Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Emily  (Your Angels)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    Elganador AvatarElganadorΜηνύματα: 564 Κριτικές: 147

    Ιστορίες: 0

    Ερωτεύσιμη Αξιολόγηση: 7.83 — 10/12/2022 - 19:09
    Ερωτεύσιμη Αξιολόγηση: 7.83 — 10/12/2022 - 19:09

    Με το γραφείο η συνεννοηση άψογη  

    το ραντεβού κλείστηκε με δυό μυνηματα στο χώρο της κοπέλας 
    Η Εμιλι με υποδεχτεικε με σεξι κοκκινα εσώρουχα και μαύρα πέδιλα μου έσκασε ένα φιλί και πήγα για ντουζ

    επιστρέφω και με περιμένει όρθια στο κρεβάτι πεταχτά φιλία στιν αρχη και σιγά σιγά γίνανε γλωσσοφιλα

    φιλεί υπεροχα το κορίτσι.

    Στήθος φυσικο και με πεταχτή ρόγα  το σώμα της είναι καθαρό από τατουάζ.

    Αγγλικά πολύ λίγα 
    Στο άγώνα τώρα  παιχτηκαν δυό γυροι με διάφορες στάσεις το doggy ιεραποστολικό όρθια στο τοιχο. Η πίπα τής καλή με εναλλαγές και με χέρια και χώρις

    Είναι μια νεαρή γυναίκα που δεν παίρνει καθόλου πρωτοβουλίες απλά ακολουθεί υπάκουα χωρίς να πει όχι πουθενά

    Δεν νομίζω να αντέχει αγριάδες σκληρογάμηδες και αυτοαποκαλούμενους βιαστές της Συγγρού, είναι καθαρά για αγάπες και λουλούδια και να χαζεύτεις μαζί της με νάζι το ηλιοβασίλεμα στην Οία

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 150
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Ηλικία πελάτη 30-39
    Φωτογραφίες Ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Καθόλου
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Paparovicz AvatarPaparoviczΜηνύματα: 503 Κριτικές: 127

    Ιστορίες: 0

    ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΑ ΕΠΙΠΕΔΑ Αξιολόγηση: 8.17 — 07/12/2022 - 14:22
    ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΑ ΕΠΙΠΕΔΑ Αξιολόγηση: 8.17 — 07/12/2022 - 14:22

    -Διάλεξα Εμιλυ Γιατί ήθελα να την δοκιμάσω επισφραγίζοντας το ραντεβουδάκι μας στο αγαπημένο μου πορνο κατώφλι.

    -Παρφουμαριζομαι και την περιμένω να σκάσει μύτη. Χτυπάει η πόρτα και αντικρίζω ένα όμορφο μελαχρινό Τουρακι όλο γλύκα????, ντυμένο με ένα φουστανάκι πάνω σε κόκκινες γόβες. Δεν πρόλαβα να την καλοσωρίσω και αρχίζει ένα ανυπέρβλητο ατελείωτο φασωμα????, γυρίζοντας μου πλάτη να την γδυσω τραβώντας το φερμουάρ του φορέματος της. Με είχε στείλει στον έβδομο ουρανό ????ένα Σώμα γυναικείο με ΟλΑ τα καλούδια του και βυζαρες 3 με κατι θηλές μπιμπελό και ακρα περοιποημενα και βαμμένα στο χρώμα τις φωτιάς????.

    -Πέφτουμε και οι δυο στο κρεβάτι τα κολασμένα φιλιά δεν είχαν τελειωμό με φιλούσε με φλογερό πάθος το οποίο πήγαζε Από μέσα τις. Την εγλυφα όλη Από πάνω ως κάτω και αυτή να μου κωλο τρίβεται επιζηντοντας ξέσκισμα. Με το που έφτασα στο υγρό μουνακι ????της άρχισα να το γλυφω με μανία εντωμεταξύ αυτή να σπαρταράει μαζί με τα δάχτυλα ????μου χωμένα στις τρυπούλες της σαν λιωμένο παγωτό με έντονα καρφώματα στο δάχτυλο που τις είχα χώσει στην από πίσω τρύπα με αποτέλεσμα να πληθαίνουν. Γυρίζω ????και τις δίνω καρφί τον μητσαρα στο στόμα της???? τον ρούφηξε σαν ρουφήχτρα, ενώ Εγώ Από την άλλη μεριά να φτύνω και να γλυφω την μουνο τρύπα τις. Δεν προλαβαίνω να τον σκουφωσω και άρχισε το συντριβάνι να εκτιναζεται, όπου τι να δουν τα ματάκια ”ωωωωω να σου Γαμησω "στήθηκε στα τέσσερα με την γλώσσα όξω ενω Εγω να την καταβρέχω όπου έβρισκα στόχο λούτσα την έκανα με είχε αφήσει άφωνο.???? 

    -Σηκώθηκε πήγε για Ντουζακι το οποίο το χρειάστηκε και ξανά σμίξανε τα κορμιά μας στο πορνό κρεβάτι. Κουβέντα δεν έγινε λόγω απουσίας ξένων γλώσσων αλλά τι να το κάνουμε τα χείλια μας μας δεν έλεγαν να ξεκολλήσουν, όποτε επιδοθήκαμε στα ίδια σκηνικά με αυτή να με έχει αρχίσει σε ένα λαρυγγικό ????ανεβάζοντας το θερμοστάτη σε επικίνδυνα επίπεδα δεν άντεξα σκουφί και άρχισα να την σφυροκοπω από πίσω ????με αυτή να έχει τρελαθεί και να έχει ηδονιστει δίνοντας και την λήξη του δεύτερου γύρου. Ντουζακι ντύθηκε τις άφησα το αντίτιμο και αποχαιρετιστήκαμε με φιλία ρουφηχτά μέχρι την πόρτα.

    -Η Είναι ένα Τουρακι ακριβώς των φωτός καυλιάρα σε σώμα και ψυχή όπου έχει έρθει για ένα και μόνο σκοπό να γαμηθει ανελέητα και να ανεβάσει το θερμοστάτη σε επικίνδυνα επίπεδα. Προσοχή στις επικίνδυνες ηλικίες????????

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 150
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Καθόλου
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
    Υπηρεσίες Πρωκτικό
    Τελείωμα στο πρόσωπο
    Τελείωμα στο στόμα
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (1)
    geroksouras Avatar geroksouras 10-12-2022 19:32:53
    εχεις παρφουμαρισει ολους τους αγγελους
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks