Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Lilly S  (Studio Alien Girls)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 1
  • Προβολές: 247

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

mad_max Avatarmad_maxΜηνύματα: 2754 Κριτικές: 45

Ιστορίες: 0

Ας πρόσεχα...... Αξιολόγηση: 6.33 — 03/06/2023 - 23:05
Ας πρόσεχα...... Αξιολόγηση: 6.33 — 03/06/2023 - 23:05

Μια που με έφερε ο δρόμος, είπα να περάσω να δω τη Λίλυ, που τόσα θετικά έχω διαβάσει κατά καιρούς. Ευγενική η τσα2, με ρωτάει αν θέλω κάτι να πιω, αλλά δεν ήθελα. Της λέω πως ήρθα για τη Lily και μου λέει τα προγράμματα που ξεκινάνε απο τα 50€. Φτάνουμε κάποια στιγμή στο "και 90 το πρωκτικό" Ωραία λέω αυτό θα πάρω. Δίνω τα χρήματα και με πάει στο δωμάτιο.
Η κοπέλα είναι όπως στις φωτο και λίγο καλύτερη. Εκεί που χάνει όμως είναι στο πρόσωπο. Είναι πολύ χάλια τα χείλια που της έφτιαξαν και μερικές φορές σε τρομάζει.
Τα γνωστά πετσέτα κλπ, κάνω ένα ντουζ και πριν τελειώσω είχε μπει η Λίλυ στο δωμάτιο και περίμενε.
Λεμε καμια χαζομάρα να σπάσει ο πάγος, και ξεκινάει με τα προκαταρκτικά. Απλά φιλάκια και χαδάκια μέχρι την ανόρθωση.
Παίρνει το προφυλακτικό και πάει να το βάλει. Της λέω έχω πάρει το full. Οχι μου λέει μόνο πρωκτικό πήρες. To full πάει στα 150!!!!!
Ε δεν ήθελα τπτ άλλο... Της λέω παίρνω το ελεύθερο στοματικό με 80. ΟΚ μου λέει θα σου επιστρέψουμε τα 10€. Δεν είναι για το 10ρικο αλλά για το γαμώτο!!!!
Είχα σπαστεί τόσο που τέλειωσα αμέσως στη κλασσική στάση.
Να πω τώρα πως το λάθος ήταν δικό μου; Δεν μου έχει ξανατύχει αυτό. Με 100€ η λογική λέει πως παίρνεις το full (εκτός της Μαντόνα που είναι 120 αλλά τα αξίζει)
Ας προσέχουμε λίγο για να έχουμε...

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 30 λεπτά
Κόστος (€) 90
Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Δεν θα ξαναπήγαινα
Καθαριότητα Χώρου Καλή
Συμπεριφορά Υπηρεσίας Ουδέτερη δεν ενόχλησε
Στήθος Σιλικονάτο
Υπηρεσίες Στοματικό χωρίς προφύλαξη
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks