Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Marcela  (Athens VIP Girls)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

marios_as Avatarmarios_asΜηνύματα: 77 Κριτικές: 16

Ιστορίες: 0

Eιναι VFM Αξιολόγηση: 8.00 — 15/11/2022 - 02:03
Eιναι VFM Αξιολόγηση: 8.00 — 15/11/2022 - 02:03

Ταλαιπωρησα την τηλεφωνητρια μεσημεριατικα με ερωτησεις για πολλες κοπελες, αξιοσημειωτο οτι παρεμεινε ψυχραιμη και ευγενικη μεχρι να παρω την αποφαση μου για την Μαρσελα. 

Το ραντεβου εγινε στο σπιτι μου και ηρθε δεκα λεπτα νωριτερα, μολις ειχα τελειωσει το μπανιο μου. 

Δεν ενοχληθηκα απο την προωρη αφιξη, τα ειχα προετοιμασει ολα και της ανοιξα κατευθειαν την πορτα. 

Κατα την γνωμη μου οι περισσοτερες απο τις φωτογραφιες της την αδικουν, νομιζεις οτι ειναι ασχημη και της εκαναν πολυ φωτοσοπ ενω το αληθινο της προσωπο ειναι γλυκο και απο εικοσαχρονη κοπελα οποτε τζαμπα ο κοπος του φωτοσοπα. Το δερμα της ειναι καθαρο και το χαμογελο απαλο και ομορφο.   

Μιλησαμε περι ανεμων και υδατων αρχικα για να σπασει ο παγος και ηταν φιλικη με το αγγλικο της να ειναι σε καλο σημειο.

Δεν προσπαθει να το παιξει οτι και καλα τα ξερει ολα, ειναι απλη και βασικα οτι βλεπεις παιρνεις. Δεν επεδιωξα φιλια παρολο που τα χειλη της ειναι πολυ ομορφα, καταλαβα οτι καποια πραγματα τα κραταει για την προσωπικη της ζωη και το σεβαστηκα. 

Ολα ξεκινησαν λοιπον απο το λαιμο και κατω, με δικη μου πρωτοβουλια, προσπαθησα να ειμαι αισθητικος και απαλος μαζι της, αυτο μου εβγαλε και ακολουθησα το ενστικτο μου. Ειχα ξυριστει για να μην εχει παραπονα για τα γενια και περασα απο ολες της τις ερωτογενεις ζωνες λογο του οτι ηθελα να ειναι οσο το δυνατον περισσοτερο καυλωμενη κατα την διαρκεια του σεξ.

Η προσπαθεια μου ειχε αντικτυπο και την επεστρεψε με το ιδιο νομισμα. Ανεβηκε απο πανω μου και με καυλωσε πραγματικα με τα παιχνιδια που εκανε με την γλωσσα της στο λαιμο μου αρχικα, μετα στις ρωγες μου και τελικα εφτασε στον πουτσο. Εκει της βγαζο το καπελο, μου εκανε ενα απο τα καλυτερα τσιμπουκια που εχω δεχτει απο τοσο νεο κοριτσι. Τα μπαλακια μου δεχτηκαν επισεις περιποιηση και πολυ απλα δεν αντισταθηκα στην αναγκη μου να χυσω οποτε εκει ελαβε τελος ο πρωτος γυρος. 

Ο δευτερος γυρος ξεκινησε με 69 οπου εκανα το μουνακι της να σταξει υγρα στην γλωσσα μου. Η συνεχεια εγινε με καβαλημα σε αργο ρυθμο δινοντας μου την δυνατοτητα να γλειφω τα βυζια της ασταματητα. Το μουνι της οσο πρεπει στενο αλλα και υγρο. Εχει ταλεντο η μικρη στο γαμησι αλλα εγω περισσοτερο πιστευω οτι το απολαμβανει πραγματικα και γι’αυτο της βγαινει ωραιο το σεξ.

Στην απο κατω θεση με πισωκολλητο μου εκανε ενα ωραιο στησιμο και απο τις δυνατες πουτσιες που εφαγε αρχισε να αναστεναζει δυνατα. Εχει μια κωλαρα που σε σχεση με το υπολοιπο σωμα της μοιαζει πολυ μεγαλη και σιγουρα θα ειναι αδυναμια για τους λατρεις τον οπισθιων. Αδειασα ενα πενταλεπτο πριν ολοκληρωσουμε την ωρα μαζι πανω στον κωλο της. 

Δεν βιαστηκε να φυγει, με την ηρεμια της πηρε τα λεφτα και αρχισε να ντυνεται διατηρωντας την επαφη μαζι μου μιλωντας ξανα για ασχετα πραγματα.

Της ειπα παντως πριν φυγει οτι ηταν πολυ καλη και οτι μπορει να τα ξαναπουμε ωστε να με θυμαται.

Με 140 ευρω που παιρνει ειναι VFM

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 140
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι
Στήθος Φυσικό
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
gekosfuck AvatargekosfuckΜηνύματα: 101 Κριτικές: 22

Ιστορίες: 0

Ωραιο γαμησι Αξιολόγηση: 8.33 — 05/11/2022 - 02:54
Ωραιο γαμησι Αξιολόγηση: 8.33 — 05/11/2022 - 02:54

H Μαρσελα ειναι μια βραζιλιανα περιπου οπως την βλεπετε στις φωτογραφιες αλλα και με ορεξη για γαμησια που φαινεται μονο απο κοντα.

Η διαθεση της πολυ καλη με το που ανοιξε την πορτα και με ειδε, και η δικη μου εφτιαξε οταν ειδα οτι δεν ειναι διαφορετικη απο τις φωτογραφιες. 

Στις υπηρεσιες της δεν περιλαμβανει τα φιλια με γλωσσα, μονο επιφανειακα και το λεει με ωραιο τροπο απο την αρχη.

Αρχισε να μου τριβεται αρχικα με την κωλοχαραδρα να κινει τον πουτσο μου δεξια και αριστερα και ηταν γενικα γρηγορο το περασμα απο τα προκαταρκτικα στο σεξ. 

Περασαμε στο ντους μαζι και εκει μου εκανε μασαζ και τσιμπουκι ακαποτο. Καλη η τεχνικη της, με χερι αλλα πολυ χρηση της γλωσσας στο κεφαλι που μου τον εκανε σκληρη σαν πετρα. 

Συνεχισα εγω με γλειφομουνι απο πισω και μετα γυρισε απο μπροστα. Πολυ καλο το κωλαρακι της και γενικα ολη η περιοχη καθαρη και περιποιημενη.

Η συνεχεια στο κρεβατι εγινε παλι με τσιμπουκι το οποιο περιλαμβανε και γλυψιμο στα παπαρια. Μετα καθισε πανω μου και αρχισε να κοπανιεται με δυναμη. Οι βυζαρες της ανεβοκατεβαινανε και το προσωπο της ειχε κοκκινισει. Φαινοταν οτι της αρεσε που γαμιεται, δεν ειναι απλα μια δουλεια... Ο πρωτος γυρος ετσι τελειωσε και στο μεσοδιαστημα καναμε αρκετη κουβεντα γιατι ξερει και πολυ ωραια αγγλικα. Ηταν σαν να γνωριζομασταν απο καιρο, φιλικη και ανοιχτη σε αρκετα προσωπικα της. Μου αρεσε πολυ το ποσο προσεκτικα με ακουγε και παρολο που ηταν μικρη η διαρκεια του σοσιαλ δεν θα μου σβησει ευκολα η εντυπωση που εχω γι’αυτην. 

Ο δευτερος γυρος ξεκινησε με 69 συντομο γιατι ηθελα να την παρω σε doggy. Πολυ καλο το στησιμο και ωραια και η θεα, εδωσα πονο και δεν ειχε παραπονο. Την ειδα μερικες φορες να παιζει με τομουνι της και τα βογγητα της καπου καπου με καυλωνανε ακομα περισσοτερο. 

Ειναι μονο για gfe τουλαχιστον για την ωρα. Ενω δεν εχει μεγαλη εμπειρια προσπαθει να δωσει την καλυτερη ερμηνεια σε οτι αφορα το σεξ και προσωπικα με κερδισε σαν πελατη. 

Το αν θα γινει μια επαναληπτικη θα ελεγα ναι αλλα μετα απο καποιους μηνες ωστε να εχει ακομα περισσοτερη εμπειρια.

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 140
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Πίπα Με προφυλακτικό
Φιλί Ναι
Στήθος Φυσικό
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
AnteToPoulo AvatarAnteToPouloΜηνύματα: 340 Κριτικές: 57

Ιστορίες: 0

Λιγο απ΄ολα Αξιολόγηση: 8.17 — 29/10/2022 - 22:27
Λιγο απ΄ολα Αξιολόγηση: 8.17 — 29/10/2022 - 22:27

Η συναντηση μαζι της εγινε στο ξενοδοχειο στην Συγγρου.

Ανοιξε η πορτα και θετικες οι εντυπωσεις... Ειναι ενα ομορφο μωρο γυρω στα εικοσι και αμεσα μου εδειξε τις καλες της γνωσεις στα αγγλικα ξεκινωντας μια ωραια κουβεντα. 

Φορουσε μονο τα εσωρουχα και κουνιοταν με χαρη μεσα στο δωματιο. Ολα τακτοποιημενα εν τω μεταξυ και ο χωρος μυριζε αρωμα. Το ενδιαφερον της για μενα με ενθουσιασε, δεν το περιμενα να πω την αληθεια και κατα καποιον τροπο αλλαξε τις προσδοκιες μου προς αυτην. Σταδιακα την πλησιασα και απεσπασα ενα φιλι στο στομα με γλωσσα το οποιο δεν εδωσε απλοχερα αλλα και παλι ηταν ωραιο.

Στην συνεχεια μπηκα στο μπανιο για πλυσιμο και στην επιστροφη πηρα και δευτερο γλωσσοφιλο το οποιο ηταν και το τελευταιο του ραντεβου μας γιατι μετα αρχισαμε πιο σοβαρα πραγματα. 

Ξεκινησα το πειραγμα με την γλωσσα σε ολο το σωμα απο τον λαιμο σταδιακα πιο κατω στα βυζια και μετα στο μουνι. Για λιγο καθοταν ακινητη και το απολαμβανε αλλα οσο εγλυφα το μουνι της επιασε το κεφαλι μου και με καθοδηγουσε ενω σε καποια φαση δεν διστασε να μου πει οτι θελει και εκεινη και τοτε παιχτηκε το 69. Μου εκανε βαθια πιπα και με καλο στυλακι το γλυψιμο αλλα μονο με καποτα. Η μονη μου παρηγορια ηταν οταν μου εγλυψε τα αρχιδια και τοτε σχεδον εχυσα. 

Μετα απο συντομο διαλειμμα στηθηκε στα τεσσερα και αρχισε το γλεντι. Ωραιο και μεσα το μουνι της, στενο και υγρο πλεον  να κουμπωνει ομορφα με τον πουτσο μου κι η γκομενα να γουσταρει. Μου προτεινε cow και δεχτηκα με αποτελεσμα τα επομενα πεντε λεπτα να δεχομαι ανελητο καβαλημα και τελικα να χυνω χωρις να μπορω να κανω διαφορετικα. 

Γλυκουλα στο ενδιαμεσο με το σοσιαλ αλλα οπως ειπαμε no more kisses… Της εκανα στην αρχη λιγο spooning και μετα παλι πισωκολλητο. Πιο ενδιαφερουσα η συμμετοχη της με βιτσιοζικα κολπα οπως να χαστουκιζει τον κωλο της που δεν τα περιμενα και φυσικα πολλαπλασιασα για χαρη της. Η κοκκινηλα στον κωλο της ηταν εντονη και τα βογγητα της θορυβησαν και τα διπλανα δωματια. 

Της εριξα το χυσι σαν καταπραυντικη κρεμα στο τελος στα κωλομαγουλα και εδωσα στον εαυτο μου δυο λεπτα να ηρεμησω πριν ετοιμαστω για να φυγω.

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 140
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Με προφυλακτικό
Φιλί Ναι
Στήθος Φυσικό
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks