Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Cindy  (Your Angels)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    Daskalosa AvatarDaskalosaΜηνύματα: 968 Κριτικές: 30

    Ιστορίες: 0

    Cindy ξανθος αγγελος Αξιολόγηση: 7.33 — 02/10/2022 - 04:47
    Cindy ξανθος αγγελος Αξιολόγηση: 7.33 — 02/10/2022 - 04:47

    Βλεποντας τα κοριτσια του γραφειου το ματι μου επεσε επανω στη Σιντι. Επικοινωνια με το γραφειο εξαιρετικη, κατατοπιστικη και εξυπηρετικοτατη. Κλεισιμο ραντεβου. Περιμενω δωματιο χτυπαει η πορτα και βλεπω ενα πιπινι (φαινεται πιο νεο απ' οτι αναγραφεται) ξανθο πανεμορφο με υπεροχο σωμα, με ενα ροζ φορεματακι, ροζ σακακι και μαυρες καλτσες μεχρι το γονατο. Πηγαινει στο μπανιο για φρεσκαρισμα και ξαπλωνουμε στο κρεβατι. Σωμα απαλο και βελουδινο. Ξεκινησαμε τα φιλια. Το μωρο δινει γλωσσοφιλα πολυ ωραια αλλα σταματησαμε συντομα διοτι την ενοχλουσαν τα γενια μου, ειπε, κατι που δεν μου πολυαρεσε βεβαια αλλα λεω δεν πειραζει ευκαιρια να την γλειψω περισσοτερο (Οσοι εχετε μουσια ακομα και κοντα περιποιημενα ξυριστε τα καλυτερα). Μετα ξεκινησε μια πιπα αρκετα καλη με χρηση χεριου στην αρχη αλλα μετα απο παροτρυνση δικη μου χωρις χερι. Υπακουη σε ολα και ακολουθει οτι της λες. Η περιποιηση στην περιοχη ηταν πολυ καλη! Μετα ξεκιναω το αγαπημενο κομματι το γλειφομουνι ωραιο μουνακι καθαρο οτι πρεπει και στενο. Δεχτηκε και δαχτυλο. Μετα ξεκινησαμε με cowgirl οπου εκανε τιμια προσπαθει σε αυτη τη σταση αλλα γρηγορα το γυρισαμε στα 4 με θεα αυτο το υπεροχο κωλαρακι. Ενα αρνητικο ηταν η υπερβολικη χρηση τζελ με αποτελεσμα να χανεται αρκετα η αισθηση. Συνεχισα ετσι για ωρα λογω του υπεροχου θεαματος. Λιγο ακομα πιπα και το τελος ηρθε στο στηθος. Ντουζακι, χαιρετηθηκαμε με ενα αποχαιρεριστηριο φιλι και εφυγε. Τα χρηματα τα πηρε στην αρχη (τα ειχα ηδη πανω στο κομοδινο) Συμπερασματικα προκειται για ενα πανεμορφο πλασμα το οποιο εχει ολα τα φοντα να παει πολυ ψηλα αλλα με περιθωρια βελτιωσης καθως φανηκε οτι δεν εχει αρκετη εμπειρια και πρεπει να υπαρχει καποια καθοδηγηση απο τον αλλον. Στα πολυ θετικα η δεκτικοτητα και η υπομονη/επιμονη της. Επισης, αμα μαθει τα Αγγλικα  η επικοινωνια και γενικα ολο το ραντεβου θα απογειωθουν. 

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 150
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Σιλικονάτο
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Paparovicz AvatarPaparoviczΜηνύματα: 503 Κριτικές: 127

    Ιστορίες: 0

    Σαν Ραπτομηχανή Αξιολόγηση: 8.33 — 27/09/2022 - 23:34
    Σαν Ραπτομηχανή Αξιολόγηση: 8.33 — 27/09/2022 - 23:34

    --Μόλις είδα την Σίντι τα ξέχασα όλα????, λέω δεν γίνεται να έρθει Ρωσικό πιπίνι και να μην περάσει από τον Wolf of the Hotel Street μαύρα μάτια κάναμε για να τα δούμε, έτσι έκλεισα κατευθείαν αυτό το σπάνιο ραντεβουδάκι με την αγαπητή μου Νικόλ.
    --φεύγω από την δουλειά σαν διαολεμένος???? να πάω να καπαρώσω δωματιάκι στο πόρνο ξενοδοχείο, μόλις φτάνω παρφουμαρίζομαι και ξαπλώνω στο κρεβάτι χαζεύοντας τις φωτός της και προετοιμάζοντας με για μια φρενίτιδα του Σεξ. Κάπου εκεί χτυπάει η πόρτα με το που την ανοίγω αντικρίζω ένα ξανθό ρωσιδάκι με τα βίας 24 χρονών, όμορφο να με χαζεύει μες τα μάτια???? και κατευθείαν φιλί στο στόμα ????για να την καλωσορίσω χωρίς πολλά μα μου και δεν συμμαζεύεται. Ντυμένο με ένα ροζ ολόσωμο φορεματάκι με τα στήθη να βγάζουν μάτια φορώντας καλτσοδέτα μαύρη συνοδευόμενη με παντόφλα λουλουδάτη. Δεν προλαβαίνει να αφήσει τα πραγματάκια της ήδη έχω αρχίσει και ξετυλίγω το περιτύλιγμα, με το που την γδύνω φανερώθηκε ένα σώμα αλφάδι, αχρωμάτιστο και αψεγάδιαστο ακριβώς των φωτός σωστό πιπίνι και δυο στήθη τούμπανο 2+ σαν πυραμίδες και άκρα όχι και τόσο περιποιημένα όσο θα ήθελα.
    -- Πέφτουμε στο κρεβάτι εκεί αρχίζω να την επεξεργάζομαι με αυτή να έχει αρχίσει να φτιάχνεται σεξουαλικά, όταν την φιλούσα με μανία ολοένα ηδονιζόταν που να φτάσω και στο μουνι τι έχει να γίνει????. Μόλις φτάνω στενό ροζ με ίχνος χνούδι???? το οποίο το γούσταρα με χίλια και αρχίζω και γαζώνω με το στόμα μου και τα δάχτυλά μου ???? με αυτή ολοένα να μου χαμογελάει αλλά και παράλληλα να ηδονίζεται όλο και περισσότερο. Λέω ήρθε η ώρα να γνωρίσει τον μητσάρα από την ανάποδη????, δεν πρόλαβα να τις των δώσω και είχε αρχίσει να τον γαζώνει σαν ραπτομηχανή ???? με άφησε μαλάκα το πιπίνι, τα λαρυγγικά δεν είχαν σταματημό. Ω να σου γαμήσω, την πιάνω και την στήνω κάτω στο πάτωμα με το κορμάκι της να αντικατοπτρίζεται στον καθρέφτη κάνοντας με ακόμα πιο καυλωμένο ????πετρά ο μητσάρας, εκεί άρχισε το πουτσο γάζωμα με τον μητσαρα να είναι συνεχώς μέσα στο στόμα της και να σκάει στα μαγουλά της αναγράφοντας τον δεξιά και αριστερά. Δεν άντεξα και εκεί που πάω να τον σκουφώσω μου αναφωνεί θέλω λίγο ακόμα τον πουτσό σου γυμνό όλος δικό σου κορίτσαρα μου και όντως το πιπίνι έκανε σαν ραπτομηχανή ????πάνω του τυφλά να έχουν οι μόδιστροι. Τον σκούφωσα μετά βίας και στην συνέχεια την έστησα στον καθρέφτη με τα χεριά της, τούρλωσα τον κώλο ????τις και εισχώρησα πετρωμένος μέσα της αρχίζοντας να την σφυροκοπώ ????????????ρίχνοντας την στο κρεβάτι σε αλογίσια στάση σφυροκοπώντας???????????? την αλύπητα με αυτήν να σκούζει από ηδονή και ενώ έχυνα αυτή συνέχισε ακάθεκτη να μπαινοβγαίνει μέχρι που την σταμάτησα εγώ. 
    --Αφού την έστειλα για μπανάκι μου ήρθε φορτσάτη για τον δεύτερο γύρο αφού μου είπε ότι σπουδάζει υψηλή ραπτική με όσα αγγλικά τις είχαν απομείνει μα έλεγα και εγώ δεν γίνεται τέτοιο ταλέντο και να πάει χαμένο????. Έτσι την γύρισα μπρούμυτα φιλώντας όλο της το κορμάκι κάνοντας την να ανατριχιάσει από ηδονή στην συνέχεια κατέβηκα στο μουνακι της το οποίο το δάγκωνα το έγλυφα και το δαχτυλίαζα ????συγχρόνως με τρία δάχτυλα μέσα της τα οποία τα αποζητούσε από μόνη της και στο καπάκι άρχισε να γαζώνει τον μητσαρα και τα δάχτυλα μου μονίμως στο ροζ μουνακι της. Τον έκανε και πάλι πέτρα από το γάζωμα σκουφί την γύρισα ανάσκελα με αγκάλιασε με τα ποδιά της ενώ εγώ σφυροκοπούσα???????????? μέχρι που έχυσα και δεν ήθελα να βγω. Ξαπλωμένοι στο κρεβάτι άρχισε να μου δίνει πράγματα για να φάω τις λέω κουκλίτσα μου χίλιο ευχαριστώ αλλά δεν θέλω να στα στερήσω οπότε την έστειλα για ντους άφησα το αντίτιμο δικαιωματικά κάτω από την τσαντούλα της ντύθηκε βοηθώντας την και αποχαιρετιστήκαμε λέγοντας ακόμα και στον μητσαρα Bye my little friend????????.
    --Λοιπόν το πιπίνι είναι ένα Σπάνιο Ρωσιδακι ράβοντας στα μέτρα μου το κουστούμι του Σεξ δεν απείχε καθόλου από τις φωτός λευκό, αψεγάδιαστο, ακατέργαστο έτοιμο για να το φορέσεις πάνω σου και να μη το βγάζεις, είναι από αυτά που ερχόντουσαν τις καλές εποχές πριν τα γαμίσει όλα ο Μαλάκας ο Πούτιν.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
    Φωτογραφίες Ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Καλό σιλικονάτο
    Τατουάζ Καθόλου
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (2)
    Daskalosa Avatar Daskalosa 28-09-2022 11:09:02
    Εισαι αρχοντας ρε παπαροβιτς συνεχισε ετσι φιλε μου!!!
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    redb Avatar redb 28-09-2022 21:03:17
    Ξέσκισε τα....τα πτηνά... όπως λένε και στους αιθέρες.Μην αφήσεις θηλυκό για θηλυκό... βασίζομαι πάνω σου
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money