Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Alice-3  (Athens VIP Girls)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

geroksouras AvatargeroksourasΜηνύματα: 5503 Κριτικές: 310

Ιστορίες: 0

Κριμα το κορμι Αξιολόγηση: 5.33 — 10/01/2023 - 14:36
Κριμα το κορμι Αξιολόγηση: 5.33 — 10/01/2023 - 14:36

Τσολιας 
κλωνος της Στικουδη σε ορισμενες φωτογραφιες αλλα και απο κοντα δεν παει πισω
εχει τουπε ειμαι μουναρα και το ξερω
παμε στο ραντεβου
χτυπαω πορτα στο μουνι της
ξαναχτυπαω one minute amore
επινε καφεδακι με την συγκατοικο της βγαζει εξω το φλυτζανι και την συγκατοικο της 5-6 λεπτα που περιμενα σαν μαλακας στο μικρο διαδρομο να με βλεπουν συμπαιχτες που εμπαιναν κι εβγαιναν απο τα δωματια
Μπαινω μεσα η τυπισα καπνιζε
ειχε και ανοιχτο παραθυρο με το τασακι εξω
Λεω να μπω για ντουζ
Μου λεει οχι ντουζ γιατι στα μισαωρα δεν χαλαω πετσετα πλυντον στο νιπτηρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ευτυχως ειχα το μαγικο μου βαλιτσακι του σπορτ μπιλυ με την δικια μου πετσετα
Γενικα το ραντεβου πηγε κατα διαολου με την γκομενα να γκρινιαζει οτι ειναι πολυ λιγα τα 160 την ωρα
Ζαμε Κορωπι με αυτην ρε
Ζαμε Κορωπι

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 30 λεπτά
Κόστος (€) 120
Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
Ηλικία πελάτη 40-49
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Δεν θα ξαναπήγαινα
Πίπα Με προφυλακτικό
Φιλί Όχι
Στήθος Σιλικονάτο
Τατουάζ Αρκετά
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δείτε τα σχόλια (5)
hornyasfuck Avatar hornyasfuck 10-01-2023 15:23:40
Μᾶς λές τὰ εἰσαγωγικά, ἀλλά τὸ τί (ΔΕΝ) ἔγινε στὸ κρεβάτι δέ μᾶς τὸ λές.... Μᾶλλον κομοδίνο, ἄν καταλαβαίνω καλῶς...
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
geroksouras Avatar geroksouras 10-01-2023 17:48:50
καλως καταλαβαινεις
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Καλά πήγε κι αυτό. *λολ*
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
AlfaArsenico Avatar AlfaArsenico 11-01-2023 09:29:48
μαγικο μου βαλιτσακι του σπορτ μπιλυ με την δικια μου πετσεταΠεθανα στα γελια ξουρα! Προετοιμασμενος για ολα πας εσυ!
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Sikelos Avatar Sikelos 11-01-2023 15:00:33
Γιατι αυτη πλενει τις πετσετες κανει και μπουγαδες ??? ????????
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
ydroxoos7 Avatarydroxoos7Μηνύματα: 786 Κριτικές: 51

Ιστορίες: 0

Χαμηλων στροφων... Αξιολόγηση: 7.50 — 09/01/2023 - 00:43
Χαμηλων στροφων... Αξιολόγηση: 7.50 — 09/01/2023 - 00:43

Με την εμφανιση της η Αλις εντυπωσιαζει...

Ειναι ψηλη γυναικα με πολλα τατουαζ στο σωμα της και αν αφαιρεσετε με το μυαλο σας την λαμψη στο προσωπο θα καταλαβετε πως ειναι στην πραγματικοτητα.

Σκιζει στα αγγλικα και σαν παρεα τα πρωτα δεκα λεπτα που μιλησαμε ηταν ευχαριστη. 

Απο ηλικια δεν θα την εκανα περισσοτερο απο 28, σιγουρα δεν εχει κλεισει τα 30, ειναι συνειδητοποιημενο εσκορτ και δεν κλεβει χρονο. 

Δε κουραστηκα να την κλεισω, η τηλεφωνητρια ηταν πολυ γλυκια στην επικοινωνια. Ως προς την ομορφια ειναι καλη επιλογη εκ μερους τους αλλα δεν ειναι το ιδιο καλη στις υπηρεσιες, χωρις να πιανει πατο φυσικα, αλλα...

Μετα το τσιμπουκι που ηταν μετριο σαν τεχνικη περασα ενα γλειψιμο στα βυζια που στο ενα εχει πιρσινγκ και μετα αποφασισα να της κανω ενα γλειφομουνι γιατι η γκομενα ηταν πολυ καθαρη και ηθελα να της ξυπνησω τις καυλες ωστε να περασουμε καλυτερα. Ηταν δεκτικη και ολα εδειχναν οτι πετυχα τον σκοπο μου αλλα υπηρξε ενα εμποδιο που δεν μπορεσαμε να ξεπερασουμε και αυτο ηταν οι αντοχες της. 

Αποφασισα να κανουμε λιγο δυνατο σεξ με στησιμο στα τεσσερα και μου εκανε ενα ωραιο στησιμο που το θυμαμαι και μου καυλωνει η πουτσα ακομα και τωρα. Εβαλε λιγο λιπαντικο στην εισοδο και η αισθηση ηταν πολυ καλη. Ανεβαζοντας τις στροφες δυσανασχετησε και μου ειπε με ευγενικο τροπο οτι δεν την παλευει λογω πονου οποτε χαλαρωσα τις στροφες μου. 

Οχι οτι δεν γουσταρα αλλα αλλο ειχα στο μυαλο μου.... 

Εχυσα με καθυστερηση και τελικα δευτερο γυρο δεν καναμε αλλα αξιποιησαμε τον χρονο με την καλη της παρεα και ενα μασαζακι αρκετα καλου επιπεδου. 

Αν η τυπισσα εδινε και φιλι με γλωσσα θα ηταν ενα ωραιο gfe το ραντεβου μαζι της.

Η επιλογη της καθαρα και μονο για την ομορφια της, παρολο τις μετριες υπηρεσιες, θα ειναι για καποιους ανεκτη και για καποιους παλι οχι, προσωπικα αν μαθαινα οτι βελτιωθηκε σε κατι απο οσα ανεφερα θα την ξαναεπερνα.

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 160
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι
Στήθος Καλό σιλικονάτο
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
starboy AvatarstarboyΜηνύματα: 126 Κριτικές: 26

Ιστορίες: 0

Μουναρα ορεξατη Αξιολόγηση: 8.33 — 02/01/2023 - 14:41
Μουναρα ορεξατη Αξιολόγηση: 8.33 — 02/01/2023 - 14:41

Γραφω λοιπον την πρωτη μου κριτικη για φετος ξεκινωντας με το χρονια πολλα και ευχομαι καλα γαμησια φετος, καλυτερα και απο τα περσινα!

Η διαθεση και η προθυμια της κοπελας φανηκε απο την αρχη και ηταν ξεκαθαρα θετικη. Απο εμφανιση ειναι πολυ ομορφη, πιο ομορφη και απο οτι την βλεπετε στις φωτογραφιες. Το σωμα της ειναι τελειο, με ιδανικες καμπυλες, καλα φτιαγμενα βυζια ενω τα κιλα σε συνολο οτι πρεπει για το υψος της. Το προσωπο της και αυτο ομορφο αλλα σε συνολο περισσοτερο θα την διαλεγα για το σωμα παρα για το προσωπο λογο του γουστου μου και τιποτα παραπανω. 

Ηταν επικοινωνιακη και ευγενικη δειχνοντας σεβασμο και προθυμια να εξυπηρετησει αλλα δεν δινει φιλια με γλωσσα.

Στις υπολοιπες υπηρεσιες ηταν περισσοτερο απο ικανοποιητικη και ειδικα η πιπα της ηταν ολα τα λεφτα. 

Δεχτηκε χωρις προβλημα να της κανω στοματικο και ειχε καθαρες τις τρυπες της οι οποιες ηταν και ατριχες. 

Οταν ηρθε η ωρα για σεξ μου εκανε ενα απιστευτο στησιμο στα τεσσερα που πραγματικα μονο και μονο για την θεα αξιζε που την πηρα. Στο σεξ δεν μου εβαλε εμποδιο σε κατι και προσφερει και κωλο αλλα δεν πηρα γιατι θελει 50 ευρω συν. Δουλεψε τα λεφτα της και ειναι συνειδητοποιημενη εσκορτ αλλα θελει να μην την γαμησεις πολυ δυνατα πραγμα που το σεβαστηκα ειδικα με τον ευγενικο τροπο που μου το ζητησε. 

Το γραφειο αν και εχει φερει μερικες που δεν ειναι τοσο καλες στις υπηρεσιες, αυτην την φορα το κοριτσι ηταν πολυ καλο οπως επισεις και οι τηλεφωνητριες που ηταν πολυ εξυπηρετικες. 

Για αλλη μια φορα καλη χρονια και καλα μουνια στον πουτσο μας!


Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 160
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι
Στήθος Καλό σιλικονάτο
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
malaperdas1 Avatarmalaperdas1Μηνύματα: 121 Κριτικές: 24

Ιστορίες: 0

Nα την δοκιμασετε Αξιολόγηση: 8.00 — 11/11/2022 - 01:35
Nα την δοκιμασετε Αξιολόγηση: 8.00 — 11/11/2022 - 01:35

Την πηρα outcall και ο λογος περισσοτερο γιατι ηθελα να την δω ντυμενη πριν την δω γυμνη. Ειχε επιλεξει κοκκινο χρωμα ενδυμασιας, ενα χρωμα το οποιο πραγματικα ταιριαζε τοσο την εμφανιση της οσο και στον φλογερο της χαρακτηρα στο σεξ.  

Ειναι κοντα αλλα οχι ιδια με τις φωτογραφιες που οποιοσδηποτε μπορει να καταλαβει οτι δειχνουν μια υπερβολικη λαμψη. Ως προς τα χαρακτηριστικα σε καποιες μοιαζει περισσοτερο και σε καποιες λιγοτερο.

Ηταν γεματη ορεξη για κουβεντα αλλα και για σεξ οπως αποδειχτηκε αργοτερα. Το μονο που χρειαστηκε για να σπασει ο παγος ηταν να χαμογελασει και με δυο τρεις κουβεντες καταληξαμε σε φιλια στο στομα. 

Φιλωντας την αρχισα να την χουφτωνω κυριως στον κωλο ο οποιος ειναι σφιχτος οσο πρεπει και με ιδανικο μεγεθος για το κορμι της αλλα και για να γεμιζουν τα χερια μου. Τα βυζια απο την αλλη θα ηθελα να ειναι λιγο πιο μαλακα παρολαυτα η ρωγα της ηταν πολυ συμπαθητικη και με το γλειψιμο σκληρυνε. 

Με δυο λογια η κοπελα ειναι για gfe αλλα εχει απο φυσικο της μεγαλη επιθυμια για σεξ και αυτο την κανει ξεχωριστη περιπτωση και εμας τυχερους που την εχουμε. Εχει καλη τεχνικη στο στοματικο, γλυφει και τα αρχιδια και τον πουτσο τον λουζει με την γλωσσα της απο πανω μεχρι κατω. Γουσταρει να της κανουν γλυφομουνι και παρολο που κρατιεται για να μην δειξει οτι καυλωνει ειναι προφανες οτι κανει αυτο που της αρεσει και χυνει.

Στο γαμησι βαλαμε στην αρχη λιγο τζελ που ηταν αναγκαιο γιατι ειναι αρκετα στενη και η αισθητη ηταν οτι πρεπει. Στην αρχη ξεκινησα χαλαρα αλλα εβλεπα οτι ηθελε πιο δυνατα και γρηγορα, εκει που δεν το περιμενα δηλαδη αρχισε να κινειται με την διπλασια ταχυτητα απο την δικη μου και καυλωσα αγρια. Στο ανεβασμα στροφων αντεδρασε με βογγητα που ηταν αληθινα εκατο τοις εκατο αλλα και το μουνι της υγρανθηκε. 

Ο δευτερος γυρος ξεκινησε με εκεινη απο πανω… Ξερει να κουνιεται πολυ ομορφα και μου εδειξε τι παει να πει οτι θελει να γαμιεται μια γυναικα. Τελικα την επιβραβευσα με ενα δυνατο σφυροκοπημα και χαστουκια στον κωλο που τα εχει απολυτως αναγκη...

Συνοψιζοντας εχω να πω οτι ειναι μια κοπελα η οποια εχει καποια εμπειρια στο εσκορτινγκ αλλα πανω απο ολα εχει πραγματικη επιθυμια να γαμιεται και εκει κρυβεται το κλειδι της επιτυχιας της. 

Ειναι μια επιλογη που θα συμβουλευα να δοκιμασετε...

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 160
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Σιλικονάτο
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δείτε τα σχόλια (1)
geroksouras Avatar geroksouras 11-11-2022 16:34:44
αντικρουομενη κριτικη με την απο κατω. αλλη μια που ειναι με τις ωρες της
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
spyros24 Avatarspyros24Μηνύματα: 554 Κριτικές: 16

Ιστορίες: 0

Απο εμφάνιση είναι ΜΠΟΜΠΑ Αξιολόγηση: 7.50 — 10/11/2022 - 17:02
Απο εμφάνιση είναι ΜΠΟΜΠΑ Αξιολόγηση: 7.50 — 10/11/2022 - 17:02

Η Εξαργύρωση του δώρου που κέρδισα στον διαγωνίσμο της εβδομάδας έγινε χθές με την alice  στον χώρο της! το γραφείο είναι εξυπηρετικότατο και έχουν άψογή συμπερηφορά! Οπότε αρχίκα να ευχαριστήσω  το γραφείο και το φόρουμ για αυτό το υπεροχό δώρο!

Όσον αφορά τώρα το ραντεβού η επιλογή έγινε καθως κοιτούσα τις φωτογραφίες και πραγματικά μου κόλλησε ότι θέλω την alice! Κολλησε το μυαλό μου! δεν  μπορούσα να δώ καμία αλλή κοπέλά όταν έβλεπα τις φωτογραφίες της!

Θα ξεκινήσω λέγοντας ότι καθ όλη την διάρκεια της συνάντησης υπήρχε μια συνεχής αμηχανία...
Χτυπάω πόρτα μπαίνω μέσα και λέω Μπομπα! πιασαμε το τζακ- ποτ! η κοπέλα είναι πιο ομορφή απ ότι στις φωτογραφίες έχει πολύ ωραίο προσώπο, κώλαρα στητη βραζιλιάνικη και βυζάρες φτιαγμένες αλλά πολύ ωραίες! πιανουμε λίγο την κουβέντα, και έγω αρχίζω και κάνω κινήσεις να ξεκινήσουμε αλλά η κοπέλα δεν σταματάει να μιλάει! Λέω όπα τι κάνουμε τώρα και αρχίζω και την φιλάω και της βγαζω τα  πάντα σιγά σιγα! ολή αυτή την ώρα δεν έχει σταματήσει να μιλάει! ξεκιναω να της γλύψω τα βυζια και μου κάνει όχι γιατι είναι πολυ ευαίσθητα λεω οκ και συνεχίζω με ενα γλυφομουνι! έχει πιρσιγκ στο μουνί και επίσης πολυ ωραία γευση! στην συνέχεια βάζουμε προφυλακτικό και μου ξεκινάει μια πολύ καλη πίπα με πολυ σάλιο και με λάγνες ματιές! έχει και πιρσιγκ στην γλώσσα! την αρχιζω υστερα σε ιεραποστολικο οπου έχει κάτσει λίγο αστερίας και στην συνέχεια την γυρίζω στα 4 οπου η θέα είναι απιστευτη! δεν κρατήθηκα και έχυσα αμέσως

Κάνουμε ένα τσιγάρο και πιάνουμε την κουβέντα! και η ώρα περνάει και η κουβέντα δεν σταμάταει! Στο μεταξυ εγώ την έχω βάλει και μου χαϊδεύει τον πούτσο αλλα το κάνει τελέιως αμήχανα με καμία διαθεση να με καυλώσει!  ξεκινάω να παίξω με τις βυζάρες αλλά είναι ευαισθητες οπότε σταματάω! τις λεω και πιπα και ξεκινάει! και την έχω αρκετη ώρα και μου παίρνει πιπα μέχρι που γίνομαι τουρμπο και ξεκινάω ενα ωραίο πισωκολλητο!  στο τέλος έβγαλα το πορφυλατκικό και έχυσα στην κωλάρα της!

Θα κλέισω λέγοντας ότι παρόλο που κύλησε αμήχανα η  όλη μας συνάντηση είμαι ευχαριστημένος που πήδηξα μια τετοια μουνάρα!
την βλέπεις και σου πέφτει το σαγόνι! όσον αφορα τώρα το Value for money  εβαλα 5 υποθέτοντας ότι θα έδινα 160 για αυτη την συνάντηση και αν τα χα δώσει νομίζω ότι θα τα έκλαιγα λίγο καθώς δεν την θεωρώ μια επιτυχημενη συνάντηση! Θα θεωρήσω ότι δεν υπήρξε καλή χημεία μεταξυ μας


Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Ηλικία πελάτη 18-29
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Δεν θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
Πίπα Με προφυλακτικό
Φιλί Ναι
Στήθος Καλό σιλικονάτο
Τατουάζ Πολλά
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δείτε τα σχόλια (1)
Daskalosa Avatar Daskalosa 10-11-2022 20:24:19
Παλι καλα που ηταν freefuck φιλε αλλιως θα τα εκλαιγες τα λεφτα!!!
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks