Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Iriane  (Athens VIP Girls)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

kotsis-pao Avatarkotsis-paoΜηνύματα: 135 Κριτικές: 28

Ιστορίες: 0

Κοντο ξεκολακι Αξιολόγηση: 7.17 — 09/02/2023 - 02:52
Κοντο ξεκολακι Αξιολόγηση: 7.17 — 09/02/2023 - 02:52

Απο τις λατινες εχω διαφορες εμπειριες το τελευταιο ετος γενικα λογο το οτι τωρα αρχισανε οι τακτικες τους εισαγωγες και μια αλλαγη ως προς το χρωμα μου ηταν επιθυμητη. Καποιες φορες, οχι πολλες, εχω πετυχει κοπελες που πανω απο ολα δεν ηταν ομορφες, ειχαν υπερβολικα φτιαγμενα χειλη, βυζια η κωλο αλλα στο θεμα της συμπεριφορας μαλλον ειμαι τυχερος και ολες μεχρι τωρα μου εχουν φερθει καλα. Στο τελευταιο μου ραντεβου ημουν αναποφασιστος γιατι και οι καυλες μου δεν ηταν δυνατες λογο του οτι ειχα περασει μια μερα πριν απο ενα στουντιο και εριξα εναν γρηγορο. Ωστοσο συντελεσε αποφασιστικα το παρελθον της Ιριανε το οποιο μου ανελυσε υπομονετικα η τηλεφωνητρια του βιπ. 

Απο εμφανιση λοιπον ειναι μια κοντη, πιο κοντη απο το κανονικο κοντο χωρις να ειναι νανος, γυναικα με ηλικια κοντα στα 30. Χρονια συν η πλην δεν υπολογιζω παρα μονο το οτι δεν πεφτεις εξω κοιταζοντας τις φωτογραφιες. Στο προσωπο κλασικα μια λατινα η οποια πρεπει να εχει προσμιξη με αιμα απο ντοπιο πληθυσμο, πριν τις αποικιες εννοω, ομορφο χαμογελο και ματια ζωηρα που ταιριαζουν και στην διαθεση της. Στο σωμα εχει φτιαγμενα σιγουρα τα βυζια αλλα πολυ μα πολυ ωραια, δεν φαινονται υπερβολικα και ας ειναι μεγαλα για το σωμα της. Ο κωλος αλλο ενα σημειο ελξης για το μυαλο, δερμα καθαρο, τα τατουαζ μια χαρα και η περιποιηση σωστη για μια γυναικα που εκδιδεται. 

Το καυλακι λοιπον που ειναι στις φωτογραφιες θα δειτε και απο κοντα αλλα δεν θα πειτε τιποτα χωρις την βοηθεια του μεταφραστη google γιατι δεν ξερει αγγλικα και φυσικα ουτε ελληνικα. Με την καλη της διαθεση αλλα και τους σεξυ τροπους το καταπια αρκετα ευκολα και αυτο το δηλητηριο.

Προσεκτικα και λεπτομερως εγλειψα ολο της το κορμι ενω εκεινη το προσεφερε με ολο της το θελω, οι ανατριχιλες ηταν απανωτες λογο του οτι ξερω τι να κανω σε αυτες τις περιπτωσεις αλλα το αποκορυφωμα ηταν οταν της εγλειψα το μουνι που αρχισε να παιζει με τις ρωγες της ενα ειλικρινες παιχνιδι μαλακιας το οποιο ειχε ως αποτελεσμα να μου στειλει μερικα ζουμια στην γλωσσα. Η πισω τρυπα ηταν ατριχη και μυριζε ομορφα οπως και το μουνι. Παρολο που δεν πηρα αναλ, μια διεισδυση με την γλωσσα και μια με το δαχτυλο την δεχτηκε χωρις να φερει την παραμικρη αντιρρηση. Το τσιμπουκι της απλα να αναφερω οτι ηταν καλο, χωρις να εχω πολυ εμπειρια ομως γιατι δεν το χρειαζομουν.

Ρωτησε την επιθυμια μου για σταση και της προτεινα να αρχισουμε με καβαλημα το οποιο εκτελεσε πολυ καλα. Κινειτε σαν φιδι χωρις να χανει επαφη με τον πουτσο ενω πανω στην ενταση χοροπηδαει σαν σωστο τσουλι.

Την δοκιμασα σε πολλες στασεις στην συνεχεια εκτος της ορθιας η οποια λογο του υψους της δεν βολευει. Πλαγιο κουταλωμα με τελειο στησιμο και αναστεναγμους καυλας, ιεραποστολικο με φιλια και σπρωξιμο του μουνιου της πανω στην πουτσα μου και ενα πισοκολλητο κοντα στο τελειωμα το οποιο ηταν αδιαμφισβητητα το καλυτερο κομματι. Η γυναικα αυτη με το στενο μουνι και το μικρο σωμα εχει αντοχες που θα ικανοποιησουν ακομα και τον πιο σκληρο γαμια αλλα δεν ειναι οτι θα ζητησει κατι τετοιο, θελει πιο χαλαρες φασεις που ομως, οπως και εξελιχθηκε το γαμησι μαζι της, αμα λαχει επιτρεπει να μετατραπει και σε ξεσκισμα. 

Καναμε μονο εναν γυρο ο οποιος ειχε την διαρκεια για δυο. Δεν θα μπορουσα να αντεξω περισσοτερο οσο καλη και αν ηταν και αυτο λογο των αντοχων μου.

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 140
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Όχι
Στήθος Καλό σιλικονάτο
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
katafygios AvatarkatafygiosΜηνύματα: 492 Κριτικές: 48

Ιστορίες: 0

Προχωρημενη στο gfe Αξιολόγηση: 6.83 — 17/11/2022 - 01:34
Προχωρημενη στο gfe Αξιολόγηση: 6.83 — 17/11/2022 - 01:34

Καταρχην οτι πιο ωραιο πανω της ειναι το χαμογελο της, για να μην πολυλογω οι φωτο του γραφειου δειχνουν σχεδον ακριβως οτι βλεπεις απο κοντα, απλα με την φαντασια σας βγαλτε την υπερβολικη λαμψη για να ολοκληρωσετε την εικονα της. Για να μην παρεξηγουμαι ειναι λιγο πιο μεγαλη σε ηλικια και αυτο φαινεται στο δερμα της, εντουτοις το σωμα που φαινεται σε ολες τις φωτο ειναι ακριβως το ιδιο! Σε αυτο το σημειο να πω οτι δεν ξερει ξενες γλωσσες οποτε στην επικοινωνια θελει υπομονη, αυτοσχεδιασμο η και ακομα καλυτερα google translate. Στην ολη κατασταση βοηθαει πολυ το χαμογελο της και το ολοφανερο κεφι που την διακατεχει. Τα χαρακτηριστικα της κοπελας που αναγραφονται στην καρτελα του γραφειου με βρισκουν συμφωνο εκτος απο την ηλικια που οπως προειπα φαινεται λιγο πιο μεγαλη. Η κοπελα δεν εχει πολυ εμπειρια στο pse συμφωνα με την δικη μου εμπειρια, απο την αλλη ειναι προχωρημενη στο gfe και αυτο ηταν το οποιο εψαχνα αρα ημουν και τυχερος σε αυτο το σημειο. Ξερει να φιλαει ωραια αλλα δεν γουσταρει να της ζητας συνεχεια, αντιθετως τα δινει απλοχερα στο κορμι οπου χρησιμοποιει και πολυ την γλωσσα της και με καλη τεχνικη. Το σωμα της ηταν καθαρο και περιποιημενο οποτε αφιερωσα μερικα λεπτα στο να το γλειφω παντου και αλλαξε λιγο η συμπεριφορα της, εγινε πιο θερμη, πραγμα που το εδειξε και με το παραπανω στο τσιμπουκι. Τα δυο πιο ομορφα σημεια οι θηλες της και το μουνι της και σε αυτα καυλωνει περισσοτερο γλειφοντας τα.

Στηνεται πολυ καλα στα τεσσερα και οσο και αν ανεβασα την ενταση δεν χαμπαριασε, το απολαμβανε με τον ιδιο τροπο. Οταν ειχα κουραστει πλεον με καβαλησε πολυ καλα με ρυθμο που συνοδευαν οι βυζαρες της αλλα και το προσωπο της εδειχνε πραγματικη απολαυση. Καναμε μονο εναν γυρο και εμεινα πραγματικα ευχαριστημενος μαζι της, αξιζε τα λεφτα που εδωσα μεχρι το τελευταιο ευρω. 

Νομιζω οτι στην κατηγορια της βαζει τις περισσοτερες κατω αν οχι ολες.


Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 140
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Καλό σιλικονάτο
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
daskos78 Avatardaskos78Μηνύματα: 202 Κριτικές: 43

Ιστορίες: 0

Tο ονειρο του πουτανιαρη Αξιολόγηση: 7.17 — 03/11/2022 - 23:58
Tο ονειρο του πουτανιαρη Αξιολόγηση: 7.17 — 03/11/2022 - 23:58

Πηγα με μια μικρη επιφυλαξη, φοβομουν οτι οι φωτογραφιες ηταν παραπλανητικες αλλα τελικα ειναι εμφανισιμη γυναικα και ειδικα οι καμπυλες της ειναι τελειες.

Βρηκα ενα καθαρο και περιποιημενο δωματιο και η Ιριανε φορουσε ενα ψηλοτακουνο που το εχει αναγκη αρχικα γιατι ειναι αρκετα κοντη. Το σετ εσωρουχων που φορουσε ηταν καυλα, μαυρο σε χρωμα και της πηγαινε παρα πολυ.

Απο ηλικια την εκοψα γυρω στα 30 αλλα ισος και κανα δυο χρονια μεγαλυτερη. Ειχε καλο δερμα και στο προσωπο και στο σωμα, τα κιλα της εκει που πρεπει και οι καμπυλες πολυ ποθητες. Το προσωπο συμπαθητικο, με χαμογελο σε περιμενει και σε υπηρετει με ορεξη μεγαλυτερη απο την αναμενομενη.

Τα φιλια της επιφανειακα αλλα και εγω δεν ηθελα κατι παραπανω σε αυτο το σημειο.

Στο σεξ βγαζει παθος, απο την αρχη που μπαινει σε αυτο το mode, δηλαδη τα προκαταρκτικα, δειχνει να ειναι απολυτα καυλωμενη και αυτο σε βαζει σε περιεργες σκεψεις οπος ποιος θελει περισσοτερο εσυ η εκεινη. Τελικα ειναι μια ισοπαλια... δεν μπορω να πω οτι κανει μια δουλεια, απλα ειναι το παθος της. Με εγλυψε σε ολο το σωμα, ειδικα στις ρωγες εδωσε μεγαλο βαρος αλλα οταν εφτασε στον πουτσο εδειξε τι παει να πει λαγνεια. Κανει απο τα καλυτερεα τσιμουκια, γλυφει ολον τον πουτσο συμπεριλαμβανομενων και των αρχιδιων με τετοι ζηλο που μονο σε τσοντες εχω δει. 

Απο κει και περα κανει οτι περναει απο το χερι της να σε ικανοποιησει με καθε δυνατο τροπο. Να πω για την δοτικοτητα της, για το οτι δεν λεει οχι σε τιποτα, για τα γαματα στησιματα τα της, για την συμμετοχη της.... Ολα με μεγιστη προσοχη και τεχνικη , το ονειρο του καθε πουτανιαρη με λιγα λογια. 

Οσο την γαμουσα βογγουσε και χαιδευε τον εαυτο της, η εκφραση στο προσωπο της εδειχνε οτι ηταν πραγματικη απολαυση για αυτο που καναμε...

Συνολικα αν οχι οτι σε γουσταρει σιγουρα νιωθεις οτι το σεξ μαζι σου το ευχαριστιεται.

Περασα πολυ καλα μαζι της και ειδοποιησα μερικους φιλους να την παρουν οσο ειναι ακομα εδω.

Το γραφειο πολυ ενταξει με τις υποχρεωσεις του...

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 140
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι
Στήθος Καλό σιλικονάτο
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
arkoudos28 Avatararkoudos28Μηνύματα: 134 Κριτικές: 29

Ιστορίες: 0

Μιλφαρα Αξιολόγηση: 7.00 — 20/10/2022 - 00:42
Μιλφαρα Αξιολόγηση: 7.00 — 20/10/2022 - 00:42

Ειχα τοσο καιρο που ηθελα να την παρω, σχεδον απο την πρωτη μερα που ηρθε. Κανα δυο φορες δεν ηταν ελευθερη τις ωρες που μπορουσα εγω αλλα την τελευταια ημουν και τυχερος και την καπαρωσα.

Πηγα ενθουσιασμενος στο ραντεβου, ενιωθα μια σιγουρια οτι θα περναγα καλα. 

Για καλη μου τυχη ειχε και εκεινη πολυ καλη διαθεση. 

Με περιμενε μονο με κατι καυλωτικα κοκκινα εσωρουχα πανω της. 

30 χρονον μιλφ, φανερα και ξεκαθαρα επαγγελματιας με εμπειρια. Κοντη, πολυ κοντη, ωραιος κωλος, ωραια βυζια, κιλα οκ... οχι αδυνατη και οχι παραπανισια... Προσωπο χαμογελαστο κοντα στις φωτογραφιες και αγγλικα μονο με translator. 

Μπηκα για μπανιο και στην επιστροφη ξεκινησαμε γλωσσοφιλα που λογο του εδειχνε καθαρη ενεδωσα και τα απολαυσα.

Απο φιλια στο στομα εγιναν στο κορμι, ξερει να σε ζεσταινει φιλαει και γλυφει στα πιο καυλωτικα σημεια αισθησιακα, την βλεπεις να κλεινει τα ματια και να ευχαριστιεται το παιχνιδι της. 

Κατι τετοιο εκανα και εγω στο δικο της σωμα, πολυ επικεντρωθηκα στα βυζια της που εχουν πολυ ζωντανη ρογα, σφιγγει και μεγαλωνει. Ξεκινησα μετα να κατηφοριζω με σκοπο να μυρισω το μουνι της, ηταν καθαρο, ευωδιαζε και οι τριχες κομμενες στο ελαχιστο, ομορφο σχημα και εκανε χωρο με τα ποδια της για να το γευτω. Ερεθιστηκε απο το γλειφομουνι και με δικη της πρωτοβουλια ξεκινησαμε 69 το οποιο μετατραπηκε σε σκετη πιπα. Γλυφει τον πουτσο με παθος, σαλιωνει το καυλι και το ρουφαει με μανια. Περιποιειται με την γλωσσα ολο το μηκος της πουτσας και οταν εφτασε στα αρχιδια τα εβαλε και τα δυο μεσα στο στομα της. Απο βαθος παιρνει ανετα μεσαια καυλια μεχρι την ριζα αλλα και ενα συντομο mouthfuck δεν την πτοησε.

Απο καυλα σε πιο καυλα σκηνικο μαζι της... στηνεται στα τεσσερα με τον υπεροχο κωλο να σε παρακαλαει να τον σκισεις αλλα θελει αλλα 50 για αναλ τα οποια δεν διεθετα. 

Το μουνι της ζεστο, υγρο καλο απο αισθηση αναλογο του υψους της.... Το προσωπο της πανω στο μαξιλαρι και απο το σφυροκοπημα αρχισε τα βογγητα. Αντεξε δυνατο τεμπο αλλα και δεχτηκε ενα σπανκινγκ διαρκειας και στα δυο κωλομαγουλα. Ενας γυρος με μεγαλη διαρκεια ηταν αυτο που ηθελα και αυτο πηρα. Στα 30 και συν λεπτα, καναμε πολλες στασεις και πηρε αρκετες πρωτοβουλιες οπως ενα καλο βαλαλημα για ενα δεκαλεπτο περιπου.

Ηταν μια καλη εμπειρια, ειναι κοντη κοπελα αλλα εχει πολυ καλο σωμα και τρελη διαθεση για γαμησι η οποια καπου καπου ξεπερνουσε και την δικη μου.

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 140
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Καλό σιλικονάτο
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
shiny AvatarshinyΜηνύματα: 77 Κριτικές: 16

Ιστορίες: 0

Για πισοκολλητο Αξιολόγηση: 7.50 — 08/10/2022 - 23:50
Για πισοκολλητο Αξιολόγηση: 7.50 — 08/10/2022 - 23:50

Τσακ μπαμ εκλεισα το ραντεβου, ολα σωστα με την συνεννοηση και εφεραν το κοντοπουτανο στην ωρα της ακριβως. 

Στην αρχη λες.. κατσε τωρα... τοσο μικρη και κανει.... αλλα οσο μικρη ειναι στο σωμα τοσο μεγαλη ειναι στο πνευμα, του σεξ φυσικα, γιατι απο μυαλο δεν μπορεις να ξερεις αφου τα αγγλικα της ειναι μηδενικα. Απο ομορφια ειναι αρκετα καλη με αποσταση ομως απο τα μοντελοειδη. Το χαμογελο και η καλη διαθεση ειναι ενα συν που βγαζει καθε συνεσταλμο η αμηχανια μπροστα της. Σαφεστατα εμπειρη και πολυ ευκολα θα δωσει φιλια στο στομα σε οποιον γουσταρει. 

Ειχε φτιαγμενα μαλλια και νυχια και οπως διαπιστωσα ηταν καθαρη παντου. Η δουλεια στα βυζια καλη και το συνολο της εμφανισης της ηταν τετοιο που σιγα σιγα αρχισαν οι καυλες.

Εκανε μια προετοιμασια στην τουαλετα και επεστρεψε ετοιμη για δραση. Μου εκανε ενα τσιμπουκι που τα περιειχε ολα απο φτυσιματα, βαθυ λαρυγγι μεχρι και γλυψιμο στα αρχιδια. Εγω εγλειψα τα βυζια της και λιγο τη κλειτοριδα της. Ολα ηταν ετοιμα και με λιγο τζελ εχωα τον πουτσο μου μεσα της. 

Οτι ενταση και σταση της ζητησα το εκανε και ακομα περισσοτερο με αφησε με το στομα ανοιχτο στο cowgirl που εδωσε ρεστα μιλαμε, με ξεσκισε. Αποτελεσμα ηταν να το ζητησω και στον δευτερο γυρο και για εκπληξη μου το επανελαβε αμειωτη ενταση. 

Στα τεσσερα ηταν επισης δυναμικη συνοδευοντας το γαμησι που της εκανε με βογγητα και με σεξυ κινησεις της λεκανης της. Οσοι πατε απροετοιμαστοι να ειστε σιγουροι οτι το πρωτο χυσιμο θα φυγει πολυ γρηγορα, απο το τσιμπουκι της κιολας ηταν πολυ ικανη σε αυτο.

Θα μπορουσα να την γαμησω αλλες δυο φορες χωρις να την βαρεθω, ειναι πολυ καλη η συμμετοχη της και το ρεπερτοριο της σε οτι κανει μεγαλο. 

Δεν μπορω να πω οτι πω ομως οτι δεν με γεμησε η μια ωρα, ηταν πολυ καλο το ραντεβου μας και σε λογικη τιμη.

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 140
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Καλό σιλικονάτο
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
geroksouras AvatargeroksourasΜηνύματα: 5510 Κριτικές: 310

Ιστορίες: 0

κοντο-πήδης Αξιολόγηση: 7.50 — 05/10/2022 - 19:57
κοντο-πήδης Αξιολόγηση: 7.50 — 05/10/2022 - 19:57

Αγαπητο μου ημερολογιο στο φορουμ
Ιριανε βραζιλιανα κατα δηλωση της κοντη, πολυ κοντη, παρα πολυ κοντη, 1.50 μετρο γκομενα τσεπης
Με ωραια φτιαγμενα βυζια και παρα πολυ καλη διαθεση και χαμογελο στο φουλ.
το υψος το ειπαμε
τα βυζια τα ειπαμε
ενα μεγαλο τατουαζ πισω
θα δειτε το χαμογελο των φωτογραφιων
Με το που μπηκα μου εσκασε φιλι και με εγδυσε σε χρονο ρεκορ
και τον εβαλε στο στομα αμεσα, περασε απο τα αρχιδια μια βολτα διαρκειας, πιπα πατωνε που λες ρε φιλε με το μποι της θα φτασει στην πατουσα
αγριο καβαλημα και με ποικιλια κινησεων, κυκλικες παλιδρομικες ανεβοκατεβασματα
δεν εκανα το παραμικρο σαν τον βουδα, με εβαλε κατω και με βιαζε κανονικοτατα
ρε το κοντοπουτανο..... τρομερη περιπτωση, την γυρισα λιγο στα 4 και μετα με τελειωσε με πιπα και γλυψαρχιδι
Ανελπιστα καλη στο σερβις
Απλα λογο του οτι ειναι κοντη ενα τακουνακι και λιγο περισσοτερο μακιγιαζ θα την γοητευε περισσοτερο
Τα αγγλικα της μηδενικα αλλα φευγοντας με ρωτησε γουσταρες; γκουστα; 2-3 φορες κι οταν της ειπα πολυ μου ειπε 10 γκρασιας
Εφυγα πραγματικα χαμογελοντας χαζογεοντας καλυτερα θα πω

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 30 λεπτά
Κόστος (€) 100
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Ηλικία πελάτη 40-49
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Σιλικονάτο
Τατουάζ Αρκετά
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
cuntstory AvatarcuntstoryΜηνύματα: 159 Κριτικές: 32

Ιστορίες: 0

Το μιλφ! Αξιολόγηση: 7.83 — 29/09/2022 - 00:30
Το μιλφ! Αξιολόγηση: 7.83 — 29/09/2022 - 00:30

Με το γραφειο εκανα ολοκληρη συζητηση για να καταληξω στην Iriane. Εψαχνα εμπειρη γυναικα που να κανει τα παντα και μου εγγυηθηκαν για την Ιριαν. 

Την φερανε στην ωρα που ειχαμε συμφωνησει, ανετη και ντυμενη καλα. Δεν ξερει αγγλικα οποτε η διαδικασια της γνωριμιας πηρε μερικα δευτερολεπτα μονο.

Μπηκε κατευθειαν για πλυσιμο και βγηκε με ορεξη για σεξ. Δινει ωραια και απεριοριστα φιλια στο στομα με περισσοτερο επιθυμια να κανει πιπα ομως και γιαυτο δεν αργησε να κατεβει χαμηλα. Εκανε μια προστυχη πιπαρα που ειχε και πολυ επαφη με τα ματια, σαλιωνε συνεχεια, ρουφαγε και εβαζε την γλωσσα της παντου. Της επιασα το κεφαλι και τον εβαλα ολον μεσα μεχρι το λαρυγγι, στην συνεχεια το mouthfuck το δεχτηκε με ευκολια. 

Στο μουνι δεχτηκε δαχτυλο χωρις ορια και καλο γλυψιμο στην κλειτοριδα, στον κωλο την δαχτυλισα με το αλλο χερι και αρχισε να γουσταρει πολυ την περιποιηση μου. Απο καθαριοτητα μαζι μου ηταν πολυ καλα προετοιμασμενη.

Πανετοιμος ξεκινησαμε τον πρωτο γυρο ο οποιος ακολουθηθηκε απο δευτερο. Ο πρωτος λογω αποχης απο σεξ αρκετων ημερων δεν ειχε μεγαλη διαρκεια παρολαυτα ειχε ενταση και ενδιαφερουσα ροη. 

Εριξα ενα ξεσκισμα στο πισωκολλητο που λιγοι πιστευω της το εχουν κανει, αντοχες απιστευτες, ακομα και να την εχεις μεγαλη δεν δυσκολευεται. Κωλο στον πρωτο γυρο δεν πηρα αλλα στον δευτερο τον τιμησα...

Στηνεται πολυ καλα, ιδανικα για το υψος μου. Το παιρνει ολον μεσα και στις δυο τρυπες και ξεκινα τα βογγητα οταν πρεπει χωρις να προδιδουν καμια προσποιηση. Ενδιαφερουσα σταση επισεις ηταν το ιεραποστολικο κατα το οποιο κανει οτι μπορει για να τον παρει οσο πιο μεσα της γινεται.

Εχει καλη αισθηση το μουνι της και ο κωλος της το ιδιο, βαζει λογικες ποσοτητες τζελ και καλο ρολο παιζουν και τα υγρα της. 

Η εμφανιση της ειναι αυτη που βλεπετε στις φωτογραφιες αλλα δεν ειναι 30, πανω απο 35 σιγουρα. Τα χρονια εχουν κανει την δουλεια τους, ειναι λιγο πιο παχουλη και στο προσωπο φαινεται η ηλικια της. Παρολαυτα ομως ειναι καλη η εμφανιση της, τα βυζια της ομορφα και το δερμα οκ.

Ηταν καθαρη  και περιποιημενη, χαμογελαστη και με καλη διαθεση. Γεμιζει το χερι σου οταν την χουφτωνεις και στα προκαταρκτικα ειναι του gfe στο γαμησι απο την αλλη μπορει να κανει και pse. 

Ειναι απο τις γυναικες που παιρνεις αν θελεις να περασεις καλα, να σε κανει να χυσεις δυνατα και να πιασουν τοπο τα λεφτα σου. 

Για τα λεφτα δεν ανεφερε κατι μεχρι το τελος, τα ελαβε με χαρα και εγω τα εδωσα με ευχαριστιηση. 

Αν μιλαγε και αγγλικα θα ηταν σαφως ανωτερου επιπεδου το ραντεβου μας...

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 190
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Καλό σιλικονάτο
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Υπηρεσίες Πρωκτικό
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money