Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

rsotos7 Avatarrsotos7Μηνύματα: 1680 Κριτικές: 23

Ιστορίες: 0

Συναντηση με Ινκα Αξιολόγηση: 8.17 — 19/02/2023 - 19:09
Συναντηση με Ινκα Αξιολόγηση: 8.17 — 19/02/2023 - 19:09

Θα ξεκινησω τη κριτικη μου με ευχαριστιες.Πρωτα απο ολα ευχαριστω τον seeker που με επελεξε για την εξαργυρωση του δωρου.Στη συνεχεια τον αντμιν που διοργανωνει αυτους τους διαγωνισμους οπως και το γραφειο για τη προσφορα του..Αρχικα ειχα επιλεξει τη Νικολ,αλλα με ενημερωσαν απο το γραφειο μια ωρα πριν το ραντεβου πως εχει καποιο προβλημα και ετσι μου προτειναν την Ινκα.Δεν ειχα θεμα με αυτο.Συναντηση με την Ινκα λοιπον η οποια κατεφθασε με δεκα λεπτα καθυστερηση φυσιολογικο διοτι πρεπει να ηταν και για εκεινη ξαφνικο.Ηταν ελαφρα βαμμενη και ειχε κλασσικο και πολυ ωραιο ντυσιμο με μια καφε μπλουζα φουστα καλσον και μποτες,το ολο συνολο καλυπτοταν απο μια γουνα.Η Ινκα ειναι με μια μελαχρινη ρωσιδα περιπου 35 ετων 1.75 υψος με μακρυ μαλλι.Κατα την αποψη μου στο προσωπο φερνει λιγο σε Ιουλια Καλλιμανη.Εχει πολυ γυμνασμενο σωμα και το στηθος της ειναι καλυτερο απο τις φωτογραφιες.Στα του αγωνα,η αληθεια ειναι οτι προσπαθει να φαει χρονο με τη συζητηση και χρειαζεται λιγη παροτρυνση για να ξεκινησει η δραση.Ξεκιναει δινοντας φιλια απο τα χειλη και συνεχιζει σε ολο το σωμα ωσπου να φθασει στα αρχδια τα οποια περιποιειται ιδιαιτερα.Ειναι καλλιτεχνισα στη πιπα και δεχεται να τη γλυψεις but not for too long οπως μου ειπε χαρακτηριστικα.Ξεκινησαμε με ιεραποστολικο οπου εβαλε gel τοσο στο μουνι της οσο και στο προφυλακτικο που καλυπτε το πουτσο μου.Εχει ωραια ανοιγματα,δεχεται φιλια χωρις γλωσσα αλλα με χαλασαν λιγο οι υπερβολικες κραυγες που βγαζει ιδιαιτερα οταν ηταν στα τεσσερα μια σταση που μας βρηκες το τελος ενα τεταρτο αργοτερα με εμενα να εκσπερματωνω στο κωλαρακι της εχοντας αφαιρεσει το προφυλακτικο.Η αληθεια ειναι οτι δεν εγινε δευτερος γυρος μιας και δεν ειχα πολυ ορεξη αλλα και εκεινη αλλο που δεν ηθελε απο το να πιασουμε τη κουβεντα αφου εχει καλο επιπεδο αγγλικων.Συνοπτικα η Ινκα ειναι μια επιβλητικη και ωριμη γυναικα που εχει εμπειρια στο σεξ,ωστοσο μου εδωσε την εντυπωση πως βαριεται λιγο και αν της δωθει η ευκαιρια να κανει την αρπαχτη θα την αρπαξει απο τα μαλλια.

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
Ηλικία πελάτη 18-29
Φωτογραφίες Ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι
Στήθος Φυσικό
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δείτε τα σχόλια (3)
geroksouras Avatar geroksouras 19-02-2023 19:30:43
εισαι παιχτουρα
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Ωραίος, βεβαίως,βεβαίως!Απολαυστική κριτική. *top*
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Antonis78 Avatar Antonis78 19-02-2023 20:35:46
μια εκτόνωση την ώρα γράφει η σελίδα την ώρα, πλήρωσες δεύτερη και δεν το έκανε;
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks