Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    gpd AvatargpdΜηνύματα: 2516 Κριτικές: 171

    Ιστορίες: 0

    άντε και με την Μία Αξιολόγηση: 7.50 — 23/11/2022 - 11:02
    άντε και με την Μία Αξιολόγηση: 7.50 — 23/11/2022 - 11:02

    Με το γραφείο πήγαν όλα κατ ευχήν. Στην ώρα της η νεαρά μας , κοντούλα πάνω τακουνάκια της, περιποιημένη, κομψά ντυμένο το κορίτσι μας. Χαιρετούρες αλλά αργεντίνικα με συνοδεία από φιλί. Αγγλικά με ρώτησε εάν ομιλώ και χάρηκε που θα μπορέσουμε να συνεννοηθούμε. Από ποτό δεν ήθελε και πέρασε για φρεσκάρισμα.
    Από πρόσωπο όμορφο , πολύ κοντά στις φωτό, κορμάκι αδυνατούλικο με δυο ενισχυμένες μπόμπες , κωλαράκος στην θέση του για φάγωμα.
    Φιλιά έδωσε το κορίτσι μας, πιπούλα καλή θα έλεγα με έξτρα σάλιο και αργούς αλλά και βασανιστικούς ρυθμούς. Ντιπ και μπαλάκια δεν είχαμε.
    Πιπίλα στις καυλωμένες ρόγες της είχαμε, τα στήθια της ολίγον σκληρά θα έλεγα και ίσως μεγάλα για το σωματότυπο της. Δακτυλάκια δέχεται στο μουνάκι της αλλά και έξτρα περιποίηση με την γλώσσα. Βάλαμε προφυλακτικό και με καβάλησε σαν καουμπόισα , όλον μέσα κατευθείαν τον πήρε. ούτε μα ούτε μου ακουγότανε, ανεβοκατέβαινε ρυθμικά αλλά κάτι έλειπε η ζωντάνια ίσως, ίσως μηχανικά , μπορεί να ήταν και κουρασμένο το κορίτσι μας. Τα χέρια μου πιασμένα είτε στις τορπίλες της είτε για υποβοήθηση στα κωλομέρια της. Με ξεκαβαλίκευσε και στήθηκε στα 4 , αλλά ήθελα πιπούλα έβγαλα το αερόστατο και της τον μόστραρα , χασκογέλασε
    , τον ρούφηξε όμως, εκεί αργά και βασανιστικά , να τον γλύφει , να τον φτύνει , χάιδευε τα καλαμπαλίκια αλλά δεν τα έγλυφε. Πιάστηκε η μέση μου από την ορθοστασία. Βάλαμε δεύτερο αερόστατο και όπως ήταν στα 4 της τον φόρεσα. Α είχε κάνει μια εξήγηση εξ αρχής ότι δεν θέλει να της πειράζεις τα μαλλιά, οπότε δεν είχαμε μαλλιοτραβήγματα παρά μόνο κάτι σφαλιάρες στα κωλομέρια της. Τελείωσα μέσα της και περάσαμε για μπανάκι μανάκι.
    Γενικά η φάση ήταν ολίγον νωχελική , έδειχνε σημάδια ταλαιπωρίας και κούρασης η νεαρά μας, μπορεί να μην έχει συνηθίσει την όλη φάση αυτή . Μετά από κουβέντα μου είπε πως είχε στομαχόπονο ίσως από κάτι που είχε φάει οπότε επαληθεύτηκαν τα συμπεράσματα μου.
    Μου ζήτησε να ξαναβρεθούμε την επόμενη μέρα για να δω και την πραγματική της απόδοση!

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Ηλικία πελάτη 40-49
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
    Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Σιλικονάτο
    Τατουάζ Αρκετά
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    starboy AvatarstarboyΜηνύματα: 126 Κριτικές: 26

    Ιστορίες: 0

    Eφυγα ευτυχισμενος Αξιολόγηση: 7.33 — 19/11/2022 - 02:22
    Eφυγα ευτυχισμενος Αξιολόγηση: 7.33 — 19/11/2022 - 02:22

    Προτιμησα το πιο φρεσκο κοριτσι του γραφειου και εκλεισα το ραντεβου στο ξενοδοχειο απογευματινη ωρα. Βρεθηκα στην ωρα μου μπροστα στην πορτα της και απο πισω με περιμενε μια ευχαριστη εκπληξη αφου η Μια δεν εχει ουσιαστικα καμια διαφορα απο τις φωτογραφιες παρα μονο την λαμψη στο προσωπο. 

    Μου ζητησε ευγενικα να κανω ενα μπανιο πριν αρχισουμε το σεξ, κατι που δεν μπορουσα να αρνηθω και ας ειχα κανει ηδη πριν παω. Με το που επεστρεψα διαπιστωσα το τραγικο της επιπεδο στα αγγλικα οποτε καθε μου σκεψη για σοσιαλ πηγε περιπατο. Θα σκεφτειτε κακη αρχη.. οχι καθολου, σε ολη την διαρκεια της μιας ωρα που ημασταν μαζι δεν σταματησαμε να κανουμε σεξ και να φασωνομαστε. 

    Τα γλωσσοφιλα της ειναι οτι πιο κοντα εχω δοκιμασε σε αληθινα, τα επεδιωκε και η ανασα της μυριζε φρεσκαδα. Με εφτιαξε πολυ με αυτην την εισαγωγη και μου κυλησαν ολα ωραια μαζι της. 

    Τα βυζια και ο κωλος πολυ ωραια αλλα τα πρωτα ενισχυμενα και με καπως πιο σκληρη υφη απο οσο θα επρεπε, χωρις να τα απορριπτω βεβαια. Εγλειψα ρογες ξανα και ξανα οπως εγλειψα και μουνι που το εχει ομορφο και ευωδιαστο. Με την δικη της σειρα αρχισε ενα πολυ καλο τσιμπουκι κατα το οποιο εριχνε πουτσοσκαμπιλα στο προσωπο της μονη της και με κοιταζε στα ματια επιμονα γλειφοντας το καυλι μου σαν να ηταν το καλυτερο που ειχε δει στη ζωη της. Ενα βημα πριν αρχισουμε το πισωκολλητο την εβαλα στα τεσσερα και δατυλιαζωντας το μουνι της εγελιφα την κωλοχαραδρα της. Εχει αρκετα σφιχτο μουνι και βγαζει εναν ωραιο αναστεναγμο οταν τον βαζεις μεσα της. Την πρωτη φορα δεν ειχε βαλει τζελ οποτε το πηγα σιγα σιγα αλλα δεν αργησε να κατεβασει υγρα το μουνι της. Εχει πανεμορφο κωλο και η πλατη της ειναι διακοσμημενη σχεδον ολη με ενα ωραιο τατουαζ το οποιο περιελουσα με σπερμα λιγα λεπτα αργοτερα.

    Στο διαλειμμα καναμε μαζι ντους και επιστρεψαμε στο κρεβατι οπου συνεχισε την περιποιηση της. 

    Δεχτηκα ενα καλο γλειψιμο στα αρχιδια που εκανε την στυση μου πιο αμεση και σκληρη. Επομενο βημα προετοιμασε το μουνακι της και καβαλησε το αγαπημενο της εργαλειο σαν τρελη ορθα και αναποδα.

    Απο μπροσατα θαυμαζα τα βυζια της και απο πισω της εριχνα σκαμπιλια στον ερωτευσιμο κωλο της. 

    Καναμε ενα ιεραποστολικο με φιλια στο στομα και μετα παλι doggy. Το χυσιμο εγινε στα βυζια της και δεν εμεινε ουσιαστικα καθολου χρονος για τιποτα αλλο παρα μονο να προετοιμαστω και να φυγω. Πληρωσα στο τελος και μπορω να πω οτι εφυγα ευτυχισμενος απο κοντα της.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Σιλικονάτο
    Τατουάζ Αρκετά
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Elganador AvatarElganadorΜηνύματα: 564 Κριτικές: 147

    Ιστορίες: 0

    Ti-Mia Αξιολόγηση: 8.17 — 18/11/2022 - 21:02
    Ti-Mia Αξιολόγηση: 8.17 — 18/11/2022 - 21:02

    Σχολάω από τη δουλειά και είχα όρεξη να ρίξω ένα πούτσο.

    Στο δρόμο μου για το σπίτι Είναι το ξενοδοχείο που κάνουν τα incall.

    Είδα και μ'άρεσαν οι φωτογραφίες της και αποφάσισα να την κλείσω

    Ωραίο μουνί ωραίο δέρμα ωραίο προσωπάκι αυτό που  βλέπετε. Και  μου Ξεκαθάρισε απ’ την αρχή ότι δεν θέλει να της ακουμπήσω τα μαλλιά δεν της αρέσει. φιλιά παθιάρικα μουνάκι ωραίο πολύ χαβαλέ ξέρει λίγα αγγλικά μπορείς να συνεννοηθείς θέλει να σε ευχαριστήσει, την ρωτάω αν στην Αργεντινή την  έχει κάνει αυτή τη δουλειά και μου λέει όχι. Μου αρέσει το σεξ γι’ αυτό το κάνω μου λεει, αν θέλουμε το πιστεύουμε για το μαϊντανό πιστεύω το κάνει Όπως όλες.
    Το στήθος είναι σιλικονάτο και Αρκετά τατουάζ. 
    Όποιος διαλέξει θα περάσει καλά.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Ηλικία πελάτη 30-39
    Φωτογραφίες Ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο στήθος
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Σιλικονάτο
    Τατουάζ Αρκετά
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    geroksouras AvatargeroksourasΜηνύματα: 5509 Κριτικές: 310

    Ιστορίες: 0

    Mia σαν δυο Αξιολόγηση: 8.00 — 18/11/2022 - 11:17
    Mia σαν δυο Αξιολόγηση: 8.00 — 18/11/2022 - 11:17

    Σουπερ επιτυχημενων ραντεβου συνεχεια

    συντομη περιγραφη: κοντοπουτανος με αψογα στην εμφανιση βυζια φτιαγμενα σκληρα στην αφη κορμυ με τις καμπυλες που βλεπεις προσωπο το αυτο χωρις την λαμψη του μεϊκ απ και με ενα τεραστιο τατου δρακου στην πλατη, την καλυπτει σχεδον ολη

    Χαμογελαστη και ευδιαθετη μιας και ημουν το πρωτο ραντεβου της ημερας, ειναι απο Αργεντινη απο το Μπουενος Αϊρες πεντακαθαρο κοριτσι που μυριζε πανεμορφα, ηρθε αγγαλια μου και προσπαθησε για γλωσσοφιλο αλλα επειδη εχω κανει καταχρησεις αρκεστηκα στα επιφανειακα χολυγουντιανα φιλια, βαζω ομως βαθυ με γλωσσα γιατι το προσπαθησε

    παιξαμε λιγο με τσιμπουκια και γλυφομουνια, δεχτηκε δακτυλακια μπρος πισω χωρις να διαμαρτυρετε καθολου, την εβαλα να μου γλυψει και τα αρχιδια το οποιο το εκανε πολυ καλα

    Πρωτη σταση η κλασσικη αυτη απο πανω και μετα στα 4 που κανει τρομερο σπασιμο μεσης, τρομερο ομως, λιγο πριν χυσω την εβαλα να μου γλυψει τα αρχιδια και εχυσα στα βυζια της

    Τα αγγλικα της στο πολυ μινιμουμ επιπεδο

    Αν ολες οι κοπελες του εχουν την αποδοση της οπως και της Γκαλινας τοτε θα μιλαω εγω προσωπικα σαν safe επιλογη γραφειου για να περναω καλα το μισαωρακι μου

    Αφου εκανα το ντουζακι μου πηγα για καφε με τον geroksouras junior οπως τον λεω γιατι πραγματικα με εχει εντυπωσιασει με την ποσοτητα των κοριτσιων που περνει

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 30 λεπτά
    Κόστος (€) 100
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Ηλικία πελάτη 40-49
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο στήθος
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Καλό σιλικονάτο
    Τατουάζ Αρκετά
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money