Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Violeta-2  (Athens VIP Girls)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    b-lover Avatarb-loverΜηνύματα: 92 Κριτικές: 19

    Ιστορίες: 0

    Φρεσκο καυλακι Αξιολόγηση: 8.00 — 20/12/2022 - 01:23
    Φρεσκο καυλακι Αξιολόγηση: 8.00 — 20/12/2022 - 01:23

    Ειναι πραγματικα περιεργο που κοπελα σαν την Βιολετα δεν εχει καμια δεκαρια κριτικες στο φορουμ.

    Ειχα καιρο που την ειχα βαλει στο ματι αλλα η προηγουμενη απορια με εβαζε σε σκεψεις. 

    Τελικα ειπα να δοκιμασω και ας μην εβγαινα εκατο τοις εκατο κερδισμενος.

    Απο την αλλη τα λογια απο το γραφειο ηταν περισσοτερο απο ενθαρρυντικα και με προδιαθεσαν θετικα για το ραντεβου μαζι της. 

    Η κοπελα εχει πολυ ωραιο παρουσιαστικο, δεν διαφερει απο τις φωτογραφιες εκτος απο τις αναμενομενες λεπτομερειες. 

    Το προσωπο της ειναι γλυκο και οι εκφρασεις της συμβαδιζουν με αυτο. Οι καμπυλες της ερωτικες στο μεγιστο, ερωτευτηκα αμεσως μολις την ειδα και της συμπεριφερθηκα με τον καλυτερο δυνατο τροπο.

    Ηλικιακα μολις εχει περασει τα 20, ειναι ενα φρεσκο κοριτσι με καυλες και αξεπεραστη θηλυκοτητα.

    Ειναι φιλικη αλλα οσο πρεπει χωρις να κατεβαζει τα στανταρ της, επιμενει να ειναι ερωτικη και δεν χανει χρονο στο σοσιαλ. 

    Αν και νεα δεν μπορεις να την πεις απειρη στο σεξ, αντιθετως δειχνει οτι εχει ταλεντο και της αξιζε ο τιτλος εσκορτ.

    Η πιπα της περιειχε πολυ ωραιο γλειψιμο σε ολο το μηκος και πλατος του πουτσου μου αλλα και στις αρχιδομπαλες. 

    Καποιες στιγμες ηταν πορνοσταρικες μαζι της, κοιταει στα ματια και δειχνει οτι ειναι φτιαγμενη για να κανει αυτο που κανει. Απο την αλλη δινει κατι γλωσσοφιλα εντελως gfe τυπου, συνδυαζει τις δυο καταστασεις πολυ ομορφα.

    Στο σεξ δινει πονο με τα στησιματα, δεχεται να κανει οτι της ζητησεις και κουναει το κορμι της ρυθμικα και αρμονικα για να γινεται τελειο το ζευγαρωμα. Ειναι αξιολατρευτες και για πολλα γλειψιματα οι τρυπες της. Το μουνακι ακομα λιγο δουλεμενο και ο κωλος κλειστος. Απο αντοχες δεν ειχε κανενα παραπονο ακομα και στις σχετικα δυνατες στροφες, εχει μαθει οτι στο σεξ οι αγριαδες ειναι απαραιτητο κομματι και σου δινεται να την απολαυσεις. 

    Συμβουλη μου ειναι να τρεξετε να προλαβετε οσο ειναι ακομα εδω...

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Στήθος Καλό σιλικονάτο
    Τατουάζ Πολλά
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (1)
    Ωραίος ! Καλό γαμήσι ακούγεται και τούτη καυλίτσα, όντως.
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    EpikourosGios AvatarEpikourosGiosΜηνύματα: 145 Κριτικές: 31

    Ιστορίες: 0

    Καυλωμενη μουναρα Αξιολόγηση: 8.33 — 27/10/2022 - 01:29
    Καυλωμενη μουναρα Αξιολόγηση: 8.33 — 27/10/2022 - 01:29

    Το καλυτερο υψος για γυναικα, γλυκο και θηλυκο προσωπο, ομορφα χαρακτηριστικα, συνολικα η καταλληλοτερη λεξη… πανεμορφη...

    Χτυπησε την πορτα απαλα και ρυθμικα, ανοιξα και πηγε το μυαλο μου στο να στειλω ενα ευχαριστω στο γραφειο, πραγμα το οποιο εκανα αργοτερα.

    Απο τις φωτογραφιες απεχει μονο στην λαμψη, κατα τα αλλα αυτο που βλεπετε παιρνετε. Δεν ειχε βαφτει αλλο το δερμα της ηταν καλο ενω τα ρουχα ηταν καπως ελαφρια για την εποχη.

    Αν την εβλεπες εξω σιγουρα θα κολλαγε το βλεμμα σου πανω της, δεν ειναι ευκολο να σου ξεφυγει τοσο σεξυ σιλουετα.

    Το υφακι της ειναι ξεκολε, δεν μπορεις να την δεις σαν γκομενα για φιλια και αγκαλιες. 

    Μηδεν, ντροπη και μηδεν δισταγμος σε οτι καναμε.

    Μιλησαμε ελαχιστα και αφου μπανιαριστηκε ξεκινησαμε την φαση με γλειψιματα στο σωμα.

    Πολυ καλη δουλεια στο στοματικο, προστυχο οπως αναμενοταν πιπα και με καλο γλειψαρχιδι. Εχει την συνηθεια να σε κοιταει στα ματια και μεχρι εκεινη την στιγμη εγω ημουν ορθιος και εκεινη στα γονατιστη.

    Το στηθος της αλλα και ο κωλος της ειναι ακαταμαχητα. Ηδη οσο μου εκανε τσιμπουκι η φαντασια μου αρχισε να δουλευει και οταν εκανε το πρωτο διαλειμμα της ζητησα να ξαπλωσει και αρχισα να γευομαι ολα τα ενδιαφεροντα σημεια στο σωμα της. Οι βυζαρες τελειες και στην αφη ενω αντεχει αρκετο πιπιλισμα στην ρογα. Ο κωλος και το μουνι αξεπεραστης ομορφιας. Της εκανα γλειφομουνι λες και δεν θα ξαναβλεπα γυναικα για εναν χρονο. Η Βιολετα δεν νοιαζεται για τον αν ειναι με την σχεση της η με καποιον αλλον. Οι καυλες της ηταν φανερες και αναστεναζοντας μου επιασε το κεφαλι και με κραταγε εκει που της αρεσε περισσοτερο το γλειψιμο. 

    Ειλικρινα τετοια συμμετοχη ειναι σπανια και στον πρωτο γυρο το γαμησι δεν διηρκησε για πανω απο πεντε λεπτα αλλα μου τον καυλωσε γρηγορα για τον δευτερο γυρο και εκει πειραματιστηκαμε με διαφορες στασεις. 

    Οσο την εχεις απο κατω ειναι στρωμενη, στηνεται καλα και αντεχει δυνατο σφυροκοπημα. Οταν ειναι εκεινη απο πανω της αρεσει να γαμιεται σαν αν ειναι σε τσοντα. Το τελειο και αξεχαστο θεαμα ηταν στο αναποδο cowgirl. Η κοπελα χτυπιωταν πανω μου πε παθος και το μουνι της εγινε μουσκεμα. 

    Ητα μια τελεια πορνο κατασταση, εμπειρια για την οποια σιγουρα θα εγραφα κριτικη. 

    Προτεινετε για οσους θελουν να ζησουν ενα ωραιο pse και εχουν απαιτησεις για την εμφανιση της γυναικας.


    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Στήθος Καλό σιλικονάτο
    Τατουάζ Πολλά
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (1)
    penisrakete Avatar penisrakete 28-10-2022 15:42:03
    Ειναι ανοιχτη σε γλωσσοφιλα? Πως την ειδες?
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks