά οι φωτογραφίες της έχπυν την αναμενόμενη επεξεργασία Φαίνεται ότι ειναι νέα στη δουλειά αλλά δεν με χάλασε γιατί μου αρέσουν όταν είναι λίγο άπειρες οι πουτάνες. Της έδωσα μερικά φιλιά και μετά άρχισε το τσιμπούκι, κάνει καλό, έχει όρεξη για ρούφηγμα. Στο σέξ είναι μέτρια, εκεί είναι που δείχνει ότι είναι νεα στη δουλειά αλλά έχει πολύ όμορφο κώλο και γούσταρα που την έπαιρνα από πίσω. Το κάναμε δύο φορές και γενικά έμεινα ικανοποιημένος αλλά έχει δρόμο ακόμα για να γίνει επαγγελματίας. Εγώ πάντως νομίζω πως πρέπει να το παλέψει γιατί είναι όμορφο κορίτσι και είδα ότι προσπαθεί
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money