Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Fei  (Dream Girls)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    panos1122 Avatarpanos1122Μηνύματα: 136 Κριτικές: 29

    Ιστορίες: 0

    Κοιταζωντας τις φωτογραφιες της πρατηρισα την Αξιολόγηση: 7.60 — 22/11/2021 - 23:37
    Κοιταζωντας τις φωτογραφιες της πρατηρισα την Αξιολόγηση: 7.60 — 22/11/2021 - 23:37
    Κοιταζωντας τις φωτογραφιες της πρατηρισα την λεκανη της και την μεση της. Ειχα καποιες αλλες στο μυαλο αλλα κατεληξα στην Φαιη γιατι και η τηλεφωνητρια μου ειπε καλα λογια. Ειναι μια πορνη που ξερει καλα την δουλεια της και εχει την αυτοπεποιθηση που χρειαζεται για να εχει καλες επιδωσεις. Ειναι ακομα νεα και εχει καλο δερμα. Το μουνι της ειναι καλο και δεχτηκε δαχτυλιασμα οσο εκανε πιπα. Το τσιμπουκι το κανει ωραιο και παιζει με την πουτσα με πολυ αγαπη. Την φιλαει και την γλυφει και περιεργαζεται το καυλι με πολυ ναζι. Στο σεξ παιρνει αρκετες πρωτοβουλιες και για καλη μου τυχη εχει και μουνι που το αισθανεσαι. Την γαμησα σε πολλες στασει και αναστεναζε ωραια το μωρο συνεχεια. Εχει πολυ ωραιο κωλαρακια αλλα δυσκολα να τον δινει αν και δεν ρωτησα. Στο τελος μας εμεινε λιγος χρονος ελευθερος και καναμε ωραια συζητηση για την δουλεια της. Με τα λιγα λεφτα που παιρνει ειναι μια αριστη επιλογη.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    papasnasos AvatarpapasnasosΜηνύματα: 196 Κριτικές: 50

    Ιστορίες: 0

    Βγηκα βολτα στο κεντρο και ειδα Αξιολόγηση: 7.80 — 13/11/2021 - 23:38
    Βγηκα βολτα στο κεντρο και ειδα Αξιολόγηση: 7.80 — 13/11/2021 - 23:38
    Βγηκα βολτα στο κεντρο και ειδα πολλες ομορφες μαυρες κοπελες της ηλικιας απο 20 μεχρι 25 χρονον. Σκεφτηκα ποσο εχουν ομορφυνει και τελικα κακος υποτημαμε αυτην την φυλη. Εχουν μακρυα ποδια και μολυ ωραιους στρογκυλους κωλους, οτι ψαχνουμε στις γυναικες. Καλες μαυρες σε στουντιο δεν εχω πετυχει αλλα ειχα δει τις δυο που εχει το Dream και αποφασησα να παρω την Φαιη. Το ραντεβου το εκλεσα ευκολα γαιτι η κοπελα ηταν διαθεσιμη. Βρεθηκαμε στο σπιτι μου οπου εφτασε στην ωρα της με ομορφο φορεμα και προσσοπο βαμμενο. Κανει αμεσως καλη εντυπωση απο την ευγενεια που εχει αλλα και απο την θετικη ενεργεια που εκπεμπει. Της φερθηκα καλα και το ιδιο εκανε και εκεινη με εμενα. Εκανα κινηση για φιλι και ανταποκρηθηκε θετικα, στην αρχη ρηχα αλλα μετα με βαθος. Ειναι πολυ καθαρο κοριτσι και φιλαει ωραια. Αρχισαμε το φασωμα κανωνικα και γλυψιματα ο ενας στον αλλον καταληγοντας με εκεινη να μου παιρνει πιπα. Εχει μαθει καλα την τεχνη και εχει ικανοτητες. Καλο το βαθος, με λιγο χερι και η γλωσσα της παιζει γρηγορα και αργα οπου πρεπει. Μου εγεινε σκληρη και εβαλα την καποτα. Με ρωτησε πως θελω και επελεξα στα τεσσερα. Σκεφτηκα οτι ετσι θα εχω και την κωλαρα για θεα. Το μουνι της ειναι οτι πρεπει και γαμιεται κανωντας κινησεις της λεκανης και με βρομολογα συνεχεια. Εφαγε μερικες σφαλιαρες στα κωλομερια και τον πηρε δυνατα μεχρι να χυσω. Αμεσως πλυθηκε και εγω ακολουθησα. Αρχισαμε παλι τα παχνιδια με 69 αυτην την φορα και μετα σεξ με εκεινη απο πανω. Ειναι καλη απο πανω οσο και στα τεσσερα, γουσταρει να τον τρωει καλα σε ολες τις στασεις. Εχυσα με λιγο καθυστερηση αλλα δεν μου την ειπε γιαυτο και ας εφυγε με πεντε λεπτα καθυστερηση. Ενιωσα πραγατικα ωραια μετα απο το ραντεβου μαζι της.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    rologas AvatarrologasΜηνύματα: 82 Κριτικές: 18

    Ιστορίες: 0

    Τουμπανακι απο σωμα το μικρο μαυρακι Αξιολόγηση: 7.80 — 06/11/2021 - 23:36
    Τουμπανακι απο σωμα το μικρο μαυρακι Αξιολόγηση: 7.80 — 06/11/2021 - 23:36
    Τουμπανακι απο σωμα το μικρο μαυρακι η Φαιη. Το δερμα σε καλη κατασταση και απο στοματικη υγιεινη ειναι πολυ καλη επισεις οποτε αν γουσταρεις φιλια τα εχεις μαζι της ανετα. Ειναι ενα κοριτσι που θα ελεγα οτι αποδιδει καλυτερα στο gfe αφου την δοκιμασα και στα δυο. Στο ζεσταμα αξιζει να αναφερθει οτι κανει μια πιπα πολυ μα πολυ καλη με βαθος οχι ιδιαιτερα μεγαλο αλλα η αισθηση που δινει με το στομα της ειναι πολυ καλη. Η περιποιηση που της εκανα απο το γλυψιμο στον λαιμο, στα βυζια και το γελιφωμουνι την αναψαν και στο γαμησι ηταν αρκετα δραστηρια και το μουνι της υγρο. Οταν την πηρα δυνατα στα τεσσερα ειδα οτι επεσε απο συμμετοχη οποτε πηγαμε ξανα σε ιεραποστολικο και πιο χαλαρους ρυθμους. Οι δυο γυροι που γηνανε ηταν υπερ ικανοποιητικοι για εμενα. Αξιζει η περίπτωση της γιαυτο και την εχουν μονιμη.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    gargaliaris90 Avatargargaliaris90Μηνύματα: 52 Κριτικές: 12

    Ιστορίες: 0

    Μαυρη σοκολατα υγειας η Φαιη. Με Αξιολόγηση: 8.20 — 27/10/2021 - 20:49
    Μαυρη σοκολατα υγειας η Φαιη. Με Αξιολόγηση: 8.20 — 27/10/2021 - 20:49
    Μαυρη σοκολατα υγειας η Φαιη. Με εκανε καλλα μετα απο σοβαρη καυλητηδα που ειχα και εψαχνα συνεχως μουνι να γαμησω. Θεραπευει με τον ευγενικο τροπο που μιλαει και με το μασαζ που κανει αρχικα σε ολο το σωμα και σε ηρεμει σε αφανταστο βαθμο. Η πιπα της εναι επισεις πολυ θεραπευτικη και κανει τον μικρο παλαιστη να σκληρυνει και να ετοιμαστει για βαθιες διεισδυσεις που ξεκινανε με τον λαιμο της και καταληγουν στο ζεστο μουνακι της που γλιστράει σαν βουτυρο μεσα. Ειναι ανετη στο γαμησι και κανει στησιμο τετοιο που δεν δυσκολευει να μπεις μεσα της. Η φωνη της ερεθιζει τα σεξουαλικα κεντρα του εγκεφαλου και κανει τον προστατη να συσπαται εκφεδονιζοντας με δυναμη το σπερμα οπου βρει η μανικα. Δυο γυροι μαζι της αντι να με εξαντλησουνε με κανανε πιο δυνατο και φρεσκαρανε το μυαλο μου σε βαθμο που ουτε ναρκωτικο δεν θα το καταφερνε. Αν θελετε να ξερετε τα οφελει της μαυρης σοκολατας για την υγεια δοκιμαστε την Φαιη και δεν θα ξαναπαρετε αυτην που πουλανε στα περιπτερα.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Alex_Born AvatarAlex_BornΜηνύματα: 194 Κριτικές: 28

    Ιστορίες: 0

    Αποφασησα να παρω μια αφρικανα αυτην Αξιολόγηση: 7.60 — 20/10/2021 - 13:22
    Αποφασησα να παρω μια αφρικανα αυτην Αξιολόγηση: 7.60 — 20/10/2021 - 13:22
    Αποφασησα να παρω μια αφρικανα αυτην την φορα και με προσοχη επελεξα την κοπελα που μου αρεσε. Η Φαιη ειναι μια κοπελα που οταν την προτοβλεπεις δεν την κανεις για πουτανα αλλα δεν υστερει καθολου στο επαγκελμα. Ειναι φιλικη στο σοσιαλ αλλα πιανει τα υπονοουμενα και ξεκιναει τα προκαταρκτικα. Φιλια δινει και με γλωσσα αλλα εγω προτιμησα μονο με χειλη στο σωμα ομως δεν αφησε σημειο χωρις να πειραξει. Ειναι πολυ ωραια τα βυζια της και γενικα το σωμα της ειναι καληγραμμο, πειρασμος θεωρο.. Το τσιμπουκι που κανει το βαθμολογο με ενα 7 με το δεκα να ειναι θεικο. Προπαθησε με λαρυγκι και εκανε μεχρι ενα σημειο. Επισεις στα παπαρια κανει και εκει μια καλη γλυφαδα. Στο σεξ ξεκιναει με ηρεμια αλλα οσο παει ανεβαζει ενταση και απο φωνη και απο κινηση. Απο πανω ξερει πολυ καλα τι κανει και μαλιστα την πρωτη φορα ετσι με τελειωσε. Οι δυο γυροι δεν την κουρασανε. Περασα ωραια
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    malaperdas1 Avatarmalaperdas1Μηνύματα: 121 Κριτικές: 24

    Ιστορίες: 0

    Απο προσωπο εχω δει και καλυτερες Αξιολόγηση: 7.00 — 15/10/2021 - 12:47
    Απο προσωπο εχω δει και καλυτερες Αξιολόγηση: 7.00 — 15/10/2021 - 12:47
    Απο προσωπο εχω δει και καλυτερες μαυρες αλλα απο σωμα ηταν ακριβως αυτο που ηθελα. Οι τροποι της ειναι πολυ καλοι και φενεται οτι ειναι κοπελα που θα κανει τα παντα για να μεινεις ευχαριστημενος. Το πηγαμε ολο το ραντεβου σε gfe με χαδια, φιλια και γλειψιματα παντου... Η κοπελα μου εκανε μια πιπα που με εκανε να νιωσω σαν βασιλιας. Δεν ξερω για ποση ωρα τον δουλευε τον πουτσο μου αλλα και μονο που την εβλεπα ζαλιζομουν. Απο βαθος σχεδον τον πηρε ολον αλλα και με την γυρο περιοχη εκανε κολπακια με την γλωσσα της. Ξεικινησαμε το σεξ με ιεραποστολικο και μετα πισοκολλητο. Την αισθανεσαι και σε σπρωχνει με τα ποδια μεσα της. Στα τεσσερα λυγισε ωραια την μεση της και εβαλε το μαξιλαρι στο προσωπο για να μην ακουγονται πολυ τα βογκτα. Πολυ αληθηνο το γαμησι μαζι της. Ειναι ενα εσκορτ που τιμα τα λεφτα που της δινεις.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    katharoulis AvatarkatharoulisΜηνύματα: 229 Κριτικές: 19

    Ιστορίες: 0

    Πολυ ωραια γυναικα με καμπυλες και Αξιολόγηση: 7.00 — 07/10/2021 - 10:40
    Πολυ ωραια γυναικα με καμπυλες και Αξιολόγηση: 7.00 — 07/10/2021 - 10:40
    Πολυ ωραια γυναικα με καμπυλες και ωραιο δερμα η Φαιη. Ειναι καλος χαρακτηρας και η συζητηση μαζι της ειναι ευχαριστη γιατι εχει και χιουμορ. Στην αρχη της εγλειψα τα βυζια και της εβαλα δαχτυλο στο μουνι. Δεν ενοχληθηκε απο την εισβολη του χεριου μου μεσα της και στο χερι μου ειδα και λιγο υγρο απο το μουνι της. Στο τσιμπουκι προσπαθει πραγματικα και αν και δεν καταφερε να μου τον παρει ολον μεσα στο στομα της μου τον καυλωσε πολυ. Προτιμησα το gfe μαζι της και καννα δυο φιλια στο στομα που της ζητησα μου τα εδωσε χωρις δευτερη σκεψη. Παιζει καλα το ρολο της γκομενας και ιδιαιτερα στο ιεραποστολικο με εσφυγκε με τα ποδια της να μπω μεσα της οσο περισσοτερο γινεται. Την δευτερη φορα ανεβασαμε λιγο την ενταση και περισσοτερο το καναμε σε πισοκολλητο. Δεν μπορω να πω οτι ηταν το κορυφαιο γαμησι που εχω κανει αλλα ηταν ενα απο τα καλα. Σαν προσωπο ειναι μια μαυρη κοπελα με αφρικανικα χαρακτηριστικα οποτε ολοι καταλαβαινεται για τι μιλαω.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    ydroxoos7 Avatarydroxoos7Μηνύματα: 786 Κριτικές: 51

    Ιστορίες: 0

    Η Φαιη ειναι ενα κοριτσι περιφανο Αξιολόγηση: 7.40 — 28/09/2021 - 21:32
    Η Φαιη ειναι ενα κοριτσι περιφανο Αξιολόγηση: 7.40 — 28/09/2021 - 21:32
    Η Φαιη ειναι ενα κοριτσι περιφανο για τις ικανοτητες της και με το δικιο της. Εκτος απο τη εξωτερικη ομορφια στο προσωπο και στο σωμα ειναι και πολυ ικανη στην δουλεια της. Ξεκινοντας απο την πιπα της εχω να πω οτι την κανει με ελάχιστο χερι και με ενα γλειψιμο που το νιωθεις πολυ ωραια. Δεν αφηνει χιλιοστο της πουτσας παραπονεμενο λες και ειναι οτι καλυτερο εχει βαλει στο στομα της. Το γλειψαρχιδι που κανει αν σε δει και καθαρο ειναι ανεπαναλληπτο και λιγο ακομα θελει να σου κανει και κωλογλυφαδα την οποια δεν ρωτησα αν κανει. Το γαμησι μαζι της ηταν ωραιο αν και το μουνι της δεν μπορω να πω οτι ειναι και το πιο στενο αλλα το νιωθειε αρκετα καλλα. Εχει ελαστικο σωμα κει στηνεται οπος πρεπει για να σε διευκολυνει και προσαρμοζεται σε οτι σταση σου ερθει στο κεφαλι. Δικιο εχει λοιπον να ειναι περιφανη για τον εαυτο της... Κλεινοντας θα ηθελα να πω οτι ειναι αρεκτα καλη στο σοσιαλ με το καλυτερο επιτευγμα της οτι σε κανει να νιωσεις ανετα μαζι της. Το ραντεβου της μιας ωρας το εχει σε καλη τιμη αν σκευτεις οτι αλλες με τα μισα απο τα δικα της προσωντα δεν κανουν ουτε για πιπα... Οποιος με ακουσει με ακουσε, εγω την συνηστω...
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    astrapopoutsa AvatarastrapopoutsaΜηνύματα: 68 Κριτικές: 14

    Ιστορίες: 0

    Μου αρεσε απο σωμα αλλα απο Αξιολόγηση: 6.40 — 21/09/2021 - 16:28
    Μου αρεσε απο σωμα αλλα απο Αξιολόγηση: 6.40 — 21/09/2021 - 16:28
    Μου αρεσε απο σωμα αλλα απο προσωπο εχω δει πολυ καλυτερες. Η συμεριφορα της καπος αχαρη αλλα προσπαθει να ειναι ευγενικη και το εκτημησα. Φιλια δε πειδειωξα μαζι της και δεν μπορω να εχω γνωμη. Απο καθαριοτητα ειναι ενταξει και ξυριζεται παντου. Εκανε μερικα προκαταρκτικα πριν αρχισει την πιπα αλλα τιποτα που να μου αρεσε. Στο τσιμπουκι εκανε καλη δουλεια και με εξεπληξε. Πολύ βαθυ και αισθησιακο τσιμπουκι με ολη την ορεξη της, ηταν λες και το γουσταρε που το εκανε. Σκληρυνε πολύ η πουτσα μου και στηθηκε στα τεσσερα να το φαει. Εχει καλο μουνι, οχι απο τα πιο στενα που εχω παρει και ευτυχως δεν εβαλε τζελ γιατι αν ειχε βαλει ισως να μην το ενιωθα οπως πρεπει. Η προσποιηση της ήταν μετρια, δεν το πολυ εχει στην ηθοποιια. Στο ενδιαμεσο πηγεναπλυθει μετα παο εμενα και γυρισε με ορεξη να με καυλωσει ξανα. Με την πιπα της ευκολα το καταφερε και αμεσως αρχισαμε το πηδημα ξανα. Την πηρα λιγο δυνατα και ηταν παιχνιδακι γιαυτην Ηταν ενα ραντεβου με τα συν και τα πλην του αλλά αν τα ζυγησω περσσότερα συν ειχε
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    EpikourosGios AvatarEpikourosGiosΜηνύματα: 145 Κριτικές: 31

    Ιστορίες: 0

    Την είχα βαλει εδω και καιρό Αξιολόγηση: 7.80 — 16/09/2021 - 14:34
    Την είχα βαλει εδω και καιρό Αξιολόγηση: 7.80 — 16/09/2021 - 14:34
    Την είχα βαλει εδω και καιρό στο ματι και τελικά αποφάσισα να το προχωρήσω. βρεθήκαμε στο ξενοδοχείο βραδυνή ωρα. Είχε φορέσει σεξυ εσώρουχα και ήταν πολυ γλυκιά στην πρώτη επαφή. Δεν είπαμε πολλά απλά αρχισαμε φιλιά σε όλο το σώμα και εκενη άρχισε το τσιμπούκι. Κανει καλό ρούφηγμα στο καυλί και στα αρχίδια με αποτέλεσμα να μου γίνει η πούτσα σκληρή και έτοιμη για σεξ. Την πήρα στα όρθια αρχικα απο πίσω και μετά στα τεσσερα στο κρεβάτι. Συμμετέχει πολύ και φαίνεται σαν να γουστάρει το σεξ. Στήνεται ωραια και έτσι ώστε να την γαμάς εύκολα Ο κώλος της είναι ωραίος και τα βυζιά της ικανοποιητικά. Εγώ είχα καλή εμπειρία μαζί της και σαν της συνιστώ...
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    rologas AvatarrologasΜηνύματα: 82 Κριτικές: 18

    Ιστορίες: 0

    Την πήρα στο σπίτι μου. Μπήκε για Αξιολόγηση: 7.80 — 08/09/2021 - 23:21
    Την πήρα στο σπίτι μου. Μπήκε για Αξιολόγηση: 7.80 — 08/09/2021 - 23:21
    Την πήρα στο σπίτι μου. Μπήκε για σύντομο φρεσκαρισμα στην τουαλέτα και βγήκε πανέτοιμη. Είναι χαμογελαστό κορίτσι αλλά και σοβαρό όπου πρέπει. Στο πρόσωπο δεν ου άρεσε και τόσο αλλά στο σώμα δίνει ρέστα... Από όπου και να την πιάσεις, βυζιά, κώλος πόδια και μέση είναι αυτό που ζητάς σε ένα κορίτσι. Αλλο ένα μεγάλο συν ότι έχει καθαρό δέρμα απο σπυριά και μυρωδιές και είναι ξυρισμένη παντου. Δίνει φιλιά όπως τα θέλεις αλλά δε επέμεινα πολύ, περισσότερο ήθελα να μου πάρει μια πίπα. Πραγματοποίησε την επιθυμία μου όπως ήμασταν με εμένα όρθιο και εκείνη πεσμένη στα γόνατα. Η αίσθηση που μου έδινε το στόμα της ήταν τέλεια και επειδή έχω αντοχές την άφησα να κάνει την δουλειά της όπως θέλει για αρκετή ώρα. Την σήκωσα στη συνέχεια και την έβαλα να στηριχτεί στο κρεβάτι και την πήρα απο πίσω. Δεν ξέρω πόσο καιρό είχε να κάνει σεξ αλλά το μουνί της το ενιωθα καλά και η πούτσα μου γλιστρούσε καλά μέσα της. Συνέχισα έτσι μεχρι να χύσω. Μετα απο το πλύσιμο αρχίσαμε πάλι με γλειψίματα και καταλήξαμε σε πισωκολλητό. Αυτήν την φορά έδωσα πόνο και παιχτηκει και λίγο σπάνκινγκ. Είναι δεκτική σε όλα και απολαμβάνει πραγματικά την δουλειά της. Το σπέρμα το έριξα στα κωλομέρια της και μου έμεινε έτσι για λίγο για να απολαύσω την θέα... Εφυγε με ευγενικο χαιρετισμό και μπορώ να πω ότι πηρα αυτό που ήθελα.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Underworldsexmachine7 AvatarUnderworldsexmachine7Μηνύματα: 1902 Κριτικές: 107

    Ιστορίες: 0

    Άλλη μια εξαιρετική περίπτωση για αυτούς Αξιολόγηση: 8.60 — 27/07/2021 - 08:46
    Άλλη μια εξαιρετική περίπτωση για αυτούς Αξιολόγηση: 8.60 — 27/07/2021 - 08:46
    Άλλη μια εξαιρετική περίπτωση για αυτούς που γουστάρουν ebony γυναίκες και τρελαίνονται να γαμάνε τέτοιες. Είναι χαμογελάστή, ευδιάθετη, και μυρίζει υπέροχα. Είναι δοτική σε όλα στο να την γλύφεις στο να κάνεις μπάνιο μαζί της, στο να την φιλάς, δίνει και ωραία φιλιά παρεμπιπτόντως και στο να γλύφεις το αιδοίο της. Kai eidik;a οταν στήνεται στα τέσσερα και σου κάνει πίπα είναι ακόμα πιο υπέροχη.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    boulis2021 Avatarboulis2021Μηνύματα: 126 Κριτικές: 29

    Ιστορίες: 0

    Η συνάντηση έγινε σε σπίτι φίλου Αξιολόγηση: 7.80 — 26/07/2021 - 23:05
    Η συνάντηση έγινε σε σπίτι φίλου Αξιολόγηση: 7.80 — 26/07/2021 - 23:05
    Η συνάντηση έγινε σε σπίτι φίλου στο κέντρο της Αθήνας. Ήταν απόγευμα και μόλις είχε πέσει η ζέστη. Το κορίτσι ήρθε στην ώρα και ντυμένο ωραία αλλά όχι προκλητικά. Ήταν σοβαρή αλλά με φανερά καλή διάθεση. Έβγαλε τα ρούχα της και μου φανέρωσε το κορμί της. Τα σχήματα της είναι τέλεια. Όμορφα βυζιά και όμορφο κώλο. Από κοντά το δέρμα της είναι καθαρό και λείο, σχεδόν άψογο. Ταυτόχρονα αρχίσαμε να φεσωνόμαστε σαν ζευγάρι και καταλήξαμε σε 69. Αρχίσαμε το σεξ και η πρώτη μας σταση ήταν doggy. Δεν κράτησα πολύ και έχυσα. Πλύθηκα και επανήλθα στο κρεβάτι. Άρχισε τα χάδια τα οποία μετατράπηκαν σε μασάζ ωραίο με περιποίηση της πούτσας και μετα αργό τσιμπούκι ξανά. Την δευτερη φορά είχε πολύ μεγαλύτερη διάρκεια το σεξ και η Φαίη είχε και οργασμό. Την γάμησα με δύναμη και γούσταρε που της έριχνα μπάτσες στον κώλο. Από ολη τη συνάντηση θα μου μείνει ότι όταν είχε οργασμό το σώμα της άρχισε να τρέμει τόσο που δεν έχω ξαναδεί γυναίκα. Πολύ σωστό έσκορτ, μην το σκέφτεστε...
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    grillis AvatargrillisΜηνύματα: 137 Κριτικές: 30

    Ιστορίες: 0

    Είναι χαρούμενο κορίτσι που του αρέσει Αξιολόγηση: 7.80 — 16/07/2021 - 22:15
    Είναι χαρούμενο κορίτσι που του αρέσει Αξιολόγηση: 7.80 — 16/07/2021 - 22:15
    Είναι χαρούμενο κορίτσι που του αρέσει το σόσιαλ και ανοίγεται αρκετά στην κουβέντα. Χρησιμοποιεί πολύ το στόμα... σε φιλιά, σε γλειψίματα, στη πίπα και στα βογκητά. Είναι το είδος πουτάνας έτσι.... Το μουνί της είναι στενό και ο κώλος της είναι πολύ ομορφος. Δεν με άφησε να της βάλω δάχτυλο εκεί με τίποτα, ίσως να μην ήταν έτοιμη... δεν ξέρω. Όσο πιο δυνατά την γαμούσα, τοσο περισσότερο της άρεσε. Την έχυσα στην πλάτη την πρώτη φορά και μετά από λίγο της έριξα και δεύτερο πούτσο. Πολύ καλή, την συνιστώ
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    lazarakos21 Avatarlazarakos21Μηνύματα: 325 Κριτικές: 61

    Ιστορίες: 0

    Της έκανα άγριο σεξ σε όσες Αξιολόγηση: 7.80 — 30/06/2021 - 15:13
    Της έκανα άγριο σεξ σε όσες Αξιολόγηση: 7.80 — 30/06/2021 - 15:13
    Της έκανα άγριο σεξ σε όσες περισσότερες στάσεις μπορούσα. Η κοπέλα δεν κόλλησε πουθενά και συμμετείχε με τον ίδιο ρυθμό. Στο στοματικό είναι δυνατή και κάνει καλό βαθύ. Το μουνί της έχει καλή αίσθηση και βγάζει μπόλικο υγρό όταν χύνει. Της έριξα το σπέρμα μια φορά στα βυζιά και μια φορά στην πλάτη. Στο ενδιάμεσο μου έκαμε μασάζ και πολύ γλείψιμο στα βυζιά και στα αρχίδια. Ότι και να πεις είναι λίγο. Δεν σταμάτησε από την στιγμή που μπήκε μέσα μέχρι που έφυγε να με εξυπηρετεί. Κορυφαίο VFM και το κορίτσι είναι και όμορφο με καλά βυζιά και ωραίο πισινό Από καθαριότητα επίσης είναι ότι πρέπει και δεν έχει τρίχα πάνω της.... Την προτιμώ και την προτείνω ανεπιφύλακτα
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    minetos AvatarminetosΜηνύματα: 125 Κριτικές: 28

    Ιστορίες: 0

    Ευγενικό κορίτσι η Fei, απο την Αξιολόγηση: 7.80 — 21/06/2021 - 23:00
    Ευγενικό κορίτσι η Fei, απο την Αξιολόγηση: 7.80 — 21/06/2021 - 23:00
    Ευγενικό κορίτσι η Fei, απο την Αφρική αλλά όμορφο πιπίνι. Προικισμένη απο την φύση με όμορφο σώμα και ωραίο δέρμα. Είναι φιλική και χαμογελαστή και δεν χάνει χρόνο, αμέσως πιάνει δουλειά με τον πελάτη και ξεκινάει προθέρμανση με γλειψίματα και φιλιά σε όλο το σώμα. Που και που λέει και καμία κουβέντα αλλά χωρίς να ενοχλεί. Στην πίπα το έχει και γλύφει και τα παπάρια... Τα στησίματα τα κάνει καλά και στα τέσσερα έχει πολύ ωραία θέα. Το πρώτο γαμήσι ήταν λίγο σύντομο και δεν πρόλαβα να νιώσω πολλά Στο δεύτερο γαμήσι είδα την πραγματική της δυναμική. Αντέχει στο δυνατό σεξ και μάλιστα όσο πιό δυνατά την γαμάς τόσο περισσότερο γουστάρει. Κάνει ωραίους ήχους που σε καυλώνουν περισσότερο όταν την γαμάς και αν την βάλεις σε στάση cow girl γαμίεται σαν να μην υπάρχει αύριο. Έχω πάει και με άλλες μαύρες αλλά η συγκεκριμένη είναι αστέρι .... δίνει ρέστα... Οπότε μην ψάξτε αλλού... η Φαίη είναι τοπ!
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    markisiosLOG AvatarmarkisiosLOGΜηνύματα: 267 Κριτικές: 57

    Ιστορίες: 0

    Κανει πολύ καλά το βαθύ λαρύγγι Αξιολόγηση: 7.60 — 30/05/2021 - 21:48
    Κανει πολύ καλά το βαθύ λαρύγγι Αξιολόγηση: 7.60 — 30/05/2021 - 21:48
    Κανει πολύ καλά το βαθύ λαρύγγι και έχει μανία να γλείφει το καυλί. Την πίπα την ζήτησα χωρίς προφυλακτικό για να την ευχαριστηθώ και δεν μου είπε όχι απλά μύρισε τον πούτσο μου πριν αρχίσει και προχώρησε γιατί ειχα πάει προετοιμασμένος, καθαρός και αρωματισμένος. Όπως μου τον ρούφαγε της έπιανα τον κώλο που τον έχει υπέροχο και με καλό δερμα χωρίς σπυρια. Μπήκε στο μυαλό μου να γλείψω και δεν κρατήθηκα, μπήκα ανάμεσα απο τα πόδια της και καταλήξαμε σε στάση 69 Το μουνί της είναι φουσκωμένο και όμορφο. Το κρατάει καθαρό και ξυρισμένο και ευχαριστήθηκα πολύ που το έγλειψα. Απο εκεί έβλεπα και την κωλοτρυπίδα και αφού σάλιωσα ένα δάχτυλο της το έβαλα μέσα και δεν μου ειπε τίποτα απλά συνέχισε την πίπα. Της έπιασα το κεφάλι και της έκανα και λίγο mouthfuck. Όταν τελειώσαμε με τα προκαταρκτικά αρχίσαμε το σεξ σε ιεραποστολική στάση με πολλά φιλά και χάδια. Ήταν πολύ ωραία εμπειρία, σαν να ήμουν με την γκόμενα μου. Συνεχίσαμε σε αυτή τα στάση μέχρι να χύσω. Μετά πήγα για γρήγορο ντούς και ξανά στο κρεβάτι με το γκομενάκι. Άρχισε πάλι τα προκαταρκτικά χωρίς να της το ζητήσω και μου έγινε η πούτσα κάγκελο. Την γύρισα σε doggy style και αφού έβαλα την καπότα άρχισα να την γαμάω δυνατά γιατι μου είχε συσσωρευτεί πολύ ενέργεια μέσα μου και ήθελα να εκτονωθώ. Η κοπέλα βογκούσε και το μουνί της έβγαλε πολλά υγρά και το γεγονός που το μουνί της ειναι πολύ σφιχτο και ωραιο με έκανε να χυσω μέσα σε δέκα λεπτά. Κουράστηκα αρκετά και δεν ήθελα να κουνηθώ απο το κρεβάτι. Η Φαιη με χάιδευε και με φίλαγε για τα λεπτά που μας είχαν μείνει. Πολύ ωραία φάση με την μαυρούλα, αξίζει και δευτερη επίσκεψη
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    big-vlasis Avatarbig-vlasisΜηνύματα: 151 Κριτικές: 39

    Ιστορίες: 0

    Αυτή πρέπει να είναι η δεύτερη Αξιολόγηση: 7.20 — 18/05/2021 - 09:23
    Αυτή πρέπει να είναι η δεύτερη Αξιολόγηση: 7.20 — 18/05/2021 - 09:23
    Αυτή πρέπει να είναι η δεύτερη φορά που γαμάω μαύρη στη ζωή μου. Είχα δει πριν από μέρες κάτι μαύρες στο κέντρο και μπήκε η ιδέα στο μυαλό μου και δεν μπορούσα να την βγάλω. Οι διαφορές από κοντά είναι ελάχιστες. Το κορίτσι είναι άνετο με την δουλειά που κάνει και το σώμα της έχει έντονες καμπύλες όπως μόνο οι μαύρες έχουν. Το τσιμπούκι το κάνει σπέσιαλ βαθύ με πολύ παιχνίδι με τα χείλη της. Αξίζει να πω ότι μου έκανε πολύ καλό rimming. Είχα καθαριστεί πολύ καλά πριν πάω για να μην φάω άκυρο Της έκανα και εγώ γλυφομούνι και μου έκανε kai face sitting. Γουστάρω πολύ τέτοιες κωλάρες και δεν έχω κόμπλεξ επειδή είναι μαύρη η κοπέλα. Κάνει τρελό γαμήσι με πλήρη συμμετοχή με σώμα και μυαλό Την έχυσα τη μάπα την πρωτη φορά και τα βυζιά την δέυτερη. Διακρητικά καθαρίστηκε χωρίς να δείξει καθόλου αηδία. Πολύ καλή η Φαίη. Αξίζει τα λεφτά!
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    TheSexHunter AvatarTheSexHunterΜηνύματα: 98 Κριτικές: 28

    Ιστορίες: 0

    Η Φαίη, το σοκολατί χαμογελαστό κορίτσι Αξιολόγηση: 7.80 — 10/05/2021 - 20:15
    Η Φαίη, το σοκολατί χαμογελαστό κορίτσι Αξιολόγηση: 7.80 — 10/05/2021 - 20:15
    Η Φαίη, το σοκολατί χαμογελαστό κορίτσι που μόλις το βλέπεις νιώθεις να χαλαρώνεις έχει εμπειρία στο σεξ και κάνει τον πελάτη να περάσει καλά και ας μην είναι στις καλές του. Στην περίπτωση μου πήγα με μισή καρδιά αλλά το κορίτσι μου άλλαξε την διάθεση και με περιποιήθηκε πολύ καλά. Το σκούρο σοκολατί δέρμα της είναι τέλειο και το αρωματίζει για να μυρίζει όμορφα. Αφού ήταν καθαρό και ευωδιαστό της έγλυψα θηλές και λαιμό και στη συνέχεια άρχισα τα φιλιά στο στόμα της με τις χειλάρες. Ανταπέδωσε τα φιλιά με την ίδια όρεξη που της τα έδωσα εγώ χωρίς να το σκεφτεί. Στη συνέχεια άρχισα να της γλείφω την πλάτη μέχρι που έφτασα στον όμορφο κώλο όπου σταμάτησα και έριξα μια ματιά στο μουνί της. Αμέσως άρχισα να ένα γλειφομούνι με μανία και η φαίη άρχισε την πίπα με τον ίδιο ρυθμό. Με το στόμα και τη γλώσσα μου έκανε ωραία κόλπά και κάθε λίγο σταμάταγε για να μην χύσω, αν ήθελε όμως μπορούσε με άνεση να με τελειώσει, τόσο καλά ξέρει... Μου έβαλε την καπότα και στήθηκε στα τέσσερα για να την γαμήσω. Το μουνί της είναι στενό και υγρό χωρίς τη χρήση λιπαντικού και καθώς την γάμαγα που έλεγε και καυλωτικά λόγια και εγώ της έδινα χαστούκια στα κωλομέρια. Το σπέρμα μου το άδειασα πάνω στα βυζιά της μετά από αρκετή ώρα και η φαίη έδειξε να χαίρεται που ήταν πολύ και με τα χέρια της πασάλειψε σαν κρέμα. Σε μελλοντικό ραντεβού πολύ θα ήθελα να πάρω και την κωλάρα της για να δω το πρόσωπο της ν ζορίζεται και μόνο.. με τρελαίνει η ιδέα...
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks