Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Melissa  (Athens VIP Girls)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

ydroxoos7 Avatarydroxoos7Μηνύματα: 786 Κριτικές: 51

Ιστορίες: 0

Τσιμπησα την Μελισσα Αξιολόγηση: 7.83 — 13/02/2023 - 23:13
Τσιμπησα την Μελισσα Αξιολόγηση: 7.83 — 13/02/2023 - 23:13

Δεν θα συμβιβαζομουν με κατι λιγοτερο απο ομορφια, ειχα ορεξη για ενα gfe με τετοια γυναικα και η αποχρωση του δερματος της με τραβηξε οπως οι σοκολατες οταν ημουν παιδι.

Ειχα κλεισει το ραντεβου απο την προηγουμενη και ειχα φαει ελαφρια για να ειμαι ευκινητος στο σεξ.

Η ωρα ηταν μεσημεριανη και ακουω το χτυπημα του κουδουνιου, το ραντεβου ηρθε στην ωρα που ειχαμε συμφωνησει και ακουσα τον βηματισμο της στον διαδρομο εξω απο την πορτα μου. Ανοιξα και βλεπω σε σεξυ πλασμα με κοντο αναστημα πανω σε τακουνι ψιλο και ντυσιμο μεταξυ του διακριτικου και σεξυ, βαμμενη στο προσωπο και ανετη στις κινησεις. Με χαιρετησε στα αγγλικα τα οποια οπως αποδειχτηκε στην συνεχεια δεν ξερει αλλα δεν το βαζεις ευκολα κατω μαζι της, λιγο translate και λιγο υπομονη και τα βασικα τα εμαθα οπως και εκεινη για μενα, ο σκοπος μου αλλωστε ηταν το σεξ και εκει απο την πρωτη στιγμη ηταν απολυτα προθυμη. Ειναι λιγοτερο ομορφη απο τις φωτογραφιες αλλα σε σημειο που συμβιβαστηκα χωρις δευτερη σκεψη, δεν εψαχνα εξωφυλλο περιοδικου αλλα γυναικα. Ειχε φτιαξει ωραια τα μαλλια της και τα ακρα ηταν περιποιημενα, μου εδωσε την εντυπωση οτι ειναι καθαρη γυναικα οπως και ηταν στην πραγματικοτητα.

Απο ποτο δεχτηκε μονο φυσικο χυμο και δεν αργησε να βγαλει τα ρουχα της. Οι αποκαλυψεις θετικες, καλο μεγεθος βυζιων και καλλιγραμμο, κομψο σωμα με τις φυσικες του ιδιοτητες και κανενα εκτρωμα που εχω δει σε αλλες. Το βλεμμα της ηταν γλυκο και θυληκο, μου αρεσε που με κοιταζε εκφραζωντας ασταματητα την σεξουαλικη της ενεργεια σαν να με προετοιμαζει για οτι θα ακολουθησει. Και ναι, τα φιλια της ηταν πληρη, οχι απο υποχρεωση αλλα κομματι του συνολου των υπηρεσιων της για τις οποιες της αξιζει ενα μπραβο ακομα και αν ειχε καποια πραγματα τα οποια πρεπει να βελτιωσει. Το τσιμπουκι της επισεις ηταν ωραιο με εμφαση στο γλειψιμο του καυλιου και πινελιες σε ολο τον κορμο. 

Στο σωμα της μπορεσα να κανω ολα οσα ηθελα ανενοχλητος απολαμβανοντας και τις αντιδρασεις καυλας απο την μερια της. Απο τα βυζια περασα στο μουνι το οποιο με περιμενε ξυρισμενο και φιλοξενο απο εξω και απο μεσα. Εβαλα την γλωσσα μου οσο πιο βαθια μπορουσα ενω με την μυτη μυριζα την περιοχη η οποια μοσχοβολουσε. Οι πινελιες μου σιγα σιγα την φτιαξανε και αρχισε να κλεινει ματια και να αναστεναζει απαλα, ειδα μερικες ανατριχιλες στο κορμι της και σταματησα για να βαλω την καποτα. 

Ξεκινησαμε με ιεραποστολικο και μου εκανε ενα ωραιο ανοιγμα των ποδιων της τα οποια στην συνεχεια σηκωσε ψηλα και αρχισα να την περνω βαθια και δυνατα. Μετα αλλαξαμε στα doggy και με αμειωτη την ενταση συνεχισα το γαμησι. Στο στησιμο που εκανε ηταν πραγματικα ωραιο αλλα πανω απ’ ολα κωλαρα σαν την δικη της σπανια εχουν τα κοριτσια. Η συμμετοχη της επεκταθηκε σε καποια καρφωματα πανω μου που ανταμειψα με μερικα σκαμπιλια στον κωλο της. 

Την εχυσα ακαποτα πανω στην χαραδρα και οτι χρονος εμεινε τον περασαμε με αγκαλιες και με φιλια. 

Για 140 ευρω ηταν απλα ενα τελειο το ραντεβου.

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 140
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Φυσικό
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
daskos78 Avatardaskos78Μηνύματα: 202 Κριτικές: 43

Ιστορίες: 0

Αψογη Αξιολόγηση: 8.00 — 04/02/2023 - 01:56
Αψογη Αξιολόγηση: 8.00 — 04/02/2023 - 01:56

Την εκλεισα κατευθειαν ινκολ μετα απο τηλεφωνημα στο γραφειο κατα το οποιο ειχα λιγες ελπιδες να την βρω διαθεσιμη αλλα η τυχη ηταν με το μερος μου.

Φορουσε ρομπα την οποια εβγαλε αμεσως απο πανω της για να δημιουργησω την καλυτερη δυνατη εντυπωση για την εμφανιση της. Ειναι οντως πολυ ωραια γυναικα, περιποιημενη μεχρι την λεπτομερεια και με καλη διαθεση. 

Το κορμι της δεν εχει τιποτα τεχνητο, αληθινη γυναικεια ομορφια και προσωπο των ιδιων προδιαγραφων. 

Απο υψος μονο ψιλη δεν την λες αλλα κραταει ενα ψηλοτακουνο τουλαχιστον αρχικα το οποιο οταν το εβγαλε μου χτυπησε καμπανακι στο κεφαλι. Παρολαυτα ηρθα γρηγορα στα ισα μου γιατι μοιαζει ακομα μικροτερη απο οτι ειναι και γουσταρα πολυ.

Οπως ο χωρος ετσι και εκεινη ηταν καθαρη και περιποιημενη ακομα και στις περιοχες που δεν φαινωταν εξαρχης. 

Το υφος της ηταν απλης γκομενας που ομως γνωριζει καλα οτι ειναι ωραιο μουνι και πανω απ’ ολα καμια σχεση με το ξεκολε που βρωμαει πουτανιλα απο χιλιομετρα μακρια.

Στα αγγλικα ειναι ανικανη, θελει τρανσλειτ για να πεις κατι σωστο αλλα της κοβει και σε οτι εχει να κανει με το σεξ καταλαβαινει ευκολα.

Ξεκινησαμε το χαμουρεμα μολις επεστρεψα απο το μπανιο με πολλα φιλια που εδωσε χωρις δευτερη σκεψη και ποιοτικα μαλιστα, με γλωσσα και τετοια που δεν μπορεις να τα διαχωρισεις απο τα αληθινα. 

Προχωρησα πιο κατω και οσο κατεβαινα κατεβαινε και εκεινη με πολυ παιχνιδι στα βυζια της και εκεινη στα δικα μου ενω το στοματικο που ξεκινησα κατεληξε σε 69 χωρις να το προσχεδιασουμε. Ολα ειχαν μια ροη πολυ φυσικη σαν να ειμαστε ενα ζευγαρι που ξερει καλα τι θελει ο ενας απο τον αλλον. Ηταν ηδη καυλωμενη με το γλειψιμο στα βυζια αλλα με το γλειφωμουνι αναψε περισσοτερο και αρχισε να πιπωνει αγρια με dt και προστυχα φτυσιματα. Κανα δυο φορες της ξεφυγε λιγο δοντι αλλα η αμεση αντιδραση μου της εδωσε το καταλληλο ερεθισμα για να προσεχει περισσοτερο. Δεν θα την ελεγα εμπειρη σε γενικες γραμμες αλλα κανει πολυ καλη προσπαθεια και τα πηγαμε πολυ καλα. 

Το μουνακι της ηταν καθαρο και περιποιημενο οπως και στενο οπως διαπιστωσα στο σεξ. Στηθηκε πολυ καλα και αρχισε να το ευχαριστιεται το σεξ απο την αρχη μεχρι και το τελευταιο δευτερολεπτο. Απο στησιματα, ιδιαιτερα στο πισωκολλητο ειναι αστερι αλλα και το ιεραποστολικο ηταν καλο ενω απο συμμετοχη τιποτα περισσοτερο δεν θα μπορουσα να ζητησω. Βογγητα αφηνει με μετρο δινοντας την εντυπωση οτι ειναι αληθινα και ολο της το σωμα δινει σαφης ενδειξεις οτι χυνει με ανατριχιλες, κινησεις της λεκανης αλλα και σπασμους. 

Οι αντοχες της ηταν καλες και στο τελος του δευτερου γυρου εβαλα τα δοντια μου γιατι πλησιαζε το τελος του χρονου.

Συνολικα ηταν μια κοπελα που αξιζε τα λεφτα αλλα οχι μονο αυτο, ηταν μια κοπελα που προσωπικα ενιωσα τυχερος που την ειχα στα χερια μου και ας ηταν μονο για μια ωρα.

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 140
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Φυσικό
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δείτε τα σχόλια (1)
kazakos Avatar kazakos 04-02-2023 13:10:44
θαρραλέος ε; Εντόπισες τίποτα μυρωδιές ή σημάδια;
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
sotos-nl Avatarsotos-nlΜηνύματα: 582 Κριτικές: 60

Ιστορίες: 0

Δυο γυροι καυλας Αξιολόγηση: 8.33 — 04/12/2022 - 02:30
Δυο γυροι καυλας Αξιολόγηση: 8.33 — 04/12/2022 - 02:30

Και παλι η επικοινωνια με το γραφειο απλη και σωστη, το ραντεβου στον χωρο τους γιατι στο δικο μου ειχα μεγαλη ακαταστασια και καθολου χρονο να ασχοληθω.

Εκανα την εμφανιση μου στην ωρα μου ακριβως και εκεινη ηταν ετοιμη να με υποδεχτει. Θα συμφωνησω για την εμφανιση της με τους προηγουμενους, ειναι πραγματικα ομορφο κοριτσι σε σωμα και προσωπο. Δεν την εκανα πανω απο 26 χρονων αλλα δεν ειναι και καμια πρωταρα στο εσκορτινγκ, ξερει πολυ καλα τι κανει και δεν θελει ξεκλειδωμα.

Παρατηρησα οτι εχει ωραιο στυλ επικοινωνιας αλλα οι μηδενικες γνωσεις στα αγγλικα το χαλανε ολο αυτο και στην μεση μπαινει το κινητο στο οποιο παντως ειναι γρηγορη και εν τελει γινεται η δουλεια. 

Σιγουρια τρωει πολυ πουτσα και αυτο ειναι ευκολο να το καταλαβεις γιατι με την τιμη που εχει, τις υπηρεσιες που προσφερει και την εμφανιση της, παρεχει το ονειρο του πουτανιαρη και αυτα μαθαινονται γρηγορα στις μερες μας… 

Προσωπικα ημουν τυχερος και την βρηκα αμεσα διαθεσιμη αλλα το σημαντικοτερο ηταν οτι δεν εμοιαζε κουρασμενη ουτε και οι υπηρεσιες της ηταν κατωτερες σε σχεση με τα οσα διαβασα απο τους προηγουμενους.

Δεν ειχε βαφτει στο προσωπο και αυτο μου αρεσε, το δερμα της ηταν σε καλη κατασταση και τα φυσικα της καλη επεκτεινονται παντου πανω της. Για τα υπολοιπα… ξεκινωντας απο τα βυζια δεν νομιζω να ειναι τριαρια, χωρουσαν ανετα στην παλαμη μου αλλα ειναι πολυ ομορφα και με την ρογιτσα ανταποκρισιμη σε γλειψιματα. Το κωλαρακι ειναι απο αυτα που θελεις να γλυψεις και ναι... το δεχεται αλλα δαχτυλο και σεξ αυστηρως απαγορευμενα. Το μουνι περιποιημενο και καθαρο οπως και γενικα ολο το σωμα της. Αξιζει να αναφερω και το γεγονος οτι ειχε βαλει μια λοσιον στο σωμα της που ειχε μεθυστικο αρωμα... 

Τα ακρα της ηταν περιποιημενα τοσο τα ανω οσο και τα κατω, τα χρησιμοποιει ωραια στην πιπα και σε χαιδευει οσο την γλειφεις στο μουνι. Επισεις ειναι απο τις πολυ δεκτικες σε περιποιησεις, δεν εχει ευαισθησιες σε κλειτοριδα κτλ.. σε αφηνει να κανεις οτι γουσταρεις.

Εκανα ντουζακι στην αρχη και στο ενδιαμεσο για να δεχτω απεριοριστη πιπα και μου τον εγλειψε μεχρι και κατω απο τα αρχιδια. Στο σεξ ταιριαξε με τα γουστα μου, ηταν περισσοτερο καλη στο να δεχεται απο το να δινει αλλα αξιζει να επισημανω οτι στο cow εκανε πολυ καλο παιχνιδι συνδυαζοντας το με υφος τυπου… εισαι στα χερια μου τωρα… πραγμα που δεν περιμενα μεχρι που το ειδα…

Απο την αρχη ειχα πολλες καυλες και ενεργεια να βγαλω οποτε παιχτηκαν καθαρα δυο γυροι με εντονους ρυθμους και δεν διαμαρτυρηθηκε ουτε μια φορα. Εκανε καλα στησιματα και δεν εχασε δευτερολεπτο σε οτι καναμε απο την αρχη μεχρι την ληξη του ραντεβου μας. 

Θα θυμαμαι καλα το στησιμο στα τεσσερα που το ξαναλεω εχει πολυ ομορφο κωλο και το γεγονος οτι οταν καυλωσε αρχισε να καρφωνεται πανω μου. 

Την εχυσα μια φορα στον κωλο και μια φορα στα βυζια. 

Πιστευω καταλαβατε οτι εμεινα ευχαριστημενος μαζι της.... 

Ειναι μαλλον οτι καλυτερο εχουν αυτη τη στιγμη.... 

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 140
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Φυσικό
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
gekosfuck AvatargekosfuckΜηνύματα: 101 Κριτικές: 22

Ιστορίες: 0

Kαλυτερη απο κοντα Αξιολόγηση: 8.50 — 27/11/2022 - 01:54
Kαλυτερη απο κοντα Αξιολόγηση: 8.50 — 27/11/2022 - 01:54

Σημερινο το ραντεβου με την Melissa. Ειναι νομιζω απο τα πιο ομορφα κοριτσια που θα βρειτε αυτην τη στιγμη. Μια καλη γευση παιρνετε απο τις φωτογραφιες στο σαιτ αλλα εγω την βρηκα καλυτερη απο κοντα. Η θηλυκοτητα με την γλυκια συμπεριφορα κανουν ενα μειγμα αξεπεραστο την περιπτωση της. Καπου σου φαινεται αθωα και καπου βγαζει μια καυλιαρικη διαθεση που ξυπναει τρελες καυλες. 

Εχει ακομα καλο, λειο δερμα και φοραει απο τα πιο ομορφα εσωρουχα που στο κορμι της ειναι δεκαπλασια πιο ωραια. 

Ξεκινησαμε δυναμικα με φιλι στο στομα και την ανασα της να ειναι καθαρη και δροσερη. Η δικια μου ηταν στα ιδια στανταρ και με το που διεκοψε ζητησα και δευτερο το οποιο εδωσε χωρις δευτερη σκεψη. 

Μιλαει μετρια αγγλικα αλλα εκανα υπομονη για να μαθω περισσοτερα και αξιζε τον κοπο γιατι μου δοθηκε με το παραπανω.

Ξεκινησαμε το σεξ με ενα δυνατο φασωμα που περιειχε και στοματικο και απο τους δυο μας. Ξερει καλη πιπα και προσπαθει να εχει επαφη με τα ματια. Στο γλειφομουνι της εκανα τρελα κολπα με την γλωσσα και καυλωσε γρηγορα. 

Ανεβηκε πανω μου και εκανε ενα ωραιο καβαλημα κατα το οποιο επαιξα πολυ με τα βυζια της. Εχει πολυ καλο ρυθμο και της αρεσε να εχει το πανω χερι. Μετα αλλαξαμε σε ιεραποστολικο που φιληθηκαμε ξανα στην αρχη αλλα μετα της σηκωσα τα ποδια ψηλα και της τον εχωνα βαθια και δυνατα. Αρχισε να υγραινεται πολυ το μουνι της και τελικα την εχυσα στην κοιλια. 

Στο ενδιαμεσο καναμε ακομα καλυτερο σοσιαλ, ηταν πιο ευχαριστη μετα το σεξ και το τραβηξαμε για αρκετα λεπτα με αποτελεσμα να μην εχουμε χρονο για δευτερο γυρο αλλα προτεινε να με τελειωσει με στοματικο και δεχτηκα. 

Ακουραστη συνεχισε να τρομπαρει την ψωλη μου μεχρι να χυσω πανω στα βυζια της. Ηταν και παλι θερμη και το βλεμμα της καπου καπου συναντιωταν με το δικο μου.

Περασα καλυτερα απο το αναμενομενο, εχει να δωσει πολλα στο εσκορτιγκ η συγκεκριμενη και η ομορφια της δεν θα ξεφτισει ευκολα ακομα και οταν θα ειναι μιλφ.

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 140
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Φυσικό
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
gpd AvatargpdΜηνύματα: 2518 Κριτικές: 171

Ιστορίες: 0

γλείψτε τα στήθη της Αξιολόγηση: 7.50 — 14/11/2022 - 12:59
γλείψτε τα στήθη της Αξιολόγηση: 7.50 — 14/11/2022 - 12:59

Με το γραφείο είχαμε εύκολη συνεννόηση. Το κορίτσι μας στην ώρα του, με φίλησε σταυρωτά και πέρασε στα ενδότερα.
Αγγλικά γιοκ, με το ζόρι ζήτησε νερό, πριν προλάβω να της το προσφέρω άρχισε να με φιλάει.
ότι βλέπετε στις φωτό θα σας έρθει , κοντούλικο, ομορφούλικο , περιποιημένο, καλό ντύσιμο.
Εκεί που φιλιόμασταν γδύθηκε και έμεινε με το μαύρο κορμάκι της, της το ξεκούμπωσα και έβαλα δαχτυλάκι, να το πρώτο ΑΧ το βραζιλιάνικο.
Ζήτησε φρεσκάρισμα και εντός πεντάλεπτου ήταν στα χέρια μου, κορμάκι φυσικότατο, στηθάκια όμορφα και στην θέση του, μπουτάκια δυνατά με πωπουδάκι σφιχτό, όχι το μεσογειακό αλλά και ούτε το ρώσικο, μια ενδιάμεση κατάσταση.
Γονάτισε και τον πήρε στο στόμα, πολύ καλή και βαθιά πίπα, πέρασε και από μπαλάκια που τα έγλυφε με μανία, έκανε καλό ντιπ , τα σαλάκια τρέχανε από τα χειλάκια της, ίσως να τα έχει ενισχύσει λιγουλάκι, ίσως λέω.
Περάσαμε επί του κανε-πέος και συνέ-χυσε την πίπα την καλή. Αλλάξαμε ρόλους και άρχισα τα φιλιά κατεβαίνοντας στα στήθη της, ρόγα κάγκελο, θέλει να της γλύφεις όλο το στήθος, να της του ζουλάς ευγενικά, να παίζεις με τις ρώγες της είτε με τα δάχτυλα σου είτε με την γλώσσα, κατηφόρισα λίγο ακόμη και βρέθηκα μες τα μπουτάκια της, μουνάκι τρυφερό-ευωδιαστό έτοιμο να δεχτεί την γλώσσα μου, δέχτηκε και ένα δάκτυλο, στο δεύτερο ζορίστηκε και ζήτησε να βγει.
Πίσω μόνο χάιδεμα ήθελε.
Βάλαμε προφυλακτικό και κάθισε πάνω μου, σιγά- σιγά, ζορίστηκε και πάλι αλλά απτόητη προσαρμόστηκε. Καθιστός επί του κανα-πέος και η νεαρά μας να ανεβοκατεβαίνει σαν πιστόνι, οι παλάμες μου είχα πιάσει την κωλάρα της και βοήθαγαν το πιστονάρισμα. Με την γλώσσα όσο μπορούσα έγλυφα τα στήθη της . Αλλαγή γιατί μου κουράστηκε το μωρό και στήσιμο ιεραποστολικό , τα πόδια της διάπλατα ανοιχτά το ένα πάνω στην πλάτη του κανα-πέος και το άλλο με αγκάλιαζε. Φιλιά ζητούσε και πιστονάρισμα, της τα έδωσα και τα δύο αλλά και της έδωσα τα υγρά μου στα θεσπέσια στήθη της.
Μπανιάρισμα και έχοντας άπλετο χρόνο περάσαμε στο δεύτερο ημίχρονο που εξελίχθηκε εντός υπνοδωματίου. Είχαμε και μια προσθήκη πρόγραμμα εκτός των άλλων, το στήσιμο στα τέσσερα με το καθιερωμένο πιάσιμο από την κωλάρα της και το τελείωμα μέσα της και εντός προφυλακτικού αλλά και περισσότερη ένταση .
Χρήματα έλαβε στο τέλος της ωραίας μας συνάντησης.

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 140
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Ηλικία πελάτη 40-49
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Φυσικό
Τατουάζ Μικρά διακριτικά
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δείτε τα σχόλια (2)
geroksouras Avatar geroksouras 14-11-2022 13:55:22
ηταν γλυπτης και εγλυφε;να σε πιασει στο στομα του ο χορνι ρε
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
hornyasfuck Avatar hornyasfuck 14-11-2022 15:04:42
Μέ πρόλαβε ὁ @geroksouras Πάντως ἀπροσεξία ἦταν γιατί στόν τίτλο τό γράψατε σωστά κύριε
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
servietoros AvatarservietorosΜηνύματα: 159 Κριτικές: 32

Ιστορίες: 0

Μοντελακι Αξιολόγηση: 9.00 — 13/11/2022 - 02:38
Μοντελακι Αξιολόγηση: 9.00 — 13/11/2022 - 02:38

Απο την πρωτη στιγμη που ειδα την αφιξη της ειχα την περιεργεια να την δω απο κοντα. Περνωντας οι μερες η περιεργεια μου μεγαλωσε και τελικα η λογικη του οτι δεν εχει κριτικη και δεν ξερω τι παιζει μαζι της κατερρευσε και εκλεισα αμεσα ραντεβου μαζι της.

Ανοιγω την πορτα και παθαινω ΣΟΚ... Μπροστα στα ματια μου ενα πανεμορφο κοριτσι οχι πανω απο 25, χαμογελαστο και λιγο κοντο, ολοιδια με τις φωτογραφιες. 

Σαν να μην εφτανε αυτο ηξερε και ωραια αγγλικα και ειχε ορεξη για κουβεντα οποτε ναι… η αρχη μαζι της ειχει ολα τα καλα μαζεμενα.

Στο προσωπο μοιαζει με τυπικη ομορφη λατινα, με σαρκωδη ομορφα χειλη και γλυκα ματια ενω στο κεντρο μια συμπαθητικη και οχι μεγαλη μυτη. Το δερμα της στο προσωπο καλο οπως και στο σωμα. Το χτενισμα της και η περιποιηση στο προσωπο και στα ακρα πολυ καλα. Ειναι με λιγα λογια μοντελακι και ταυτοχρονα γλυκος χαρακτηρας.

Παρολο την ευχαριστη κουβεντα δεν μπορουσα να περιμενω και εκανα κινηση για φιλι. Για ακομη μια φορα με εξεπληξε δινοντας μου ενα πραγματικα φλογερο φιλι με γλωσσα. 

Βγαζοντας της τα ρουχα την φιλουσα σε ολο της το σωμα. Επομενο βημα την εβαλα να ξαπλωσει και περασα απο παντου την γλωσσα μου με μεγαλη σταση στα πραγματικα υπεροχα φυσικα βυζια της που ηταν απο τα πιο ομορφα που εχω δει, ακομα και η ρωγα της ηταν ομορφη. Το μουνι της δεν ειναι υπερβολη αν σας πω οτι το εγλειψα με λαχταρα σαν να μην ειχα δει μουνι για πολυ καιρο. 

Ουτε ιχνος βρωμιας η δυσαρεστης μυρωδιας πανω της και κανει ωραιο ανοιγμα με τα ποδια της που με καυλωσε ακομα περισσοτερο. 

Το καλυτερο της χαρακτηριστικο στο σωμα ειναι το ιδανικο βαρος, δεν ειναι κοκαλιαρα, εχει να πιασεις αλλα δεν περισσευει τιποτα, αγγιζει την τελειοτητα. 

Ηδη με το γλυψιμο την ειχα κανει να τελειωσει αλλα δεν φαινοταν να ειχε χασει το ενδιαφερον της, αρχισε ενα τσιμπουκι αρκετα καλο αλλα που δεν χρειαζομουν γιατι απο την αρχη μεχρι εκεινη την στιγμη η πουτσα μου ηταν ορθια. 

Ο πρωτος γυρος ηταν ενα καθαρο ιεραποστολικο, ενα gfe στα μεγαλεια του, με πολλα φιλια και να αποζητα βαθια διεισδυση, να αναστεναζει καυλιαρικα και στο προσωπο να την βλεπω να παιρνει μορφασμους καυλας. 

Σιγουρα περναγε καλα και αυτο με εφερε πολυ γρηγορα στο χυσιμο.

Δεν υπηρξε χασιμο χρονου και αυτη την φορα χρειαστηκα οντως την πιπα της που δεν εχει προστυχιες παρα μονο οτι τον πουτσοκεφαλο τον ρουφαει σαν γλειφιτζουρι με χαμογελο και eye contact.

Εναρξη δευτερου γυρου με cowgirl και την Μελισσα να δινει πραγματικο πονο… Λιγο εκεινη και λιγο εγω τελικα εγινε δυνατο το γαμησι και το γυρισαμε στο πισωκολλητο.

Εχει πολυ καλο κωλο με ομορφο σχημα πρωκτου ο οποιος ηταν περιποιημενος ως προς την τριχοφυια αλλα και μη διαθεσιμος για γαμησι, οχι οτι δε ζουσα ηδη μια μεγαλη συγκινηση γαμωντας την στα τεσσερα αλλα απλα να μην ταξιδευει η φαντασια σας τσαμπα σε απαγορευμενα λημερια.

Εδωσα πονο χωρις να την πονεσω και με ευχαριστουσε σε ολη την διαρκεια με βογγητα και μικρες αλλα καυλωτικες κινησεις της λεκανης. Κοντα στην μια ωρα μαζι της ηρθε και η καταθεση του δευτερου γυρου που εγινε με δυνατο ψεκασμο πανω στα δυο κωλομερια. 

Δεν βρηκα κατι το οποιο θα χαρακτηριζα μειονεκτημα μαζι της, απο την εμφανιση μεχρι και στο πως εφυγε απο το διαμερισμα μου, το κοριτσι ελαμψε με την παρουσια της, με τους τροπους της  και με την συμμετοχη της.

Αυτο το γραφειο ναι μεν ειναι νεο αλλα κανει πολυ καλη δουλεια στο να επιλεγει γκομενες και απο δω και περα θα κλεινω περισσοτερες απο το δικο τους, το πιο πιθανο και την ιδια ξανα.

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 140
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Φωτογραφίες Ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Φυσικό
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks