Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

sotos-nl Avatarsotos-nlΜηνύματα: 582 Κριτικές: 60

Ιστορίες: 0

Μάπα… Αξιολόγηση: 5.67 — 12/11/2022 - 18:52
Μάπα… Αξιολόγηση: 5.67 — 12/11/2022 - 18:52

Η Σαρα ειναι μια κλασσικη βραζιλιανα. Τσοντοειδη εμφανιση, γυμνασμενη και με φουλ τατουαζ. 

Το ραντεβου το εκανα ινκολ στο νεο κοσμο. Ειχα διαβασει καποιες καλες κριτικες απο εδω και απο εκει και ειπα να παω. 

Δυστυχως επτωχευσαμεν κυριοι με τη συγκεκριμενη κοπελα στο ραντεβου μας. Πρωτον, καπου την ειχε ακουσει… τωρα το απο που την ακουσε δεν ξερω... Αφου να φανταστειτε οτι ειχε μονο τον εναν φακο επαφης στα ματια. Οποτε το ενα της ματι ηταν μπλε και το αλλο καφε.... πραγμα που με αποσυντονισε λιγο βλεποντας την στο προσωπο. Τα αγγλικα της ηταν μπερδεμενα αλλα τουλαχιστον ελεγε και καμια κουβεντα, ετσι οπως ηταν ομως δεν μπορεσα να βγαλω ακρη στο τι ακριβως ελεγε. 

Στα του σεξ... φιλια οχι, ουτε επιφανειακα... Αρχισε να μου τον παιζει και με το που τον σηκωσε λιγο του περασε καποτα για μια πιπα η οποια τελικα ηταν μετρια προς κακη. Σηκωθηκε ο κακομοιρης οπως σηκωθηκε και με καβαλησε για λιγο αλλα με βαριεστημενη διαθεση. Την γυρισα για πισοκολλητο οπου εδινα καργα πονο με δυνατες πουτσιες μπας και καβλωσω και χυσω. Α... και να μην ξεχασω... εβαλε και τζελ αλλα οχι οσο χρειαζεται, μιλαμε για ποσοτητα... 

Οποτε μονο με δυνατες πουτσιες θα μπορουσα να χυσω. Βεβαια αρχισε και δυσανασχετουσε αλλα κι εγω καπως επρεπε να χυσω... Τα καταφερα τελικα και την γυρισα και της τα πεταξα στα σιλικονατα βυζια της. Την πηραν τα σκαγια κατω απο το πηγουνι και μου ζηταγε εξτρα λεφτα για χυσιμο στην μαπα…

Δεν ξερω... η ηταν αυτο που ειχε πιει η ηταν η κουραση απο την δουλεια... Με δυο λογια ηταν ενα απαραδεκτο εσκορτ. Τιποτα αλλο δεν εχω να πω...

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 150
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Δεν θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο στήθος
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Όχι
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks