Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Κριτικές Χρηστών

big-vlasis Avatarbig-vlasisΜηνύματα: 151 Κριτικές: 39

Ιστορίες: 0

Απο την πρώτη στιγμή που την Αξιολόγηση: 7.80 — 08/07/2021 - 15:40
Απο την πρώτη στιγμή που την Αξιολόγηση: 7.80 — 08/07/2021 - 15:40
Απο την πρώτη στιγμή που την είδα το σαλόνι έπαθα πλάκα. Μπήκα τυχαία στο μαγαζί και είχα το μυαλό μου να πάρω άλλη αλλά με το που τη είδα ξέχασα την προηγούμενη και αποφάσισα να την παρω 1 ωρα το βραδακι στο ξενοδοχειο μια που η αλυσιδα παρεχει σε συνενοηση και εσκορτ σερβις! . Δεν ξέρω αν έχετε δει φωτογραφίες της αλλά καλά θα κάνετε να τις δείτε. Το σωμα της είναι το ιδανικό σώμα γυναίκας με στηθος μεγάλο και στητό. Απο πρόσωπο είναι αρκετά καλή και δεν χρειάζεται περισσότερο να το συζητάμε γιατι δεν πάμε για το πρόσωπο αλλά για το μουνί. Στο δωμάτιο μπήκε με όρεξη και άρχισε τα προκαταρκτικά με χωρίς να χάσει χρόνο. Ημουν καθαρός και έγλειψε παντου. Το στοματικό το κάνει τέλεια και με βαθύ λαρύγγι ενω στα αρχίδια δίνει την προσοχή που πρέπει χωρίς όμως να υπερβάλει. Πήρε απο μόνη της την πρωτοβουλία να στηθεί στα τεσσερα και το μουνί της μου άρεσε τοσο που δεν μπορούσα να μην της το γλείψω. Έβαλα μετά την καπότα και άρχισα το γαμήσι. Το νιώθει και το νιώθεις, έχει καλό μουνί. Την πήρα καλά και όσο περισσότερο αναστέναζε τόσο πιο δυνατά την έπαιρνα. Όταν μου ήρθε να χύσω έβγαλα την καπότα και τα έριξα στα κωλομέρια της. Το κορίτσι αξίζει αλλά δεν αρκεί μια φορά για να το χαρείς, θέλει οπωσδήποτε και δεύτερο.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
Wolf AvatarWolfΜηνύματα: 320 Κριτικές: 8

Ιστορίες: 0

Sissy ή αλλοιως Liza οταν εργαζεται Αξιολόγηση: 5.80 — 02/05/2021 - 13:51
Sissy ή αλλοιως Liza οταν εργαζεται Αξιολόγηση: 5.80 — 02/05/2021 - 13:51
Sissy ή αλλοιως Liza οταν εργαζεται στα στουντιο ειναι Αλβανη που το παιζει Ελληνιδα φυσικα τα ελληνικα της ειναι τελεια οποτε δεν την ξεχωριζεις ειναι τρομερη κορμαρα παλι με το ιδιο συστημα στο γραφειο αυτο ή στην αλυσιδα στουντιο τους ή στο χωρο σου παλι στο Μπιλλ κι εγω διοτι λογο ηλικιας δεν θελω να γινομαι χου και να περιμενω στην ουρα για να γαμησω Λοιπον εκτος απο την κορμαρα και τις βυζαρες της δεν αξιζει τιποτα παραπανω καταρχας δεν βαζει γλωσσα μεσα της μιλσει συνεχεια ακομα και την ωρα της πιπας σε σημειο που σου σπαει τα νευρα Δεν θα την ξανασυναντουσα ουτε καν στο στουντιο με το 50 αρικο
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks