Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Alina-2  (Athens VIP Girls)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    KingOfLust AvatarKingOfLustΜηνύματα: 112 Κριτικές: 23

    Ιστορίες: 0

    Εμμονη Αξιολόγηση: 7.83 — 23/12/2022 - 03:08
    Εμμονη Αξιολόγηση: 7.83 — 23/12/2022 - 03:08

    Ηταν απο τις γκομενες που μολις ειδα καρφωθηκε στο μυαλο μου να την παρω και αυτη η σκεψη δεν εφυγε μεχρι που βρηκα τα λεφτα και τον χρονο να την κλεισω. 

    Οι φωτογραφιες της φυσικα ηταν ο λογος αλλα και απο κοντα διαφερει ελαχιστα οπως επισεις και οι υπηρεσιες της ηταν του ιδιου επιπεδου. 

    Η περιεργεια λοιπον να την δω απο κοντα με οδηγησε χθες στο ξενοδοχειο που δουλευει και μολις χτυπησα την πορτα ανοιξε με το μονο σημειο στο σωμα της καλυμενο τα βυζια και το μουνι.

    Με περιμενε χαμογελαστη σαν εκεινα τα ομορφα κοριτσια που κανουν παρουσιασεις στην τηλεοραση σε διαφορα οικιακα ειδη.

    Περιπου την ιδια καλη διαθεση ειχα και εγω, μπηκα και εβγαλα το μπουφαν μου γιατι ο χωρος ηταν πραγματικα ζεστος. 

    Η Αλινα δεν ξερει καλα αγγλικα και το διαπιστωσα με τις πρωτες δυο τρεις κουβεντες που ειπαμε. Απο την αλλη δεν το βαζει κατω και συνεννοεισαι ευκολα μαζι της σχετικα με οτι αφορα το σεξ. Ειναι ψηλη για γυναικα αλλα υστερει απο μεγεθος στα βυζια που ειναι παντως ομορφα σε σχημα και ανταποκρισιμα στο γλειψιμο.

    Οπως μιλαγαμε στην αρχη, με τις δυσκολιες αλλα και με τα χαμογελα να ανταποδιδονται επαιξαν και λιγα φιλια στο στομα με το ελαχιστο δυνατο αγγιγμα της γλωσσας της με την δικη μου. Δεν ηταν για πορνοσταρικα σκηνικα, αυτο καταλαβα με τα λιγα οσα καναμε στην αρχη. 

    Σημειο εντονου ενδιαφεροντος εγινε το μουνι της το οποιο ηταν ατριχο και ομορφο στην οψη. Κατεβηκα σταδιακα εκει και αφου το μυρισα αρχισα να το γλειφω κρατωντας την επαφη με τα ματια της. Ειχε καθησει αναπαυτικα και το απολαμβανε, εβλεπα μια ανεση που με εφτιαχνε και το οτι καυλωνε ακομα περισσοτερο. Δε το συζητω απο καθαριοτητα δεν θα μπορουσε να ειναι καλυτερα. 

    Και εγω ειχα κανει σωστα το καθαρισμα μου και στην πιπα κινηθηκε με ανεση γλειφοντας με με ανεση απο το καυλι μεχρι και τα αρχιδια. Τα προκαταρκτικα συνεχιστηκαν με 69 και τελικα δεν ειχαμε χρονο για δευτερο γυρο. 

    Ξεκινησαμε με καβαλημα, μια πρωτοβουλια δικη της που την πηρε λογο του οτι της αρεσει η σταση αυτη και την κανει πολυ καλα. 

    Αναποδα εβλεπα την κωλαρα της, το απολυτα καυλωτικο θεαμα και ο ρυθμος της αμεταβλητα γρηγορος.

    Επομενη σταστη στα τεσσερα και της αρεσε το γαμησι που εκανα, ηταν ευκολο να καταλαβω και απο τα βογγητα της και απο τα υγρα που κατεβασε.

    Δεν καναμε αλλη σταση, στηθηκε τελεια και καρφωνοταν μια στο τοσο πανω στον πουτσο μου. 

    Το χυσιμο ηρθε πεντε λεπτα πριν τελειωσει ο χρονος και το δεχτηκε με ευχαριστηση πανω στα βυζια της.

    Παραπανω δεν θα πω τιποτα παρα μονο οτι τα αξιζε τα λεφτα μεχρι και το τελευταιο ευρω.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι
    Στήθος Φυσικό
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (1)
    AlfaArsenico Avatar AlfaArsenico 24-12-2022 03:01:34
    Δεν εχω γνωρισει γυναικα που να μην της αρεσει το καβαλημα.  Αισθανονται οτι σε εχουν απο κατω!
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    gpd AvatargpdΜηνύματα: 2518 Κριτικές: 171

    Ιστορίες: 0

    κοπελάρα μου Αξιολόγηση: 7.50 — 10/12/2022 - 19:51
    κοπελάρα μου Αξιολόγηση: 7.50 — 10/12/2022 - 19:51

    Το κορίτσι μας δέκα λεπτά νωρίτερα, ντριν το κουδούνι και έφτασε στο διαμέρισμα μου.

    Με φλατ παπούτσι και με έφτανε, πολύ απλά ντυμένη σαν να πήγαινε για μεσημεριανό καφέ. Καλησπέρα κτλ και με φιλά.

    Ζήτησε νεράκι γάργαρο και πέρασε για ντουζάκι. Επέστρεψε με τα εσώρουχα της, φυσικό κορμάκι, βυζάκια μικρά και ενεργά , ολίγον ανοικτή λεκάνη όχι η δικιά μας η μεσογειακή , κάτι τατού τα οποία φαίνονται στις παλαιότερες φωτό της.

    Αφού δεν θα λέγαμε κουβέντα αρχίσαμε τις ερωτικές περιπτύξεις, φιλιά είχαμε με πολύ λίγη γλώσσας, έγλυφε όμως τον λαιμό , τις ρόγες μου, και γενικότερα έπαιζε με την γλώσσα της πάνω στο κορμί μου αλλά όχι με την γλώσσα μου.

    Την χρησιμοποιεί και την ώρα που κάνει και τον πεοθηλασμό, χεράκι χρησιμοποιεί λιγουλάκι και για να στον παίξει αλλά και να χαϊδέψει τα καλαμπαλίκια σου.

    Την περιποιήθηκα και γω , δάκτυλα δεν έχει , μόνο επιφανειακά άφησε.

    Περί σεξ δεν είχαμε κάτι το τρελό, την καβάλησα, με καβάλησε και στα πλάγια , ότι κάναμε το κάναμε σε ήρεμους ρυθμούς, βαθιές διεισδύσεις όποτε προσπάθησα είδα να πονά, οπότε και το πήγα ρελαντί . Δεν με χάλασε η φάση, είχαμε γενικά ερωτική αγαπησιάρικη ατμόσφαιρα.

    Χρήματα στο τέλος και εις το επανιδείν .

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1.5 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Ηλικία πελάτη 40-49
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
    Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Όχι
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Αρκετά
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (2)
    geroksouras Avatar geroksouras 10-12-2022 20:20:40
    μεγαλοψωλη την πονεσες;
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Ρουτίνα, γαμήσι και καλή καρδιά! ????Έτσι ακούγεται η φάση.
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    lazarakos21 Avatarlazarakos21Μηνύματα: 325 Κριτικές: 61

    Ιστορίες: 0

    Μουναρα Αξιολόγηση: 8.00 — 10/12/2022 - 02:09
    Μουναρα Αξιολόγηση: 8.00 — 10/12/2022 - 02:09

    Απο την προηγουμενη φορα προσπαθησα να κλεισω ραντεβου με την Alina αλλα δεν σταθηκα τυχερος και τελικα εφυγε...

    Η αρχη μαζι της εγινε με τις φωτογραφιες της και μετα διαβασα και τις κριτικες με αποτελεσμα να μου αποτυπωθει καλα στην μνημη.

    Η κοπελα ξαναγυρισε λοιπον και μολις την ειδα εκλεισα ραντεβου για την επομενη μερα για να ειναι σιγουρο.

    Προκεται για μια εμπειρη στο σπορτινγκ νεαρη με πολυ ωραια εμφανιση και ορεξη να σε ικανοποιησει. 

    Σχετικα με τις φωτογραφιες δεν εχει καποια διαφορα περαν της λαμψης στο προσωπο και το κωλαρακι που φαινεται απιθανο στις φωτογραφιες, ειναι ακριβως ετσι και στην πραγματικοτητα.

    Πλυθηκε πριν αρχισουμε και μετα στο ενδιαμεσο, ηταν μοσχομυριστη στα επιμαχα σημεια και η ανασα της δροσερη. 

    Ξερει λιγα αγγλικα αλλα ειναι φιλικη και ευκολη στην συνενοηση, με εκφραστικα ματια που εχουν και το ομορφο πρασινο χρωμα. 

    Κανει φοβερη πιπα, μιλαμε τα εδινε ολα, αυτη ηταν και η υπηρεσια που απολαυσα περισσοτερο μαζι της και στις δυο φορες που το καναμε. Ειναι δεκτικη και μαλιστα απολαμβανει το γλειψιμο στην μουναρα της. Το ανοιγμα των ποδιων της ηταν εντυπωσιακο και τα κρατησε για πολυ ωρα στον αερα ετσι ωστε να διευκολυνει το γλειφομουνι.

    Στον πρωτο γυρο παιχτηκε μονο ιεραποστολικο τυπου gfe, αυστηρως, με τελεια συμμετοχη και πρωτοβουλιες σε φιλια και χαδια. 

    Εμεινα στο κρεβατι για μερικα λεπτα μεχρι να πλυθει και μετα στην επιστροφη αρχισαμε παλι το μπαλαμουτι, δεν μπορουσα να διακρινω καποια προσποιηση, ειναι απο τις καλυτερες που εχω παρει σε αυτο το θεμα. 

    Ξεκινησε εκεινη το σεξ με καβαλημα στην αρχη και μετα αλλαξαμε σε πισωκολλητο. Εδινα πονο και βογγουσε σε ολη την διαρκεια, οι αντοχες της ειναι καλες, πιστευω ανετα αντεχει και σε pse αλλα δεν το αποζητα. 

    Το οτι περασα καλα ειναι το λιγοτερο που μπορω να πω αλλα και σαν δευτερο μειων μετα τα φτωχα αγγλικα θα ελεγα οτι εχει το μικρο αλλα συμπαθητικο στηθος που στη θεση της θα το διορθωνα με μια προσθετικη...

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    assandpussy AvatarassandpussyΜηνύματα: 45 Κριτικές: 9

    Ιστορίες: 0

    Καλη περιπτωση Αξιολόγηση: 7.67 — 07/10/2022 - 00:58
    Καλη περιπτωση Αξιολόγηση: 7.67 — 07/10/2022 - 00:58

    Μετα την Αναστασια σειρα ειχε η Αλινα, λογο του οτι ειχα πολλες καυλες και με τα κοριτσια στο γραφειο εχουμε πλεον καλες σχεσεις ως τακτικος πελατης, δεν κοιταξα αλλου. 

    Ηρθε στην ωρα που ειχαμε κανονισει και ηταν σχεδον ιδια με τις φωτογραφιες.

    Εχει ωραιο προσωπο και σαν ανθρωπος εχει θετικη αυρα και την νιωθεις κατευθειαν.

    Το βλεμμα της ειναι καλο και τα χειλη της θελεις να το φιλησεις πραγμα που το επιτρεπει.

    Περιποιηση και καθαριοτητα αψογη οπως και το ντυσιμο επιλεγμενο σωστα.

    Το σωμα της επισεις ωραιο... οχι μοντελο αλλα σιγουρα θα αρεσει σε πολους.

    Το υψος της ειναι ιδανικο για εντασεις στο σεξ οπως αποδειχτηκε στην πορεια.

    Το βυζι μικρο και ομορφο ενω ο κωλος πολυ ωραιος αλλα πρωκτικο δεν επιτρεπει.

    Τα αγγλικα της κατωτερα αλλα η επικοινωνια για τα βασικα καλη.

    Στο συνολο σχεδον της ωρας γαμιομασταν. Ξεκινησαμε με gfe, καλο τσιμουκι και γλειφωμουνι, αργοτερα στο σεξ η ενταση ανεβηκε. Ξερει καλα στησιματα και εχει καλη αισθηση το μουνι της. Η συμμετοχη καλη και δεν αλλαξε κατι μεχρι το τελος. 

    Νομιζεις οτι εισαι με μια γκομενα που γουσταρει το σεξ μαζι σου, δεν ξεχωριζεις προσποιηση…

    Αρνητικο το οτι εχει μικρα βυζια αλλα και οτι δεν μπορεις να κουβεντιασεις μαζι της.

    Σε συνολο καλη περιπτωση...


    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Albert Hofmann AvatarAlbert HofmannΜηνύματα: 91 Κριτικές: 19

    Ιστορίες: 0

    Καλο μουνακι Αξιολόγηση: 8.00 — 04/10/2022 - 02:43
    Καλο μουνακι Αξιολόγηση: 8.00 — 04/10/2022 - 02:43

    Ηταν το τελειο μουνι για να με ξεκουρασει μετα απο μια κουραστικη εβδομαδα.

    Με δυο τρια μηνυματακια το γραφειο οχι μονο εκλεισε το ραντεβου αλλα την εφερε και ακριβως στην ωρα που συμφωνησαμε. 

    Εσκασε με φορεματακι και πολυ καλη διαθεση που ακτινοβολουσε.

    Πεσανε μερικα φιλακια στο στομα στην αρχη για να σπασει ο παγος και περασε για προετοιμασια στο μπανιο. 

    Οταν βγηκε φορουσε ενα σετ μαυρα εσωρουχα που ηταν η απολυτη καυλα πανω της. 

    Μιλαμε για ενα σωμα που αμα το δεις δεν μπορεις να μην το γαμησεις. Ο κωλος πολυ καλος και το μονο μειων τα μικρα φυσικα βυζια που λογο αυτων χανει το 10αρι.

    Ειναι Ουκρανη αλλα για καλη μου τυχη δεν ειχε θαματα στεναχωριας. Το προσωπο της ειναι και αυτο ομορφο και οι εκφρασεις φιλικες.

    Υπακουει και παιρνει πρωτοβουλιες, τα μεγαλυτερα της προσοντα και παρολο που δεν ξερει καλα αγγλικα μπορει ευκολα να καταλαβει τι θελεις. Στην αρχη μου εκανε μασαζακι και ενα gfe με πολλα φιλια και χαδια σε ολο το σωμα. 

    Ξαπλωσα και μου εκανε μια πιπα ολα τα λεφτα με παθος που συνεχισε να το δειχνει και στο σεξ στην συνεχεια. 

    Μου εκανε ενα καβαλημα που με γεμισε ενεργεια και καυλες οποτε στον δευτερο γυρο ημουν διαρκως απο πισω της και εδινα πονο. Αμα την βαλεις στα τεσσερα δεν θελεις να την γαμσηεις αλιως και το ξερει αυτο.

    Ο δευτερος γυρος ειχε μεγαλη διαρκεια και το ευχαριστηθηκα πραγματικα. Η αισθηση καλη αλλα με λιγο τζελ στην εισοδο.

    Τα λεφτα τα εδωσα στο τελος πριν φυγει...

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    geroksouras AvatargeroksourasΜηνύματα: 5513 Κριτικές: 310

    Ιστορίες: 0

    καλο!!! πολυ καλο!!!! Αξιολόγηση: 8.50 — 01/10/2022 - 20:08
    καλο!!! πολυ καλο!!!! Αξιολόγηση: 8.50 — 01/10/2022 - 20:08

    οπως λεει και ο Σπυροπουλος!!!!!
    καλοοοο!!!! πολυ καλο!!!
    Ουκρανη απο το Κιεβο με υψος κιλα σωστα
    σχεδον οτι βλεπεις στις φωτογραφιες
    βυζι λεμονακι στη θεση που πρεπει
    ειχαμε
    φιλι χωρις γλωσσα γιατι εγω δεν
    πιπα χωρις καποτα
    69
    δεν ειχαμε
    κλιματισμο
    το δωματιο τρικλινο πολυ μεγαλο (οχι σαν κατι αλλα τρυπες που εχουν)
    Αγγλικα φτωχα
    Πολυταξιδεμενη/πολυγαμημενη κυριως σε αλλαχουακμπαρικες χωρες
    Επαγγελματιας στο επακρο
    εχει κατω απο το αριστερο της στηθος λεύκη πολυ μικρη (δεξι μου χερι αριστερο βυζι της)
    Ειναι σε διαφορετικο σωματοτυπο απο αυτες που πανω συνηθως αλλα ετσι για την αλλαγη πηγα σε ψηλη αδυνατη

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 30 λεπτά
    Κόστος (€) 100
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Ηλικία πελάτη 40-49
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Αρκετά
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (4)
    gpd Avatar gpd 01-10-2022 21:18:02
    μόνο μία πήρες σήμερα;
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    geroksouras Avatar geroksouras 01-10-2022 21:38:49
    ντεν ειχα πολλα λεφτα καρντια μου
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    AlfaArsenico Avatar AlfaArsenico 02-10-2022 03:02:05
    Αντε βρε, δεν πηρες γιουβαρλακι; Χαλασες μου φαινεται.
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    geroksouras Avatar geroksouras 02-10-2022 12:02:14
    που και που ξεφευγω, Δεν θα το ξανακανω συγνωμη ρε Αρσενικε
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks